Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2016., 14:06   #161
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Hipsterice su ti kao zenske bokserice, Googlaj "hipster briefs", uglavnom nisko rezane.. pozadi dodju negdje do pola guze.. to su one gacice koje dosta muskaraca voli vidjet na dobrom dupetu al ne znate kako se zovu
A brazilke bez ruba su brazilke, jel.. al to bez ruba ti se nosi kad nosis neke uske hlace, tajice, suknju i ne zelis da ti se ocrtavaju rubovi od gacica/tangi i da se vidi kakve gacice nosis jer je to odvratno..

Ja nisam bas ljubitelj tih pamucnih tajica, pa mi nisu ni ove sarene nesto.. pogotovo mrzim kad ih nose kao hlace, bez neke duze majice preko ili neceg. Jedino priznajem sportske tajice, e one su mi
Dajem veci like za brazilke neg za hipsterice
Meni su takve tajice mrak al i sportske su
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:23   #162
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Dajem veci like za brazilke neg za hipsterice
Meni su takve tajice mrak al i sportske su
Sad sam i ja Googlala hipsterice. stvarno mi nije jasno kako njima uspije ono prekrit cijele guzove, ja sam bila uvjerena da to treba ic do pola guzova
Mislim, bar meni tako budu.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:25   #163
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Sad sam i ja Googlala hipsterice. stvarno mi nije jasno kako njima uspije ono prekrit cijele guzove, ja sam bila uvjerena da to treba ic do pola guzova
Mislim, bar meni tako budu.
Bit ce da il imas veliku guzu il uzimas na odjelu do 18 god.
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:51   #164
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Bit ce da il imas veliku guzu il uzimas na odjelu do 18 god.
Guzovi uvijek cine razliku
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 16:46   #165
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Sad sam i ja Googlala hipsterice. stvarno mi nije jasno kako njima uspije ono prekrit cijele guzove, ja sam bila uvjerena da to treba ic do pola guzova
Mislim, bar meni tako budu.
same here
ja imam malo dupe, ništa posebno, a svejedno su mi hipsterice tak kak ti objašnjavaš . ak kupim veće onda mi spadaju i nema smisla .
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:07   #166
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Guzovi uvijek cine razliku
Ovo je tako prokleta istina
Mogu i te hipsterice proci samo da je guza dobra. Jedino sto nikako ne mogu vidjet na zenskoj guzi su one bapske gace :O Totalni turn off
No nekako najdivnije je ipak vidjet u brazilkama, boksama ili tangama
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:41   #167
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
same here
ja imam malo dupe, ništa posebno, a svejedno su mi hipsterice tak kak ti objašnjavaš . ak kupim veće onda mi spadaju i nema smisla .
Mislim da ih oni proizvode onako skroz plitke pa je to zato.. ja uvijek nekako razlikujem hipsterice od zenskih bokserica, bokserice su kao mrvicu vise, nisu onako niskog struka, i bokserice pokrivaju skoro cijelo dupe. A kad Googlas hipsterice, ono su vecinom bokserice na slikama cini mi se... to nije ono sto imas kod nas za kupit u ducanima kao hipsterice

Bapske gace ne posjedujem, mislim da ih ni kao baka necu htjet imat

Tange i cipka su za onih 5 min dok ih decko ne strga s mene, nista drugo.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:47   #168
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Mislim da ih oni proizvode onako skroz plitke pa je to zato.. ja uvijek nekako razlikujem hipsterice od zenskih bokserica, bokserice su kao mrvicu vise, nisu onako niskog struka, i bokserice pokrivaju skoro cijelo dupe. A kad Googlas hipsterice, ono su vecinom bokserice na slikama cini mi se... to nije ono sto imas kod nas za kupit u ducanima kao hipsterice

Bapske gace ne posjedujem, mislim da ih ni kao baka necu htjet imat

Tange i cipka su za onih 5 min dok ih decko ne strga s mene, nista drugo.
Ne mogu reci niti da su tad, tj u toj situaciji lose No bolje onda ne obuci nista pa izazivati i natuknuti kako nemas nista od donjeg rublja
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:01   #169
Quote:
mirna1982 kaže: Pogledaj post
Mozda sam staromodna ali nisam stara ali imam pitanje..sto je to tako popularno i seksi u tangama? Prva stvar cini mi se nehigijenski drzat komad tkanine u guzici. Drugo to za moj pojam nije seksi jer po meni rublje bi trebalo malo sakrit a ne totalno razgolit, onda bolje bit bez icega? Cipkasto mi je lijepo, ali ne u potpunosti cipkasto. I gdje ima kupit rublja koje je erotsko ali ne vulgarno? ...

La perla ,Agent prouvocataur ,Damaris,Toad Lille ....
I naravno victoria's sectret za svaki dan
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:01   #170
@pink cookie

potpisujem sve vezano uz gaće
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:02   #171
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Ne mogu reci niti da su tad, tj u toj situaciji lose No bolje onda ne obuci nista pa izazivati i natuknuti kako nemas nista od donjeg rublja
Ma dobro je i to . Al npr. moj decko od donjeg rublja najvise voli nekakvo fluorescentno sexy ljeti kad pocrnim.. to mu je kao najdraza varijanta. A meni su samostojece i halteri daleko najsexy
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:21   #172
ma hipsterice i brazilke ftw.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:23   #173
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Ovo je tako prokleta istina
Mogu i te hipsterice proci samo da je guza dobra. Jedino sto nikako ne mogu vidjet na zenskoj guzi su one bapske gace :O Totalni turn off
No nekako najdivnije je ipak vidjet u brazilkama, boksama ili tangama
Daj stavi sliku tih bapskih gaća tj.tvoje viđenje tih bapskih jer sam skužila da su pod tim nazivom podjeljena mišljenja.. Nekome su i brazilke bapske
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:47   #174
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Guzovi uvijek cine razliku
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
same here
ja imam malo dupe, ništa posebno, a svejedno su mi hipsterice tak kak ti objašnjavaš . ak kupim veće onda mi spadaju i nema smisla .
Znaci da pohodite djecji odjel za hipsterice
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Mislim da ih oni proizvode onako skroz plitke pa je to zato.. ja uvijek nekako razlikujem hipsterice od zenskih bokserica, bokserice su kao mrvicu vise, nisu onako niskog struka, i bokserice pokrivaju skoro cijelo dupe. A kad Googlas hipsterice, ono su vecinom bokserice na slikama cini mi se... to nije ono sto imas kod nas za kupit u ducanima kao hipsterice

Bapske gace ne posjedujem, mislim da ih ni kao baka necu htjet imat

Tange i cipka su za onih 5 min dok ih decko ne strga s mene, nista drugo.
1. Boldano
2. Boldano
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:29   #175
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ma dobro je i to : D. Al npr. moj decko od donjeg rublja najvise voli nekakvo fluorescentno sexy ljeti kad pocrnim.. to mu je kao najdraza varijanta. A meni su samostojece i halteri daleko najsexy
Lajkam i izbor tvog decka. Volim fluo boje
Al ne zalim se ni na tvoj izbor za haltere i samostojece Reklo bi se da se uopce ne bunim jel?

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Daj stavi sliku tih bapskih gaća tj.tvoje viđenje tih bapskih jer sam skužila da su pod tim nazivom podjeljena mišljenja.. Nekome su i brazilke bapske
Brazilke se ne mogu niti usporediti sa mojim vidjenjem bapskih gaca

http://www.nadlanu.com/pocetna/zabav...64573.258.html

Dijelis moje misljenje?
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:52   #176
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Brazilke se ne mogu niti usporediti sa mojim vidjenjem bapskih gaca

http://www.nadlanu.com/pocetna/zabav...64573.258.html

Dijelis moje misljenje?
da ovo je kritično i slažem se da je bapsko
Al sam prvo mislila da ćeš staviti nešto tipa ovo
http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1BNSfH...ts-thong-g.jpg

http://www.dhresource.com/albu_56574...ens-cotton.jpg

tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:56   #177
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
da ovo je kritično i slažem se da je bapsko
Al sam prvo mislila da ćeš staviti nešto tipa ovo
http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1BNSfH...ts-thong-g.jpg

http://www.dhresource.com/albu_56574...ens-cotton.jpg

Ovi tvoji linkovi nisu kriticni, to moze cak biti i sexy slatko jel
No puno toga o guzi ovisi, al one bapske ne ovise o nicemu, jednostavno su turn off I toplo se nadam da necu nikada naici na curu kojoj ce takve gacice biti super bas i ono vase "udobne"
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:57   #178
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Ovi tvoji linkovi nisu kriticni, to moze cak biti i sexy slatko jel
No puno toga o guzi ovisi, al one bapske ne ovise o nicemu, jednostavno su turn off I toplo se nadam da necu nikada naici na curu kojoj ce takve gacice biti super bas i ono vase "udobne"
Te što si ti stavio su dobra oprema za zimu
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 21:58   #179
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Te što si ti stavio su dobra oprema za zimu
Nisu dobre za nista Ni za bit krpa kojom cistis bicikl
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 22:00   #180
https://www.google.hr/search?q=grann...61q2EwM%3A
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger