Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2021., 16:25   #1
Zoran Milanović, predsjednik Republike Hrvatske vol. III

Ponovno se javio predsjednik na Facebook

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...f8&oe=6085780A

Quote:
“Ti, Sačić i Zekanović zajedno za apsolutne ovlasti Njonje. Bravo, Milorade! Tražit ću da USKOK istraži motive. Takve stvari se rade samo za novac i ekvivalentne usluge. Krasno društvo“ – tako je glasila moja poruka upućena Miloradu 19. ožujka. Cijela poruka! Gle čuda, u njegov „optužujući“ screenshot – koji je dilao medijima – baš nekako nije stala cijela poruka! Ili mu nije stalo do istine? Ne samo da je, očekivano, cenzurirao moje poruke kako bi se dodvorio zna se kome, Milorad je i falsificirao našu korespondenciju. Da, kao u radionici Karamarkovog falsifikatora Franje Varge, kirurški precizno je odrezao i početak moje poruke i datum slanja.

Milorade, zašto si odrezao i prikrio tu prvu rečenicu? Nije valjda da se sramiš biti u društvu Sačića i Zekanovića nakon što si skupa s njima tog dana, 19. ožujka, dizao ruku i glasao za apsolutističke ovlasti Njonji. Od tog dana dio si ekipe koja besramno vrijeđa profesoricu Zlatu Đurđević, nema nazad.
A zašto si prikrio datum kada sam ti poslao tu poruku? Zato što je tvoje bratimljenje sa Sačićem i Zekanovićem već bilo počinjeno. A moja poruka upućena tebi tog dana više nije mogla biti pritisak zbog kojeg si jučer naricao. Milorade, da nisi falsificirao, ne bi jučer mogao lagati. Već bi morao reći samo istinu: da sam te ranije dobronamjerno upozoravao na Njonjinu grabež i prokazivao namjeru kojom Njonjo želi ozakoniti svoju despociju. I ništa više. Jesu to bili pritisci? Nisu. Objavi, lopino, i te poruke, ali ne kradi, tako ti boga.

Anemični stisak koji te natjerao da 19. ožujka glasaš skupa sa Sačićem i Zekanovićem došao je od onih koji ni po Ustavu, ni po zakonu ne mogu predlagati predsjednika Vrhovnog suda. Godinama je tebi, uplakani ustavobranitelju, taj anemični stisak drag i mio, a mene jedino zanima kolika mu je ovog puta cijena. I to sam te pitao u petak, ne prvi puta. Pitao sam istoga dana kada ste, jataci, podržali uzurpatora Njonju, a ja pozvao javnost da „pomno prati kakvu će nagradu od vladajućih dobiti ti jataci, njihova rodbina i svi s njima povezani ljudi“. Jer, ponovit ću, za korupciju se mora biti kažnjen.

Riječ dvije o ustavno pravnim stručnjacima, koji u režiji lopovsko-ovršiteljske zadruge Hanza medija / Jutarnji list, za sitnu banku pričaju gluposti i blamiraj se. Profesor Smerdel (jedno piše, šesto govori) , jedan od ukupno valjda dvojice (drugi je zakinut) kojima Pravni faks nije htio produžiti status nakon što je stekao uvjete za starosnu mirovinu, vanjski član odbora za Ustav iz kvote HDZ-a, koji za to prima 2000 kn mjesečno, bezobrazno i bez trunke grižnje savjesti u današnjem lopovskom listu tvrdi da je moja tvrdnja da ga je na tu sinekuru iskrcao HDZ - citiram ‘laž’. Laže on. Kandidat ljevice i centra nije bio. Točka. Isto vrijedi i za psihotičnog političara iz Osijeka, koji se lažno predstavlja kao stručnjak za Ustav, a također je od HDZ-a regrutiran da u Odboru ,za 2000 kn mjesečno , laže i izmišlja po narudžbi. To mu je 3. ili 4. stranka u zadnjih nekoliko godina.

Gornji dokazi i screenshotovi zorno pokazuju o kakvim se prevarantima tu radi. Ti ‘strucnjaci’ su na temelju poluinformacije i krivotvorine kadri dodatno založiti svoju ionako devalviranu akademsku valutu.
I kakva je tu uopće ‘odgovornost’ Predsjednika za neki ‘pritisak’ ili ‘prijetnju’ saborskim zastupnicima uopće moguća, draga gospodo? Čak i da sam ove, a ne one po Miloradu lopovski krivotvorene poruke uputio prije, a ne nakon glasanja, može li se u nekom magnovenju govoriti o ‘pritisku’, ako je notorno da instrument tog ‘pritiska’ (USKOK) nije pod mojom kontrolom, već se nalazi pod paskom Mićinih principala? Tako podučavate svoje studente? Za to primate plaću iz Proračuna?
Dragi moji neisplakani
i neostvareni aspiranti na crnu mantiju Ustavnog suda, mogu vam jedino takvima kakvi ste, zapjevat onu narodnu: nećete se zamantijat, niste ni prije. Je li i ovo prijetnja?

PS
Dok završavam tekst, javljaju su udbaški drukeri Puhovski i Čingli Lingi Superhik Sova Šeks (ćera prikladno parkirana za predsjednicu najvećeg Suda u Osijeku).

A Pupovčev kumrovečki podrep Dejan Jović, poznat po ‘znanstvenoj’ tezi da je Referendum o hrvatskoj neovisnosti 1991. bio ‘nelegitiman’, na internetu me na engleskom prljavo denuncira da sam ‘lidera Srba u Hrvatskoj Pupovca nazvao ‘prljavim’’ te još pokvareno insinuira da sam nešto slično
(‘prvo sapun, onda parfem’) nedavno govorio za BiH.
Lider hrvatskih Srba!? On je lider, Joviću, sitni doušniče, koliko i ti znanstvenik.
Hajde nek neki vojvođanski Hrvat pomisli izvoditi ovakve svinjarije u Čaršiji! Da vidim.
Prethodna tema je došla do tehničkog limita i otvramo novu.

Linkovi ne prethodne:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1185651
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1217763

Zadnje uređivanje Cuka : 28.03.2021. at 19:43. Reason: uvodni post
Cuka is offline  
Old 28.03.2021., 16:25   #2
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Za to ne treba biti nuklearni fizičar. Ima nas koji smo na ovom podforumu jako dugo (ja već 18 godina) i koji smo, stoga, jako dobro upoznati s tvojim stavovima u 13 godina (koliko pišeš pod ovim nickom, što ne znači da možda ranije nisi koristio drugi).

Ne znam kako funkcionira arhiva ovog foruma i ne da mi se tražiti, ali sumnjam da bi bio iole veći problem pronaći tvoje upise ostavljene s ciljem pomaganja lopovsko-udbaško-usraškoj zajednici, stožernoj stranci hrvatskog šljama.



Mnogi glasači desnih stranaka u Hrvatskoj trebali bi se jako dobro pogledati u ogledalo jer svi do jednoga (izravno ili posredno) potpomogli su zločinački pothvat kojim je nova partija doslovno rasturila Hrvatsku.

Problem je u tome što je većini desnih glasača - uključujući i sve one koji zadnjih godina ponavljaju kako su protiv nevažnih ideološko-svjetonazorskih tema - ideološko-svjetonazorske teme još uvijek (čak i kad je zemlja potpuno propala!) važnije od onih konačnog uspostavljanja funkcionalne demokracije kao nužnog preduvjeta konačnog uspostavljanja tržišnog gospodarstva.


I u tome nema razlike između prosječnog desnog forumaša, Milog Maminog ili Laže Petrova: svi se oni već godinama zadovoljavaju ideološko-svjetonaozrskim mrvicama koje im, prema potrebi, dobacuje lopovsko-udbaško-usraška zajednica, stožerna stranka hrvatskog šljama.

Jedni su im već omogućili nastavak rasturanja Hrvatske dovodeći ih na vlast (dvaput), a drugi otvoreno govore kako nemaju ništa protiv lopovsko-udbaško-usraške zajednice, stožerne stranke hrvatskog šljama, ali im smeta Premijer Sunce i/ili smjer kojim vodi.

Mnogi desni forumaši dijele takvo mišljenje Milog Maminog u potpunosti.

Jebala vas lopovsko-udbaško-usraška zajednica, stožerna stranka hrvatskog šljama, da vas jebala.
Shvatite jednu stvar, niti HDZ niti njezini glasači veze nemaju s desnicom...
McAucliffe is offline  
Old 28.03.2021., 16:28   #3
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Za to ne treba biti nuklearni fizičar. Ima nas koji smo na ovom podforumu jako dugo (ja već 18 godina) i koji smo, stoga, jako dobro upoznati s tvojim stavovima u 13 godina (koliko pišeš pod ovim nickom, što ne znači da možda ranije nisi koristio drugi).

Ne znam kako funkcionira arhiva ovog foruma i ne da mi se tražiti, ali sumnjam da bi bio iole veći problem pronaći tvoje upise ostavljene s ciljem pomaganja lopovsko-udbaško-usraškoj zajednici, stožernoj stranci hrvatskog šljama.



Mnogi glasači desnih stranaka u Hrvatskoj trebali bi se jako dobro pogledati u ogledalo jer svi do jednoga (izravno ili posredno) potpomogli su zločinački pothvat kojim je nova partija doslovno rasturila Hrvatsku.

Problem je u tome što je većini desnih glasača - uključujući i sve one koji zadnjih godina ponavljaju kako su protiv nevažnih ideološko-svjetonazorskih tema - ideološko-svjetonazorske teme još uvijek (čak i kad je zemlja potpuno propala!) važnije od onih konačnog uspostavljanja funkcionalne demokracije kao nužnog preduvjeta konačnog uspostavljanja tržišnog gospodarstva.


I u tome nema razlike između prosječnog desnog forumaša, Milog Maminog ili Laže Petrova: svi se oni već godinama zadovoljavaju ideološko-svjetonaozrskim mrvicama koje im, prema potrebi, dobacuje lopovsko-udbaško-usraška zajednica, stožerna stranka hrvatskog šljama.

Jedni su im već omogućili nastavak rasturanja Hrvatske dovodeći ih na vlast (dvaput), a drugi otvoreno govore kako nemaju ništa protiv lopovsko-udbaško-usraške zajednice, stožerne stranke hrvatskog šljama, ali im smeta Premijer Sunce i/ili smjer kojim vodi.

Mnogi desni forumaši dijele takvo mišljenje Milog Maminog u potpunosti.

Jebala vas lopovsko-udbaško-usraška zajednica, stožerna stranka hrvatskog šljama, da vas jebala.
Ma naravno, svi desno su loši, svi lijevi su dobri.

Crno-bijeli svijet. Kako je lijepo živjeti u takvoj iluziji.

Slobodno se pridruži svome kompanjonu MacAucliffeu, gdje god da se nalazi, da mu ne bude dosadno pa mu pravi društvo.
John_Wayne is offline  
Old 28.03.2021., 16:29   #4
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Kako misliš nema odgovora? Pa ja sam JOŠ TADA, u tom trenutku, u realnom vremenu, osudio i popljuvao njezino držanje i ponašanje u vezi Vučića. Sve je to zabilježeno na njezinoj temi. Čak sam rekao da neću za nju glasati i nisam. Tako da, ja sam svoje održao.

KGK je prošlost. Nije mi jasno zašto si još uvijek opsjednut njome?

Milanović je aktualan, a baviš se više njome nego njime.
Isto kao što sam i ja na ovoj temi osudio kada je pretjerao...

Ili opet analogija, kada sam Josipovića nakon Srba i proslave tamo nazvao četnikom, pa mi se godinama poslije bacao Josipović u lice...

Ponavljam ponovno, protiv HDZ i izdajničke bagre i sa crnim vragom...

Da nisam takav, nikada me Hrvatska nebi vidjela '91.

Ono što ti nikada nećeš shvatiti je način razmišljanja u kojem bagri nikada ne šutiš i ne savijaš šiju...

NIkada...

A meni je život dao toliko sreće da me nikako ne mogu taknuti ni ucjenit...jer samo trebam zazveckati novčanikom i bagra trčeći kreće...

Mamić vam je pokazao kako to ide...
McAucliffe is offline  
Old 28.03.2021., 16:29   #5
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ma naravno, svi desno su loši, svi lijevi su dobri.

Crno-bijeli svijet. Kako je lijepo živjeti u takvoj iluziji.

Slobodno se pridruži svome kompanjonu MacAucliffeu, gdje god da se nalazi, da mu ne bude dosadno pa mu pravi društvo.
Desni?

Opet forice kako je recimo HDZ desni...
McAucliffe is offline  
Old 28.03.2021., 16:33   #6
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Minimum inteligencije je recimo primjetiti da na nijedno HDZ sranje u prošlim godinama nisi ni slovo potrošio...

A kakti si ljevičar kojem je HDZ najbolja opcija...
Ne pišem o HDZ-u zato jer najveće zlo koje nas je trenutno snašlo je zagađenje javnog govora primitivizmom. I to što dolazi od tako dvolične osobe. Da pogleda sebe, sve što govori o drugima važi i za njega.

Razuman ljevičar. Moja opcija je socijaldemokracija. Problem je što nema socijaldemokracije. Milanović je bio premijer iz redova SDP-a a bio je isti kao HDZ. Zato je izgubio reizbor i kao poražen bio istjeran iz stranke.
.
__________________
The drama of the internet is that it has promoted the village idiot to the level of the bearer of truth.
Umberto Eco, ABC, April 2015.
pronto is offline  
Old 28.03.2021., 16:34   #7
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Desni?

Opet forice kako je recimo HDZ desni...
Ne HDZ.

Čovjek je u svojem podužem upisu, možda nisi pažljivo čitao, sve glasače desnice, i onda je poimence nabrojao Škorine i Petrovove glasače, nazvao "krivcima za ovakvo stanje države bla bla"...

Ja sam upravo na to se referirao.

Evo gledaj još jednom taj dio:
Quote:
Problem je u tome što je većini desnih glasača - uključujući i sve one koji zadnjih godina ponavljaju kako su protiv nevažnih ideološko-svjetonazorskih tema - ideološko-svjetonazorske teme još uvijek (čak i kad je zemlja potpuno propala!) važnije od onih konačnog uspostavljanja funkcionalne demokracije kao nužnog preduvjeta konačnog uspostavljanja tržišnog gospodarstva.


I u tome nema razlike između prosječnog desnog forumaša, Milog Maminog ili Laže Petrova: svi se oni već godinama zadovoljavaju ideološko-svjetonaozrskim mrvicama koje im, prema potrebi, dobacuje lopovsko-udbaško-usraška zajednica, stožerna stranka hrvatskog šljama.
John_Wayne is offline  
Old 28.03.2021., 16:35   #8
Fina nova poruka ...ekipa Sačić, Zekanović i Pupi
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 28.03.2021., 16:36   #9
Jabote, nakupili se stini džeparoši iz zločinačke na topic ko muhe po izmetu.
cave troll is online now  
Old 28.03.2021., 16:40   #10
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ma naravno, svi desno su loši, svi lijevi su dobri.

Crno-bijeli svijet. Kako je lijepo živjeti u takvoj iluziji.

Slobodno se pridruži svome kompanjonu MacAucliffeu, gdje god da se nalazi, da mu ne bude dosadno pa mu pravi društvo.
Opet pojednostavljivanja do apsurda, u svrhu onemogućavanja rasprave. Klasični trolersko-realtivizatorski stil kojim se neki forumaši - nećemo ih imenovati - na ovom podforumu služe već godinama. Sasvim slučajno, takvi trolersko-relativizatorski upisi uvijek su vjetar u jedra lopovsko-udbaško-usraške zajednice, stožerne stranke hrvatskog šljama.


Jasno sam rekao u čemu je grijeh desnice, sumnjam da ti to još uvijek nije jasno.
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Old 28.03.2021., 16:42   #11
Pitala sam jucer kad su poslane te poruke.

Djissss manipulacije....
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 28.03.2021., 16:47   #12
Zoki ni nedjeljom ne odmara
pilif12 is offline  
Old 28.03.2021., 16:50   #13
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Čekaj, i tebi ću postaviti isto pitanje kao i ovome prije tebe koji je išao istom taktikom.

Dakle, tko si ti? Tko si ti meni u životu, tko je nekakav "JesterRace" za kojeg ne znam tko je, što je, odakle je, kojeg je spola, roda, dobi ili boje kože, da meni ide prejudicirati za koga ja glasam i da li uopće glasam?

Dakle tko si ti da meni ideš bilo što predbacivati i da uopće ideš pogađati moje političke preferencije?

Malo imaš preveliko mišljenje o sebi, a ni ta kristalna kugla ti ne radi najbolje.


https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...1&postcount=41

Ajde odskakutaj isprdku patetični.
Imbarazzato is offline  
Received Infraction
Old 28.03.2021., 16:50   #14
A pazi, lazljivi Pup. je scr. napravio kad?

Njemu pise 'jucer'
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 28.03.2021., 16:52   #15
Quote:
ludakipo kaže: Pogledaj post
Ponovno se javio predsjednik na Facebook

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...f8&oe=6085780A
Za neupućene Čingi lingi čarda je bila poznata birtija u Osijeku (prema Bilju)
__________________
MCR
ball is offline  
Old 28.03.2021., 16:54   #16
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Jabote, nakupili se stini džeparoši iz zločinačke na topic ko muhe po izmetu.
pusti ih, dobro je to,

ali malo previse pjene, malo to muccchh,

neka pliva, pluta 1000 cvijetova, tako nekako ide poslovica,

trader77 is offline  
Old 28.03.2021., 16:54   #17
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Za neupućene Čingi lingi čarda je bila poznata birtija u Osijeku (prema Bilju)
Ja ju znam..stara dobra vremena
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 28.03.2021., 16:57   #18
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Fina nova poruka ...ekipa Sačić, Zekanović i Pupi
I "Pupovčev kumrovečki podrep" Dejan Jović.

Da netko ovako piše na forum haer, dobio bi barem jednodnevni ban.
A ako se ne bi smirio poslije toga, slijedi perma.

Moderatori, predajte se.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Old 28.03.2021., 16:57   #19
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
A pazi, lazljivi Pup. je scr. napravio kad?

Njemu pise 'jucer'
uh, to znaci da je "prljavi" mozebitno editirao sms ??

lose, lose ako je to istina

trader77 is offline  
Old 28.03.2021., 17:00   #20
Dobio je i smrad od Jovića svoju objavu....jbt nisu normalni.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.