Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 01:20   #1
Hipnoza ili nešto mistično?

Sjedili smo nas cetiri i pricali, bio je taj jedan covijek kojeg nisam poznavao. Stalno me pogledavao, kasnije sjeo pokraj mene, dosta blizu i trazio neki kontakt (fizicki). Kako smo pricali o takvim stvarima ja sam spomenuo da vjerujem u postojanje nekih sila, pa cak i duhovnih bica, na sto se on iznenadio i nekoliko puta pitao da li je to zaista tako. Kad sam to potvrdio, prosao mi je prstima kroz kosu (ne znam kako to drugacije opisat); od tog trenutka meni je kroz glavu prolazilo mnogo stvari, jednostavno izvan kontrole; i ja sam se osjecao izvan kontrole, kao "pijano" ili slicno.. osjecao sam da moze znati sve o meni a da me nista ne pita.
Nakon sto je to napravio, u prvim trenucima osjecaji su bili vrlo intenzivni, ja sam se "ukipio" i samo gledao u njega znajuci da je nesto napravio. Srecom sa nama je bio i kolega koji ne vjeruje u takve stvari pa je mogao racionalno sagledati situaciju.

On je to komentirao kao, "kad je to napravio ti si problijedio, jednostavno si se uplasio", a kad kazem kako je bilo proci kroz to, rekao je da je sve to samo u glavi.. Uglavnom, kako smo razgovarali, on je zamolio moje kolege da izadu iz sobe, da mi nesto kaze... doslovno je rekao da je u meni vrag, na sto je moja reakcija bila samo smijeh..ali posto sam se osjecao na nekoj razini povezano s njim iskreno sam odgovorio (kao i u cijelom razgovoru do tad) da je to samo depresija (jer tad sam bio pomalo depresivan).. On je rekao nesto kao da me netko urekao, (rekao je indirektno) ili tako nesto i rekao da mi moze pomoci...Iako smo otvoreno razgovarali meni je bilo vrlo neugodno jer sam imao osjecaj da mi je usao u glavu. Htio sam se samo dic i otic, ali jednostavno mi se nije dalo iako sam bio vrlo uzbuden...Kako smo dalje razgovarali, osjecao sam da bi bilo najbolje otic, i kako sam bio siguran da bi to bilo najbolje ustao sam i rekao da idem (iako sam se intenzivno premisljao hh) na sto je on odgovorio da ne mogu..kad je vidio da stvarno idem cak mi je zapovjedio da sjednem i tad sam bio siguran, idem.. Cijelim putem sam imao veliku zelju vratiti se nazad, cak potrebu, osjecao sam se "pijano", iscrpljeno i uznemireno. Prije nego sam otisao rekao mi je da nocas necu moci spavati sto ja nisam ozbiljno shvacao, ali tu noc sam bio izvan sebe, nisam se nikako mogao smirit. Sto vi mislite o situaciji? I prije nego sam otisao, je li trebao nesto napravit da me povrati iz takvog stanja ili ne, jer me stavio u takvo stanje? (od tog trenutka "nesto" je sigurno bilo, nije to samo u glavi)
Aolxx is offline  
Old 06.01.2017., 06:10   #2
Meni ovo vrvi gay energijom...
Wolfdale is offline  
Old 06.01.2017., 19:42   #3
Skuzio stari pesko da je mali sugestibilan pa mu krenuo prodavat pricu
Beljki is offline  
Old 06.01.2017., 19:54   #4
A vidi, ruke ovdje!
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Old 06.01.2017., 21:02   #5
Hvala na odgovorima. Sto se tice seksualnosti nisam apsolutno nista osjecao po tom pitanju (zanimaju me iskljucivo zene hh).
To nije bilo nedavno, proslo je vec neko vrijeme i ne pridajem tome veliku vaznost. Volio bih dobit vise informacija..
Aolxx is offline  
Old 07.01.2017., 09:30   #6
meni bi prva pomisao bila da je tip vampir i da krade energiju
ipak bih potrazila drugo misljenje od nekog bioenergetskog terapeuta jer mozda je onaj lik hipersenzitivan i osjetio je nesto, mozda se nakupilo previse stresa u tebi a jos se nije pokazalo kroz neku bolest
svakako bih trazila od bioterapeuta da me detaljnije 'skenira', a usput bi ti napunio baterije ako ih je spomenuti lik ispraznio
mislim i ovako si spomenuo da si u zadnje vrijeme depresivan sto znaci da ti fali energije, a onda dode neki lik i uzme ti jos energije....svatko bi se nakon toga osjecao jos gore nego prije
ja bih promijenila prehranu i posjetila bioterapeuta da me napuni energijom
u prehranu bih unijela maksimalno svjezeg voca i povrca,sto je svjezije u sebi ima vise zivotne energije....najbolje svjeze ubrano ako imas vlastiti vrt
zbog nedostatka vitamina se covjek takoder moze osjecati lose,depresivno,teze je zaspati, anemija i/ili slabe zalihe zeljeza u organizmu ima slicne simptome kao kad ulazis u menopauzu(promjene raspolozenja, depresija,losiji san,slabost,los imunitet,vrtoglavica,hladan znoj....)

Zadnje uređivanje WIKY : 07.01.2017. at 09:43.
WIKY is offline  
Old 07.01.2017., 12:29   #7
Pretpostavljam da je jedna od etapa pri istjerivanju vraga iz tebe da ti utjeruje
Katayama is offline  
Old 07.01.2017., 14:42   #8
Quote:
Aolxx kaže: Pogledaj post
Volio bih dobit vise informacija..
Evo ti informacija, on je gay, a ti si prikriveni gay.
To sve nema veze s ovim podforumom i te svoje intimne avanture sa starijim čovjekom zadrži za sebe, gadljivo je za čitat.
croarmy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.