Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2005., 17:02   #1
Piercing na nosu

gdje to rade u zagrebu?
i naravno-koji je proces ako netko zna-odma stavljaju seraf u nos ili ostave slobodno prva tri tjedna i onda tek zaserafe?
ovdje vecinom ostavljaju otvoreno pa je rizik od ispadanja "nanosnice" prije nego zacijeli...a to ne volim.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 21:05   #2
kak mislis seraf? kaj ne ostave onu medicinsku u nosu da nosis par tjedana i onda si stavljas kaj hoces? barem je meni tak bilo. no, ja sam nos busila u belgiji prije 14 godina, mozda su se sad stvarij promijenile.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 21:12   #3
Quote:
xiola bleu kaže:
kak mislis seraf? kaj ne ostave onu medicinsku u nosu da nosis par tjedana i onda si stavljas kaj hoces? barem je meni tak bilo. no, ja sam nos busila u belgiji prije 14 godina, mozda su se sad stvarij promijenile.
da..ali joj ne metnu ono kaj ide na dno da ti ne ispada!tek nakon 3 tjedna ti stave taj dio da ti ne ispadne.jel buba to????mene uha nisu ni najmanje a cjela su mi zbusena!

i zasto to ne rade isti ovi kaj buse uha???
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 10:46   #4
Quote:
AFRODITA69 kaže:
da..ali joj ne metnu ono kaj ide na dno da ti ne ispada!tek nakon 3 tjedna ti stave taj dio da ti ne ispadne.jel buba to????mene uha nisu ni najmanje a cjela su mi zbusena!

i zasto to ne rade isti ovi kaj buse uha???





:klap:
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 18:33   #5
Quote:
AFRODITA69 kaže:
da..ali joj ne metnu ono kaj ide na dno da ti ne ispada!tek nakon 3 tjedna ti stave taj dio da ti ne ispadne.jel buba to????mene uha nisu ni najmanje a cjela su mi zbusena!

i zasto to ne rade isti ovi kaj buse uha???
Ovako, ja sam probušila nos prije godinu i pol. Proces je slijedeći: dezinficira to mjesto s gornje i unutarnje strane, flomasterom označi gdje će probušiti i sterilnom iglom probije nos. Odmah nakon toga stavlja naušnicu za nos napravljenu od kirurškog čelika koja je na dnu savijena (te od kirurškog imaju nekako spiralno zavijenu naušnicu koja je iznutra, a ostale koje kupiš okolo naokolo jednostavno sama saviješ u slovo L). Nema šanse da ispadne.

I ne, ne boli. Ja bih to usporedila kao kad ti vade krv iz vene pa onaj tren kad probiju kožu. Eto.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 19:35   #6
rade u zagrebu na tratinskoj.
radi ti robi i senf. takodjer tratinska.
aj googlaj malo ima toga još.

dodješ, označe mjesto, probuše i ideš doma s naušnicom u nosu.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 20:40   #7
koliko uopce kosta busenje nosa?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 20:46   #8
kako ispuhujete nos kad ste prehladjeni, vi s nanosnicama? jer ja moram onako stiskat prstima i maramicom i puhat, pa jel pri tome smeta nakit?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 20:50   #9
ovisi koji nakit oćeš.

@magic - nemam ja, ali nos se ispuhuje najnormalnije.
s unutranje strane je samo mala točkica pa ništa ne zapinje.
zajeb je jedino u doba prehlada bušit nos jer jebga to je ranica koja se onda nonstop iritira curenjem nosića.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 21:17   #10
pa meni se svidja ona ful mala nausnica, koja se skoro ni ne vidi. kaj mislis koliko bi to kostalo?
inace sam piercala pupak i to je bilo, ako me sjecanje ne vara, negdje oko 350 kn.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 21:20   #11
mislim, da je bilo oko 200kn kod zele
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 21:21   #12
tnx. bas cu se zaletiti do njega, on mi je tu u susjedstvu.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 21:27   #13
Quote:
magic kaže:
kako ispuhujete nos kad ste prehladjeni, vi s nanosnicama? jer ja moram onako stiskat prstima i maramicom i puhat, pa jel pri tome smeta nakit?
Sreća moja pa sam izrazito rijetko prehlađena, ali kada mi i dođe da ispušem nos činim to bez imalo muke
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 22:44   #14
Quote:
Elektra kaže:
Odmah nakon toga stavlja naušnicu za nos napravljenu od kirurškog čelika koja je na dnu savijena (te od kirurškog imaju nekako spiralno zavijenu naušnicu koja je iznutra, a ostale koje kupiš okolo naokolo jednostavno sama saviješ u slovo L). Nema šanse da ispadne.
aha... ima sanse... prokleti umjetni nokti ja sam svoju iscupala nakon mozda 4 mjeseca... i nisam ju mogla vratiti nazad...

i sto vas nisu namuljali lokalnim anestetikom malo prije bockanja?
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 23:24   #15
Quote:
Crimson Petal kaže:
aha... ima sanse... prokleti umjetni nokti ja sam svoju iscupala nakon mozda 4 mjeseca... i nisam ju mogla vratiti nazad...

i sto vas nisu namuljali lokalnim anestetikom malo prije bockanja?
Pa da, možeš ju iščupati al' nema šanse da sama od sebe ispadne. Ja sam svoju jednom izvadila i teška živa ju vratila nazad jer je bila kao lagano na spiralu a ne na 'l'. Danas mi je mnogo lakše baratati s time
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2005., 23:30   #16
Quote:
Elektra kaže:
Pa da, možeš ju iščupati al' nema šanse da sama od sebe ispadne. Ja sam svoju jednom izvadila i teška živa ju vratila nazad jer je bila kao lagano na spiralu a ne na 'l'. Danas mi je mnogo lakše baratati s time
znaci,nema sanse da si na "l" stavis u nos pa onda nataknes onaj serafek ko na rincici???tak da je ziher da nebu ispalo.ok,kuzim da prvo furas kaj ti tamo stave-ali gdje posle kupis "dijamantske "nanosnice???svugdje se samo nausnice prodaju...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 10:33   #17
onak je kak elektra kaze.
ali, kosta 300 kn i boli do jaja!!!! meni su suze isle, strasno

nazalost, nedugo poslije radila sam ortopan i morala sav nakit skidat.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 14:46   #18
Quote:
AFRODITA69 kaže:
znaci,nema sanse da si na "l" stavis u nos pa onda nataknes onaj serafek ko na rincici???tak da je ziher da nebu ispalo.
to izgleda manje vise ovako pa nema potrebe za sarafom, kak ne kuzis...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 01:24   #19
ja sam probusila nos prije nekih 7 godina (ali sam rincicu izvadila nakon godinu dana-dosadilo mi je) tamo na krvavom mostu di se inace probusuju usi.(ne znam da to vise postoji). mozda tip nije bio kvalificiran za to ali mi je to napravio i nisam imala nikakvih problema uopce.isti je princip kao kad busis usi. i -platila sam kao da sam uho probusila, nekih 20kn.to je bar tada bilo tako. vjerujem da danas ima i drugih opcija i cijena.
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 01:51   #20
Quote:
Billi kaže:
boli do jaja!!!! meni su suze isle, strasno
mene nije boljelo (zbog anestetika), ali suze su krenule... to je nekako... refleksno... taj suzno-nosni kanal...
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.