Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2015., 12:59   #781
Quote:
samo mala kaže: Pogledaj post
Tako i treba biti

malo ja malo ti pa ćemo se voljeti
Ja znam bolju......malo ja malo ti, pa ćemo se u krevetu više šev...
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 03:14   #782
cist racun, duga ljubav

brak je nesto drugo
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 00:32   #783
Tko plaća račun kad ste u vezi?

onaj koji prvi izadje iz kontejnera
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 08:09   #784
Neke cure očekuju da im se sve plaća, ali ako to ne želite trebate se odmah od početka postaviti tako. Koliko puta vidim ispred sebe na blagajni da par kao kupuje "odvojeno", ali on plati, ona stoji kao tele i čeka da on izvadi novac

Ne znam, meni bi bilo neugodno tako čekati da mi netko plati, ali eto ima očigledno onih kojima je to ok, ako to ne želite odmah u početku srežite problem, pustite da sama plaća, ako nije takav tip prekid je neophodan, ali sve je bolje od toga da muškarac sve plaća i onda gunđa da se to mora i da su sve žene sponze.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 08:53   #785
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Neke cure očekuju da im se sve plaća, ali ako to ne želite trebate se odmah od početka postaviti tako. Koliko puta vidim ispred sebe na blagajni da par kao kupuje "odvojeno", ali on plati, ona stoji kao tele i čeka da on izvadi novac

Ne znam, meni bi bilo neugodno tako čekati da mi netko plati, ali eto ima očigledno onih kojima je to ok, ako to ne želite odmah u početku srežite problem, pustite da sama plaća, ako nije takav tip prekid je neophodan, ali sve je bolje od toga da muškarac sve plaća i onda gunđa da se to mora i da su sve žene sponze.
Sve stvar dogovora ako ste u vezi ili braku! Posteno bi bilo da dijele obostrano
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 09:33   #786
Pa da, trebalo bi biti stvar dogovora, a ne šutjeti, praviti se blesav i i plaćati jer se to tako mora i onda raditi čudne face, gunđati iza leđa. Nitko nije dužan nikome ništa plaćati, a po ovom topicu mi se čini da mnogi plaćaju, glume neke muškarčine, pa onda kukaju.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 11:49   #787
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Pa da, trebalo bi biti stvar dogovora, a ne šutjeti, praviti se blesav i i plaćati jer se to tako mora i onda raditi čudne face, gunđati iza leđa. Nitko nije dužan nikome ništa plaćati, a po ovom topicu mi se čini da mnogi plaćaju, glume neke muškarčine, pa onda kukaju.
A cuj,ja sam tako odgojen da na prvom dejtu placam,ni ne pitam vec platim a dalje sve stvar dogovora
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 18:22   #788
Ovako, u vezi sam skoro 2 god, moj momak živi s svojima, mama mu daje za hranu Itd, a i kupuje robu te uz to mu mjesečno daju 1500kn..Moja plaća je 3200, plaćam stan skoro 2000kn, i sad, prije je on plaćao ili smo dijelili, sve je bila stvar dogovora, no počelo me živcirati da ja sad sve moram plaćati , njegove kave Itd, gorivo... I jos mi broji koliko novca imam, i vadi iz novčanika te kad dođe kod mene , stalno nesto jede.... Meni iz frižidera .... Jel normalno da mi dođe da ga ostavim radi toga??!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 18:26   #789
Naravno da je normalno. Ovako kako si napisala on ima više love na raspolaganju od tebe pa bi bilo fer da dijelite troškove
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 18:34   #790
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ima već takvih tema po forumu

inače sve ti zavisi od osobe do osobe, neki smatraju da svaki treba plaćat svoje, drugi da muško uvijek plaća, treći da to ide prema dogovoru i tak

dakle, kak se dogovorite tak plaćate
Ja smatram da žensko treba sve plaćat, čekam da budem počašćen.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 18:54   #791
najljepše je kad plaća njezin otac, to je sreća i ushit za oboje
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 18:57   #792
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
Ovako, u vezi sam skoro 2 god, moj momak živi s svojima, mama mu daje za hranu Itd, a i kupuje robu te uz to mu mjesečno daju 1500kn..Moja plaća je 3200, plaćam stan skoro 2000kn, i sad, prije je on plaćao ili smo dijelili, sve je bila stvar dogovora, no počelo me živcirati da ja sad sve moram plaćati , njegove kave Itd, gorivo... I jos mi broji koliko novca imam, i vadi iz novčanika te kad dođe kod mene , stalno nesto jede.... Meni iz frižidera .... Jel normalno da mi dođe da ga ostavim radi toga??!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Teraj to u PM dok je vrijeme! Imao sam slicnu materijalisticu,mozda cak i goru od ovog tvog navedenog i vjeruj mi,zelis se spasiti od takvog!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 19:19   #793
Istina, da, meni postaje lagano sve veća i veća muka od njega, jer ono nekad jedva da preživim s svojom placom :/ not fair, not fair :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 19:59   #794
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
Istina, da, meni postaje lagano sve veća i veća muka od njega, jer ono nekad jedva da preživim s svojom placom :/ not fair, not fair :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam se naplacao i nacastio,no more! Thank u!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 20:36   #795
Trebalo bi bit ipak tu kompromisa....


Sent from my iPhone using Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 20:38   #796
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
Ovako, u vezi sam skoro 2 god, moj momak živi s svojima, mama mu daje za hranu Itd, a i kupuje robu te uz to mu mjesečno daju 1500kn..Moja plaća je 3200, plaćam stan skoro 2000kn, i sad, prije je on plaćao ili smo dijelili, sve je bila stvar dogovora, no počelo me živcirati da ja sad sve moram plaćati , njegove kave Itd, gorivo... I jos mi broji koliko novca imam, i vadi iz novčanika te kad dođe kod mene , stalno nesto jede.... Meni iz frižidera .... Jel normalno da mi dođe da ga ostavim radi toga??!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo mi je totalno iskorištavanje.

Ja sam do nedavno radio (sad sam opet na burzi ali imam dosta ušteđevine), cura mi je studentica. No nikad joj nije palo na pamet da me traži da joj plaćam gorivo, kartu za vlak ili bilo šta materijalno, jer se ne želi osjećati kao sponzoruša.

Nije stvar u tome tko koliko zarađuje nego u uzajamnom poštovanju. Partner koji iskorištava financijski imućnijeg ga ne poštuje. I tu nema govora o jednom zdravom odnosu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 20:42   #797
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
Ovako, u vezi sam skoro 2 god, moj momak živi s svojima, mama mu daje za hranu Itd, a i kupuje robu te uz to mu mjesečno daju 1500kn..Moja plaća je 3200, plaćam stan skoro 2000kn, i sad, prije je on plaćao ili smo dijelili, sve je bila stvar dogovora, no počelo me živcirati da ja sad sve moram plaćati , njegove kave Itd, gorivo... I jos mi broji koliko novca imam, i vadi iz novčanika te kad dođe kod mene , stalno nesto jede.... Meni iz frižidera .... Jel normalno da mi dođe da ga ostavim radi toga??!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mater mu mjesečno daje 1500 kuna?
Nije on normalan, a nisu ni roditelji.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:12   #798
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Pa da, trebalo bi biti stvar dogovora, a ne šutjeti, praviti se blesav i i plaćati jer se to tako mora i onda raditi čudne face, gunđati iza leđa. Nitko nije dužan nikome ništa plaćati, a po ovom topicu mi se čini da mnogi plaćaju, glume neke muškarčine, pa onda kukaju.
Upravo to. Ako ne zelis placati, postavi se tako od prvog dana. A biti jeben i posten (pardoniraj moj francuski) covjek ne moze biti.

Tko glumi muskarcinu neka se kasnije i snalazi bez puno kukanja.

Uglavnom, zanimljivo je pratiti raspravu kad je zena ta koja placa...:caj:
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:21   #799
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
Ovako, u vezi sam skoro 2 god, moj momak živi s svojima, mama mu daje za hranu Itd, a i kupuje robu te uz to mu mjesečno daju 1500kn..Moja plaća je 3200, plaćam stan skoro 2000kn, i sad, prije je on plaćao ili smo dijelili, sve je bila stvar dogovora, no počelo me živcirati da ja sad sve moram plaćati , njegove kave Itd, gorivo... I jos mi broji koliko novca imam, i vadi iz novčanika te kad dođe kod mene , stalno nesto jede.... Meni iz frižidera .... Jel normalno da mi dođe da ga ostavim radi toga??!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
A mozda je on to radio cijelo vrijeme, ali ti je pocelo smetati sada kada si bacila oko na drugoga.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 22:01   #800
Ima pjesma kad žena plaća ....
Hahahahaha sry, ali ne, vise je znatiželja, jer s tipom iz drugog posta jednostavno ne mogu bit XD


Sent from my iPhone using Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger