Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 16:14   #6221
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Ma ja imam nano treiner ti?
Ima onaj plosnati nastavak i onaj sa pipcima
E taj koristim i da boli me ko sam vrag...tek kad s uljem probaš....
Imala sam muskulfiber danima
Ja imam obični Nano, ima taj s pipcima ali za celulit je kao neki koji izgleda kao... pa... cica
Ovaj s pipcima je piece of cake spram te cice

E onda neću ni kupovati ulje, ne bi podnijela jo veću bol od ove
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:29   #6222
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Ja imam obični Nano, ima taj s pipcima ali za celulit je kao neki koji izgleda kao... pa... cica
Ovaj s pipcima je piece of cake spram te cice

E onda neću ni kupovati ulje, ne bi podnijela jo veću bol od ove
Aaa ti imaš taj,ma ista stvar...
I da sa uljem više boli...jer klizi valjda
Meni se krema jednostavno prebrzo upije pa mi zapinje o kožu...s uljem me ruka ne zaboli...
Ajde javljaj rezultate Muffet
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:46   #6223
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
A čuj,meni je bilo nekih 2,3 tj koma i onda je išlo sve na bolje...al evo ja se prek zime zapustila i sad sve ispočetka
Isto sam se sa nano masirala...ali uljem jer se krema upije prebrzo
Koje ulje koristiš?

Ja nabavila nano
sad samo trebam se bacit na posao
Vi cure koje koristite Nanače, koliko vremenski masirate pojedini dio?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:53   #6224
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Aaa ti imaš taj,ma ista stvar...
I da sa uljem više boli...jer klizi valjda
Meni se krema jednostavno prebrzo upije pa mi zapinje o kožu...s uljem me ruka ne zaboli...
Ajde javljaj rezultate Muffet
Svakako, ako ih bude

Good Evil, ja se trudim svaku nogu 20tak min, to bi po mom viđenju bilo idealno, ali uglavnom to bude manje
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 19:35   #6225
Ej, pa ja imam nano trainer kaj sam nedavno naručila za 400 kn, al moj nema nikakve nastavke?! Ima samo one neke kuglice preko kojih je crna tkanina navučena, kak to..
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 21:32   #6226
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Koje ulje koristiš?

Ja nabavila nano
sad samo trebam se bacit na posao
Vi cure koje koristite Nanače, koliko vremenski masirate pojedini dio?
Bršljanovo.Ubica

Od nikela,ali možeš bilo koje...
Meni je odlično,bolje od krema..iako koristim i evelin črlenu,ona termo....
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 21:44   #6227
Ja koristim najobicniji Bršljanov gel protiv celulita .. svi ti skupi se nisu uopce pokazali dobri kao ovaj .. proizvođač je Lifeline, ako se ne varam, rozo pakovanje i kosta oko 25 KN, sad, da li to ima kupiti u Hrvatskoj ne znam, ali u BiH i Srbiji znam da ima ..
uglavnom, odlican je i pokkazuje brze rezultate, sto me uvjerilo da ne vrijedi trositi velike novce na te stvari..
iirma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 21:49   #6228
Slažem se, ja imam Eveline serum (cca 38kn), Afroditu Cecropiu (uzela na sniženju + dodatnih -25%) i Niveu My Silhouette (osvojila na nekoj igri na otvaranju DM-a)
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 22:50   #6229
Oh zoo, koliko je kunica ovo bršljanovo od Nikela?

Trenutno imam od Alverde anticelulitno ulje koje sam načela - od limuna i ružmarina i neke Garnier losione, Vichy i Afroditu Pitayu koje nisam načela
Kad potrosim zalihe prelazim na bršljan
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:07   #6230
ima koje brsljanovo ulje a da nije 100 kn kao ovo od nikela?
ili mi bar recite da vam dugo traje
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:33   #6231
Kakva su vam iskustva sa Murad - Firm & Tone Serum?

artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 00:43   #6232
nisam još otkrila nešto da zaista djeluje, ali definitivno bačeni novci su bili za Collistar anticellulite night treatment i Collistar Abdomen and hip treatment. kupila po preporuci, taj prvi je toliko jedna cura nahvalila, reko idem probat, kad ono - NIŠTA! ama baš nikakva promjena. nit mi je koža bila čvršća, niti je imalo celulita otišlo... samo da naglasim da sam potrošila cijelu bočicu! ovaj Abdomen and hip treatment ima užasno jak miris, koža se toliko zacrveni da počne peći (valjda kao da si umisliš da se nešto događa ) a rezultata nema. ali ono, baš nimalo
dgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 08:44   #6233
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Oh zoo, koliko je kunica ovo bršljanovo od Nikela?

Trenutno imam od Alverde anticelulitno ulje koje sam načela - od limuna i ružmarina ...
bršljanovo ti je mislim 99 kn u dm, a ja sam kratko koristila ovo alverde anticelulitno ulje samo da mi bude kad masiram noge gdje imam celulit i užasno mi je kožu osušilo, postala je suha i hrapava, grozno
prvo sam mislila da je od masažera, ali kad sam promijenila ulje (sad koristim dječje ulje) koža mi je postala mekana i glatka.

Dobila sam vichy cellu destock kremu, pa jel ima ko kakva iskustva s tom kremom?
Nadam se da će mi se celulit bar malo povući, ovaj tjedan krećem i na aerobic, masaža 2-3 puta tjedno po 30 min i vichy kremica, javit ću vam rezultate
lolita_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 09:18   #6234
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Oh zoo, koliko je kunica ovo bršljanovo od Nikela?

Trenutno imam od Alverde anticelulitno ulje koje sam načela - od limuna i ružmarina i neke Garnier losione, Vichy i Afroditu Pitayu koje nisam načela
Kad potrosim zalihe prelazim na bršljan
Pa da,oko 100kn,ali mislim da bršljanovo ulje koje god da kupiš,je ok...naravno ako u sastavu uopće ima bršljana
Možda cure znaju neko drugo,malo jeftinije.

A ovo alverde anticelulitno je isto odlično,tako kaže navodno jedno istraživanje u Dm o učinkovitosti anticelulitnih preparata.Bilo je na prvom mjestu.Frendica je radila u Dm,otuda info.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 14:49   #6235
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ajde koga branis

nakon nikakve masaze ne smiju ostat modrice pa niti anticelulitne a onaj tko je izvod i valjda je strucan da u suradnji tj iz razgovora s aklijentom ocijena o kakvoj se kozi radi i kakvim promjenama je ta ista koza sklona

A vidim da je kos nas po slaonima spranca da svi pusu kako je normalno da se javlju masnice, pobogu pa masnica se zna sta je i uslijed cega nastaje i to je trauma tkiva i amen
nikoga ne branim, nisam kozmetičarka, ali govorim s jedne strane logički razmišljajući, dakle udariš se negdje ostane ti masnica, meni recimo veća tebi manja, kako da onda ne ostane masnica od stiskanja tkiva, odnosno celulita??
to je s jedne strane, a s druge je što znam provjereno ne od kozmetičarki već osoba medicinske struke da je to normalno, naravno ovisno od osobe do osobe. a treće, proguglaj malo i vidjet ćeš, nigdje ne piše da nakon takve masaže ne smiju ostati modrice. ne znam zašto se uoće vode tolike rasprave oko toga jel to u redu ili nije, kad zdravom logikom dođeš do toga da je to normalno, kvragu a kak da se izvede onda anticelulitna masaža ako će me nježno gladiti?
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 15:16   #6236
ne znam jel ste vec raspravljali o onom rucnom masazeru zvanom celluless? radi na principu vakum massaze. ne znam jel smijem staviti link?

zanima me ako neko ima, jel to sta vrijedi, jel ima rezultata?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:39   #6237
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
ne znam jel ste vec raspravljali o onom rucnom masazeru zvanom celluless? radi na principu vakum massaze. ne znam jel smijem staviti link?

zanima me ako neko ima, jel to sta vrijedi, jel ima rezultata?

to sam i ja pitala vec par puta, pa mi nitko nije odgovorio, muk i tisina, tak da ne ocekuj odg ://
smokvica55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:41   #6238
Quote:
smokvica55 kaže: Pogledaj post
to sam i ja pitala vec par puta, pa mi nitko nije odgovorio, muk i tisina, tak da ne ocekuj odg ://
Pa valjda nitko nije probao
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:56   #6239
Ja imam nano trainer, sad već jedno mjesec i pol. Masiram svaku nogu po pola sata, ubijam se. Moj se sam gasi nakon svakih 15 minuta i samo zbog toga psihološki izdržim tako puno (čekam 4 gašenja :-)), a masiram s nastavkom koji ima neke kuglice (nemam nikakve pipce ). Uglavnom, imam osjećaj da se celić više vidi nego prije, ali to je razjašnjen misterij, s nestrpljenjem čekam povlačenje. Prvo sam mazala s onim alverde limun i bio mi je super, a nedavno sam kupila Nikel bršljan (nažalost u ljekarni nije bilo nikakvog a ja sam bila nestrpljiva) i mogu reći da me užasno živcira jer ga koža brzo upije pa me pri kraju masaže dosta zateže. Prestala sam koristiti kreme (zelenu evelin i bijelu) jer imam osjećaj da zatežu, što mi je totalno suprotni učinak od ovih masaža koje ne prekrivaju već gnječe. Ako netko ima iskustva s nekim bršljanovim a da je jeftiniji (a da nije gen, jer je isto skup) neka javi
Dunjocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 18:12   #6240
Ne znam kakav je nano trainer, rekli su mi da mu je glava veća od onog drugog - wellness, ali da nije za osobe sa osjetljivim kapilarama pa sam ga zaobišla u širokom luku.
No, Muffet ti kazes da imas ovaj wellness i da te boli masaža sa ovim nastavkom ''kao cica'' ? Po kojem principu radis masažu, kružni pokreti, povlačiš samo u jednom pravcu il nes deseto? Mislim, pitam jer me nije bas tak jako boljelo pa se pitam jel radim nes krivo
Onako u par navrata mi je bila neka nelagodna bol, a jačina masažera na nesto slabije od najjače.. kombiniram.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.