Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2007., 13:10   #21
U ZARI Ljubljana (a pretpostavjam onda i u Mariboru) imaju novu kolekciju (provjereno pred dva tjedna).
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 20:46   #22
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
moći ću ti reći tu informaciju nakon 21.3., tada se planiram zaputiti tamo...
Trebas drustvo?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 13:44   #23
Ja idem sutra u Ljubljanu jeeeeeeeeeeeej

Javim kak je bilo i što sam sve doma donesla ...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 15:57   #24
super..ja čekam
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 21:58   #25
Nego,ja bi u Maribor ali mi treba i neki dobar i velik dućkas sa igračkama ala ToysRUs. Ima li šta slično? Možda netko zna?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 22:08   #26
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
bila sam prošli vikend u ljubljani i pored ovoliko shopping centara u zagrebu i ovih sniženja, definitivno se ne isplati ić preko grane
wouldn't agree, ipak oni imaju Zaru (), a i Mango i Transport su im jeftiniji. baš sam prošlo proljeće ubola preslatke cipelice u Transportu, cijena u ZG je bila 470 kuna a u Ljubljani ih platila 35 eura. i ne, nije bilo sniženje.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 08:49   #27
Evo mene....
Bila u subotu u Ljubljani
Na kraju nisam baš imala puno vremena zbog nekih popodnevih obaveza u Zagrebu (uf što mrzim kada se moram žuriti po dućanima) ali našla sam par stvarčica
Kupila sam prekrasnu jaknnu za proljeće, u biti nešto između jakne i balonera, kraća je i maslinasto zelena s remenom u struku... prekrasna (vero moa) . Dvije prekrasne košuljice u HM-u, bijeli novčanik i crnu ogrlicu. Malo me razočaralo što nema baš neki izbor majci i košulja dugih rukava... sve je već u ljetu.
Uglavnom, u HM-u sam snimila i par zgodnih haljina i po njih bi se svakako isplatilo vratiti
E da, i bjutifl crna torba
Uglavnom ,zadovoljna.

I da, onda sam na povratku u Zg slučajno (tražeći poklon za ovu popodnevnu obavezu) u Robertu (?!?) našla cipele na visoku petu u koje sam se zaljubila na prvi pogled Prekrasno zelene boje (onak tamnije)... po cijeni su vjerovatno šrot kvaliteta (a i u Robetu su kupljene) no prekrasne su!!!!1
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 09:34   #28
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
Evo mene....
Bila u subotu u Ljubljani
Na kraju nisam baš imala puno vremena zbog nekih popodnevih obaveza u Zagrebu (uf što mrzim kada se moram žuriti po dućanima) ali našla sam par stvarčica
Kupila sam prekrasnu jaknnu za proljeće, u biti nešto između jakne i balonera, kraća je i maslinasto zelena s remenom u struku... prekrasna (vero moa) . Dvije prekrasne košuljice u HM-u, bijeli novčanik i crnu ogrlicu. Malo me razočaralo što nema baš neki izbor majci i košulja dugih rukava... sve je već u ljetu.
Uglavnom, u HM-u sam snimila i par zgodnih haljina i po njih bi se svakako isplatilo vratiti
E da, i bjutifl crna torba
Uglavnom ,zadovoljna.

I da, onda sam na povratku u Zg slučajno (tražeći poklon za ovu popodnevnu obavezu) u Robertu (?!?) našla cipele na visoku petu u koje sam se zaljubila na prvi pogled Prekrasno zelene boje (onak tamnije)... po cijeni su vjerovatno šrot kvaliteta (a i u Robetu su kupljene) no prekrasne su!!!!1
jesi li slucajno "uhvatila" cijenu haljinica u h&m-u?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 09:38   #29
oko 25 eura... prihvatljivo

Ne sviđa mi se što sada ima puno onih širokih modela haljina i/ili tunika... ali ima i zgodnih strukiranih modela
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 11:13   #30
bok, jesu li te haljinice na kratke rukave? jednobojne ili, kako je slučaj u posljednje vrijeme, šarenilo, šarenilo?
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 11:57   #31
Pa vidjela sam samo šarene (ali nice šarene) i crne...
I kratkih su rukava ili bez rukava.
Kažem... skoro ništa dugih rukava...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 11:53   #32
pozdrav...samo jedna info bila frendica u subotu ali U celju i kaze da rade i nedjeljom zna li netko nesto o tome
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:09   #33
zaboravila sam na ovaj topic

2 plasibou::
pa ak odes u europark, onda ne mozes fulat emporium...jer je u njemu, na katu
osim ak fulas cijeli kat

znaci kad odes na one pokretne stepenice i stanes na njih iza leda ce ti se pojavit velikim slovima emporium... tamo su ti top shop, dorothy perkins i ostalo
sonata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:59   #34
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
wouldn't agree, ipak oni imaju Zaru (), a i Mango i Transport su im jeftiniji. baš sam prošlo proljeće ubola preslatke cipelice u Transportu, cijena u ZG je bila 470 kuna a u Ljubljani ih platila 35 eura. i ne, nije bilo sniženje.
osobno nisam fan ni zare ni manga, jedino za h&m mogu zalipit u deželu
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:23   #35
ahahah
ma daj
nikad nisam ušla u taj emporium
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 08:38   #36
pozdrav...
moja frendic abila u subotu i kaze da radi i nedjeljom dali netko zna nesto o tome
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 11:41   #37
Trebam pomoc cure, u subotu idem u soping i planirala sam prvo u Celje pa ak mi se bas nece svidjat onda jos i u Maribor.
E sad, H&M u Mariboru radi do 15, znaci onda mi se ni ne isplati ici.
Zapravo mi treba savjet posto sam do sad bila samo u Ljubljani di je ipak najbolje otici?
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 13:44   #38
@ jennifer-nisam bila u celju, ali jesam u mariboru i predlažem ti da odmah u maribor odeš, puno je bolji od ljubljane (iliti puno je veći hm ).
u mariboru imaš i zaru, top shop, miss selfridge, dorothy perkins i još štošta u tom emporiumu, parking je besplatan, a hm blizu.

celje nije loše vjerojatno, al pošto ti je takva situacija da moraš birat jedno il drugo, onda produži do maribora ipak, veći je izbor ( u celju nema emporiuma kažu).
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 13:55   #39
Quote:
Vekki kaže: Pogledaj post
@ jennifer-nisam bila u celju, ali jesam u mariboru i predlažem ti da odmah u maribor odeš, puno je bolji od ljubljane (iliti puno je veći hm ).
u mariboru imaš i zaru, top shop, miss selfridge, dorothy perkins i još štošta u tom emporiumu, parking je besplatan, a hm blizu.

celje nije loše vjerojatno, al pošto ti je takva situacija da moraš birat jedno il drugo, onda produži do maribora ipak, veći je izbor ( u celju nema emporiuma kažu).
Hvala.
Sad ne znam kaj cu napraviti, ipak je to teska odluka , mozda bi onda ipak bilo najbolje prvo u Maribor pa u Celje. Imam vremena jos do subote razmisljati...
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 17:04   #40
Quote:
Vekki kaže: Pogledaj post
u mariboru imaš i zaru, top shop, miss selfridge, dorothy perkins i još štošta u tom emporiumu, parking je besplatan, a hm blizu.

evo ja idem u petak po prvi put u maribor i sve sam već na karti proučila (čak i detaljan plan grada) ...jedino kaj ne znam dal ima parkinga kod hm-a..nekak mi se čini da je to sami centar i da bi ga moglo ne bit...????
a ak se sparkiram kod europarka kolko mi je hm udaljen hodom?
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.