Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2015., 20:46   #3921
Friški sam apsolvent na jednom Veleučilištu, smjer Proizvodno strojarstvo. Svrsishodno ovome, tražim poduzeća koja bi me mogla uzet za neki početnički posao u struci, vjerojatno preko student servisa ili kako već, pa ako zadovoljim sa radom i kad dobim diplomu, da me uzmu za stalno.

Dakle, ako mi imate za preporučiti neka poduzeća koja bi me mogla uzeti, samo javiti, može i na PP.

Lokacije koje bi mi odgovarale: Zagreb i okolica, Karlovac, Rijeka, Varaždin, Čakovec.
mmkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 09:11   #3922
Zarucnica trazi posao cuvanja djece, kao najstarija je u obitelji od 8 djece skupila je podosta iskustva. Ljubazna, marljiva, pristojna i nadasve brizhna prema djeci.
Botinec i bliza okolica joj pasu zbog toga sto je vezana za tramvaj i bus.
Svi upiti na pp ili na mail [email protected]
__________________
"You'll never understand....your swords will never be as heavy as mine!"
RoronoaZoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 22:25   #3923
Studentica grafičkog dizajna (3. godina) u besparici traži dodatnu zaradu radom u struci: Izrada logo/logotip/plakata/letaka/vizitki/brošura/tipografskih uradaka/potpunih vizualnih identiteta (recimo za tvrtke: logo, vizitka, kuverta, memorandum, ostalo)/naslovnica za knjige, časopise, cd-ove/prijelom manjih knjiga, web (dizajn i kod html i css)... i sličnih grafičkih uradaka. Cijena po dogovoru
Balonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 18:57   #3924
Pozdrav,

U potrazi sam za prevoditeljem koji bi mi preveo jedan tekst od otprilike 2700 riječi sa talijanskog na hrvatski jezik.

Preduvjet je odlično poznavanje talijanskog jezika. Također, rok je dosta stisnut.

Molim zainteresirane da se jave putem PP.

Hvala.

Zadnje uređivanje MelindaZg : 10.04.2015. at 19:10.
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 01:51   #3925
Quote:
matichr kaže: Pogledaj post
Tražim kvalitetnu osobu koja ima iskustva sa oglašavanjem apartmana (dalmacija) na internetu tj. na stranicama poput booking.com-a (tamo smo već pozicionirani) kako bi unaprijedila oglašavnja (first minute prodaju, posebne ponude i sl.)

Plaćam po dogovoru!
Znači, tražim nekoga tko dobro poznaje booking.com (izrada akcija u određenom periodu i sl.)
hvala
matichr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 00:10   #3926
Administrator (m/ž)

U potrazi smo za osobom koja bi odrađivala administrativne poslove u manjoj tvrtci.
Vise info na pm.
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 20:35   #3927
Tražim dodatni posao na području Splita.
Fizički rad, unos podataka, administrativni dio ili poslovi preko kompjutera.
Student, završena SSS, govorim engleski.
Životopis šaljem na upit.
Svi kontakti na PP.
Hvala
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 12:31   #3928
AVON LADY/GENTLEMAN

Traži se 10 AL/AG. Honorani posao. Kataloška prodaja kozmetike i modnih dodataka. Područje Zagreba i Zagrebačke županije.

Budite sami sebi šef i postanite nezavisni Avonov suradnik. Iskoristite svoju ljubav prema ljepoti i kozmetici i pretvorite svoj hobi u posao!
Učlanjenje je BESPLATNO. A uz fleksibilno radno vrijeme možete uživati još u mnogim drugim pogodnostima. Besplatna dostava, različite razine popusta (15-35%), motivirajuće nagrade za vaš trud i uspijeh ili mogućnost da oformite vlastiti tim. Što više energije uložite u vaše poslovanje, to ćete više zaraditi. Uz proizvode visoke vrijednosti i kvalitete kojima zadovoljava potrebe žena svih dobnih skupina diljem svijeta, Avon također nudi i odlične mogućnosti zarade i ostvarenja vlastite karijere unutar same kompanije.

Ako želite postati dio mog tima ili ako imate bilo kakvih pitanja, možete mi se javiti u inbox ili na e-mail: [email protected].

Ne propustite priliku za zaradu i pridružite se Avonu već danas!
koalica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 13:39   #3929
Posao (RIjeka)

Tražim administrativni posao ili posao knjigovođe na području Rijeke. Imam 30 godina (VŠS) a iza sebe imam dvije godine radnog iskustva u sličnim poslovima. Po prirodi sam ozbiljna osoba i odgovorno pristupam poslu. S obzirom da mi je posao neophodan, odlučila sam se javiti ovim putem. Posao čak mogu prihvatiti i na ugovor o djelu, sve zavisi o dogovoru s poslodavcem. Informacije radi, B kategoriju ne posjedujem. Ozbiljne ponude molim slati na p.p. Unaprijed hvala!
thunderstorm03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 14:24   #3930
Mladi informatičar bez diplome traži posao u struci ili srodnom polju, isključivo na području grada Zagreba. Sa bilo kakvim ponudama se javite na PM, hvala
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 17:26   #3931
Cistacica uredskog prostora

Pozdrav,

firma u Zg, kvart Knežija trazi cistacicu za uredski prostor velicine cca 120 m2,
povremeno ciscenje.

Cijena po dogovoru, molim javite se u inbox za sve informacije.

Hvala
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:36   #3932
Quote:
cleaning-lady kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Ja sam teta čistačica,

ljuti sam neprijatelj svoj nečistoći, prašini, plijesni , mrljama i ostalim zločestim nečistoćama !! bježe predamnom!!!

uz svoje usluge nudim i peglanje i pranje odjeće

ako treba i čuvanje bebača (sa iskustvom ) po potrebi .

mogu čak i vašeg psića odvesti u šetnjicu , obožavam životinje!

iznimno sam pedatna i marljiva i potpuno fleksibilnog radnog vremena

željno isčekujem Vaše poruke u moj inbox!


pozdrav svima !

Ponavljam oglas
cleaning-lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 17:25   #3933
Centar znanja Velika Gorica www.edukacija.com traži za honorarni posao predavače stranih jezika, suradnike u nastavi za rad sa djecom od 1-4 razreda osnovne škole.
Ponude i životopis poslati na [email protected]
CZVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 00:17   #3934
Turistčki animator, francuski jezik

Turistički animator m/ž, realizator sportskih aktivnosti sa dobrim znanjem francuskog jezika za rad u hotelu u Dalmaciji. Smještaj i hrana osigurani.
Detalji na pm.
misszvrkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 11:21   #3935
Gospođa u pedesetoj godini života, s 33 godine radnog staža u vlastitom poduzeću, s dugogodišnjim iskustvom u poslovima knjigovodstva i administracije, preko noći ostala bez prihoda i s ogromnim teretom financijskih obveza i kredita. Vitalna i mobilna (posjedujem auto te "B" i "C" KV), ali zbog ozbiljno ugroženog zdravlja (problemi s kralježnicom) spriječena obavljati poslove koji zahtijevaju velik tjelesni napor. Najbolje bi mi odgovarali poslovi knjigovodstva za sve vrste djelatnosti (obrti, slobodna zanimanja, poduzeća etc...) i to iz vlastitog doma. Voljela bih brižno čuvati i Vašu dječicu (imam veliko osobno iskustvo), a u mojem urednom domu (Zagreb, Trnje), ne bi im nedostajalo niti ljubavi niti pažnje. U obzir dolaze i poslovi vezani uz Call agente koji rade od kuće. Ukoliko mi možete ponuditi nešto takvo, molim Vas da mi se javite privatnom porukom.
Neponovljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 19:56   #3936
Sjekači za Rad u Irskoj

Traže se ljudi s položenim ispitom "rukovatelj motornom pilom" za sječu drva po šumama u Irskoj. Hrana i smještaj besplatni. Iskustvo nije neophodno jer se plaća po učinku. Uz 48 sati tjedno ne bi trebao biti problem skupiti barem 1000€ mjesečno.
Ivannnnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:34   #3937
Rijeka i okolica

Dragi svi

Nudim usluge:

čuvanja dječice u mojem ili Vašem domu (imam dijete )

čišćenje stanova, poslovnih prostora, apartmana

peglanje

Mogu raditi po potrebi, a i svaki dan . Moguć rad u jutarnjim ili poslijepodnevnim satima. Za sva pitanja slobodno mi se javite privatnim porukama .

__________________
Volim, dakle jesam
Black Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 16:40   #3938
Njemački jezik - prijevodi

Povoljni i profesionalni prijevodi s njemačkog i engleskog na hrvatski jezik i obratno.

Izbjegnite netočne prijevode preko "google translate-a" i sličnih aplikacija i obratite se iskusnim prevoditeljima koji će prijevod odraditi profesionalno, točno i u dogovorenom roku.

Za upite i ostale informacije molim PM.

Hvala
IvkaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:26   #3939
Trazi se zenska osoba na puno radno vrijeme za rad u Caffe Bar-u na Zagrebackom velesajmu (Novi Zagreb)
Uvjeti: volja za radom, simpaticnost i nesto iskustva
Pocetak rada 1.5.

Sve ostalo informacije na PM ili na e-mail: [email protected]
__________________
I just wanna play a game!
MidnightBright is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 20:37   #3940
Update proslog oglasa
- moze i studentica preko studentskog ugovora, sati i dani po dogovoru
- moze i pola radnog vremena
- pocetak rada nemora biti sa 1.5.

Sve vise informacije PM/e-mail, i na razgovoru
__________________
I just wanna play a game!
MidnightBright is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.