Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 22:21   #41
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ali male su praktične. Ne zauzimaju puno mista u krevetu, naspavaš se k'o čovik, možeš je naopako , obrnuto, stojeći , ležeći, u liftu , u autu, u wc-u, u ispovjedaonici.... Pa sad...

aha, da... mozda da mi pitas momka koliko mjesta ima kad spava sa mnom? po tom pitanju sve je, samo ne naspavan ko čovjek

ono naopako-obrnuto stoji, al ova mjesta su malo teza bez lezeco-sjedecih polozaja jer me ne moze dobavit
stojeci moze ako me drzi cijelo vrijeme, a za to ipak treba imat malo vise energije sto podrazumijeva valjda i odmor i spavanje, a po tom pitanju sam se vec izjasnila... al mislim da se navikava polako
e da, 161 cm
stellaa0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:22   #42
Gle, ne kaže se bezveze da se otrov pakira u malim bočicama, a dozira u velikim količinama... pa ti sad zaključi...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:22   #43
Ja volim svojih 185.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:25   #44
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ja volim svojih 185.
dobro bi se slagali,ja imam 188 i super mi je
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:26   #45
178 i sasvim dovoljno, ako ne i previše
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:26   #46
Quote:
cirocco kaže: Pogledaj post
je, problem je kad si slucajno u tenisicama jer nisi imala nikakvih planova..i onda 30 cm visu osobu ici ljubiti..
he he, da. ali on uvijek može kleknuti

@dmj, @anđele tx
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:30   #47
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
he he, da. ali on uvijek može kleknuti
Al se onda može dogodit da omaši i previše klekne, pa ljubi i di treba i di ne treba...

__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:31   #48
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ja volim svojih 185.
odjednom i ja volim tvojih 185
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:32   #49
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
odjednom i ja volim tvojih 185
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:36   #50
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Al se onda može dogodit da omaši i previše klekne, pa ljubi i di treba i di ne treba...

takvo mjesto ne postoji
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:39   #51
ej ekipa, ......idem ja malo vani jurcati za visokim curicama
Ramazzotti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:47   #52
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
takvo mjesto ne postoji
Ma slažem se, al teorecki se može nać i neka budala koja će gubit vrijeme na ljubljenje u usta dok već kleči...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:47   #53
visina uopce nije bitna, ja imam 199 i curu od 165. I bas smo si presuper ;D
nokat_u_prstu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:51   #54
IMO, poprilično nebitno, skladno tijelo je skladno tijelo, i lijepa je cura lijepa cura.
Doduše, ja imam 180cm i nikad nisam željela biti niža...
__________________
"If it's true that our species is alone in the universe, then I'd have to say that the universe aimed rather low and settled for very little."
Deathblow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:55   #55
Ne znam cudno je to,,,,,ja nisam visoka ali ne mogu reci da se osjecam minijaturno spram vecine drugih.
Oko 165 sam.
Medjutim kod nas primjetim vise zgodnih cura medju visima nego malim, niskim. U nekim drugim zemljama gdje sam bila , najljepse zene su bile do 170 max visoke mada ih je bilo i medju bas visokim i nizim od 160 cak.

Rekla bih da bi nize trebale biti zenstvenije gradje one 165 - 170 ove vise su onako atletske gradje, pomalo muske .......
Meni ne bi odgovarao muskarac previsok 185 max....ali ne ni nizak.....ispod 170.

Mislim da vecini muskih vise imponiraju visoke cure ak su zgodne nego one nize .

Mozda ce izabrati sebi nizu curu, ali zato da bi se oni sami osjecali bolje i nadmocnije kao pravi muskarci , nego visoku jer im ta narusava samopouzdanje.

Sa manjom misle da mogu raditi sto hoce a do visoke osjecaju strahopostovanje. Radi se o njihovom egu......mislim da su im uglavnom visoke privlacnije na izgled ako su skladne. I sa lijepim licem.

Bar je meni tako.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:34   #56
Quote:
stellaa0407 kaže: Pogledaj post
aha, da... mozda da mi pitas momka koliko mjesta ima kad spava sa mnom? po tom pitanju sve je, samo ne naspavan ko čovjek

ono naopako-obrnuto stoji, al ova mjesta su malo teza bez lezeco-sjedecih polozaja jer me ne moze dobavit
stojeci moze ako me drzi cijelo vrijeme, a za to ipak treba imat malo vise energije sto podrazumijeva valjda i odmor i spavanje, a po tom pitanju sam se vec izjasnila... al mislim da se navikava polako
e da, 161 cm
Ma jebeš muško koje ne može držat mojih 50 kg
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:44   #57
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ma jebeš muško koje ne može držat mojih 50 kg
sta si uspjela nać takve?
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:47   #58
meni su to sve gluposti,al doslovno..male sise,velike sise..visoke cure,niske cure..boja kose,ociju blablabla..il mi se svidjas il ne..eto
normalno..mora biti prava katolkinja i hercegovka
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 00:18   #59
Ja sam visoka 180,a na stiklama da i ne govorim,jos nosim stikle sa sto visom potpeticom i zato ljudi moji nekad predjem visinu i 190 i moram reci da mi se to apsolutno ne svidja,i stalno moram trazii decke dvometrase a takvih je jako malo
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 00:22   #60
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Ja sam visoka 180,a na stiklama da i ne govorim,jos nosim stikle sa sto visom potpeticom i zato ljudi moji nekad predjem visinu i 190 i moram reci da mi se to apsolutno ne svidja,i stalno moram trazii decke dvometrase a takvih je jako malo
jbt,ova moja je jos 2 centi iznad tebe,pa ne iZgleda debilno,mada je ona vitka pa joj to ublazava visinu
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger