Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2013., 23:26   #1
Ošamariti muškarca?

Neka se i muški i ženski dio foruma oglasi!

Kako gledate na to?

Da li smatrate da je potrebna velika doza hrabrosti za takvo nešto? Jeste li to ikad učinile?

Pitanje za muškarce, biste li uzvratili istom mjerom?

lara-zivago is offline  
Old 02.09.2013., 23:41   #2
Nikad ne bi uzvratija. Ako je imala razloga, jebiga, ocito sam zasluzija Ako nije imala razloga, lipo bi je smirija, ali nista fizicko nasilje nasprem zena ne odobravam.

A bi li ikad vise imala priliku doc toliko blizu mene, sumnjam..
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Old 02.09.2013., 23:45   #3
Quote:
lara-zivago kaže: Pogledaj post
Neka se i muški i ženski dio foruma oglasi!

Kako gledate na to?

Da li smatrate da je potrebna velika doza hrabrosti za takvo nešto? Jeste li to ikad učinile?

Pitanje za muškarce, biste li uzvratili istom mjerom?

Ne bih, ali bi ona iz mog zivota izletila trenutno.

I nije to hrabrost, nego kukavicluk, plus igranje na kartu da nece dobiti natrag. Sve u svemu, tko s djecom lijeze, popisan se budi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.09.2013., 23:45   #4
Quote:
lara-zivago kaže: Pogledaj post
Neka se i muški i ženski dio foruma oglasi!

Kako gledate na to?

Da li smatrate da je potrebna velika doza hrabrosti za takvo nešto? Jeste li to ikad učinile?

Pitanje za muškarce, biste li uzvratili istom mjerom?

po guzi šamaram ako se to broji
munjotresan is offline  
Old 03.09.2013., 00:27   #5
Quote:
lara-zivago kaže: Pogledaj post
Neka se i muški i ženski dio foruma oglasi!

Kako gledate na to?

Da li smatrate da je potrebna velika doza hrabrosti za takvo nešto? Jeste li to ikad učinile?

Pitanje za muškarce, biste li uzvratili istom mjerom?

Duboko sam uvjerena da nije prihvatljivo udariti baš nikoga, od sitne djece do muškarca. makar sam posve svjesna koliko puta su to u stanju zaslužiti. Naprosto tu pojavu, mogućnost fizilkog obračuna po bilo kojem osnovu i razlogu treba isključiti iz civiliziranog ponašanja. Pa i međurodnih obračuna. Opravdavam jedino reaktivnu upotrebu sile napadnutog/napadnute, a tada zagovaram deseterostruku reakciju, da mu više nikada ne padne napamet, ili nema više čime zamahnuti. Točka. Nije se moguće zgražati nad maltretiranom skoro vakom 4. ženom u našoj zemlji, a raspravljati i na teoretskoj bazi je li u redu nekoga, ikoga, ošamariti. neka mi bude oproštena isključivost, ali pitali ste....
Vsna is offline  
Old 03.09.2013., 01:01   #6
vjerojatno ne bih uzvratio u šoku trenutka, ali takva klasa osobe definitivno zaslužuje uzvrat...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 03.09.2013., 01:03   #7
Quote:
munjotresan kaže: Pogledaj post
po guzi šamaram
i ja, ali ne rukom
Quote:
Vsna kaže: Pogledaj post
Duboko sam uvjerena da nije prihvatljivo udariti baš nikoga, od sitne djece do muškarca. makar sam posve svjesna koliko puta su to u stanju zaslužiti. Naprosto tu pojavu, mogućnost fizilkog obračuna po bilo kojem osnovu i razlogu treba isključiti iz civiliziranog ponašanja. Pa i međurodnih obračuna. Opravdavam jedino reaktivnu upotrebu sile napadnutog/napadnute, a tada zagovaram deseterostruku reakciju, da mu više nikada ne padne napamet, ili nema više čime zamahnuti. Točka. Nije se moguće zgražati nad maltretiranom skoro vakom 4. ženom u našoj zemlji, a raspravljati i na teoretskoj bazi je li u redu nekoga, ikoga, ošamariti. neka mi bude oproštena isključivost, ali pitali ste....
+ 1 na sve, boldano pogotovo
dedina tambura is offline  
Old 03.09.2013., 01:14   #8
Evo video primjera: http://www.youtube.com/watch?v=pDUDFxZSn6k

Znači dečko vozi skate u skate parku, mjestu predviđenom za to. U trenutno dok izvodi okret nalijeće na dijete koje nemože izbjeći. Dolazi, navodno, majka i zalipi mu takvu šamarčinu da jednostavno zaslužuje da joj se vrati!
Zašto je pustila dijete samo u skate park? Ona zaslužuje šamar!

Inače sam protiv ali u nekoj sličnoj situaciji, ne znam baš
__________________
ave, ave sveti Krševane
Krševan is offline  
Old 03.09.2013., 01:20   #9
Quote:
Krševan kaže: Pogledaj post
Evo video primjera: http://www.youtube.com/watch?v=pDUDFxZSn6k

Znači dečko vozi skate u skate parku, mjestu predviđenom za to. U trenutno dok izvodi okret nalijeće na dijete koje nemože izbjeći. Dolazi, navodno, majka i zalipi mu takvu šamarčinu da jednostavno zaslužuje da joj se vrati!
Zašto je pustila dijete samo u skate park? Ona zaslužuje šamar!

Inače sam protiv ali u nekoj sličnoj situaciji, ne znam baš
Da sam taj lik ubio bi boga u njoj
TeenHunter is offline  
Old 03.09.2013., 01:23   #10
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Da sam taj lik ubio bi boga u njoj
Tako je, pokazi koliko si musko! Udri, polomi!

A bi li tako reka da je dosa njegov otac, mrga od 2 metra sa 120 kg misica? jeaaaaaa

zena je bila izvan sebe, nije on kriv,ali radi se o ditetu, i majka je tu neuracunjiva. Ne opravdavam njen postupak, ali mogu razumit njenu ishitrenu reakciju!
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Old 03.09.2013., 01:26   #11
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Tako je, pokazi koliko si musko! Udri, polomi!

A bi li tako reka da je dosa njegov otac, mrga od 2 metra sa 120 kg misica? jeaaaaaa

zena je bila izvan sebe, nije on kriv,ali radi se o ditetu, i majka je tu neuracunjiva. Ne opravdavam njen postupak, ali mogu razumit njenu ishitrenu reakciju!
Ako nisam zaslužio nema me pravo nitko šamarat,žena ili muškarac svejedno..A vi borci za "ženska prava" me uopće ne zanimate.Zašto bi te jedna seljanka mogla lupit a ti "gospodin" ne bi smio vratit.Uostalom ovdje se jasno vidi,čovjek je u skate parku ona je kriva što joj je mali zalutao.
TeenHunter is offline  
Old 03.09.2013., 01:26   #12
dobar šamar


koliko vidim, ona je i nakon šamara krenula na njega (nisam mogo otvorit ovaj gore video, pa sam našao ovaj http://www.youtube.com/watch?v=BEL2E98W9qE, valjda je isti, nije zar da ima još agresivnih žena koje mlate skejtere ). jedan šamar može se oprostit. odnosno, razumjeti kao ishitrena reakcija majke zbog naleta na njeno dijete. drugi šamar / udarac..ne znam šta bih uradio da sam umjesto njega, al razmislio bih da joj skejt razbijem od fenjer (glavu).

naravno, ne bih to učinio, al bi mi prošlo kroz glavu.
dedina tambura is offline  
Old 03.09.2013., 01:30   #13
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
dobar šamar

koliko vidim, ona je i nakon šamara krenula na njega (nisam mogo otvorit ovaj gore video, pa sam našao ovaj http://www.youtube.com/watch?v=BEL2E98W9qE, valjda je isti). jedan šamar može se oprostit. odnosno, razumjeti kao ishitrena reakcija majke zbog naleta na njeno dijete. drugi šamar / udarac..ne znam šta bih uradio da sam umjesto njega, al razmislio bih da joj skejt razbijem od fenjer (glavu).
Ma joj čovjek se zabio u klinca točnije klinac u njega i fino kulturno se ponio,pomogao djetetu a ova seljanka...Ne može me nitko uvjerit da se ta žena razlikuje od muškarca.. Jedno je kad ti zeznes,kad bas zasluzis samarčinu,nemaš pravo vračat.Ali ovakve situacije,dozvolit da te tuče jedna seljanka.. To po meni nijedan muškarac ne bi smio dopustit,eventualno neki gay
TeenHunter is offline  
Old 03.09.2013., 01:30   #14
nisam nikad i ne bih osim možda u refleksnoj samoobrani ili općenito samoobrani ako bi on nasrnuo na mene, onda ne bih birala sredstvo ni jačinu
Dijaa is offline  
Old 03.09.2013., 01:32   #15
btw nije ono šamar, već kroše

http://www.nydailynews.com/news/nati...icle-1.1433524 jasno se vidi stisnuta šaka na prvoj slici
dedina tambura is offline  
Old 03.09.2013., 01:33   #16
prvi i zadnji šamar od cure sam dobio u 7. razredu osnovne škole.....priznajem bio sam malo zločest....jebiga hormoni su tek počeli divljat....naravno nakon toga sam je odvalio šakom...šalim se
deni__ is offline  
Old 03.09.2013., 01:36   #17
Quote:
Krševan kaže: Pogledaj post
Evo video primjera: http://www.youtube.com/watch?v=pDUDFxZSn6k
Znači dečko vozi skate u skate parku, mjestu predviđenom za to...
Pa dobro je prošao, nije šamar već šaka u glavu, nije ga upucala nema to veze sa ishitrenom reakcijom već iskustvom života u getu.

Al nazad na temu... takva ne bi ni dočekala dan da ima priliku dati šamar. Nasilje se uočava i prije nego postane fizičko.
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Old 03.09.2013., 01:37   #18
Ima li ova tema smisla na ovom pdf-u

(šamaranje u seksu? )
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 03.09.2013., 02:10   #19
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Tako je, pokazi koliko si musko! Udri, polomi!

A bi li tako reka da je dosa njegov otac, mrga od 2 metra sa 120 kg misica? jeaaaaaa

zena je bila izvan sebe, nije on kriv,ali radi se o ditetu, i majka je tu neuracunjiva. Ne opravdavam njen postupak, ali mogu razumit njenu ishitrenu reakciju!
Nikad nisam ošamario žensko i to je zadnja stvar koju bi uradio ali uvijek u društvu kažem "kad treba treba pa da je 100 puta žensko".Društvo koje razmišlja na tvoj način potiče žene da budu kuje koje misle da im je sve dopušteno i oprošteno na račun pizde među nogama,a muške da šute i trpe.

Mi muški ko djeca naučimo da se nemožemo kurčit i zajebavat jačeg čim dobijemo jednu iza ušiju dok veliki broj žena za taj vid učenja ostane zakinuto,a kad onda nalete na jednog ovakvog koji društvene norme ne jebe 2 posto ona kuku lele.

Jednom sjedim u ekipi i dolazi klinac od 10 godina i žali se da ga neka mala iz razreda provocira,udara,gurka,otima stvari...kaže klinjo da bi je udario da je muško ali ovako ne zna šta bi.I ekipa mu zajebantski govori "ma sigurno se loži na tebe" Kakav je to odgovor klincu koji je na rubu plača
Ja sam mu reko da joj drugi put zvekne šamarčinu i da se neda zajebavat i nemislim da sam ga potico na nasilje.Šamar je nagrublji vid opomene,kad riječi zakažu i ne piju vode i ne smatram ga nasiljem ukoliko se ne koristi olako i da bi se demonstrirala sila.

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 03.09.2013. at 02:20.
Samo jako! 1994 is offline  
Old 03.09.2013., 02:29   #20
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Ma joj čovjek se zabio u klinca točnije klinac u njega i fino kulturno se ponio,pomogao djetetu a ova seljanka...Ne može me nitko uvjerit da se ta žena razlikuje od muškarca.. Jedno je kad ti zeznes,kad bas zasluzis samarčinu,nemaš pravo vračat.Ali ovakve situacije,dozvolit da te tuče jedna seljanka.. To po meni nijedan muškarac ne bi smio dopustit,eventualno neki gay
to nije skate park nego Cannery Park u Haywardu, CA... odmah kod osnovne škole i za djecu je..

ima sreće da mi to nije sin bio.. objesio bih ga za jaja
munjotresan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger