Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 01:30   #1641
Quote:
ReiAyanami kaže: Pogledaj post
Ja sam bome stalno F5 stiskala Kolko je samo ljudi to pratilo.
Fali mi osjećaj uzbuđenosti, čekanja nekog forumaša koji je napisao nešto uzbudljivo, da se opet logira i napiše novosti dok ja u međuvremenu klikam na njegov profil jer vidim upaljenu zelenu lampicu.

Da, dosta ih je pratilo, čak sam se začudio da mnogi nisu zvocali za prevaru, ono, tu je treća osoba i tak' to.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 01:53   #1642
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Fali mi osjećaj uzbuđenosti, čekanja nekog forumaša koji je napisao nešto uzbudljivo, da se opet logira i napiše novosti dok ja u međuvremenu klikam na njegov profil jer vidim upaljenu zelenu lampicu.
Znam. Tu i tamo mi se i učini da bi netko mogao imati potencijala, ali nažalost nitko ne uspije zadržati razinu i moju pažnju. Valjda ćemo dočekati bolje forumske dane
Quote:
Da, dosta ih je pratilo, čak sam se začudio da mnogi nisu zvocali za prevaru, ono, tu je treća osoba i tak' to.
Ma nikog nije bilo briga za to jer je bilo očito da se tu radi o nečem većem - svemirskoj, nuklearnoj, eksplozivnoj, nezaustavljivoj, dubokoj i sveprožimajućoj strasti i ljubavi

Bomba je eksplodirala.

ReiAyanami is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 08:09   #1643
@ pikachu ako su slije moje da ih maknem
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 08:28   #1644
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Ono kad ulovis strejt cimere kako se pijani ljube. WAT!
aaaaaaaawwwwch
__________________
"
UNSER LEBEN GEHT DAHIN WIE EIN GESCHWÄTZ
TempestStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 08:52   #1645
Quote:
ReiAyanami kaže: Pogledaj post
Valjda ćemo dočekati bolje forumske dane
Ko zna, možda nije do foruma nego je do nas. Starimo.
Quote:
Ma nikog nije bilo briga za to jer je bilo očito da se tu radi o nečem većem - svemirskoj, nuklearnoj, eksplozivnoj, nezaustavljivoj, dubokoj i sveprožimajućoj strasti i ljubavi

Bomba je eksplodirala.


Ne bih ni sam bolje napisao.
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
@ pikachu ako su slije moje da ih maknem
Jesi ti smiješan. Ne brini se ništa.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 10:08   #1646
Ja sam mršaviji tip dečka, polovica 20ih godina. Jako volim malo deblje dečke. Cijelo vrijeme razmišljam kako bi im pušio kurac. Na faxu kad ih vidim razmišljam. Danas sam sanjao kako sam jednom popušio i super sam se osjećao. Ujutro fino izdrko. Bisexualan sam tako da mi je problem pronaći debljeg dečka biseksualca koji bio htio probati samnom. Jer želim imati kasnije i curu i obitelj, pa je opasno ako se dozna, no čisto zbog sebe i hedonizma, želim nekog debljeg biseksualca mojih godina da si pušimo.

To mi je svaki dan na pameti pa sam morao podijeliti.
asentra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 10:13   #1647
Es za one koji mogu predviditi budućnost.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:35   #1648
Asentra bacio ti drkicu jel??
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:59   #1649
Pedere biseksualce jednostavno moraš voljeti.

piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:36   #1650
@Zvrkk - Napokon.

Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
dok nisam zaspao placuci jer cak i strejteri imaju bolji gay ljubavni zivot od mene.
Kako ne volim kad se to dogodi. Trudiš se i pokušavaš nešto pa ti ne ide, a dođe netko bezveze proba i sve super.
Ne mislim samo za taj slučaj.

Btw, ja sam mislio da je tebe krenulo kad si pošao na faks.

Quote:
ReiAyanami kaže: Pogledaj post
Joj, super mi je ovo

Sad sam se sjetila jedne daaaaavne top teme. Ajme, šta je to dobro bilo. Tip, navodno poštar, opisuje svoju metamorfozu i zavodi dečka frendičine frendice. Navijalo se za njega na milijun stranica. Zna li netko o čemu pričam, postoji li to još uvijek negdje?

Edit: Našla!
Joj! Ta tema je bila tako dobra! Jedno od napetijih čitanja koje sam ikada čitao.
Baš mi je krivo što nisam bio ovdje kada je pisano. Zanima me kako je bilo to čitati i iščekivati postove.
__________________
busy dreaming bout ....
aimor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 21:58   #1651
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
..... Legli jedan pored drugoga i nakon malo kreveljenja i pricanja poceli se ljubiti. Milijun upitnika mi iznad glave. Ne kuzim sta se to dogadja preda mnom. Moja reakcija je bila identicna ovoj. To je trajalo minutu, minutu i pol. Nakon toga su se jos malo kreveljili i zaspali.
To potvrđuje onu staru o pivima i pederima, ups, ovaj str8erima!
Quote:
A ja sam ostao budan jos dosta nakon toga pokusavajuci shvatiti sto sam to upravo vidio sve dok nisam zaspao placuci jer cak i strejteri imaju bolji gay ljubavni zivot od mene. : rofl:
Tužno, zaista tužno...
Quote:
Mrljalo kaže: Pogledaj post
O.
Moj.
Bože.
Kolačiću, si mi ti žif?

Quote:
asentra kaže: Pogledaj post
Ja sam mršaviji tip dečka, polovica 20ih godina. Jako volim malo deblje dečke. Cijelo vrijeme razmišljam kako bi im pušio kurac. Na faxu kad ih vidim razmišljam. Danas sam sanjao kako sam jednom popušio i super sam se osjećao. Ujutro fino izdrko. Bisexualan sam tako da mi je problem pronaći debljeg dečka biseksualca koji bio htio probati samnom. Jer želim imati kasnije i curu i obitelj, pa je opasno ako se dozna, no čisto zbog sebe i hedonizma, želim nekog debljeg biseksualca mojih godina da si pušimo.

To mi je svaki dan na pameti pa sam morao podijeliti.
Ovaj, što da kažem, hvala ti što si to podijelio s nama!

Meni samo nije jasno zašto drugi lik mora biti BI. Nije li iz tvoje "perspektive" svejedno je li on gay ili bi? Ti bi htio varati ženu, on je u tome ionako sporedan lik.
Quote:
aimor kaže: Pogledaj post
@Zvrkk - Napokon.
Kaj vrtiš tim okicama, bu ti ostale tako!
Si ti još uvijek u Šveckoj, imaš kakvog Torstena?
__________________
"I will build a wall and make Mexico pay for it!" - VOTE TRUMP!!! :D
Zvrkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 22:07   #1652
Lijepo je vidjeti i starije (no mlade u duši!) forumaše ovdje

Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post


Ti si tako super lik i misterija mi je da nisi u vezi.
Ma nu, nemoj me sad prehvaljivati Nisam u vezi jer nisam tražio, iskreno. Malo sam se previše zatvorio s knjigama, ali budem provirio uskoro.

Spreman sam
Digitalism is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 09:34   #1653
Quote:
Digitalism kaže: Pogledaj post
Malo sam se previše zatvorio s knjigama, ali budem provirio uskoro.
Čitaš ruske klasike?
Quote:
Spreman sam
Meni je sad pao ovaj film na pamet. Moram ga opet pogledati.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:01   #1654
Bok ekipa! :-)
Tražim dečka, ali mi se čini da na stranicama poput iskrice i drugih nema nitko normalan, a slično čujem i na dr. stranicama.Izgleda da je lakše naći posao :-)
Kako se vi snalazite?
Marcolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:12   #1655
Čuj, nema niko normalan. Ima normalnih frajera samo što niko neće otići s njima na kavu ako nije njihov tip muškarca.

I sad ću reći, te online stranice nisu ništa bolje od traženja uživo.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:19   #1656
Ma problem je danas što živimo previše u virtualnom svijetu, ljudi su izgubili dodir sa realnošću. Htjeli bi se ono a da im ne uđe.
Koliko sam puta mislio da sam na tragu nečega, a na kraju povlačenje s druge strane.
Marcolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:40   #1657
Zato i kažem da te stranice nisu ništa bolje od traženja uživo, barem meni. Opet, sve zavisi od toga kakav si ti kao osoba, je li ti problem započeti razgovor s potpunim strancem (to je već neki dobar početak) i na taj način upoznavati ljude. Uglavnom, pasivnost nam je danas glavna zanimacija.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:47   #1658
Hah, loš mi je gaydar kao pretpostavljam i drugim biseksualcima zbog hetero karijere :-)
Jednom sam na plaži počeo priču s tipom nakon obostranog gledanja, ali da budem iskren on je prvi počeo tako da mi nije bilo teško skužiti.
Marcolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 14:12   #1659
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Čitaš ruske klasike?
Nuder, nemoj me sad vraćati 15 godina unatrag

Quote:
Marcolin kaže: Pogledaj post
Ma problem je danas što živimo previše u virtualnom svijetu, ljudi su izgubili dodir sa realnošću. Htjeli bi se ono a da im ne uđe.
Koliko sam puta mislio da sam na tragu nečega, a na kraju povlačenje s druge strane.
To često čujem u gejeva s kojima komuniciram. U biti s druge strane budu ljudi kojima treba samo brzinska potvrda, tj. dizanje ega preko flertanja, a kad je dobiju (ili se pojavi "opasnost" od susreta u stvarnom životu), samo ispare.

No dobro, nisu svi tako nezreli, vjerujem da ima krasnih ljudi, jedino što mislim da ih na iskrici nećeš pronaći

Kad već to spominjem, bio mi je zanimljiv dio iz jedne knjige u kojoj je autor teoretizirao emocionalnu nezrelost gejeva i objasnio je outanjem koje se u pravilu rijetko javlja u ranijoj dobi, a kao posljedica toga suočavanja sa samim sobom dolazi i do kasnijeg sazrijevanja pa tako nije čudno vidjeti i "muške tinejdžere" od 40 godina

Ne znam koliko je to istina ili ne, ali mi je bilo dosta interesantno i nekako mi čak i ima smisla.
Digitalism is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 18:29   #1660
Quote:
Marcolin kaže: Pogledaj post
Hah, loš mi je gaydar kao pretpostavljam i drugim biseksualcima zbog hetero karijere :-)
Jednom sam na plaži počeo priču s tipom nakon obostranog gledanja, ali da budem iskren on je prvi počeo tako da mi nije bilo teško skužiti.
Ma samo budi svoj i otvoren. Kako Kinder kaže, ako si komunikativan i voljan, s vremenom će nešto uletit. (pun not intended)

Podsjetio si me na prošlogodišnji fijasko na plaži. Pogledavao se cijelo vrijeme sa spasiocem, priđem do njega, kao u hlad da ohladim jaja. On zgodan, nema šanse da se ohladim. Započne razgovor pomalo, odakle si, koliko ostaješ, gdje izlaziš, što slušaš, itd. Kad odjednom, njemu Thompson najdraži pjevač ikad. On ga obožava, zna sve pjesme i tekstove napamet. -Nije tako loša situacija još uvijek, nije me briga što sluša. ALI, pita me koje njegove pjesme znam i pozove me na Thomsponov koncert u Knin. Govori kako moram ić s njim, da je to doživljaj života. Gestikulira mi kako da dođem s autoputa do Knina, a meni u tom trenutku nije jasno dal me sunčanica udarila ili me zajebava čovjek. Otišao sam doma taj dan.
Oneofmany is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger