Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2015., 10:44   #21
Uh, 5 godina, pa zasto nisi prije je pokusao vratiti, zasto tek sad? Malo nam priblizi taj period..
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 11:22   #22
Quote:
Vesperian kaže: Pogledaj post
postoji i onaj drugi dio koji govori probaj, daj sve od sebe i bar ces znati da definitivno nemas sanse..
Taj je drugi samoživ i samo sebi bitan. Vidi, šanse da bi te prihvatila i od*** zaručnika su ravne nuli...U najboljem slučaju 1%.

Jesi li spreman ponovo ispasti egocentrični šaban a sve temeljem tih slabašnih izgleda?

Imao si šansu, da. I profućkao je. Ne vjerujem da na tebe čuva previše lijepe uspomene jer kad nekom slomiš srce one se obično instant natope ogorčenošću i tugom. Čak i one najljepše koje je imala s tobom.

Vjerovatno joj je trebalo mnogo truda i isplakanih noći da to prebrodi.

I kad je konačno uspjela u tome, našla nekog tko je doista voli, i kojeg voli(očito jer se pristala udati za njega) ti bi što...naprasno iskrsnuo pred njenim vratima s karanfilom u ruci?

Ispast ćeš sam pred sobom jado jadni. Na stranu što će to o tebi pomisliti drugi(njezini, ona, njen lik...tvoji) Najgore što ćeš sam znati da si ponovno ispao pogubljeni tip koji nikad nije znao što hoće.

Iskreno...mislim da ti je napeta jer duže nemaš nikog prema kome bi imao romantične osjećaje i famozne leptiriće u trbuhu. Fali ti to. Temeljem toga u glavi gradiš kule na oblacima i izmišljaš nečeg čega realno nema.

Ni ona nije žena koju si onda poznavao. To zaboravljaš? 5 godina, prijatelju...To je mnogo vremena. Kako uopće znaš da bi ponovo više kliknuli, sve i da te primi na "popravni" nakon svega? (što je po mojoj procjeni SF scenarij)
Nemaš pojma, jelda?
Kud ćeš bolji dokaz da su tvoje krhke kule građene na temelju milijun pretpostavki koje uporište imaju samo u tvojoj mašti, "željotekama"...nikako ne u reali.


Ako si je ikad poštovao ne idi joj blizu.

A dokonost i monotoniju aktualnog ljubavnog života rješavaj na druge načine, koji ne ugrožavaju mir i spokoj te nedužne zauzete žene.

Moj topli savjet.

Zadnje uređivanje Nunna : 31.01.2015. at 12:23.
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 12:11   #23
ona ima SVOG zaručnika i više nije TVOJA. da je slobodna zašto ne, a ovako......nije u redu. sebičan si.
LUPUSCANIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 12:42   #24
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post

Ni ona nije žena koju si onda poznavao. To zaboravljaš? 5 godina, prijatelju...To je mnogo vremena. Kako uopće znaš da bi ponovo više kliknuli, sve i da te primi na "popravni" nakon svega? (što je po mojoj procjeni SF scenarij)
Nemaš pojma, jelda?
Kud ćeš bolji dokaz da su tvoje krhke kule građene na temelju milijun pretpostavki koje uporište imaju samo u tvojoj mašti, "željotekama"...nikako ne u reali.


Ako si je ikad poštovao ne idi joj blizu.

A dokonost i monotoniju aktualnog ljubavnog života rješavaj na druge načine, koji ne ugrožavaju mir i spokoj te nedužne zauzete žene.

Moj topli savjet.

DA nona ima pravo jer 5 godina je previše. Nisi ni ti isti, da, al bome nije ni ona posli 5 godina. Pogriješia san jer san mislia da to nije tako davno i mislin da je bolje u tom slučaju ne dirat u to. Možda jedino u ovon slučaju pošto ste sad različiti ljudi ako se ona ne ljuti na tebe da se nađeš s njon na kavu, upoznaš s novom NJOM i čisto da to rješiš radi sebe da ne ostaneš u Cohen (ne Sasha Baron) stanju uma.
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 12:58   #25
Quote:
Divljačina kaže: Pogledaj post
Možda jedino u ovon slučaju pošto ste sad različiti ljudi ako se ona ne ljuti na tebe da se nađeš s njon na kavu, upoznaš s novom NJOM i čisto da to rješiš radi sebe da ne ostaneš u Cohen (ne Sasha Baron) stanju uma.
Za koji će je kuki nakon pustih godina zvati na kavu?
Do sad mu se s njom nije pila, a sad naprasno opao broj frendova...pa da redove popuni njom, curom kojoj je davno slomio srce.

Tek to, javljanje "onako" zvuči bedasto. Da ne kažem da ta cura nije glupa pa će čim joj zazvoni mob. zbrojiti dva i dva.

Ono što bih ja pomislila u toj situaciji (i ono što jesam imala priliku doživjeti tik pred moj pir, kad mi je jedan bivši ničim izazvan naprasno pročestio sms-ove) jest da je tipa zasvrbio ego i sad tu želi vidjeti jel još sposoban zapalit makar i plamičak ne bi li se sam sebi dokazao.

Kako god okreneš vrlo glup potez.

Nakon kojeg će se i sam osjećati čak i gore.
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:19   #26
Eto i mog glupog savjeta...dotična je zaručena, dakle još nije prisegla pred oltarom, vidjela sam i slučajeve raskinutih zaruka, dakle da to pitanje skineš s dnevnog reda, ja bi na tvom mjestu pokušala, čisto iz razloga da se isto pitanje ne pitaš kad dotična bude zaista u braku...u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno...dakle ili ćeš to riješit sada ili nikada...u slučaju vjerojatnog negativnog ishoda bar ćeš znat da si pokušao...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:35   #27
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Eto i mog glupog savjeta...dotična je zaručena, dakle još nije prisegla pred oltarom, vidjela sam i slučajeve raskinutih zaruka, dakle da to pitanje skineš s dnevnog reda, ja bi na tvom mjestu pokušala, čisto iz razloga da se isto pitanje ne pitaš kad dotična bude zaista u braku...u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno...dakle ili ćeš to riješit sada ili nikada...u slučaju vjerojatnog negativnog ishoda bar ćeš znat da si pokušao...
pazi ovo: on sam piše da se prema njoj ponio kao zadnje đubre, prošlo je 5 godina. ona o njemu razmišlja otprilike koliko i ja o svojim bivšim curama, a to je nikolko. nemoj se ljutit ali meni je ovo što ti pišeš presmiješno. to što on gaji (ili je usamljen pa samo tako misli) osjećaje prema njoj ne znači ništa. može samo ispasti jadan i smiješan ali ako on misli da ima šanse neka pokuša. baš me zanima kako će proć?
LUPUSCANIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:43   #28
Meni se još dok sam bila slobodna cura javio bivši jedno pola godine nakon prekida pa je reakcija bila wtf i odjeb brzine svijetlosti, a kamoli da mi se javio nakon 5 godina + još zaručena
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:44   #29
Quote:
LUPUSCANIS kaže: Pogledaj post
pazi ovo: on sam piše da se prema njoj ponio kao zadnje đubre, prošlo je 5 godina. ona o njemu razmišlja otprilike koliko i ja o svojim bivšim curama, a to je nikolko. nemoj se ljutit ali meni je ovo što ti pišeš presmiješno. to što on gaji (ili je usamljen pa samo tako misli) osjećaje prema njoj ne znači ništa. može samo ispasti jadan i smiješan ali ako on misli da ima šanse neka pokuša. baš me zanima kako će proć?

sa ostalim se slazem osim ovog boldanog..

ne bih rekao da bi mi bio problem nac curu..imam dobar auto, radim, para i previse, izgledam ok (bar mislim), vjezbam, dakle odrzavam se u formi..


kako da sebi odgovorim na pitanje zasto sad? mozda bi mi s tim bilo jasnije..
zasto nekon toliko vremena opet razmisljam o njoj i zelim je natrag? zasto to nije bilo prije 6 mj? ili bilokoji drugi vremenski period?
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:48   #30
Quote:
LUPUSCANIS kaže: Pogledaj post
pazi ovo: on sam piše da se prema njoj ponio kao zadnje đubre, prošlo je 5 godina. ona o njemu razmišlja otprilike koliko i ja o svojim bivšim curama, a to je nikolko. nemoj se ljutit ali meni je ovo što ti pišeš presmiješno. to što on gaji (ili je usamljen pa samo tako misli) osjećaje prema njoj ne znači ništa. može samo ispasti jadan i smiješan ali ako on misli da ima šanse neka pokuša. baš me zanima kako će proć?
Pa onda u tom slučaju je bolje i pametnije da pokuša svoje greške ispravit kad dotična bude u braku...

Uostalom poznati su njegovi osjećaji, od dotične nisu...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:54   #31
Quote:
Vesperian kaže: Pogledaj post
sa ostalim se slazem osim ovog boldanog..

ne bih rekao da bi mi bio problem nac curu..imam dobar auto, radim, para i previse, izgledam ok (bar mislim), vjezbam, dakle odrzavam se u formi..


kako da sebi odgovorim na pitanje zasto sad? mozda bi mi s tim bilo jasnije..
zasto nekon toliko vremena opet razmisljam o njoj i zelim je natrag? zasto to nije bilo prije 6 mj? ili bilokoji drugi vremenski period?
a jeste vi u bilo kakvom kontaktu ili ju nisi ni vidio ni čuo 5 godina?
LUPUSCANIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:57   #32
Quote:
Vesperian kaže: Pogledaj post
sa ostalim se slazem osim ovog boldanog..

ne bih rekao da bi mi bio problem nac curu..imam dobar auto, radim, para i previse, izgledam ok (bar mislim), vjezbam, d


Sve to što si nabrojao ne znači (općenito, a evo i u konkretnom slučaju)da si ženama atraktivan materijal za vezu
Pazi, ima dobar auto

To na stranu.

Očito je da sve te tvoje kvantitete nisu bile dovoljne da se prema dotičnoj poneseš kao momak na mjestu. Ostavio si je, povrijedio, uvjeren da je druga bolja...Na njenom bih te mjestu tak sočno poslala toj fatalnoj radi koje si dezertirao.

Il ono...javi joj se. Sumnjam da ćeš u njoj izazvati išta više doli mali ego booster, i blago zadovoljstvo što je maca tak skrušeno ipak došla na vratanca, ako me razumiješ

A na njih i ući neće nikada. To ti je 100%
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:00   #33
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Pa onda u tom slučaju je bolje i pametnije da pokuša svoje greške ispravit kad dotična bude u braku...

Uostalom poznati su njegovi osjećaji, od dotične nisu...
a kako se te greške ispravljaju kad dotična bude u braku? da joj bude ljubavnik?
LUPUSCANIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:02   #34
ovo sto sam nabrojao, niceg nije bilo prije..doslo je tek kasnije..a to je ono na sto se dobar dio vas zenskih pali..meca, bmw i audi prije golfa ili nesto slicno tome..
takve me ne zanimaju a ima ih i previse..

ONA je cista suprotnost od ovoga sto sam sad napisao, ili bar je bila kada smo se poznavali..


nisam je vidio od tada..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:08   #35
Ma trebas dobro razmisliti, nije za igrat se sa tudjim osjecajima. Zamisli da joj sad ovo razjebes pa kroz nekoliko mjeseci opet vidis da ipak nije to to. Bili mogao zivjet pod takvim pitiskom i odgovornosti?

Sto se tice svega ostalog, ne mislim da je prestrasno da joj se javi. Ako je veza cvrsta cura moze dobit samo satisfakciju a on pristojni odjeb ako ipak nije...

Mislim kad si u vezi prilazi ti suprotni spol uvijek ima iskusenja...
Ako nisi siguran u ono sto volis, onda nije najvese zlo ako ti se javi netko iz proslosti.
Nije se jos udala.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:08   #36
Quote:
Vesperian kaže: Pogledaj post
ovo sto sam nabrojao, niceg nije bilo prije..doslo je tek kasnije..a to je ono na sto se dobar dio vas zenskih pali..meca, bmw i audi prije golfa ili nesto slicno tome..
takve me ne zanimaju a ima ih i previse..

ONA je cista suprotnost od ovoga sto sam sad napisao, ili bar je bila kada smo se poznavali..


nisam je vidio od tada..
ako je od tada nisi vidio od tog ti nema ništa. ZABORAVI. što se tiče ovog o novcima i autima u pravu si. puno je onih koje se pale na aute i novac, a još više onih koje to ne žele priznati ni same sebi. imaš za čim žaliti ali nije ona jedina koja je ok i koja se ne pali na novce. ja znam za još najmanje jednu ali ta je moja , glavu gore, naći ćeš, a ovu zaboravi
LUPUSCANIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:14   #37
možda da joj se javiš i pitaš je osjeća li još išta za tebe, da ti ne možeš prestat mislit na nju..ali takva, neka ublažena varijanta, ako kreneš pričat sve ovo što si tu nabrojao to je opet nekakva emocionalna ucjena pa će se ona početi premišljati možda iz razloga jer će se sjetit kako vam je bilo, a ne zbog svojih pravih osjećaja..eto, ne znam..bila sam u sličnoj situaciji i mislim da je dobro dobiti "završetak". ako znaš da te skroznaskroz preboljela, možda i tebi bude lakše. drži se
Medek93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:15   #38
Quote:
Vesperian kaže: Pogledaj post
sa ostalim se slazem osim ovog boldanog..

ne bih rekao da bi mi bio problem nac curu..imam dobar auto, radim, para i previse, izgledam ok (bar mislim), vjezbam, dakle odrzavam se u formi..


kako da sebi odgovorim na pitanje zasto sad? mozda bi mi s tim bilo jasnije..
zasto nekon toliko vremena opet razmisljam o njoj i zelim je natrag? zasto to nije bilo prije 6 mj? ili bilokoji drugi vremenski period?
Čitam te kako se patiš i patiš
Ne slažem se sa ostalima. Ti nisi plitak i površan tip da ti ju bilo koja može zamijeniti.

Mislim da ti tu curu, dečko dragi, voliš... zato što si spoznao kakav je to osoba ustvari a što prije nisi uočavao.
Fale ti ti osjećaji.
Pa ako je tako... napravi neki plan, sve da budeš opet sa njom.
Vjerojatno ti više ne vjeruje i odustala se od ljubavi prema tebi.
Ljudi cijene stvari tek kada ih izgube... to je takva lekcija sudbine. Oholost i sebičnost nikome nisu ništa dobro donijele.
Trkeljanje tu ne bu ti pomoglo...

Kod takvih ljubavi klin se klinom ne izbija.
Ali :
Dobro razmisli voliš li nju i zbog čega, želiš li nju i zašto, što ti kod nje nedostaje, koji dio nje... jesi se spreman voljeti je ili ti samo fali osjećaj ljubavi ?

Ako je ovo prvo onda je voliš i niti jedna druga ti je neće zamijeniti.
Ako je drugo onda ti fali ljubav a ne ona.

No ako ona tebe više neće htjeti onda se okreni i potraži ženu sa njenim karakteristikama, onime što želiš da tvoja draga ima u karakteru.
Daj si vremena.
Srce se ne da zavarati.
Onda kaj je od toga ?
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:16   #39
Quote:
Vesperian kaže: Pogledaj post
ONA je cista suprotnost od ovoga sto sam sad napisao, ili bar je bila kada smo se poznavali..

nisam je vidio od tada..
Njen ZARUČNIK je to vidio na prvi pogled. Tebi je trebalo "samo" 5 godina...Bad luck
Znaš onu tko prvi njemu djevojka
Nosi se s tim. Nisi werther zaboga

Vizavi paljenja na mece, pitam se u kakvim ti krugovima cirkuliraš. Meni su se upucavali i takvi, ali me na prvi pogled osvojio(i oženio) student s golfom dvicom.
Većina mojih prijateljica također nije "naložena" na lovu već su u brakovima/vezama s normalnim tipovima od kojih ni jedan ne vozi BMW-a. Ni mečku.
Da nije problem društvo koje si biraš?
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:21   #40
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Mislim da ti tu curu, dečko dragi, voliš... zato što si spoznao kakav je to osoba ustvari a što prije nisi uočavao.
Ček, volio ju je svih 5 godina?

Il nakon što je raskinuo s ovom "boljom" radi koje je ostavio?
ll tek nakon druge, treće cure s kojom je bio nakon ove druge?
Il je to sad samo unazad par mjeseci voli?



To je sve prije nego i "lj" od ljubavi.
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger