Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2015., 13:39   #181
Quote:
javasan kaže: Pogledaj post
Ima zena koje vole njonjavost. Radje budi onakav kakav jesi. Samopouzdanje ce ti doci s iskustvom i radom.

Točno to, nemoj se mjenjati zbog nikog osim zbog sebe i to kad ti budeš želio.
Naići će prava cura kad tad Dont worry (i nemoj previše razmišljati o tome kako ti fali cura , samo živi, u svemu tome naći će se u neka cura koja će se zaljubiti u tebe
coloredsoul is offline  
Old 15.03.2015., 18:59   #182
ja mislim da bi meni treba neki onako njonjav da me smekša , kao kamen san ,ništa me ne dira -što ja znam ,meni je problem što patim dosta za nečim što ne mogu imati i u maštanju gubim možda neke realne prilike -valjda će doći neko tko će me lupiti sa ljubavlju po ovoj glavurdi da me smekša
__________________
šuuuušuuu
relativna is offline  
Old 15.03.2015., 19:00   #183
Quote:
relativna kaže: Pogledaj post
ja mislim da bi meni treba neki onako njonjav da me smekša , kao kamen san ,ništa me ne dira -što ja znam ,meni je problem što patim dosta za nečim što ne mogu imati i u maštanju gubim možda neke realne prilike -valjda će doći neko tko će me lupiti sa ljubavlju po ovoj glavurdi da me smekša
you're a guy, right?
Gorštak is offline  
Old 15.03.2015., 19:04   #184
ne pišem u vezi onog gore što je napisano da neke cure vole njonjavost -tako sam napisala da meni recimo paše njonjavost,a i ovi moji kao problemi su najčešći i kod cura i momaka koji se nikako ne mogu zaljubiti
__________________
šuuuušuuu
relativna is offline  
Old 03.04.2015., 14:49   #185
Ma naići će neka cura koja će u tebi probuditi "leptiriće".
Samo budi uporan, pokušavaj i traži svoj tip cure i ne sumnjaj unaprijed.Možda si previše oprezan!Budi perverzan!
connection is offline  
Old 21.04.2015., 13:07   #186
I jesi nasao. Pub I Best su preuredjeni, ima jos birtija koje su se otvorile dok nisam bio u PZ. Jel ides? Znam da je u Bestu bilo puno pijanih krkana koji toboze plesu I maloljetnica u minicima koje ispijaju sokice na slamku. Valjda se sta promjenilo.
BORO1054 is offline  
Old 09.05.2015., 22:01   #187
U zadnje vrijeme dosta radim na sebi u shvatio sam neke stvari. Curama i nije bitan izgled koliko je bitna inicijativa i da muškarac bude dominantan. Ja nikad nisam preuzimao inicijativu i nikad nisam bio dovoljno dominantan. Smatram da moram poraditi na tim područijima.
Najveći mi je problem shvatiti što ženske točno traže kod muškarca.
Znatizeljni94 is offline  
Old 10.05.2015., 00:26   #188
visinu, velike šape, široka zapešća

nema na čemu
JabukaUSlafroku is offline  
Old 10.05.2015., 03:38   #189
.. a zasto nebi ona tebe nasla?

skuliraj se i cekaj

strpljen spasen
F.A.Q is offline  
Old 10.05.2015., 09:12   #190
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
.. a zasto nebi ona tebe nasla?

skuliraj se i cekaj

strpljen spasen
Nema od čekanja kruha. Treba akcije dok je vrijeme kasnije će biti prekasno. Ja sam se dosta načekao a sad se više nemam vremena baviti time.
Rocco18 is offline  
Old 11.05.2015., 11:27   #191
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
odgovor na pitanje;

zato jer je trazis


nije li zivot .. prostitutka
najgori mogući savjet, nek se trgne napokon

al ono zbilja, vidim hrpu kumeka nikak odjevenih, skroz prosječnog fizičkog izgleda, nit imaju para nit išta, i furaju nevjerojatno zgodne cure.. u čemu je kvaka? hrpa je pizduna danas koji se boje prić ženi, pa tak onaj zgodnički sramežljivi ostane suh dok žensku pokupi onaj mali ćelavi zdepasti jer ima muda (karikiranje)

sve mi se više čini po viđenom da ženama nije bitan ni izgled ni pare već da budeš muško, da imaš jaja i možeš imat koju želiš.
instruktorxp is offline  
Old 11.05.2015., 11:47   #192
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
sve mi se više čini po viđenom da ženama nije bitan ni izgled ni pare već da budeš muško, da imaš jaja i možeš imat koju želiš.
Obično su kriteriji malo razrađeniji , ali da, razmišljaš u pravom smjeru
__________________
Je.
CodeName is offline  
Old 11.05.2015., 14:16   #193
Koje glupe price koje vrijede samo na forumu...u stvarnosti

Zenska reakcija kod uleta
Zgodan tip: Ajmeeeee uletiiooo mii jeee. Preeediiwaaan je. Sta da radim, sta da radim...disi, disi, smiri se. Kako mi izgleda frizura? Jooj joooj sam nemoj nesto glupo izvalit ili napravit i otjerat ga.
Mali celavi zdepasti: De fuj. Pogle ga, kao da ga je voda donesla. Sto si on umislja? Da ima sanse kod mene? Pretenciozno umisljeno djubre...fuj fuj gadi mi se

Zenska reakcija za "sramezljivog"
Zgodan: A zasto je takav? Mozda je asocijalan? Mozda ima neku? A preeediiiwaaaaan jeeee. Mozda je zenskaros koji vrti, a suti o tome. Mozda je gay. Kvragu sad me zanima. Da mu uletim i pitam ga? Al' onda ce mislit da sam laka..
Mali celavi zdepasti: De pogledaj ga. Odvratan je. Nije ni cudo da je uvijek sam, pa tko bi se htio druzit s njim?
JustOnPaper is offline  
Old 11.05.2015., 14:36   #194
Quote:
JustOnPaper kaže: Pogledaj post
Koje glupe price koje vrijede samo na forumu...u stvarnosti
Normalno kad vecina ekipe koja tu pise zive samo u virtuali i nema pojma kako to izgleda vani u divljini.
AngryNomad is offline  
Old 11.05.2015., 17:03   #195
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
najgori mogući savjet, nek se trgne napokon

al ono zbilja, vidim hrpu kumeka nikak odjevenih, skroz prosječnog fizičkog izgleda, nit imaju para nit išta, i furaju nevjerojatno zgodne cure.. u čemu je kvaka? hrpa je pizduna danas koji se boje prić ženi, pa tak onaj zgodnički sramežljivi ostane suh dok žensku pokupi onaj mali ćelavi zdepasti jer ima muda (karikiranje)

sve mi se više čini po viđenom da ženama nije bitan ni izgled ni pare već da budeš muško, da imaš jaja i možeš imat koju želiš.
Odlicno napisano, samo nemojmo pretjerivati, ne mozes imat bas svaku koju zelis, ali da mozes imat avantura, ONS, upoznati curu za vezu i sl. to mozes
orhidej107 is offline  
Old 11.05.2015., 17:31   #196
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Normalno kad vecina ekipe koja tu pise zive samo u virtuali i nema pojma kako to izgleda vani u divljini.
Forum je veća divljina od onog vani..


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 12.05.2015., 07:51   #197
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post

sve mi se više čini po viđenom da ženama nije bitan ni izgled ni pare već da budeš muško, da imaš jaja i možeš imat koju želiš.
Pod uvjetom ako ju ne traži ni jedan koji ima sve od navedenog
nećeš me jahati is offline  
Old 14.05.2015., 22:10   #198
Pravo pitanje koje treba postavit je zašto vole kretene,evo sjedim u birtiji i nemogu vjerovat svojim očima,cura u koju sam zaljubljen poklonio bi joj sve,hvata se kretena koju neznaju tablicu množenja.
__________________
Before we get to number one my name is Chills and I hope you enjoy my naration.
nesvrstani007 is offline  
Old 14.05.2015., 22:20   #199
Quote:
nesvrstani007 kaže: Pogledaj post
Pravo pitanje koje treba postavit je zašto vole kretene
Jebate, onda ja ispadan kreten!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Old 14.05.2015., 22:22   #200
Quote:
trinaest i po kaže: Pogledaj post
Jebate, onda ja ispadan kreten!
E jesi ga sad???
__________________
Before we get to number one my name is Chills and I hope you enjoy my naration.
nesvrstani007 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger