Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2015., 00:08   #21
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kakva pitanja?

Pravi švaler ne pita. On je pogleda, i ona odma' padne.
Ako je džentlmen, red je da pita. A postoji samo jedno pravo pitanje: mala daš pičke?
Emperor Julian is offline  
Old 01.02.2015., 00:09   #22
@novitt- Znam procijeniti koja je cura za mene, a koja nije. Odmah vidim imamo li zajednicke teme, interese i jesmo li na istoj valnoj duljini.
@nyxter- Moram biti iskreni i priznati da mi je dvogodisnja prijateljica rekla da misli da se skine preda mnom da joj ne bi nista napravio, ali to je zato sto i nebi jer ju i vidim samo kao prijateljicu.
@BoMe- Stvarno, osjecam se kao na ispitivanju u policiji. Ja se jako volim zajebavati i drago mi je kad nekome stavim osmjeh na lice. Nemam neke hobije, ali volim citati knjige i gledati filmove. Zanima me stvarno siroki spektar stvari i mogu pricati o bilo cemu. Sto se tice plesa, za ples nisam. Lijepo ga je gledati na TV-u i kad ga neko drugi plese, ali ja bi si tu slomio obje noge.
@Emperor Julian- Svjestan sam toga, ali nemam bas nekog razloga ici dalje kad znam da neku curu ja ne zanimam i kad me gleda samo kao prijatelja. Mislim, ja se i dalje trudim, ali uvijek to bude bezuspjesno.
Znatizeljni94 is offline  
Old 01.02.2015., 00:13   #23
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
@Emperor Julian- Svjestan sam toga, ali nemam bas nekog razloga ici dalje kad znam da neku curu ja ne zanimam i kad me gleda samo kao prijatelja. Mislim, ja se i dalje trudim, ali uvijek to bude bezuspjesno.
Kako možeš znati? Iznenadio bi se.
Meni su neke cure, koje sam ja smatrao prijateljicama i za koje sam mislio da i one mene tako doživljavaju, godinama kasnije priznale da su se palila na mene. Čudan je ženski um. Dakle isuči jezik koji vjerojatno imaš te pitaj spomenuto pitanje.
Emperor Julian is offline  
Old 01.02.2015., 00:16   #24
sve sto bome savjetuje ja bi pobjegla od tog lika.... cuj salsa i plesanje, veseo i te fore...
poradi na izgledu i na "opasnom" stavu... nadam se da uz sve nabrojano nisi i nizak, onda ti nitko nemre pomoc




zajebavam se.... osim ovog za salsu...nikad ne vidjeh muzevnog plesaca...majke mi...jos oni pokreti bokova i te fore...
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Old 01.02.2015., 00:22   #25
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
@BoMe- Stvarno, osjecam se kao na ispitivanju u policiji. Ja se jako volim zajebavati i drago mi je kad nekome stavim osmjeh na lice. Nemam neke hobije, ali volim citati knjige i gledati filmove. Zanima me stvarno siroki spektar stvari i mogu pricati o bilo cemu. Sto se tice plesa, za ples nisam. Lijepo ga je gledati na TV-u i kad ga neko drugi plese, ali ja bi si tu slomio obje noge.
Meni djeluješ baš ozbiljno
Obično se dečkići od 20 prave veliki , ozbiljni i zreli a ovi stariji blentavi
Nađi si neki hobi u kom ima cura ( nisam misla na navijačice)


Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
sve sto bome savjetuje ja bi pobjegla od tog lika.... cuj salsa i plesanje, veseo i te fore...
poradi na izgledu i na "opasnom" stavu... nadam se da uz sve nabrojano nisi i nizak, onda ti nitko nemre pomoc




zajebavam se.... osim ovog za salsu...nikad ne vidjeh muzevnog plesaca...majke mi...jos oni pokreti bokova i te fore...
Ma na salsu sam ga "upisala" zato jer tamo ima jako puno žena malo muškaraca, ples erotičan i tako.
Inače , ja sam čula da su plesači strava u krevetu. Imam to i na popisu želja
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Old 01.02.2015., 00:26   #26
Zašto bi itko pri zdravoj pameti želio naći curu?
Grunf is offline  
Old 01.02.2015., 00:27   #27
serem...sjetila sam se preeeedobrih plesaca

breakdanceri :P
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Old 01.02.2015., 00:31   #28
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post


Ma na salsu sam ga "upisala" zato jer tamo ima jako puno žena malo muškaraca, ples erotičan i tako.
Inače , ja sam čula da su plesači strava u krevetu. Imam to i na popisu želja :rofl:
Izdržljivost, kondicija i gipkost i još pokaja karakteristika i to je to
Leonie277 is offline  
Old 01.02.2015., 00:35   #29
Moj savjet autoru: promijeni lovište. Znači, počni cure tražit izvan kruga svojih poznanica koje te vjerojatno znaju još od vrtića i još onda su te stavile u frend zonu i da se pretvoriš u Brada Pitta i dalje nebi imao šanse jer je to tako..
Leonie277 is offline  
Old 01.02.2015., 14:34   #30
Problem je u tome da smatras da ti fizicki izgled ne ide u prilog a istovremeno odmah na pocetku sve cure podijelis na "samo prijateljice" i "potencijalne cure". Nakon cega ti ostanu samo prijateljice.

Fizicki izgled pomaze kad je rijec o privlacnosti na prvi pogled, ali postoji i privlacnost koja se vremenom gradi i pojacava. Tako da nemoj eliminirati prijateljice kao potencijalne buduce cure.
A stranger is offline  
Old 01.02.2015., 15:50   #31
Evo autore ja sam prolazio slično sranje. Imao sam viška kila, dobre crte lica, al samopouzdanje na nuli. U mene je bio neki strah od intimnosti. Ne toliko od seksa već intimnosti jer ne volim se otvarat drugima. Nije mi nepoznato da su cure povlačile prvi potez ( a ja sam se pitao što vide u meni ) jer osim izgleda nisam imao ništa za ponudit. Tako reći bio sam emocionalna pičkica koja se bojala izaći iz svoje komfor zone. Moje rješenje? Upisao sam borilačke vještine. Da vidiš kad se osjetiš ugroženo (iako su uvjeti borbe kotntrolirani) kako malo bolje se počmeš preispitivat što zapravo želiš? Nema boljeg osjećaja kad dobiješ koji udarac, a kasnije sav znojan nakon treninga ti naleti val hormona sreće. Ništa te ne čini više živim. Zavođenje i nije toliki problem ( u osnovi to je prodavanje magle i malo ljudske psihologije) kad se dovoljno puta izvježbaš, a ni dobar fizički izgled neće odmoć .
User235 is offline  
Old 01.02.2015., 16:17   #32
Fizicki izgled je bitan.

Pocni trenirat .
Upisi teretanu.

Kad brines o sebi i svome tijelu brines i o svome zdravlju
Automatski ti samopouzdanje poraste.

Nemoj trazit curu
Dode kad se najmanje nadas.

Posao nek ti bude prioritet i prijevozno sredstvo.

Pocni izlazit sto vise
Jos nesto mlad si dosta da imas neku ozbiljnu vezu
Provedi se dobro pa onda te stvari

Svaka zena kad vidi muskarca primjeti na ovaj ili onaj nacin jeli drzis do sebe ili ne
Zene traze zastitnika
A ne tipa koji place jernema curu.

Zato u akciju
anonimna26 is offline  
Old 01.02.2015., 19:14   #33
@Emperor Julian- Znam cim me zovu "jako dobar prijatelj" ili "brate."
@romantic_ass- Nissam nizak, jos bi mi i to trebalo.
@Grunf- A eto, ima nas i takvih.
@Leonie277- Ne znam ih toliko dugo. Neke tek par mjeseci.
@A stranger- Ne eliminiram ja nikoga. Nije da ja sad radim neki spisak s kim bi mogao biti. To jednostavno dodje.
@User235- Hvala na tekstu. Ja sam sad jako zadovoljan svojom formom iako ju sad treba i zadrzati. Sto se tice bilo kakvog sporta, mislim da je sad kasno za mene.
@anonimna26- Svi kazu da se cura ne trazi vec da ce ona sama doci. Tesko mi je povjerovati u to.
Znatizeljni94 is offline  
Old 01.02.2015., 19:51   #34
Ajme meni da je njemu kasno za trenirat
20.godina imas
Ne trebas profesionalno trenirat i postat sampion nego rekreativno.

Upisi teretanu al ne zbog cura nego zbog sebe
Dignit ce ti se samopouzdanje samo tako.
Tamo upoznas puno zanimljivih ljudi

Ako bas zelis da znas zene vole kad muskarac trenira
Znaci da drzi do sebe
U tvojim odgovorimacbsamo govoris ja necu to
Ja nemogu to.

Onda nemoj
Al onda se nemoj cuditi zasto curu nemozes naci

A pravo pitanje za tebe glasi
Kakav je tvoj tip zene i kakvu trazis
Pa mozda da krenes od toga

Cime se ti inace bavis u zivotu
Imas li kakvu zanimaciju
anonimna26 is offline  
Old 01.02.2015., 20:11   #35
jesi ikad imao situaciju da je cura bila zainteresirana za tebe, ali tebi nije bila dovoljno zgodna?
novitt is offline  
Old 01.02.2015., 20:16   #36
Quote:
anonimna26 kaže: Pogledaj post
Ajme meni da je njemu kasno za trenirat
20.godina imas
Ne trebas profesionalno trenirat i postat sampion nego rekreativno.

Upisi teretanu al ne zbog cura nego zbog sebe
Dignit ce ti se samopouzdanje samo tako.
Tamo upoznas puno zanimljivih ljudi

Ako bas zelis da znas zene vole kad muskarac trenira
Znaci da drzi do sebe
U tvojim odgovorimacbsamo govoris ja necu to
Ja nemogu to.

Onda nemoj
Al onda se nemoj cuditi zasto curu nemozes naci

A pravo pitanje za tebe glasi
Kakav je tvoj tip zene i kakvu trazis
Pa mozda da krenes od toga

Cime se ti inace bavis u zivotu
Imas li kakvu zanimaciju
Koliki bolid netko mora biti da mu se samopouzdanje digne zbog vježbanja.
Jedino što će mu dići samopouzdanje je prihvaćenost od žena, sve drugo su deluzije.
blort is offline  
Old 01.02.2015., 20:21   #37
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koliki bolid netko mora biti da mu se samopouzdanje digne zbog vježbanja.
Jedino što će mu dići samopouzdanje je prihvaćenost od žena, sve drugo su deluzije.
slažem se. tu vrstu samopouzdanja koju ti daje partner, gle čuda, možeš dobiti jedino od partnera. otkrivanje tople vode
novitt is offline  
Old 01.02.2015., 20:24   #38
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koliki bolid netko mora biti da mu se samopouzdanje digne zbog vježbanja.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 01.02.2015., 20:27   #39
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koliki bolid netko mora biti da mu se samopouzdanje digne zbog vježbanja.
Jedino što će mu dići samopouzdanje je prihvaćenost od žena, sve drugo su deluzije.
Pa oprosti molim te ta tvoja izjava je pomalo neznam kako bi rekla.

Ja sam imala rodicu koja je imala 90 kg i samopouzdanje joj je bilo ravjo nuli.
Bogami sada izgleda pravo bombasticno i osjeca se odlicno a dobila je bas samopouzdanje.
Koliko ljudi ima sta imaju velik nos i odu na plasticnu operaciju i druge su osobe u glavi jer im je to bija velik kompleks.

Treniranjem se luci hormon srece isto kao kod seksa i covjek se osjeca lakse i sretnije ako nisi zna.
A automatski ako je covjek sretan i zadovoljan ljudi to primjete na daleko.

I ne trenira se radi drugih nego radi sebe.
anonimna26 is offline  
Old 01.02.2015., 20:36   #40
Quote:
anonimna26 kaže: Pogledaj post
Pa oprosti molim te ta tvoja izjava je pomalo neznam kako bi rekla.

Ja sam imala rodicu koja je imala 90 kg i samopouzdanje joj je bilo ravjo nuli.
Bogami sada izgleda pravo bombasticno i osjeca se odlicno a dobila je bas samopouzdanje.
Koliko ljudi ima sta imaju velik nos i odu na plasticnu operaciju i druge su osobe u glavi jer im je to bija velik kompleks.

Treniranjem se luci hormon srece isto kao kod seksa i covjek se osjeca lakse i sretnije ako nisi zna.
A automatski ako je covjek sretan i zadovoljan ljudi to primjete na daleko.

I ne trenira se radi drugih nego radi sebe.
Poanta napisanog je da na samopouzdanje utječe izgled(i posljedična prihvaćenost) a ne vježbanje, ako netko ima ružnu facu nema tog vježbanja koje će tu nešto promijenit.

Čemu ova klasična deluzivna floskula, ljudi vježbaju da bi bili fizički privlačniji i da bi bili prihvaćeni od većeg broja ljudi(posebno suprotnog spola), da izgled nije toliko bitan puno manje ljudi bi vježbalo(ako i itko), ergo ljudi vježbaju zbog drugih.
blort is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger