Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2015., 20:40   #41
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Poanta napisanog je da na samopouzdanje utječe izgled(i posljedična prihvaćenost) a ne vježbanje, ako netko ima ružnu facu nema tog vježbanja koje će tu nešto promijenit.

Čemu ova klasična deluzivna floskula, ljudi vježbaju da bi bili fizički privlačniji i da bi bili prihvaćeni od većeg broja ljudi(posebno suprotnog spola), da izgled nije toliko bitan puno manje ljudi bi vježbalo(ako i itko), ergo ljudi vježbaju zbog drugih.
dobro nekad i iz zdravstvenih razloga, recimo ako osoba dugo sjedi na poslu (ne zato što želi)

a to zbog koga vježbaju se često skuži i po vrsti sporta, recimo grupni sportovi uz druženje i teretana mi nije isto. od svih sportskih mjesta, najgora atmosfera mi je uvjerljivo u teretani
novitt is offline  
Old 01.02.2015., 20:40   #42
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Poanta napisanog je da na samopouzdanje utječe izgled(i posljedična prihvaćenost) a ne vježbanje, ako netko ima ružnu facu nema tog vježbanja koje će tu nešto promijenit.

Čemu ova klasična deluzivna floskula, ljudi vježbaju da bi bili fizički privlačniji i da bi bili prihvaćeni od većeg broja ljudi(posebno suprotnog spola), da izgled nije toliko bitan puno manje ljudi bi vježbalo(ako i itko), ergo ljudi vježbaju zbog drugih.

Glupost.
Ja prvenstveno vjezbam radi sebe i svoga zdravlja.

Ako vjezbas samo zbog drugih onda je to povrsno
Vrlo povrsno
Vrlo vrlo povrsno...

Kad covjek ima samopozdanje
Ima sve.
Dalje necu.
anonimna26 is offline  
Old 01.02.2015., 20:50   #43
to što si zategnut i nategnut u teretani ne znači da možeš imati svaku koju poželiš i da nećeš morati praviti kompromise u pogledu izgleda kod potencijalne partnerice

opet ima svakakvih ljudi, nekima je važnije da je zategnuta nego kakva joj je faca. nekima nije. znam dečka koji je oženio curu od 85 kg, ali ima natprosječnu ljepotu u faci, njegovana je itd. opet nekima je važan nastup, ponašanje. nekima koliko je uspješna i koliko zarađuje... opet svima je važna kombinacija svega toga, ali opet je jedan segment najvažniji (i uvijek vjeruju da je taj isti segment curi važan na njima)
novitt is offline  
Old 01.02.2015., 21:10   #44
Ok, sad ću ti ukratko sažeti sve savjete koje ćeš dobiti na ovom forumu.

Moraš se promijeniti jer očito je da takav kakav jesi ne valjaš i zbog toga te cure neće, jer poznato je da se svi, koji imaju partnere, trude i rade na sebi svakodnevno. Upiši planinarenje, heklanje, plesanje, slikanje, crtanje...nauči svirati gitaru, klavir, engleski rog...Ne zanimaju te ove stvari!? Nema veze, pregrizi i budi muško, jer drugačije nećeš nikada naći curu. Idi u teretanu jer izgled uopće ali ono uopće nije bitan i to nemoj nikada zaboraviti. Važno je zanti baciti kreativnu lažu i staviti šarenu masku prije nego upoznaš neku osobu jer jebiga nisi dovoljno dobar pa moraš biti netko drugi. Idi putuj, ako nemaš para za to onda idi radi ljenčino i zaradi za putovanja. Kreni cugat ako već ne cugaš pomoći će ti i izlazi što više po zadimljenim klubovima i ulijeći curkama ako to ne znaš uhvati se PUA priručnika ili ipak ne to je za luzere, budi svoj kad joj priđeš ili ipak ne, budi čvrst ali ne nasilan, pristupačan ali i misteriozan, napadan ali ne prenapadan, kupi joj piće ili nemoj, ...
I najbitnije ostavljam za kraj...budi svoj.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Old 01.02.2015., 21:19   #45
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Zovem se Tomislav i iz Pozege sam.
Zaboravio si dodati još adresu i broj telefona pa da imamo tvoju punu evidenciju.

Quote:
Imam jedan problem i zbog njega sam pomalo ocajan. Imam 20 godina i do sada nisam imao curu. Uvijek sam imao neke probleme koji su me sputavali u tome. Od malih nogu sam bio jako povucen i sramezljiv, ali pri kraju puberteta me je to proslo. Sa petnaest godina sam usao u stresni period i jako sam se udebljao. Smrsao sam prije pola godine kada sam sa braticom krenuo trcati, ali tada sam znatno ocelavio i to je bio veliki udarac na moje samopouzdanje, ali sa se pomirio s tim i sada je moje samopouzdanje normalno, ali problem je ostao isti. Iako imam mnogo prijateljica jos uvijek nemam curu. Do sad sam dobivao samo korpe od cura i uvijek bi zavrsavali samo kao prijatelji. Znam da cete mi sad svi reci da sam papucar bez stava i osoba koja ne zna sta zeli sa sobom, ali ja vas uvjeravam da nije tako. Ja sam osoba koja ima stavi i koja jako dobro zna sta zeli u zivotu, ali jednostavno ne mogu naci curu. S mnogim curama sam se povezao, prica bi nam bila kao da se znamo sto godina i imali bi mnogo zajednickog ali i dalje bi me odbile. U cemu je moj problem?
Dobro je to što si počeo sa vježbanjem. Ne moraš se pretjerano forsirati, ali drži konstantu, nemoj prestati. To jako dobro utječe na mozak, izgled i kondiciju. To ti je jedan od preduvjeta za privlačenje pripadnica ljepšeg spola. Ako još nemaš izgrađene mišiće, počni dizati utege. Možeš početi sa onima od 3, 6 ili 8 kg. Trebat će ti mjeseci i godine vježbanja, ali isplatit će ti se. Isto tako možeš raditi i sklekove. Prvo počneš sa 10, pa onda 20, pa 40 itd. Ne moraš uopće plaćati teretanu, sve to možeš i kod kuće.

Glede ćelavosti, iskoristi ju kao prednost. Nek bude standardni element tvog stila i izgleda. Možda ti sada u 20. izgleda neobično, ali naviknut ćeš se s vremenom.
Češće se brij na više mjesta i nastoj se držati urednim i čistim. Ovo ti je jako važno. Zapuštenjaci su ženama doslovno out. Možda su nekada bili poželjni, ali vremena su se promijenila.

Glede stava, ako ga i nemaš, ne očajavaj. Malo ljudi s 20 godina ima strogo definiran stav. Nisam ga ni ja imao. On se gradi godinama, a gradiš ga kroz rad, znanje i iskustvo.

Ima za tebe još vremena. Tek si novopečeni 20-godišnjak. Ali ako si neke ovakve stvari postaviš od samog početka, za samo nekoliko godina ćeš već postati komad i pol, to ti garantiram. Žene će sliniti za tobom.

Glede tvog razgovora s prijateljicama, ne znam kakav ti je pristup. Možda si odbojan zbog te negativne energije kojom zračiš. Možda si rekao nešto što je suprotnom spolu odvratno za čuti, pa te uzimaju samo za prijatelja. A možda te još uvijek smatraju klincem, pa te "iz dobrih namjera" ne žele seksualno iskorištavati prije punog sazrijevanja.
klokanovac is offline  
Old 01.02.2015., 21:20   #46
Quote:
Znatizeljni94 kaže: Pogledaj post
@BoMe- Mislim da izgled igra veliku ulogu u odabiru partnera. Ne zelim ni ja sad ispasti hvalisavac, ali, po meni, sadrzaj je jako dobar. Smatram se inteligentnim momkom koji razumije drugi, kojeg zanimaju mnoge teme i uvijek zeli mnogo vise nauciti. Smatram da je sa mnom jako lako voditi razgovor, ali postoji i problem. Na pocetku svakog upoznavanja meni je potrebno malo vremena da se opustim, ali nakon nekog vremena kad se opustim sve je super.
@tabasco sauce- Hvala na savjetu, ali mislim da to još uvijek necu napraviti jer se sad vide samo zalisci.
@nyxter- Ne vidim zasto po tom nemam stava. Valjda je normalno potraziti pomoc i savjet drugih ljudi kada se nalazimo u slijepoj ulici.
Ako nisi mutav, tj. znaš općenito razgovarati, i ako nisi od onih koji se boje pitati curu da li bi nešto htjela, onda postoji samo jedna stvar koja ti može faliti.....Ne znaš si stvoriti pokriće za tu vrstu pitanja, i ne znaš prilagoditi pristup konkretnoj osobi s kojom imaš posla....

Kad nekog pitaš za vezu, seks ili nešto takvo, ne možeš to baš pitati kao da pitaš koliko je sati. Trebaš skužiti kako osoba diše, stvoriti atmosferu u kojoj se ona može otvoriti, a da joj to otvaranje bude ugodno i seksi........Ako si ti na takvo pitanje dobio legendarnu "Ti si drag dečko, ali...." repliku, to znači da nisi bio nepristojan, ali si ispalio to pitanje bez da si stvarno upoznao curu, i bez da si skužio što joj trebaš ponuditi da bi pristala.

A bojim se da ti nitko ovdje ne može precizno nacrtati kako se to radi, jer nema univerzalnih pravila. Trebaš malo više slušati i proučavati žene općenito, trebaš ponekad s nekom ženom započeti intimni razgovor i bez namjere da budeš s njom, čisto da vidiš kako reagira. Neke će te odjebati, a neke će ti o sebi otkriti i više nego što si pitao. Trebaš naučiti prihvatiti i jedno i drugo, i nositi se s tim. Što više takvog iskustva imaš, to će ti biti lakše procijeniti kako da pristupiš konkretnoj osobi s kojom nešto želiš.
advocatus82 is offline  
Old 01.02.2015., 21:20   #47
A stil odjevanja?, to zna isto palit
A da izlazis sa muskim drustvom, pa da vidite sta je na "menuju"?
Dita Von Teese is offline  
Old 01.02.2015., 21:23   #48
Quote:
dr.cox kaže: Pogledaj post
I najbitnije ostavljam za kraj...budi svoj.
Ali on je gladan (ne doslovno hrane nego ocito cega iz teme). A kad si gladan - nisi svoj.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 01.02.2015., 21:29   #49
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ako nisi mutav, tj. znaš općenito razgovarati, i ako nisi od onih koji se boje pitati curu da li bi nešto htjela, onda postoji samo jedna stvar koja ti može faliti.....Ne znaš si stvoriti pokriće za tu vrstu pitanja, i ne znaš prilagoditi pristup konkretnoj osobi s kojom imaš posla....

Kad nekog pitaš za vezu, seks ili nešto takvo, ne možeš to baš pitati kao da pitaš koliko je sati. Trebaš skužiti kako osoba diše, stvoriti atmosferu u kojoj se ona može otvoriti, a da joj to otvaranje bude ugodno i seksi........Ako si ti na takvo pitanje dobio legendarnu "Ti si drag dečko, ali...." repliku, to znači da nisi bio nepristojan, ali si ispalio to pitanje bez da si stvarno upoznao curu, i bez da si skužio što joj trebaš ponuditi da bi pristala.

A bojim se da ti nitko ovdje ne može precizno nacrtati kako se to radi, jer nema univerzalnih pravila. Trebaš malo više slušati i proučavati žene općenito, trebaš ponekad s nekom ženom započeti intimni razgovor i bez namjere da budeš s njom, čisto da vidiš kako reagira. Neke će te odjebati, a neke će ti o sebi otkriti i više nego što si pitao. Trebaš naučiti prihvatiti i jedno i drugo, i nositi se s tim. Što više takvog iskustva imaš, to će ti biti lakše procijeniti kako da pristupiš konkretnoj osobi s kojom nešto želiš.
Generalno se slažem s tim što pišeš, ali mislim da je njega u ovu poziciju i dovelo ta, možda pretjerana, senzibilnost koja, ako je u pravoj mjeri i s pokričem, je super, ali ako dečko nema realnog iskustva, samo stvara kontra efekt
Leonie277 is offline  
Old 01.02.2015., 21:37   #50
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Generalno se slažem s tim što pišeš, ali mislim da je njega u ovu poziciju i dovelo ta, možda pretjerana, senzibilnost koja, ako je u pravoj mjeri i s pokričem, je super, ali ako dečko nema realnog iskustva, samo stvara kontra efekt
To što je pretjerano senzibilan, ne znači da zna okrenuti taj senzibilitet u svoju korist, a baš u tom pravcu ga pokušavam gurnuti.

Jer imaš senzibilne ljude koji satima vode jako emocionalne razgovore sa ženama i nikad ne naprave ništa, a imaš i one koji senzibilitetom u kratkom roku dovedu curu do toga da se zaljubi u njih. Govorim ti to jer sam se ja pretvorio iz jedne vrste senzibilca u drugu.

Senzibilitet nije samo prepoznavanje osjećaja, nego je i svijest o tome kud ti osjećaji vode i kako ih usmjeriti.
advocatus82 is offline  
Old 01.02.2015., 21:41   #51
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
To što je pretjerano senzibilan, ne znači da zna okrenuti taj senzibilitet u svoju korist, a baš u tom pravcu ga pokušavam gurnuti.

Jer imaš senzibilne ljude koji satima vode jako emocionalne razgovore sa ženama i nikad ne naprave ništa, a imaš i one koji senzibilitetom u kratkom roku dovedu curu do toga da se zaljubi u njih. Govorim ti to jer sam se ja pretvorio iz jedne vrste senzibilca u drugu.

Senzibilitet nije samo prepoznavanje osjećaja, nego je i svijest o tome kud ti osjećaji vode i kako ih usmjeriti.
Opet kažem, u pravu si, ali kako će netko tko ni sam nema pravo iskustvo određenih osjećaja, usmjerit tj, preusmjerit takve osjećaje kod druge osobe. Moguće naravno, ali teško.
Leonie277 is offline  
Old 01.02.2015., 21:43   #52
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
To što je pretjerano senzibilan, ne znači da zna okrenuti taj senzibilitet u svoju korist, a baš u tom pravcu ga pokušavam gurnuti.

Jer imaš senzibilne ljude koji satima vode jako emocionalne razgovore sa ženama i nikad ne naprave ništa, a imaš i one koji senzibilitetom u kratkom roku dovedu curu do toga da se zaljubi u njih. Govorim ti to jer sam se ja pretvorio iz jedne vrste senzibilca u drugu.

Senzibilitet nije samo prepoznavanje osjećaja, nego je i svijest o tome kud ti osjećaji vode i kako ih usmjeriti.
tako je, a može li se to naučiti u teretani?
novitt is offline  
Old 01.02.2015., 21:46   #53
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
tako je, a može li se to naučiti u teretani?
Sumnjam. Mislim da je to promašena strategija, osim ako čovjek ne traži fetišisticu kojoj svršavanje ovisi o Terminator fizionomiji mužjaka.
advocatus82 is offline  
Old 01.02.2015., 21:48   #54
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
tako je, a može li se to naučiti u teretani?
Samo ako ideš all natural bez kemije.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Old 01.02.2015., 21:52   #55
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Opet kažem, u pravu si, ali kako će netko tko ni sam nema pravo iskustvo određenih osjećaja, usmjerit tj, preusmjerit takve osjećaje kod druge osobe. Moguće naravno, ali teško.
A čuj, nije ni meni išlo baš uvijek lako. Ali jednom kad počneš hvatati konce, proučavanje takvih stvari postaje gušt, i neovisno o nekakvoj potrebi za seksom. A koliko vidim, čovjek se ionako već kreće među ženama, i ne bi mu trebalo biti teško doći do nekih informacija o ženskoj intimi ili potaknuti razgovor za 3 nijanse intimniji od prosjeka. Iz te pozicije je to svakako lakše, nego nekim takvim dečkima koji imaju samo muško društvo s nogometa.
advocatus82 is offline  
Old 01.02.2015., 21:55   #56
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Opet kažem, u pravu si, ali kako će netko tko ni sam nema pravo iskustvo određenih osjećaja, usmjerit tj, preusmjerit takve osjećaje kod druge osobe. Moguće naravno, ali teško.
Naučit će. Čovjek uči i na tuđim iskustvima, a ne samo na svojim. I iz ovih savjeta, koje smo mu dali ovdje, može izvući nešto korisno.
klokanovac is offline  
Old 01.02.2015., 21:56   #57
Evo jedna ideja: Prije nego što se autor baci u područje emocionalnih manipulacija, mogao bi za početak onako klasično pokušat zbarit neku curu koja mu nije baš najnapetija (neće bit pretjerano nervozan). Znači, koliko god to grozno zvuči, čisto kao trening prije prave stvari.. Pod tim mislim znači kad izađe van, neka odabere curu koja djeluje pomalo neiskusno kao i on, neka joj priđe, započne klasično, nenapadno upucavanje, popiju piće, dobije broj, dogovore spoj koji uopće ne mora imati 100 nastavaka, bitno je da dobije samopouzdanje što je uopće uspio doći do te točke...
Leonie277 is offline  
Old 01.02.2015., 22:05   #58
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Evo jedna ideja: Prije nego što se autor baci u područje emocionalnih manipulacija, mogao bi za početak onako klasično pokušat zbarit neku curu koja mu nije baš najnapetija (neće bit pretjerano nervozan). Znači, koliko god to grozno zvuči, čisto kao trening prije prave stvari.. Pod tim mislim znači kad izađe van, neka odabere curu koja djeluje pomalo neiskusno kao i on, neka joj priđe, započne klasično, nenapadno upucavanje, popiju piće, dobije broj, dogovore spoj koji uopće ne mora imati 100 nastavaka, bitno je da dobije samopouzdanje što je uopće uspio doći do te točke...
Neću reći da ideja nije uopće upotrebljiva, ali sumnjam da tako može postići efekt koji mu ti želiš. Njegova sposobnost da "zbari" curu ne ovisi o tome koliko mu je ona "napeta", nego o činjenici da on baš ne zna puno o takvim situaicjama......
advocatus82 is offline  
Old 01.02.2015., 22:09   #59
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Evo jedna ideja: Prije nego što se autor baci u područje emocionalnih manipulacija, mogao bi za početak onako klasično pokušat zbarit neku curu koja mu nije baš najnapetija (neće bit pretjerano nervozan). Znači, koliko god to grozno zvuči, čisto kao trening prije prave stvari.. Pod tim mislim znači kad izađe van, neka odabere curu koja djeluje pomalo neiskusno kao i on, neka joj priđe, započne klasično, nenapadno upucavanje, popiju piće, dobije broj, dogovore spoj koji uopće ne mora imati 100 nastavaka, bitno je da dobije samopouzdanje što je uopće uspio doći do te točke...
Bad idea. I ponižavajuća za oba spola. Iz ovoga će samo naučiti to da ne zaslužuje bolje. Bacit će ga samo u još veću depresiju.
klokanovac is offline  
Old 01.02.2015., 22:10   #60
Quote:
Leonie277 kaže: Pogledaj post
Evo jedna ideja: Prije nego što se autor baci u područje emocionalnih manipulacija, mogao bi za početak onako klasično pokušat zbarit neku curu koja mu nije baš najnapetija (neće bit pretjerano nervozan). Znači, koliko god to grozno zvuči, čisto kao trening prije prave stvari.. Pod tim mislim znači kad izađe van, neka odabere curu koja djeluje pomalo neiskusno kao i on, neka joj priđe, započne klasično, nenapadno upucavanje, popiju piće, dobije broj, dogovore spoj koji uopće ne mora imati 100 nastavaka, bitno je da dobije samopouzdanje što je uopće uspio doći do te točke...
Nisam neki stručnjak ali ovo može biti kontraproduktivno
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger