Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2015., 01:07   #81
Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post
Nisam to napravio.

Odgovorio sam ti na pitanje, jer si se cudila sto odgovaran na temu.

Kao da sam eto dosao zajebavat, samo sam pokusao objasniti da kuzim pitanje, ne dâ mi se citat ono sve.
E pa da si pročitao prvi post teme, bilo ti jasno da se došao ovdje hvaliti kako ima savršenu vezu, ali bez sexa. Naravno, nije ni pitao partnericu u čemu je problem, nego je radije došao ovdje da vidi što mi mislimo.

Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post
Kad vec oftopicarite trebal bi znati da postoji preko 100 razlicitih tipova HPV-a pa naravno i o tome najvise ovisi njegovo lijecenje.
Ne oftopičarimo, informiramo dotičnog gospodina o spolno prenosivim bolestima koje njegova draga može, a i ne mora imati. (bar ga ja informiram)
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:18   #82
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Uopće mi se neda otvarat taj tvoj link.
Jako dobro znam što je HPV i koliko je opasan, a većina zanemaruje njegovu opasnost. Zato što isti nestaje samo tako (kako si i sam naveo) su i uveli cijepljenje za isti Ah i da, može uzrokovati rak (što mu i je krajnji cilj), ali nebitno skroz... Jer eto, "postoji šansa da sam od sebe nestane"... Hoćeš mi isto reći i za herpes?
Naravno, jer kog boli kurac sto CDC kaze.

Uveli su jebeno cijepljenje jer odredeni tipovi mogu uzrokovati ozbiljne probleme, da. Nije da je rak krajnji cilj HPV-a, HPV nema jebeni cilj, a odredeni tipovi mogu uzrokovati rak. To je sva filozofija. Vecina je bezopasna i najcesce prode samo od sebe. Postoje sredstva za borbu protiv odredenih simptoma i to je to.
Quote:
Ne, nisu lako rješive. Nisi žensko, pa ne možeš znati. Iznosiš samo ono što si pročitao na Internetu, ali nisi imao stvarnog iskustva sa tako nečim. Da antibiotici tako lako rješavaju gljivične infekcije - istih nebi više ni bilo. Sex uvelike utječe na vaginalnu floru i promjenu u istoj, tim više što se koriste razni lubrikanti, nemoj da počnem pričati o prehrani... A i još da počnem navoditi koliko su gljivične infekcije opasne, a olako se na njih gleda.
Naravno, jer moram biti zensko + moram dobiti gljivicnu infekciju da imam pravo progovoriti o tome. Naravno, ne bi ih vise bilo jer to sto netko koristi antibiotike, kreme i ostale pizdarije u jednom trenutku svog zivota sprecava buducu pojavu infekcija.

Ne dramatiziraj bezveze.

Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post
Kad vec oftopicarite trebali bi znati kako postoji preko 100 razlicitih tipova HPV-a pa o tome najvise ovisi njegovo lijecenje.
Postoje cjepiva za najcesce i najopasnije tipove.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:18   #83
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
E pa da si pročitao prvi post teme, bilo ti jasno da se došao ovdje hvaliti kako ima savršenu vezu, ali bez sexa. Naravno, nije ni pitao partnericu u čemu je problem, nego je radije došao ovdje da vidi što mi mislimo.

Ne oftopičarimo, informiramo dotičnog gospodina o spolno prenosivim bolestima koje njegova draga može, a i ne mora imati. (bar ga ja informiram)
Procitao sam, na zalost.

Upravo zbog tog besmislenog pocetka koji se proteze do polovice sam i odustao prvi put.

Dakle ostajem pri svome da ima neki dublji problem, posto mi je nevjerojatno da moze obuzdati te nagone uslijed tolike kolicine tih mazenja i ostalog sto rade

druga opcija je da eventualno ima neko smece dolje.
ali sumnjam u to, jer bi to znacilo da je bila aktivna, a ako je bila aktivna, jos mi je nevjerojatnije da nije popustila nagonima do sada? Koliko sam shvatio nisu se ni skinuli niti ju je prstenjacio.. Po meni ipak zenska ima neki zesci problem.

Ili je autor trol, i to poprilicno los ako se mene pita.
Šakal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:22   #84
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Naravno, jer kog boli kurac sto CDC kaze. : s

Uveli su jebeno cijepljenje jer odredeni tipovi mogu uzrokovati ozbiljne probleme, da. Nije da je rak krajnji cilj HPV-a, HPV nema jebeni cilj, a odredeni tipovi mogu uzrokovati rak. To je sva filozofija. Vecina je bezopasna i najcesce prode samo od sebe. Postoje sredstva za borbu protiv odredenih simptoma i to je to.

Naravno, jer moram biti zensko + moram dobiti gljivicnu infekciju da imam pravo progovoriti o tome. Naravno, ne bi ih vise bilo jer to sto netko koristi antibiotike, kreme i ostale pizdarije u jednom trenutku svog zivota sprecava buducu pojavu infekcija.

Ne dramatiziraj bezveze.


Postoje cjepiva za najcesce i najopasnije tipove.
Upravo tako.

Jel ima potrebe da psuješ toliko? Jesam te naživcirala možda?
"To je sve filozofija" Ajde, ne budi smiješan i odi se malo više informirati o opasnostima HPV-a, molim te.
Postoje sredstva za borbu, da. Ali osoba se nikada ne riješi tog virusa kojeg ima, samo ga prenosi na ostale. I samo je pitanje vremena kada će se virus ponovno aktivirati i uzrokovati rak

Imaš ti svako pravo pričati o problemu gljivičnih infekcija, ali pričaš krivo. I to jako krivo. Najbolje da sve žene budu na antibioticima do kraja života, jer eto - ginekolozi su tako odlučili Ako nisi imao iskustva sa gljivičnim infekcijama i prenosiš ono što si pročitao na Internetu... Ne znam. Ne znam što bi ti rekla
Ne vrijeđaj bezveze. Nemaš pojma.

To si isto pročitao na Internetu?
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:23   #85
Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post
Procitao sam, na zalost.

Upravo zbog tog besmislenog pocetka koji se proteze do polovice sam i odustao prvi put.

Dakle ostajem pri svome da ima neki dublji problem, posto mi je nevjerojatno da moze obuzdati te nagone uslijed tolike kolicine tih mazenja i ostalog sto rade

druga opcija je da eventualno ima neko smece dolje.
ali sumnjam u to, jer bi to znacilo da je bila aktivna, a ako je bila aktivna, jos mi je nevjerojatnije da nije popustila nagonima do sada? Koliko sam shvatio nisu se ni skinuli niti ju je prstenjacio.. Po meni ipak zenska ima neki zesci problem.

Ili je autor trol, i to poprilicno los ako se mene pita.
Nije djevica, to je 100% sigurno. Jako dobro zna što radi i zašto upravo to radi.

A možda joj je sad previše stalo do njega da i njemu prenese tu bolest koju ima?
Meni još uvijek nije jasno zašto on nije pričao s njom
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:30   #86
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Nije djevica, to je 100% sigurno. Jako dobro zna što radi i zašto upravo to radi.

A možda joj je sad previše stalo do njega da i njemu prenese tu bolest koju ima?
Meni još uvijek nije jasno zašto on nije pričao s njom
Dobro, koliko sam shvatio nije mu ni rukom blizu dala.

Daj budi objektivna, 8mjeseci zestokog napaljivanja a nije joj rukom bio u gacicama?? Meni to zvuci kao sf

Jebote bio sam i s djevicama i nisam dobio picke, ali sambar u gacicama bio i to nakon 3 susreta kamoli 8mjeseci.

Dakle i da ima neku bolest, rukom ju je mogao do sada rijesit, ili autor trola ili ova ima dolje 3 klitorisa od po 14cm
Šakal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:32   #87
Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post
Dobro, koliko sam shvatio nije mu ni rukom blizu dala.

Daj budi objektivna, 8mjeseci zestokog napaljivanja a nije joj bio u gacicama?? Meni to zvuci kao sf

Jebote bio sam i s djevicama i nisam dobio picke, ali sam bio bar u gacicama i to nakon 3 susreta kamoli 8mjeseci.

Dakle i da ima neku bolest, rukom ju je mogao do sada rijesit, ili autor trola ili ova ima dolje 3 klitorisa od po 14cm
Ja sam itekako objektivna, ne znam o čemu pričaš.

Kakvo žestoko napaljivanje? Pa maze se, pobogu. Otkad je to napaljivanje?

Očito ni njemu, ni njoj nije stalo do toga da se posexaju, pa eto - pitao je ovdje čisto reda radi... A dalje će nastaviti sa svojom savršenom, platonskom vezom bez sexa i živjeti happily ever after.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:33   #88
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Upravo tako.

Jel ima potrebe da psuješ toliko? Jesam te naživcirala možda?
"To je sve filozofija" Ajde, ne budi smiješan i odi se malo više informirati o opasnostima HPV-a, molim te.
Postoje sredstva za borbu, da. Ali osoba se nikada ne riješi tog virusa kojeg ima, samo ga prenosi na ostale. I samo je pitanje vremena kada će se virus ponovno aktivirati i uzrokovati rak

Ne vrijeđaj bezveze. Nemaš pojma.

To si isto pročitao na Internetu?
Pricas nebuloze i paranoicna si.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:36   #89
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pricas nebuloze i paranoicna si.
Naravno, jer nemaš ništa pametnije za reći. Nadam se da ti je sad lakše, s obzirom da sam ja ta koja je paranoična i priča nebuloze
Tipično.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:38   #90
Dobro.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:39   #91
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ja sam itekako objektivna, ne znam o čemu pričaš.

Kakvo žestoko napaljivanje? Pa maze se, pobogu. Otkad je to napaljivanje?

Očito ni njemu, ni njoj nije stalo do toga da se posexaju, pa eto - pitao je ovdje čisto reda radi... A dalje će nastaviti sa svojom savršenom, platonskom vezom bez sexa i živjeti happily ever after.

O cemu ti?

Kako izgleda mazenje trljanje, igrice..jesi svjesna ti koliko sluzi curi pri tim radnjama? Ili mislis da se oni dragaju onak po kosi ili sta?

Kako god bilo, cudno je zaista da ih nagoni ne odvedu dalje, nezamisliva mi je ta situacija uopce, no ako ti mislis da tu nema napaljivanja ili zelje netko od nas dvoje nije normalan.

Ja, cura u krevetu, lezimo i mazimo se ej, mazimo se..kak kul i tak 8mjeseci al kurac mi se nije digao sigurno da
Šakal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:40   #92
Sad bi ti rekla nešto, ali nedamise dobivat karton zbog tebe
Iskren i pametan, drži do svoje riječi... Kao i uvijek
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:41   #93
Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post
O cemu ti?

Kako izgleda mazenje trljanje, igrice..jesi svjesna ti koliko sluzi curi pri tim radnjama? Ili mislis da se oni dragaju onak po kosi ili sta?

Kako god bilo, cudno je zaista da ih nagoni ne odvedu dalje, nezamisliva mi je ta situacija uopce, no ako ti mislis da tu nema napaljivanja ili zelje netko od nas dvoje nije normalan.

Ja, cura u krevetu, lezimo i mazimo se ej, mazimo se..kak kul i tak 8mjeseci al kurac mi se nije digao sigurno da
Meni nikakva sluz ne curi od toga Vjerojatno ni njoj ne curi ništa od takvog maženja. Može se i sa frendicom maziti tako

Nije je pitao, tu je problem. A vjerojatno nije ni inicirao sex, pa neka mu onda veza bez sexa i neka uživa.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:48   #94
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Meni nikakva sluz ne curi od toga Vjerojatno ni njoj ne curi ništa od takvog maženja. Može se i sa frendicom maziti tako

Nije je pitao, tu je problem. A vjerojatno nije ni inicirao sex, pa neka mu onda veza bez sexa i neka uživa.

Pa ne znam sto bih ti rekao na to..sa onima kojima sam bio -samo uz ljubljenje sam znao osjetiti mokro -i to nekad preko gacica, al dobro, ocito sam imao srece, ne dâ mi se o tome.


Njihova situacija ionako nije normalna, to sto oni rade sam radio u 8mom razredu kad mi je bio bed prijeci na nesto vise.

Aj laku noc.
Šakal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:49   #95
Cura mu ne da pičke a mi pričamo o tome kako se manifestira HPV. You gotta love forum.hr.

Cura ima neku blokadu... možemo mi napisat još 5 strana, ili 55 strana o mogućim uzrocima iste. Neće saznati dok je ne pita. Ne uz času vina, ni uz suptilno diranje kažiprstom lijeve ruke po desnom bedru, ili ne znam ni ja kaj... nego izravno.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:50   #96
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Cura mu ne da pičke a mi pričamo o tome kako se manifestira HPV. You gotta love forum.hr.

Cura ima neku blokadu... možemo mi napisat još 5 strana, ili 55 strana o mogućim uzrocima iste. Neće saznati dok je ne pita. Ne uz času vina, ni uz suptilno diranje kažiprst lijeve ruke po lijevom bedru, ili ne znam ja kaj... nego izravno.

Upravo tako.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:54   #97
mozda je sve to pakleni plan da nekoga uvuku u trojac



sori autore .. sprdam se sa ekipom ne sa tvojim problemom
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:55   #98
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
mozda je sve to pakleni plan da nekoga uvuku u trojac



sori autore .. sprdam se sa ekipom ne sa tvojim problemom
Vidis da ne ide ni u dvojac
Šakal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:57   #99
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
mozda je sve to pakleni plan da nekoga uvuku u trojac



sori autore .. sprdam se sa ekipom ne sa tvojim problemom
Ne vrijedi se sprdati moj Faki.

Samo ih gledaj.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 02:01   #100
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Samo ih gledaj.
ma pa gledam ja i ne vidim nista .. ali ono .. nista

@AUTORE probaj i sa humorom malo probijati led .. postavi se ti jedan dan ko bedak i brij da si razmislio i da bibilo najbolje da "usporite" i da pricekate da se obadvje zaposlite .. ozenite .. kuca stan auto ljubavnice i ljubavnici pa onda krenete opusteni i bezbrizni u akciju ..

.. al fakat .. ja kod nekih tezih problema primjenjujem urednu takvu taktiku .. na zalost ispadne presmjesno i jedini je rezultat smijanje i zahebancija na temu .. no ak nista bar sam probio led i zakljucio da je problem ozbiljniji cak i od humora sto je los znak .. ali ne valja gubiti nadu
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger