Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2015., 23:22   #21
za sve junfere koji se srame da ce im prvi put biti neugodno jer se boje da ce odmah svrsiti, neka ga izdrkaju prije dejta ili izlaska koji bi mogao voditi ka seksu, te ponesite sa sobom durex kondome performa.
ovo dvoje u kombinaciji plus sto sam bio potpuno trijezan i svjestan svega, isprobao sam pred nekoliko godina.
imao sam 18g i bio djevica, a cura sa kojom sam imao dogovoren, ajmo reci tajni dejt (da ne idem u detalje), imala je 26g i to mi je ful prestavljalo problem.
osim sto se samim drkanjem oslobadjate malo te napaljenosti, a i psiholoski djeluje na muskarca jer znas da neces tako brzo svrsit iduci put, ovi performa kondomi imaju neki vrag u sebi da vam kurac izgubi osjecaj, i jedina neugodnost ce vam bit sta necete ni nakon sat vremena moc svrsit, jer gotovo da necete osjecat nista.

ugl, ne preporucam inace tu vrstu kondoma jer nema smisla karat prakticki bez osjecaja, al za prvi put da se rijesite nekog stresa i osjetite i uopoznate sex bez straha od brzog svrsavanja bit ce vam i vise od koristi.
a i da svrsis brzo, kazes da nisi dugo, da te jako pali, bla bla..

OFF
za ovakve dobronamjerne postove bi ovaj forum trebao imat onaj "thanks meter" ovdje sam zasluzio masu zahvala
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 23:24   #22
i da imas 42 ... pogledaj film jumfer u 40-ima .. legenda od filma

p.s. drustvo je licemjerno i primitivno .. zao mi je cuti da se usporedjujes sa drugima a ne sto nisi imo curu ... i to "imati" ti nije bas tako kako se naizgled prezentira ... pogledaj malo siru sliku pa ce ti se mozda neke stvari ukazati u pravim bojama

respect!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 00:25   #23
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
pozdrav,


imam skoro 24 godine. stvar je u tome da nikad nisam imao curu, odnosno nikakvih romantičnih- seksualnih iskustava. sviđale su mi se cure ( nisam previše sramežljiv, možda malo, treba mi vremena da se opustim) ali ja se očito njima nisam sviđao. faks privodim kraju, u stalnom sam doticaju sa ljudima nisam nekakav asocijalni luđak. razlog tome što sam još uvijek junfer što nisam našao djevojku kojoj se dovoljno sviđam za seks.
sada mene zanima je li ovo čudno? ta moja nevinost u kasnijim godinama

čitao sam ostale teme o tome na engleskom, molim vas, floskule, teretana, rad na sebi i te gluposti pustite na miru. normalno izgledam, zdrav sam, ne treba mi teretana ni rad na sebi. imam svoje interese ( glazba, knjige, filmovi) i tako

hvala unaprijed na vašim komentarima, dežurne šaljivdžije slobodno možete i ovdje pisati
Imam frenda koji do 23-ce godine nije imao nit sex nit curu , a do tada skoro nikakvih iskustava s drugim curama .
Eto posekso se i naso curu , trenutno u sretnoj vezi .

Ne brini se , normalno je , nije u zivotu odredjeno da se moras poseksat ili naci curu do odredjenih godina - uzivaj u zivotu i doci ce
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 02:18   #24
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
pričam ja normalno s njom jer smo kolege ali ne znam kako da podignem razgovor na tu "razinu".
Nije to nikakva filozofija.

Ja bih ti preporučio da ju pozoveš na neko jedan na jedan druženje. Lijepo je vrijeme, mogli bi prošetati prirodom, ili u kino, ili nekakav izlazak vikendom.

To će joj dati do znanja da si zainteresiran, a opet nećeš biti predirektan (u slučaju da simpatije nisu obostrane, neće biti neugodna situacija). Ako prihvati, vjerojatno je i ona zainteresirana. Ako odbije i počne se izmotavati, vjerojatno nije.

Kasnije samo prati njezine reakcije... ako joj se sviđaš, dati će ti to do znanja.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 07:02   #25
Najbolje kako nesto izreci je da to i izreces.. Nemoj komplicirati niti se bacati u overthinking..
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 12:23   #26
prijatelju, ako si faca i imaš sređen život (pogotovo profesionalno), ako si okružen kvalitetnim ljudima, ako imaš normalnu obitelj, ne moraš se ništa sekirat. to su stvari koje su prioritet. a kad tad će doći i ta djevojka, samo nemoj ići ispod svojih kriterija jer si pod nekakvim društvenim pritiskom da ga što prije moraš utopiti. bolje sam, nego s bilo kim jel te ja sam sad možda preopćenito odgovorila, ali želim reći da i ako ne uspiješ s ovom trenutnom koja ti se sviđa, samo hrabo idi dalje, bez predaje i pogodit ćeš u sridu, a onda kad kreneš zabijati ko ronaldo, neće ju bog spasit. a što se tiče tvog nedostatka iskustva u seksu, stvar je vrlo jednostavna. skineš gaće, izvadiš smokija i jebeš, nema tu neke prevelike nauke, i naravno, ne smiješ zaboraviti staviti kapicu prije početka :klap:
lavandacarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 13:18   #27
Ako hoćeš sex, odi si platiT neakvu prostituku, i završena priča.

A ako hoćeš sex u vezi, onda fino si nađi djevojku, kojoj se ti sviđaš itd, uspostavi neakav odnos, zaljubite se itd pa će onda sex doć prirodnim putem.

Počni izlazit u nove klubove, budi opušten. Naloči se. Nek one tebe primjete, a ne ti njih.

Budi zajebant, valjaj neakve fore u društvu ak je neka nova nepoznata cura s vama, nasmijavaj, provaljuj, sugestiraj nešto ludo, ono MLADOST LUDOST.
To djevojke vole, a ne neakvog dečka od 24 godine što glumi intelektualca (jer ono kao, fakultet WOAH YOUA RE SO INTERESTING), nosa pulover i košulju i glumi frajera.
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 13:23   #28
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
pozdrav,


imam skoro 24 godine. stvar je u tome da nikad nisam imao curu, odnosno nikakvih romantičnih- seksualnih iskustava. sviđale su mi se cure ( nisam previše sramežljiv, možda malo, treba mi vremena da se opustim) ali ja se očito njima nisam sviđao. faks privodim kraju, u stalnom sam doticaju sa ljudima nisam nekakav asocijalni luđak. razlog tome što sam još uvijek junfer što nisam našao djevojku kojoj se dovoljno sviđam za seks.
sada mene zanima je li ovo čudno? ta moja nevinost u kasnijim godinama

čitao sam ostale teme o tome na engleskom, molim vas, floskule, teretana, rad na sebi i te gluposti pustite na miru. normalno izgledam, zdrav sam, ne treba mi teretana ni rad na sebi. imam svoje interese ( glazba, knjige, filmovi) i tako

hvala unaprijed na vašim komentarima, dežurne šaljivdžije slobodno možete i ovdje pisati
Razmisli praktično, ako u svojoj prirodnoj okolini (faks napr.) ne vidiš curu koja ti se svđa, proširi lovište, uključi se u neku aktivnost, poput planinara, učenja plesa, dobrotvornog rada, kulturnog rada. Gdje ima cura od kojih će jedna kad-tad kliknuti s tobom, da ti se dovoljno sviđa da joj se pokušaš približiti i obratno. Kada se približiš, ionako postaje manje važno to "sviđanje" i presuđuje ugodno vrijeme skupa. To jest sve ide svojim tokom.
Cura koja želi i trudi se biti s tobom, u tvojojj blizini, sigurno želi i da je dotakneš, poljubiš, i tako, jedno k drugom. Čim opuštenije i normalnije, bez pritiska i uvijek s mišlju kako je sve obostrano, kako ona pouzdano želi otprilike isto što i ti, kako njoj tvoje želje nisu niti malo strane ili začudne. A zvučiš kao sasvim OK dečko. Niti neiskustvo oko sexa ti ne treba praviti pritisak, to zna biti baš slatko, nekoga uputiti, naučiti. Niti su sve cure tvoje dobi superiskusne.
Jedino, dakako, mani se isključivih prosudbi i sanja o curama s duplerice. Em ih baš nema nešto uokolo na raspolaganju, em to i nije tako važno kada se zbližiš s nekim.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 13:33   #29
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
pogrešno, poznajem je neko vrijeme i tek sada mi se počela sviđati. pričam ja normalno s njom jer smo kolege ali ne znam kako da podignem razgovor na tu "razinu". smije se mojim komentarima ( a uopće nisam namjeravao biti duhovit) te mi se nasmiješi kada me vidi. sada ja pretpostavljam da joj se sviđam donekle i ako nešto pokušam i zajebem biti će me sram jer ću je i dalje viđati
Zašto bi se itko trebao sramiti što je nekome pokazao da mu se sviđa? Pa to se dešava svaki dan posvuda! A nekada odgovor bude pozitivan, nekada ne, uz isti princip kod prve i desete takve cure. Ako si takav kakvim se činiš, nećeš je u tu svrhu prvo uhvatiti za dupe, ili kako drugačije šokirati, nego nekim civiliziranim načinom pokazati što želiš. Što će joj biti drago, željela isto ili ne. Pa nisu cure nerazumne, kako bi mogao znati da ne pokušaš? Pozvati je u kino, na koncert, u šetnju, na kavu....
Eh, da, vizazvi nekih višljih savjeta, bolje budi što prirodniji, kakv jesi, te obraćaj pažnju na nju, fokusiraj se, nego da praviš budalu od sebe. Neće te odabrati radi forsiranih, priglupih šala i glasnosti. Kolikogod humor načelno uvijek pomaže.

Zadnje uređivanje violeta1980 : 15.04.2015. at 13:35. Reason: dopuna
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 23:12   #30
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
da budem iskren, trenutno mi je jedna cura zapela za oko. e sada ja bi nešto probao pokušati više od običnog razgovora a pojma nemam o zavođenju i takvim igrama ( mada mi to zvuči kao klinčadijske gluposti) i sada mi nekakav film ulazi u glavu o tome da nikad nisam imao nikoga i sve više se opterećujem time

problem nije fizički izgled mislim da normalno izgledam manje više. nisam tip koji brije na neku fensi šmensi obleku, mobitele i takva sranja. i ne preferiram takva mjesta za izlazak.
Bezveze si stavljaš probleme gdje ih nema. Ruku na srce, ima svakakvih cura danas, ti se činiš jednostvan prema ovome što si do sad napisao, pa pretpostavljam da se nisi zagledao u neku curu koja je umjetna i izgleda kao da je promijenila vagon dečkiju.
Nije mi skroz jasno, pa ne znam kako biti dala neki savjet. Kažeš da ste kolege, a znaš je tek neko vrijeme. Jeste li još uvijek samo na pozdravima ili popričate više o nečemu? Jesi više s njom do sad bio na samo ili u društvu među drugim kolegama? Kako se ponaša?
U vezi nevinosti te nema što biti sram. Nije to nikakva trka, ako je cura normalna to joj može bit drago štoviše. Znači da nisi uljetao sa bilo kime u takvo nešto. Daj još malo više informacija kako sada stojite, da znamo podlijelit koji konkretniji savjet.
ana90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 00:49   #31
Ustvari, kad malo bolje promislim, muškarac ni ne može biti junfer, jer on sam po sebi, za razliku od žena recimo, nema obilježja nevinosti.

Makar će neki reći da se to vidi po karakteru i pristupu, to opet ne znači ništa. Ne moraš se poseksati sa ženom da bi izgradio karakter i pristup prema njoj, niti će te to učiniti boljom osobom nego što jesi, osim što će ti dati iskustva, ali u praksi, svaka žena razmišlja drugačije i ne znači, ako ti je pristup kod jedne recimo uspio, da će ti kod druge biti lakše.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 01:30   #32
Autoru fino na smokvi oglasi oglas sljedećeg tipa:
Napaljeni djevac, 23 godine, traži žensku bilo kakvu (može i debela krmača) za besplatno seksanje.
Garant ćeš dobiti ponuda da se nećeš moći obraniti.
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 06:49   #33
Hvala na odgovorima. Samo sam htio pptvrdu da je moje stanje manje vise normalno. A sto se cure tice, cesce cu se druzit s njom i reci cu joj da me pali. Ako kazem 'sviđaš mi se" to mi zvuči njonjavo. Hvala ljudi
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 07:41   #34
Jesi late bloomer, ali bolje i to nego izgubiti nevinost s 14, 15 ili 16.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 08:57   #35
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
pozdrav,


imam skoro 24 godine. stvar je u tome da nikad nisam imao curu, odnosno nikakvih romantičnih- seksualnih iskustava. sviđale su mi se cure ( nisam previše sramežljiv, možda malo, treba mi vremena da se opustim) ali ja se očito njima nisam sviđao. faks privodim kraju, u stalnom sam doticaju sa ljudima nisam nekakav asocijalni luđak. razlog tome što sam još uvijek junfer što nisam našao djevojku kojoj se dovoljno sviđam za seks.
sada mene zanima je li ovo čudno? ta moja nevinost u kasnijim godinama

čitao sam ostale teme o tome na engleskom, molim vas, floskule, teretana, rad na sebi i te gluposti pustite na miru. normalno izgledam, zdrav sam, ne treba mi teretana ni rad na sebi. imam svoje interese ( glazba, knjige, filmovi) i tako

hvala unaprijed na vašim komentarima, dežurne šaljivdžije slobodno možete i ovdje pisati
tako ti je to prika kad izgledas ka quasimodo a jeba bi scarlet johanson.
24 godin na ledjiman a mufa jos nisi okusia,sta rec,kladin se da imas zuljeve od konstantong onaniranja!
poradi ti, prika moj, malo na svojin kriterijiman,nisi ni prvi ni zadnji koji puca previsoko.
da nebi umra suvog kurca,e to ni najvecem neprijatelju nebi pozelia.

zivija!
fantastick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 09:03   #36
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima. Samo sam htio pptvrdu da je moje stanje manje vise normalno. A sto se cure tice, cesce cu se druzit s njom i reci cu joj da me pali. Ako kazem 'sviđaš mi se" to mi zvuči njonjavo. Hvala ljudi
normalno?kome normalno issssa ti?kako normalno,24 godine,sad bi triba unistavat penis od konstantnih snosaja covice bozji,ja san u tvojin godinaman vec prebolija dvaput klamidiju a gljive na penisu su mi bile svakodnevna pojava bogati isssa....mani se corava posla i savjeta od ovih kronicnih nejebaca,stas cut od njih nego da je normalno ne jebavat sa 24,njima je to normalno kad im mater jos brise guzcu, prika moj,to nije normalno,ti si vec triba imat barem 5 godina dobrog staza,ako ne i 10!
da normalno bit djevac sa 24,svasta covik moze ovdi cut!
fantastick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 09:15   #37
Vjerojatno si dosta sramežljiv i očekuješ da će te stvari nekako doći same po sebi, a istina je najčešće suprotna tj. zahtjeva određeni trud s muške strane, u smislu da se signalizira curi zainteresiranost, pokaže inicijativa, pozove i organizira izlazak na kojem ćete se osjećati ugodno, uspostavi komunikacija i dr. Ako si sramežljiv, to su upravo stvari od kojih želiš pobjeći, a ne raditi ih, ali ako želiš do djevojke trebaš nadići sramežljivost i svejedno ih napraviti.
Na prvom pravom izlasku, gdje ste ti i ona sami u kinu ili ste izašli negdje drugdje u grad i jasno je da je to izlazak, trebalo bi jasno signalizirati svoju zainteresiranost, jer inače lagano upadneš u zamku gdje vam je oboma lijepo, ali nitko ne radi korak više u smjeru ljubavne veze i sve se pretvara u - prijateljstvo. Zdrava inicijativa je zajebana stvar i treba imati pravu mjeru.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 09:24   #38
ajde bogati sta pravite filozofiju iznicega!komplicirate jednostavno.
odes vanka,nalijes se i trazis jednako nalivenu ako ne i goru.brale ako ga onda ne potocas, ni nes nikad!
kakve veze sad,nisi jebava nikad,a sad da odma uleti u vezu,sta je vama ljudi bozji?
prci koliko i do kad mozes.
svi koji mogu prce sto vise dok ne krepaju,a sve ostalo je laz,vjerni su jedino oni od kojih i tvorovi bize ca.
fantastick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:02   #39
Hvala fantastic i tebi na ovakvim mudroserinama
Kurve me ne zanimaju
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:36   #40
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
Vjerojatno si dosta sramežljiv i očekuješ da će te stvari nekako doći same po sebi, a istina je najčešće suprotna tj. zahtjeva određeni trud s muške strane, u smislu da se signalizira curi zainteresiranost, pokaže inicijativa, pozove i organizira izlazak na kojem ćete se osjećati ugodno, uspostavi komunikacija i dr. Ako si sramežljiv, to su upravo stvari od kojih želiš pobjeći, a ne raditi ih, ali ako želiš do djevojke trebaš nadići sramežljivost i svejedno ih napraviti.
Na prvom pravom izlasku, gdje ste ti i ona sami u kinu ili ste izašli negdje drugdje u grad i jasno je da je to izlazak, trebalo bi jasno signalizirati svoju zainteresiranost, jer inače lagano upadneš u zamku gdje vam je oboma lijepo, ali nitko ne radi korak više u smjeru ljubavne veze i sve se pretvara u - prijateljstvo. Zdrava inicijativa je zajebana stvar i treba imati pravu mjeru.
Ovo je jako dobro rečeno. Zna biti gadno ako su oboje sramežljiv, i jedan i drugi se ispituju da li se sviđaju drugoj strani, a nitko ništa ne poduzima.
Jesi li bio koji put s tom curom nasamo ili se samo susrećete i sve je na pozdravu?
ana90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger