Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 22:35   #1
Vjerovati ili okrenuti novi list

Bili smo u vezi nesto vise od godinu dana. Kemija i sex van lige, ljubav i njeznosti na svakom koraku. Medjutim, zapoceli smo odnos kada sam ja bila jos uvijek na distanci, dijelom zbog iscrpljujuce veze prije njega, a najvise jer sam dobila priliku da se skolujem u drugoj drzavi. Oboje smo znali da ce doci dan kada se trebamo rastatati, ali smo ipak uzivali u svakom danu. Cak i nakon sto sam otisla u inozemstvo, nastavili smo da se cujemo i jednostavno sam osjecala koliko me voli, iako mu je veza na daljinu jako tesko padala.Na kraju sam ja inicirala prekid, jer sam smatrala da ga zavlacim i trosim njegovo vrijeme, iako sam ga strasno voljela. Njemu je to tesko palo, ali je inzistirao da se i dalje cujemo i budemo frendovi, ali ja nisam bila spremna na takav odnos. Pristala sam, jer sam se bojala da ga ne izgubim u svom zivotu, ma koliko sam patila zbog toga. On je u medjuvremenu zapoceo vezu sa dotadasnjom frendicom, sto je mene jako tesko pogodilo. 2 godine sam provela pateci, trudeci se ostati dio njegovog zivota jer ga volim najvise na svijetu. On i dalje tvrdi da me voli i da mozda cini veliku gresku sto je s tom djevojkom. Konstantno mi daje neku nadu da cemo mozda opet biti zajedno, ali vec godinu dana je s njom. Sada trebam da se vratim doma, ali uzasno se bojim sta ce biti dalje. Da li mu uopce mogu vise vjerovati? Da li ta veza uopce ima buducnost? Hvala na savjetima
skie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 23:39   #2
Quote:
skie kaže: Pogledaj post
Da li ta veza uopce ima buducnost? Hvala na savjetima
Nema, jer veza i ne postoji. On je u vezi s drugom curom. To je činjenica,
Kako će se stvari odvijati kad se vratiš doma i ima li smisla ulaziti u vezu,
to mi ne znamo.

Svakako je rizik, kao i svaka promjena.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 23:40   #3
Pitanje iz naslova bi prije on trebao postaviti.
Nema ta veza budućnosti, ali ne zbog njega, nego zbog tebe.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 23:45   #4
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Pitanje iz naslova bi prije on trebao postaviti.
Nema ta veza budućnosti, ali ne zbog njega, nego zbog tebe.
moja draga
vidio sam ja i bolesnije veze
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 00:03   #5
Quote:
skie kaže: Pogledaj post
jer ga volim najvise na svijetu.
nema više rasprave
može ključ
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 02:06   #6
Quote:
skie kaže: Pogledaj post
Bili smo u vezi nesto vise od godinu dana. Kemija i sex van lige, ljubav i njeznosti na svakom koraku. Medjutim, zapoceli smo odnos kada sam ja bila jos uvijek na distanci, dijelom zbog iscrpljujuce veze prije njega, a najvise jer sam dobila priliku da se skolujem u drugoj drzavi. Oboje smo znali da ce doci dan kada se trebamo rastatati, ali smo ipak uzivali u svakom danu. Cak i nakon sto sam otisla u inozemstvo, nastavili smo da se cujemo i jednostavno sam osjecala koliko me voli, iako mu je veza na daljinu jako tesko padala.Na kraju sam ja inicirala prekid, jer sam smatrala da ga zavlacim i trosim njegovo vrijeme, iako sam ga strasno voljela. Njemu je to tesko palo, ali je inzistirao da se i dalje cujemo i budemo frendovi, ali ja nisam bila spremna na takav odnos. Pristala sam, jer sam se bojala da ga ne izgubim u svom zivotu, ma koliko sam patila zbog toga. On je u medjuvremenu zapoceo vezu sa dotadasnjom frendicom, sto je mene jako tesko pogodilo. 2 godine sam provela pateci, trudeci se ostati dio njegovog zivota jer ga volim najvise na svijetu. On i dalje tvrdi da me voli i da mozda cini veliku gresku sto je s tom djevojkom. Konstantno mi daje neku nadu da cemo mozda opet biti zajedno, ali vec godinu dana je s njom. Sada trebam da se vratim doma, ali uzasno se bojim sta ce biti dalje. Da li mu uopce mogu vise vjerovati? Da li ta veza uopce ima buducnost? Hvala na savjetima
Ovo malo doradi i prodaj latinoamerikancima kao scenario za telenovelu, oduševljeni će biti. šta napraviste ljudi dragi.

Meni se čini ova tvoja situacija, da je svaki potez iskorak u nepoznato, ali bukvalno nepoznato toliko da bilo šta odlučiš može rezultirat super dobro ili super loše.

Inače sam za to da sudbina kroji svojim rukama i inicijativom, ali u ovakvoj tvojoj situaciji bih se prepustio životu i nadao se da neko gore zna šta je za nas najbolje. ne bih povlačio potez nikakav već se prepustio situaciji neka izrodi rezultate i da mi ono što mene slijeduje.
JoeJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 08:17   #7
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Pitanje iz naslova bi prije on trebao postaviti.
Nema ta veza budućnosti, ali ne zbog njega, nego zbog tebe.
Ja sam svjesna da on sada ima novu vezu, i da se on i ja sutra pomirimo, da bi odnos trebao truda i rada. Mozda to i ne bi uspjelo, tko zna, ali ne razumijem zasto me pusta da se nadam i da budem pored ako vec ne zeli biti samnom u ovom trenutku? I dan danas on me zove slatkim nadimcima, salje komplimente i svaki put kad dodjem doma na praznike zeli da se vidimo i budemo skupa. I sad se svaki dan cujemo i pricamo satima.Mozda sam samo opcija ili ni on sam ne zna sta vise zeli. Ali cemu on treba da vjeruje kad zna da sam "njegova"? Ako ne zelis vise neki odnos drugoj osobi to valjda dadnes do znanja a ne pustas da se uzaludno nada.
skie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 08:24   #8
Ti raskines i on tebe povrijedi?

kako bih ja tebe odjebo na njegovom mjestu.....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 08:34   #9
Ti ne bi ostavio nekoga da vidis koliko ta osoba pati zbog veze? I vidis da ta osoba stagnira. Veza na daljinu jednostavno nije za svakoga.
skie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 08:37   #10
Quote:
skie kaže: Pogledaj post
Ti ne bi ostavio nekoga da vidis koliko ta osoba pati zbog veze? I vidis da ta osoba stagnira. Veza na daljinu jednostavno nije za svakoga.
pa sad ima djevojku, a ima je jer si ga ti ostavila.
dakle, u tom trenu si najvise mislila na sebe i ne na njega. Tu pricu prodaji u nekim cosmo magazinima.

Pusti covjeka.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 08:47   #11
Pa znam da sam zasrala prekidom Ali imala sam dobre namjere, koliko god to zvucalo pateticno i otrcano. On nije bio spreman na takvu vezu i sam je to rekao vise puta. Ali upravu si, nemam sta biti povrijedjena i ne mislim da sam neka pacenica. Samo ne razumijem odnos sad, i zasto mi daje neku nadu. On je svakako pusten i ne molim ga ni za sto. I dalje se cujemo i on se sam javlja meni koliko i ja njemu, cemu to?
skie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:02   #12
1. Naslov "vjerovati ili okrenuti novi list" kome vjerovati, a list si vec davno okrenula.
2. Ne zvuci pateticno i otrcano nego jest pateticno i otrcano.
3. On je davao do znanja, a prema tvojoj prici da te voli i da bi bio s tobom dalje u vezi.
4. Naravno da ne mozes biti povrijedjena.
5. Sta ti hoces od njega koji kurac?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:12   #13
Tom dečku je još uvijek stalo do tebe jer ste se očito voljeli, a niste se posvađali ili zamrzili, nego ste prekinuli vezu jer nije bila moguća zbog udaljenosti.
Mislim da je on taj koji treba odlučiti da li da se upušta u vezu s tobom ili ne. Sve ovisi o tome da li se on i dalje vidi u vezi sa sadašnjom curom ili ne, samo on zna koliko je ta veza ozbiljna. Ostani i dalje u kontaktu s njim i vrijeme će pokazati. Ali mislim da ima nade za vas, ali morat ćeš biti strpljiva i čekati da taj tvoj bivši dečko odluči.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:22   #14
Ne trazim nis od njega. Svjesna sam situacije i gresaka i s moje i s njegove strane. Sad smo u nekom prijateljskom odnosnu jer nam je obome stalo. Ja sam pristala na to i ne mislim da je odnos nesto vise od toga. Mene zbunjuje sto mi daje nadu da se svaki tren mozemo pomiriti ali to se nikad ne desi.

I cak iako nisi upravu, mozes biti povrijedjen zar ne? Pojedes govno i gledas dalje, ali nije ti svejedno. No to nije ni bitno.

Volio me je ali nije bio spreman na takvu vezu. Nije uspio organizovati ostale dijelove zivota i tada je zaista patio. Stagnirao na poslu, nije izlazio van, zapostavio se fizicki i psihicki. Nisam mu mogla pomoci tu, jer je trebalo moje stalno prisustvo. Trebala mu je veza, najvise fizicika povezanost, bijeg od stresa

Ja sam spremna na bilo koji ishod, voljela bih da on stvari nazove pravim imenom i ne govori da cemo se pomiriti ako to ne misli.
skie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:29   #15
Ti si spremna na bilo koji ishod u kojem ce tebi biti lijepo, boli tebe picka za njim.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:31   #16
Ako si prekinula, trebala si se sasvim maknuti.
Ne mogu svi ostati prijatelji nakon prekida, zapravo, najčešće rijetki mogu.

Da si se tada maknula, dosad bi možda već bila u nekoj novoj vezi i sretna, a ne se patila ko idiot 2 godine bez ikakvih pomaka.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:44   #17
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Ti si spremna na bilo koji ishod u kojem ce tebi biti lijepo, boli tebe picka za njim.
A meni je lijepo 2 godine slusati o toj novoj vezi Prijatelji smo sada i prije svega. Ne zato sto svaki tren cekam pomirenje, nego zato sto pasemo jedno drugom i sto se dobro razumijemo u dosta stvari, i takve ljude tesko pustas iz svog zivota. Ja samo zelim da bude iskren i da rascisti sta on sam zeli, da znam na cemu sam. I nemoj da se nerviras
skie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:56   #18
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ako si prekinula, trebala si se sasvim maknuti.
Ne mogu svi ostati prijatelji nakon prekida, zapravo, najčešće rijetki mogu.

Da si se tada maknula, dosad bi možda već bila u nekoj novoj vezi i sretna, a ne se patila ko idiot 2 godine bez ikakvih pomaka.
A to je mozda najveca greska. Nismo bili spremi da izgubimo jedno drugo a veza nije bila moguca. Ali i dan danas ja njega strasno volim. I da se ne cujemo, ne bih bila u vezi s nekim jer bivseg nisam preboljela i nisam spremna. Tako da je to proces koji treba proci svakako.

Ali kao sto vecina kaze, treba pustiti vrijeme da odradi svoje.
skie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:56   #19
Quote:
skie kaže: Pogledaj post
A meni je lijepo 2 godine slusati o toj novoj vezi Prijatelji smo sada i prije svega. Ne zato sto svaki tren cekam pomirenje, nego zato sto pasemo jedno drugom i sto se dobro razumijemo u dosta stvari, i takve ljude tesko pustas iz svog zivota. Ja samo zelim da bude iskren i da rascisti sta on sam zeli, da znam na cemu sam. I nemoj da se nerviras
Cuj ja se nerviram

On je iskren i ima novu curu.
Ti nisi iskrena, jer si ga odjebala (kao zbog njega) jer si se htjela karat s drugima bez griznje savjesti.

Pusti price
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 10:01   #20
Quote:
skie kaže: Pogledaj post
A to je mozda najveca greska. Nismo bili spremi da izgubimo jedno drugo a veza nije bila moguca. Ali i dan danas ja njega strasno volim. I da se ne cujemo, ne bih bila u vezi s nekim jer bivseg nisam preboljela i nisam spremna. Tako da je to proces koji treba proci svakako.

Ali kao sto vecina kaze, treba pustiti vrijeme da odradi svoje.
To ne možeš znati, jer nisi ni probala napraviti potpuni odmak.
Natežete se dvije godine i pokušavate biti prijatelji.
Ne, vi niste prijatelji i očito to ne možete biti.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger