Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2015., 23:01   #21
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a kakve veze s tim imaju tvoji roditelji i koga briga kaj oni misle?
Vjerojatno je pitala roditelje za mišljenje. Meni to uopće nije neobično.
Ne vidim da su joj zabranili, nego izrekli svoj stav o tome, a odluka je na njoj.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:06   #22
Al kakva djetinjasta manipulacija sa "bivsa je dolazila, a ti necea kme kme kme"
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:09   #23
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Al kakva djetinjasta manipulacija sa "bivsa je dolazila, a ti necea kme kme kme"
Ne mora biti da je bilo tako. Možda je spomenuo u kontekstu da su njegovi roditelji skroz ok s idejom cure preko vikenda, jer je i bivša dolazila.
Smiješno mi je to bježanje od spominjanja riječi 'bivša' kao vrag od tamjana.

Ako je u kontekstu koji ti spominješ onda je lejm.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:14   #24
Hvala na savjetima ma nije sex vazan nego je to cijeli vikend ,drugaciji smo po tom pitanju..a zajedno smo godinu dana
Selena:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:20   #25
Quote:
Selena:) kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima ma nije sex vazan nego je to cijeli vikend ,drugaciji smo po tom pitanju..a zajedno smo godinu dana
Probaj predložiti dečku da mu prvo upoznaš roditelje negdje neutralno, što netko već reče. Pa onda probaj otići na par sati za početak.
Dolazak na vikend spavanje je veliki korak ako ih još nikad nisi ni vidjela ni upoznala.
Ja te recimo razumijem. Nisam prespavljivala kod dečka (sada muža) ni kad sam mu već naveliko znala roditelje i kad smo već bili jako bliski. Dolazila kod njih jesam, ručala jesam, išla po rođendanima, krštenjima, krizmama jesam, ali mi je prespavljivanje u njihovoj obitelji bila granica (dok su oni bili doma, spavala bih kada bi oni bili odsutni). I obratno on u mojoj obitelji.
I uopće mi nije bilo bitno što je nekima to normalno, bitno mi je da se ja osjećam ugodno.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:33   #26
Quote:
Selena:) kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima ma nije sex vazan nego je to cijeli vikend ,drugaciji smo po tom pitanju..a zajedno smo godinu dana
Dakle ako nije samo sex u pitanju već vrijeme koje provodite zajedno, možda ga stvarno smeta to što se ti nećeš "potruditi" u vašoj vezi, on kod tebe dolazi stalno a ti kod njega nisi nikako.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 00:18   #27
Daj malo opuštenije..

Nema veze što ti je prva veza - godinu dana ste skupa, dovoljno ste se stigli zbližiti i upoznati za takve stvari.

Ne znam zašto mistificiraš roditelje. Probaj na njih gledati 'ko da su mu obični cimeri. Dođeš, pozdraviš, kratko popričaš i odete na svoju stranu.

Pretpostavljam da si imala priliku bar nekom od frendova upoznati roditelje, i obrnuto (nekoga od frendova dovesti doma i upoznati sa roditeljima). Vjerujem da si nakon godinu dana povezanija i bliža sa dragim nego sa nekim od frendova/frendica iz prošle rečenice. Zašto ne doživjeti dolazak doma kao što bi to sa običnim frendovima? U ovom slučaju - kao sa nešto boljim frendom nego inače.
OK, frendom sa kojim se jebeš i privlačiš i svašta, al taj dio je samo vaš, zašto treba raditi ikakve razlike u interakciji prema vašim obiteljima? Što je tu toliko ključno za tvoje/njegove roditelje?
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 01:20   #28
Quote:
motangens kaže: Pogledaj post
Daj malo opuštenije..

Nema veze što ti je prva veza - godinu dana ste skupa, dovoljno ste se stigli zbližiti i upoznati za takve stvari.

Ne znam zašto mistificiraš roditelje. Probaj na njih gledati 'ko da su mu obični cimeri. Dođeš, pozdraviš, kratko popričaš i odete na svoju stranu.

Pretpostavljam da si imala priliku bar nekom od frendova upoznati roditelje, i obrnuto (nekoga od frendova dovesti doma i upoznati sa roditeljima). Vjerujem da si nakon godinu dana povezanija i bliža sa dragim nego sa nekim od frendova/frendica iz prošle rečenice. Zašto ne doživjeti dolazak doma kao što bi to sa običnim frendovima? U ovom slučaju - kao sa nešto boljim frendom nego inače.
OK, frendom sa kojim se jebeš i privlačiš i svašta, al taj dio je samo vaš, zašto treba raditi ikakve razlike u interakciji prema vašim obiteljima? Što je tu toliko ključno za tvoje/njegove roditelje?
Za pretpostaviti je da će se sexati kao prvo, i da njegovi roditelji nisu glupi pa znaju zbrojiti dva i dva. Tj, da će se njihov sin i ona sexati u njihovoj kući ili stanu.
Dakle može joj to smetati, da njegovi roditelji znaju da se u susjednoj sobi ona jebe sa njihovim sinom.

Drugo upoznavanje roditelja prijatelja je sasvim drugačija stvar od upoznavanja roditelja osobe s kojom si u emotivnoj i seksualnoj vezi.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 08:58   #29
To sa starcima je vrlo relativno pitanje.

Ni sama ne znam kaj točno mislim o tome jer je moja percepcija totalno zeznuta s obzirom da sam upoznala starce dečka sva tri put (i ne, nisam sigurna da sam trebala, ali kaj sad...tada sam se nadala najboljem jel :klap

Ali sjećam se da sam sa bivšim imala identičnu situaciju, bila neka udaljenost od 40 km, pa kao bilo bi praktično da nekad prespavam, on ima gore dosta prostora, starci su dolje...a kod mene to ne dolazi u obzir jer koliko god moji bili liberalni i moderni starci, curka sam i imam 19 godina i o tome se ni ne razmišlja.
Ali on je imao asa u rukavu da njegova bivša nikad nije spavala tamo. A ja glupa i mlada pa sam se osjećala polaskano , čak se i njegova religiozna mama s vremenom navikla na to. I zavoljela me, i ja nju, i godinama poslije smo pile kavu i kuhale zajedno. Nakon konačnog kraha, ona je bila možda jedino dobro kaj sam izgubila. Vjerujem da je i njoj bilo jako žao. Nikad se poslije nismo vidjele, a prošle su skoro 2 godine.

Eto, da li je pametno? Ne znam. Nema neke garancije za veze, čak ni one od 10 god, pa je blesavo to odgađati. Ali mislim da se ti trebaš osjećati spremno za taj korak.
zujilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 09:01   #30
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ne mora biti da je bilo tako. Možda je spomenuo u kontekstu da su njegovi roditelji skroz ok s idejom cure preko vikenda, jer je i bivša dolazila.
Smiješno mi je to bježanje od spominjanja riječi 'bivša' kao vrag od tamjana.

Ako je u kontekstu koji ti spominješ onda je lejm.
Ma hoce da je navuce.
Klasicna muska manipulacija.

Al dobro, nekad svi manipulisemo na ovaj ili onaj nacin.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 09:04   #31
Ma zamisli! Nitko ne zna da se jebete. Otiđi k njemu, neće ti se ništa dogoditi!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 10:37   #32
Quote:
motangens kaže: Pogledaj post
Daj malo opuštenije..

Nema veze što ti je prva veza - godinu dana ste skupa, dovoljno ste se stigli zbližiti i upoznati za takve stvari.

Ne znam zašto mistificiraš roditelje. Probaj na njih gledati 'ko da su mu obični cimeri. Dođeš, pozdraviš, kratko popričaš i odete na svoju stranu.
Otprilike ovako.

Čini mi se da joj nije problem roditeljska predodžba intimnosti nego samo druženje, da joj je tlaka neka pomisao na dvodnevno druženje s njima. Spominjanje bivše možda je išlo u tom smjeru da nisu pojeli bivšu pa neće ni nju.

Kad je intimnost u pitanju, razuman roditelj zna što je veza i radije zna gdje i s kim mu je dijete. Onda je sigurno bolje da je u svojoj sobi nego u nekom stubištu, autu, parku ili boktepita gdje.
Illana is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 10:47   #33
Misli mama da ja spavam sama ...

Quote:
Selena:) kaže: Pogledaj post
Dakle,oboje imamo preko 20,on je doduše stariji. Dečko već par mjeseci dolazi kod mene na vikend (studentica sam ). Ne zivimo u istim gradovima ,ali on inzistira na tome da dodjem 1 vikend kod njega ( a zivi sa roditeljima trenutno ). Moji ,a i ja smo protiv toga. Nismo konzervativni,ali nekako nisam za to,dok je njemu to i normalno jer je i bivša dolazila.Posvadjali smo se oko toga,što učiniti i da li sam u pravu što ne bi da dodjem ?
Samo se ti drži mame i njezinih naputaka ... to ti je garancija uspješnosti i dugovječnosti budućeg braka!
__________________
Ordnung und Disziplin
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:16   #34
Quote:
Selena:) kaže: Pogledaj post
Bivšu nije u tom kontextu spomenio već ranije,on ne dolazi kod mene kući i nije upoznao roditelje već u stan gdje trenutno živim. Ne znam da li me treba mučiti savjest,ali ovo mi je prva veza i do sada nisam upoznala ničije roditelje..
I veliš imaš nešto preko 20 godina ?
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:22   #35
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Probaj predložiti dečku da mu prvo upoznaš roditelje negdje neutralno, što netko već reče. Pa onda probaj otići na par sati za početak.
Dolazak na vikend spavanje je veliki korak ako ih još nikad nisi ni vidjela ni upoznala.
Ja te recimo razumijem. Nisam prespavljivala kod dečka (sada muža) ni kad sam mu već naveliko znala roditelje i kad smo već bili jako bliski. Dolazila kod njih jesam, ručala jesam, išla po rođendanima, krštenjima, krizmama jesam, ali mi je prespavljivanje u njihovoj obitelji bila granica (dok su oni bili doma, spavala bih kada bi oni bili odsutni). I obratno on u mojoj obitelji.
I uopće mi nije bilo bitno što je nekima to normalno, bitno mi je da se ja osjećam ugodno.
I veliš jako si liberalna ali nisi prespavala niti kad si upoznala roditelje Totalno liberalno. Wft. ne spavaš s njegovim tatom u krevetu,spavaš sa dečkom u krevetu. Jbt. ko da se dešava ne znam kaj. Ne poševite se tu jednu noć,ak je tolko bed i zbogom,koga zaboli.. Đizus
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:23   #36
Meni u cijeloj prici jedino nije jasno zasto je bitno sto tvoji roditelji o tome misle. Imas preko 20 godina, zivis sama (ako studiras vjerojatno te oni financiraju, ali svejedno), imas decka... kakve veze oni imaju s time hoces li ti upoznati deckove roditelje ili ne zasto je njihovo misljenje tu vazno?
lesomeso is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:25   #37
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Za pretpostaviti je da će se sexati kao prvo, i da njegovi roditelji nisu glupi pa znaju zbrojiti dva i dva. Tj, da će se njihov sin i ona sexati u njihovoj kući ili stanu.
Dakle može joj to smetati, da njegovi roditelji znaju da se u susjednoj sobi ona jebe sa njihovim sinom.

Drugo upoznavanje roditelja prijatelja je sasvim drugačija stvar od upoznavanja roditelja osobe s kojom si u emotivnoj i seksualnoj vezi.
Uuuu oni se sexaju,big deal. Misliš da sad ne znaju da se ševe? Jbt. oko kakvih priprostih stvari se rade problemi
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:49   #38
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ja te recimo razumijem. Nisam prespavljivala kod dečka (sada muža) ni kad sam mu već naveliko znala roditelje i kad smo već bili jako bliski. Dolazila kod njih jesam, ručala jesam, išla po rođendanima, krštenjima, krizmama jesam, ali mi je prespavljivanje u njihovoj obitelji bila granica (dok su oni bili doma, spavala bih kada bi oni bili odsutni). I obratno on u mojoj obitelji.
I uopće mi nije bilo bitno što je nekima to normalno, bitno mi je da se ja osjećam ugodno.
Znam da smo u manjini ali i ja sam od ovih, osim što mi je muž sada bivši. MOžda je na takvo ponašanje utjecalo i to da smo stanovali blizu.
OvcaObicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:57   #39
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Uuuu oni se sexaju,big deal. Misliš da sad ne znaju da se ševe? Jbt. oko kakvih priprostih stvari se rade problemi
Zato ti i je nadimak Dr.Velečasni

Sto ljudi, sto ćudi. Godinu dana nije puno, a opet nije ni malo. Kao što netko reče, nije to ništa strašno, pogotovo ako on već dolazi k tebi. Jedino, ako ti je baš, ali baš toliki bed biti u istom stanu u kojem su i njegovi roditelji probaj mu to tako i objasniti. Znači, kažeš, radije bih ti roditelje upoznala na nekoj kavi vanka,na neutralnom terenu. Ne sili se ni na što što ti ne paše, ako treba idi postepeno. Što sad? Nismo svi isti, niti smo jednako brzi, opušteni, niti jednako zaključujemo.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 13:06   #40
Ako nisi za to zašto bi mijenjala mišljenje zbog bilo koga? To ionako dugoročno ne pije vode. Radi stvari kada budeš za njih TI spremna.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger