Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2006., 14:14   #1
Paul Mitchell

kakva su vam iskustva s paul mitchell kozmetikom za kosu?

prije otprilike tri godine, tak nekak kad su i cini mi se dosli kod nas, je moja frendica frizerka pocela koristit njihove proizvode.
ja kakav sam junkie kaj se kozm. cuda tice, samo odmah upiknuo nekoliko stvarcica.
kosa mi je stvarno izgledala WOW, jedino kaj mi se pocela mastit jer su mi ili moje ili ruke drugih stalno bile u kosi ( ).
e sad, prestal sam ih koristit i presao sam na phyto kozm., jer sam dobil nekakve sitne pristice po tjemenu (alerg. reakcija pretpostavljam ili mi je bilo prejako), a mozda je i svakodnevno pranje kose (puno sporta, pa se iznojim) igralo ulogu u svemu tome.
no, kosa izgleda apsolutno fantasticno s tim proizvodima i rado bi opet nekaj kupil.

i kao zadnje, u kojim ih salonima kupujete i kak znate da ih vec nisu otvarali ili koristili?
pitam jer ih moja frizerka narucuje, pa sam koji put morao cekati cak i do dva tjedna da dodju...
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 15:41   #2
Quote:
boxer_zg kaže:
i kao zadnje, u kojim ih salonima kupujete i kak znate da ih vec nisu otvarali ili koristili?
pitam jer ih moja frizerka narucuje, pa sam koji put morao cekati cak i do dva tjedna da dodju...
ne znam nista o polu michelu, ali pri spomenu kupnje kozm. proizvoda u salonima.... ne mozes znati i ne mozes biti siguran. jednom sam kupila TIGIev ''shine junkie'' i kasnije ustanovila da je bio napola potrosen. sad, znam da se to u salonu gdje se redovno sisam ne bi dogodilo, ali ovako ako ides negdje gdje si prvi puta...ne mozes znati. katastrofa.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 20:58   #3
imam njihov sampon za kosu One,za cesto pranje,mirisi super,po kokosu,ne iritira mi vlasiste,a inace mi svasta smeta.kupila sam ga u frankopanskoj i mislim da ga nisu prije koristili,barem mi se po tezini tak cinilo,al nisam sigurna.i nemam nikakav siguran sistem za provjeru dal je proizvod koristen,pokusavam sama procijeniti ili jednostavno vjerovati prodavacicama.
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 08:54   #4
Moja frizerka to koristi. Doduše, nova frizerka, tek sam 2 puta bila kod nje, između ostalog jučer (2. put) Za sada mi se čine fenomenalni preparati. Stavljala mi je maske, razl šampone, silk.....vrlo kvalitetno, ali i skupo.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:53   #5
imas na http://www.jpms.hr/ popis salona koji prodaju njihove proizvode
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:56   #6
pa ne znam dal je skupo,sampon je kostao 60 kn,a imam ga vec 3 mj.za druge stvari ne znam.skuplje je sigurno od dm-ovih sampona,ali se isplati.
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:00   #7
Quote:
super_maca kaže:
pa ne znam dal je skupo,sampon je kostao 60 kn,a imam ga vec 3 mj.za druge stvari ne znam.skuplje je sigurno od dm-ovih sampona,ali se isplati.

Je skupo je, vjeruj mi Ja sam se namjerila na jedan šampon koji ima učinak skidanja svih slojeva i naslaga šampona, regeneratora, maski i prljavštine koji se zapravo s običnim šamponima ne uspiju isprati do kraja. On je oko 130kn. Također, maska za kosu koja se stavlja prije peglanja ili feniranja je također preko 100 kn. Jest da su to velike boce, ali kada moraš izdvojiti oko 200 kn odjednom za to, shvatiš da je puno
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:31   #8
istina,130 kn je fakat previse.meni je ovaj sampon preporucila frizerka,dugo mi traje,al ja imam kratku kosu.je,skupo je.
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:38   #9
i moja frizerka to koristi i sve mi se čini super, i proizvodi za njegu i proizvodi za styling. čim potrošim svoj šampon, kupit ću jedan taj za dehidriranu kosu.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:16   #10
upravo jučer nabavila od Paula Mitchella sprej za kosu + preparat za ravnanje; cijene: 110 kn i 105 kn
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:37   #11
Quote:
darin kaže:
ne znam nista o polu michelu, ali pri spomenu kupnje kozm. proizvoda u salonima.... ne mozes znati i ne mozes biti siguran. jednom sam kupila TIGIev ''shine junkie'' i kasnije ustanovila da je bio napola potrosen. sad, znam da se to u salonu gdje se redovno sisam ne bi dogodilo, ali ovako ako ides negdje gdje si prvi puta...ne mozes znati. katastrofa.
da, tocno to! sjecam se da sam prije nekoliko godina isao kupovat neke kadusove preparate u salon u radicevoj (koji se u medjuvremenu zatvoril, tak im i treba, btw) i nije mi ni palo na pamet da bi mogli muljat... long story short, doma me docekalo krasno iznenadjenje i onda povratak u salon i urlanje na frizersku mafiju... od tada sam na zestokom oprezu...
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:41   #12
Quote:
super_maca kaže:
imam njihov sampon za kosu One,za cesto pranje,mirisi super,po kokosu,ne iritira mi vlasiste,a inace mi svasta smeta.kupila sam ga u frankopanskoj i mislim da ga nisu prije koristili,barem mi se po tezini tak cinilo,al nisam sigurna.i nemam nikakav siguran sistem za provjeru dal je proizvod koristen,pokusavam sama procijeniti ili jednostavno vjerovati prodavacicama.
di si ga u frankopanskoj kupila (mozda u halidi)? kolike su im cijene? jel imaju tam vec kozmetike ili se mora kao kod moj frizerke narucit pa cekat?

ma moj ti je sistem jedino taj da otvorim bocicu i ak je sadrzaj pri vrhu onda je sve okay.
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 11:45   #13
Quote:
vision6 kaže:
imas na http://www.jpms.hr/ popis salona koji prodaju njihove proizvode
da, to je sajt distributera koji ujedno ima i salon. iako, ne hopsa mi se skroz do samobora po hair care kozmetiku. a i cijenama nisu nis jeftiniji (ako ne i nesto skuplji) od ostalih salona pri kupovini pm.

btw, cuo sam negdje da su im se ljudi (hebem ti glupe 'rvate!!!! jesmo nacija...) zalili da su proizvodi prejeftini (WTF?!?!) i zato su oni odlucili podignut cijene, jer nece hrvati kupit nekaj jeftino, jer tu se misli da samo cijena garantira kvalitetu...
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 17:59   #14
Quote:
boxer_zg kaže:
di si ga u frankopanskoj kupila (mozda u halidi)? kolike su im cijene? jel imaju tam vec kozmetike ili se mora kao kod moj frizerke narucit pa cekat?
da,kupila sam ga u halidi i nisam morala narucivati jer su ga imali.za ostale proizvode ne znam i nisam bas gledala cijene tak da ti ne mogu pomoci.meni je taj One super,al to ti je nekaj totalno lagano,za svakodnevno pranje.
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 20:19   #15
Evo jedno glupo pitanje
Imam od Paul Mitchella regenarotor/pakung za suhu kosu e sad, piše da treba staviti malu količinu...pitanje za one koji to isto koriste, što je vama 'mala količina'?
Prije sam koristila od L'oreala njihove maske za kosu i to sam 'izdašno' nanosila..ovo dosta košta a i pretpostavljam da je jača koncentracija. Imam kosu do malo ispod ramena i ne znam trebam li staviti tako da osjetim da sam nešto stavila ili je dovoljna manja količina, ali onda si mislim da nije dovoljno za cijelu kosu itd.
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 22:44   #16
Quote:
sleeping satellite kaže:
Evo jedno glupo pitanje
Imam od Paul Mitchella regenarotor/pakung za suhu kosu e sad, piše da treba staviti malu količinu...pitanje za one koji to isto koriste, što je vama 'mala količina'?
Prije sam koristila od L'oreala njihove maske za kosu i to sam 'izdašno' nanosila..ovo dosta košta a i pretpostavljam da je jača koncentracija. Imam kosu do malo ispod ramena i ne znam trebam li staviti tako da osjetim da sam nešto stavila ili je dovoljna manja količina, ali onda si mislim da nije dovoljno za cijelu kosu itd.
u biti sve ovisi do duzine i gustoce kose. druga cinjenica je da su proizvodi skupi, pa ljudi stede kaj nije dobro (kao ni pretjerano stavljanje).
kak recimo moja stara koja ima gustu kosu i ja kaj imam prosjecne gustoce, stavljamo i po dva puta, ali malo po malo.
kod paul mitchell proizvoda je (kak mi je rekla frendica frizerka kod koje i narucujem pm proizvode i koju su nasi distributeri naucili kak koristit tu kozmetiku) jako vazno tu malu kolicinu, npr. velicine badema, dobro protrljati medju dlanovima da se posteno zapjeni, te ugrije i zatim aplicirati na kosu. kak mi je rekla, to vrijedi za sve proizvode.
ali kako rekoh, ako mislis da ti je previse ili premalo, i ovisno do tipa kose i zeljenog efekta (ak recimo stavljas vosak ili gel), promjeni kolicinu i to je to.

boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 22:40   #17
Hvala na odgovoru
Ovo s trljanjem mi moja frizerka nije rekla
A i skužila sam da ću morati malo kombinirati dok ne potrefim što mi paše.
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:40   #18
Paul Mitchell proizvodi su jako koncetrovani i treba ih stavljati po malo. Dakle, dobro navlažite kosu i stavite malo šampona, duplo manje nego što stavljate ostale šampone, ako treba dodajte. Drugi šampon će biti bolji. Dobro isperite.
Što se kondicionera tiče, toplo preporučujem The conditioner. Ne ispira se, prelepo miriše, a sa njim takodje možete i skinuti šminku s lica, ili namazati ruke, ako vam je potrebno.
Koristim u svom salonu Paul Mitchell proizvode i svi smo prezadovoljni.
Willma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 11:56   #19
Nakon dugo korištenja shvatila sam da PM ne vrijedi tih novaca. Preskupi su i točka! Ja imam dugu kosu, ne mogu staviti 3ml šampona na dlan jer s tom količinom ne mogu kvalitetno oprati kosu, šamponi su po 130-160kn i realno, za dugu kosu, traju mjesec dana. Kad uz to uzmeš regenerator ispadne min. 300kn mjesečno za pranje kose? Previše! A nisu toliko kvalitetni..
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 21:56   #20
Koliko dodju otprilike PM regeneratori?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.