Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2012., 22:17   #5001
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
nije u redu, ali ona je još manje u redu. da ne kažem što je sama napravila Lari ma fuj
i ako je taako dobra jadnica i patnica, nek se žrtvuje za svoju školu
ako može oprostiti onom tončiju, može i ovo
zapravo
nadam se da će je ovo osvijestiti, i da će shvatiti da je bila sama i radila sama bez tončija.
i sad da vidi kako će tek sad postati prava jadnica, bez posla, s tipom koji ju je već jednom napuca. brutalno.
ali sumnjam.
ona će držati prodike, a zadnja ima pravo glasa, kako se ona ponašala i prema Ivi i prema Lari

Lola koja kraljica
ona je trebala biti glavni lik
kako hladno spušta Nikol, a i svima, hahaha
lola je kraljica samo takva
a tonči koji priti neli a bija je u braku s njom dvadeset i kusur godina!!! on mi je još jadniji od blanke
capeverde is offline  
Old 14.03.2012., 22:18   #5002
awwwwwww mate
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Old 14.03.2012., 22:20   #5003
maaateeeee
obožavam ga

šta LI sad duže traje?
capeverde is offline  
Old 14.03.2012., 22:25   #5004
Quote:
capeverde kaže: Pogledaj post
lola je kraljica samo takva
a tonči koji priti neli :eek a bija je u braku s njom dvadeset i kusur godina!!! :rolleyes on mi je još jadniji od blanke
ma to ja govorim cilo vrime. tonči je dno. al meni blanka jadnija, pa opet je tuka s njim
kako je Nela bila dobra, to je to, o tom ja pričam
tonči je govno, a Nela nije jadna blanka nego mu to neće zaboraviti, i iskoristiti će svaku priliku koja naiđe da mu vrati milo za drago
bravo Nela ne daj da te gaze
i hahahha, kako je posenilila dođe to u tim (blankinim) godinama hahaha
i koji k on ima ikoga napadat , obje bi ga trebale bar ispreparirati noktima

Lidija je bila dobra danas
Al Dinko ju je svatija, pametan je on
zanimljiv je ovaj trokut Dinko-Lidija-Lejla
al ja bi da Lejla malo vrati lopticu Lidiji i pokaže zube
ugl, oni su nekako postali glavna radnja
Lara standardno bzvz
Ja bi da Nikšu elegantnije prikažu ka očajnog gubitnika koji se gubi, tj. da ne bude puno zadnji kreten, a malo da mi ga je žaj, nego obrnuto količinski to dvoje
ono, da je manje agresivan
anamonica is offline  
Old 14.03.2012., 22:27   #5005
Quote:
Jadran12 kaže: Pogledaj post
Nisam to rekao.
Da, drugi još snimaju, ja sam uskoro gotov
Dalje neću ništa reći
pa rekao si završetak sezone samo nek ne nastavljaju i sve će biti u redu
Lidiya is offline  
Old 14.03.2012., 22:30   #5006
pa kaže se serije onda, a ne sezone
Jadrane ne povlači nas za jezik

lijepa je Vjera, al glupa
i lijepa mi je ta glumica u stvarnosti, samo nema cica jadna, baš šteta
anamonica is offline  
Old 14.03.2012., 22:30   #5007
vjera is back sve mi se čini
capeverde is offline  
Old 14.03.2012., 22:31   #5008
Jedva cekam sutrasnju epku i Ancin izvjestaj

nadam se da se necemo previse razocarati

Neznana legendo nasa

sve saznas ma ti si nas Jadran
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 14.03.2012., 22:53   #5009
Što ćemo sada imati Laru 90 minuta, hm, mislim i prije su znale neke epizode biti tako dugačke, valjda će se to stabilizirati i koliko zapravo serija ima epizoda pisalo je prijee 160, pa onda 189 ( tako nešto), pa već dulje vrijeme piše da ima 158!
gareton is offline  
Old 14.03.2012., 22:58   #5010
ni meni nije jasna ova nova dužina a i muž će mi poluditi od sat i 30 LI
capeverde is offline  
Old 14.03.2012., 23:02   #5011
Ma oni to spajaju epizode. Danas je išao kraj druge epizode od ponedjeljka, stavili kratki intro i počeli novu epizodu. Vidim da je i sutra do 22:45, a u nedjelju su 103-a i 104-a epizoda zajedno.
Jay Bluebell is online now  
Old 14.03.2012., 23:15   #5012
molim vas ako tko zna neku stranici di mogu pogledati 101 ep (a da nije Oyo, ne zelim plaćati) da mi pošalje na PP
volume up is offline  
Old 14.03.2012., 23:19   #5013
Da to nam oni nadoknadjuju sto nema utorkom i petkom lijepo od njih

Kako je Mija odbrusila Niksi svaka cast zasluzio je

sta se on uvijek pjeni i jos u neprikladno vrijeme

i zabranjuje je joj da ide ispuniti ocevu zelju
Zamjerio mi se kad je prigovorio Lari sta je sve morao trpiti
dok je patila za Jakovom i da nece naci takvu budalu kao on

Bas mi je drago sto je otisla na Korculu usprskos njegovoj zabrani

Lola kraljica

Mate kavalir kako je otkupio haljinu i cipele
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 14.03.2012., 23:24   #5014
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ma oni to spajaju epizode. Danas je išao kraj druge epizode od ponedjeljka, stavili kratki intro i počeli novu epizodu. Vidim da je i sutra do 22:45, a u nedjelju su 103-a i 104-a epizoda zajedno.
jako mi je to glupo pa zar nije epizoda epizoda baš zato da ima svoj početak i kraj
capeverde is offline  
Old 14.03.2012., 23:26   #5015
ta lara je jedna licemjerna droljetina
Alfa157 is offline  
Old 14.03.2012., 23:37   #5016
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post


vau odlične scene...napokon, inače ljubavne scene između nje i Nikše nisu nikad ovako romantično prikazane, a niti s Leilom i Dinkom, čak kad se Leila i Dinko ljube to mi je katastrofa on ju zažvali a ona ni ne otvori usta...jedino se Lara i Jaša ljube kako treba!!!
svijet27 is offline  
Old 14.03.2012., 23:53   #5017
E, da, baš sam htjela spomenuti Dinka i Leilu. Gledam ih u ovoj današnjoj epizodi i one sve silne kemije kao da nema. Ne znam, čudno mi je to nekako, no jednostavno me nijedna njihova scena nije nešto posebno takla, a mislila sam da hoće. Iako, moram priznati, lijep mi je bio onaj njihov zagrljaj u spavaćoj sobi nakon Leilinog razgovora s Lidijom. Jedino to. S druge strane, tako mi je bilo lijepo vidjeti Jašu i Laru u onoj šetnji. Što se Nikše tiče, razumijem ja da je on Larin suprug i sve to, no prešao je granicu, ponaša se kao da je ona stvarno njegovo vlasnišvo. Uz to, mogao je dostojno ispoštovati Vuksanovu posljednju želju ako mu bar malo poštovanja nije mogao iskazati dok je bio živ. Tu je zato svaka ona Mijina riječ koju mu je uputila na svom mjestu. Jednostavno je u pravu.

+ sad sam se sjetila. Gledam i gledam ove isječke budućih J/L scena s Korčule i nikako mi ne idu u glavu ti bračni zakoni. Malo se vraćam na početak, no ne razumijem kako je Jašin i Larin brak uopće mogao biti poništen ako su se oni vjenčali pred Bogom? Nisu se vjenčali u crkvi, jesu na obali negdje, no ako se dobro sjećam, njih je stvarno vjenčao svećenik, a ne matičar. Neka me netko ispravi ako sam ipak nešto pomiješala. Vjernica sam, no moram priznati da nisam previše upućena u to u kojim se slučajevima brak sklopljen pod crkvenim okolnostima može raskinuti. Sa sigurnošću znam da je brak pred Božjim očima neraskidiv pa me to pak veže na to da su njih dvoje svejedno još u braku. Jaša je živ, a oni nisu od Crkve tražili ikakvo poništenje braka kao takvog.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 15.03.2012. at 00:27.
Estrella Azul is offline  
Old 14.03.2012., 23:59   #5018
joj ova Blanka i Tonči su takva govna, baš su jedan za drugog, neka trunu zajedno, licemjeri

evo opet Vjere i jel sam ja propustila il Alen nije pitao Vjeru za razvod a Karmen je rekao da je?

Lara i Jakov

makar, danas sam se složila s Nikšom kad je rekao da nema takve budale kao on nadaleko, stvarno puno toga tolerira, i da je pametan napucao bi tu glupu Laru natrag njenom Jakovu
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 15.03.2012., 00:04   #5019
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
joj ova Blanka i Tonči su takva govna, baš su jedan za drugog, neka trunu zajedno, licemjeri

evo opet Vjere i jel sam ja propustila il Alen nije pitao Vjeru za razvod a Karmen je rekao da je?

Lara i Jakov

makar, danas sam se složila s Nikšom kad je rekao da nema takve budale kao on nadaleko, stvarno puno toga tolerira, i da je pametan napucao bi tu glupu Laru natrag njenom Jakovu
potpis za sve
pogotovo za tončija i blanku

ja isto nisam čula da je Alen pitao išta Vjeru u vezi razvoda
koji je on luzer i kukavica

ja shvaćam nikšu. i sama sam ponekad posesivna. ali opet, nikad nisam niti bi bila s nekim ko očito pati za nekim trećim, jbg. treba se imati neko samopoštovanje.
inače je nikša kad ne bi bio toliko agresivan - to je baš isforsirano, jedno je ljubomora i posesivnost, ali malo idu u krajnost da bi osvitlali jašin obraz-
bio super muški lik
jer su ostali ajme
matu ne doživljavam, on je klinac ali je simpa i boji od ovih tu jadnika
anamonica is offline  
Old 15.03.2012., 00:04   #5020
Ajde hrvatii sto niko nema uplacen oyo???
Jao kad ce doci ta nasa anciiiiiiiiiiiiiiii....jos je nema al lipo sam je rekla da nema trckanja vani
Ma nasi se zato dobro ljube jer dobro osjete jedan drugog i imaju extra kemiju i to se vidi...ne sumnjam da so ovaj sex isprva snimili...ali da je bar malo bila pametna Doris ona bi namjerno gresila pa da moraju ponavljati po par puta hehe no bar ja bi to ucinala da sam na njenom mjesto.

A da sam sad u SLO vec sutra u 18h bi mogla vidjeti te scene posto POP TV emituje prije NOVE tv. boah
Bas me zanima koji ce sutra rekord gledanosti pasti

http://dnevnik.hr/showbizz/celebrity...re-i-jase.html
neznana89 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.