Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2012., 16:43   #6801
na 24sata.hr sam pročitao da će se snimat film "Larin izbor" te da će serija imati drugu sezonu. Bezveze, serija je skroz nerealna. valjala je prvih 40-ak epizoda, ostalo je bljuf...
M.Williams is offline  
Old 31.03.2012., 17:08   #6802
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
na 24sata.hr sam pročitao da će se snimat film "Larin izbor" te da će serija imati drugu sezonu. Bezveze, serija je skroz nerealna. valjala je prvih 40-ak epizoda, ostalo je bljuf...
po čemu bi serija trebala biti realna? ok,onda gledaj ružu vjetrova ili neke dosadne serije. ako ništa u LI se bar stalno nešto događa.
Lidiya is offline  
Old 31.03.2012., 18:11   #6803
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
po čemu bi serija trebala biti realna? ok,onda gledaj ružu vjetrova ili neke dosadne serije. ako ništa u LI se bar stalno nešto događa.
gledaj.. ruža je stvarno bila teško smeće do nekih 50-ak epizoda, al otada je stvarno dobra. ima i ona nekih mana, ali koja ih serija nema. npr.frano lasić mi tako diže živce.

lara mi je bila dobra prvih 30-40 epizoda, međutim serija je postala popularna te su je odlučili produžiti za novih 100 epizoda, a bilo je planirano 60. serija se prebrzo razvodnila. puna je nelogičnosti, 80% serije je snimano po zagrebu, a gotovo svi glumci osim nikol, tonćija, i lare govore štokavicom što je apsolutno velika pogreška. sve serije koje nova snima tako završe, produže se i postanu ubitačno dosadne.

ruža daje realne situacije, lara je obična bajka. još će se 100 epizoda udaljavat od jaše i govorit mu da ga ne voli i onda će nakon tih 100ep skužit da ipak želi bit s njim . i tako svaka serija nove tv. tako je bilo i s najboljim godinama lani. čemu druga sezona?? čujem da će je i lara imati, što je prepreglupo.

ruža se snima ovde po splitu i većina glumaca priča ovim splitskim i dalmatinskim govorom. imaju lijepo sređenu scenu. u lari dinko živi u velikoj bogatoj kući praktički bez namještaja..

da je lara ostala na 50 ep. serija bi bila najbolja hrvatska, ali ovako sve pada u vodu. ruža je bolja, ali ljudi u hrvatskoj više vole gledati bajku ne realnost stoga zato lara ima visoku gledanost.
M.Williams is offline  
Old 31.03.2012., 21:30   #6804
negledljivo

...serija postaje negledljiva...
...već sam par puta napisala trebalo je stat na 61-tako da su nakon one 60-te s ponovnim susretom lara i jaša ostali zajedno ili u krajnjoj liniji sad s još jednom epizodom nakon one korčule u kojoj lara napušta nikšu; već i ovo između 60-te i korčule je samo po sebi bilo postalo nerealno ali ajde još je bilo i probavljivo dok ovo dalje više nije probavljivo....
kikolina12 is offline  
Old 01.04.2012., 04:21   #6805
prije par sati sam dobila službeni info od nove: serija od 8.4. ide na pauzu. nove epizode gledajte na jesen
Lidiya is offline  
Old 01.04.2012., 05:25   #6806
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
prije par sati sam dobila službeni info od nove: serija od 8.4. ide na pauzu. nove epizode gledajte na jesen
Dobra ti ova PrvoaprilskaZamalo me strefio srcani
pinky63 is offline  
Old 01.04.2012., 08:55   #6807
Quote:
pinky63 kaže: Pogledaj post
Dobra ti ova PrvoaprilskaZamalo me strefio srcani


svaka cast lidya

ja citam, i skoro pocnem vristat al onda vidim komentar od pinky
uuf, dobra!
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 01.04.2012., 11:10   #6808
dobre ste,al zato sam izazvala pravu pomutnju na temi izgubljena čast
Lidiya is offline  
Old 01.04.2012., 11:38   #6809
Lidija svaka cast na sali
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 01.04.2012., 11:44   #6810
Hahah, ja sam se također scimala u prvi mah, a ovo mi je već druga šala danas, skoro mi je srce stalo nakon prve već.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 01.04.2012., 15:15   #6811
Quote:
ruža daje realne situacije, lara je obična bajka.
to je i cilj serije..
Razer93 is offline  
Old 01.04.2012., 15:25   #6812
hehe lidiya mozda bi poivjerovala da nisi napisala da si dobila sluzbeni info od nove hihi... ma nemoj anci da si ti pala na foru?

new promo,,popej is back,,
http://novatv.hr/clanak/larinizbor/l...1-travnja.html
neznana89 is offline  
Old 01.04.2012., 16:17   #6813
Quote:
Razer93 kaže: Pogledaj post
to je i cilj serije..
znam zato i ima visoku gledanost. hrvati vole bajke
M.Williams is offline  
Old 01.04.2012., 16:19   #6814
Quote:
kikolina12 kaže: Pogledaj post
...serija postaje negledljiva...
...već sam par puta napisala trebalo je stat na 61-tako da su nakon one 60-te s ponovnim susretom lara i jaša ostali zajedno ili u krajnjoj liniji sad s još jednom epizodom nakon one korčule u kojoj lara napušta nikšu; već i ovo između 60-te i korčule je samo po sebi bilo postalo nerealno ali ajde još je bilo i probavljivo dok ovo dalje više nije probavljivo....
Koliko vidim scenario je pisala amaterka, za početak je imala ideje, sad se pogubila, pa se Lara pretvara u neprobavljivi horror. Bit sapunice je relaksacija, a ne frustracija prevarene žene, koja svoj jad iskaljuje na glavnim licima. Šteta, jer mi Hrvati volimo svoje sapunice.
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 01.04.2012., 19:17   #6815
Da mi volimo bajke
dosta nam je realnosti u stvarnom zivotu

ali da je serija otisla u krivom smjeru to je istina
i bilo bi krajnje vrijeme da se vrate na pravi put......
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 01.04.2012., 19:40   #6816
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
hehe lidiya mozda bi poivjerovala da nisi napisala da si dobila sluzbeni info od nove hihi... ma nemoj anci da si ti pala na foru?

new promo,,popej is back,,
http://novatv.hr/clanak/larinizbor/l...1-travnja.html
a znas mene, na sto ja sve padnem sve me cudi kako me ti danas jos nisi pokusala prevarit :P
veceras gledajte, bit ce super epka
a onda se citamo s mojim izvjestajem s oya
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 01.04.2012., 19:42   #6817
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Da mi volimo bajke
dosta nam je realnosti u stvarnom zivotu

ali da je serija otisla u krivom smjeru to je istina
i bilo bi krajnje vrijeme da se vrate na pravi put......
apsolutno se slazem s tobom
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 01.04.2012., 19:57   #6818
Naravno da se gleda vecerasnja epka bez obzira na sve nebuloze

i poslije cekamo tvoj izvjestaj Anci

Da Neznana ocekivali smo i tvoju salu a ti nista
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 01.04.2012., 20:15   #6819
a mate i nikol samo cu se na njih fokusirat
adriene is offline  
Old 01.04.2012., 20:20   #6820
Hehe a jbga danas sam potpuno bez ideja, skroz prazna samo lezim u krevetu ceo dan hehe, sve me drma ovde u SPA .
neznana89 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.