Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2009., 15:54   #1
Registarske tablice

Zanima me je li moguce kako saznati ime osobe ako znam broj registarske plocice? Mislim da samo policija ima uvid u to, no svejedno, je li moguce na bilo koji nacin? Hoce li policija napraviti sto nakon prijave? Radi se o neubrojivom i za okolinu potencijalno opasnom vozacu.
Osteron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 16:29   #2
Mislim da neces dobit nikakve informacije o vozacu ako im kazes registracijske plocice,ne otkrivaju oni informacije o ljudima sam tako jer tebe zanima ko je to.Morat ces napravit prijavu protiv doticne osobe,sad dal ce oni napravit sta u vezi tog neznam.
cross_that_line is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 19:47   #3
e

Tesko da ces nekog zbog toga moci prijaviti,osim ako ne zamolis policiju da budu na mjestima na kojem ti vidit tog vozaca kao potencijalnog ubojicu.No opet onda svakog drugog vozaca ja bih mogao prijaviti....

Quote:
Ali bolje sto prije sprijeciti nego kasnije lijeciti
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 11:30   #4
mislim da se može saznati ime preko osiguranja. ak imaš koga npr. u croatia osig. pitaj - znam da je moguće
nema veze gdi je osiguran
mirekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 13:08   #5
Quote:
mirekk kaže: Pogledaj post
mislim da se može saznati ime preko osiguranja. ak imaš koga npr. u croatia osig. pitaj - znam da je moguće
nema veze gdi je osiguran
neće ići, maximalno javno dostupni podaci su ovdje: http://www.huo.hr/premijski_stupanj.php
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.