Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2010., 20:14   #1
Kako znati da vam je vjeran?

Evo otvorih novu temu...
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
plawusa93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:35   #2
Uvijek pretpostavljati da je nevjeran. Lakše se poslije ispričati i potpisati mu se na gips, nego hodati naokolo s rogovima na glavi.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:51   #3
Ma nemoš to znati,bolje se ne zamarati.
bambinaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:52   #4
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Uvijek pretpostavljati da je nevjeran. Lakše se poslije ispričati i potpisati mu se na gips, nego hodati naokolo s rogovima na glavi.
Hehehe,slažem se
bambinaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:54   #5
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Uvijek pretpostavljati da je nevjeran. Lakše se poslije ispričati i potpisati mu se na gips, nego hodati naokolo s rogovima na glavi.


ili probaš voditi za jedan
__________________
i to je okej
iksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:56   #6
Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
Evo otvorih novu temu...
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
VJEROJATNO: Vjerni dečki se ponašaju da je njihova cura božansvo (metaforički rečeno). Iako se to ne odnosi na sve vjerne dečke, svi se nevjerni dečki ponašaju kao da su sve njihove djevojke kao od krvi i mesa (iako to i jesu).
Slobodno iznesite protu-izjavu ili svoj primjer ili svoj strah, ALI NE PRETJERUJTE! Ljubomorna-opsesivna žena je ODURNA.
Tommygun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 20:58   #7
Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
Evo otvorih novu temu...
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
Gutaj mu redovno spermu dok mu pušiš i onda kad se to nešto dogodi, a znat ćeš točno onda kad se dogodi, ni prije, ni kasnije znat ćeš da je bio nevjeran.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 21:09   #8
sad sam vidjela da si već otvorila sličnu temu, pa daj odi pričat s dečkom možda ti razjasni neke stvari, a ako te vara s bivšom.... ahh... nek on tebi onda bude bivši
__________________
i to je okej
iksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 21:15   #9
A unajmi privatnog detektiva, što drugo...

Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
Ja o tome nikad nisam razmišljala. Moja vjernost je meni na duši, njegova njemu.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 22:11   #10
Vidim da postoji opširni topic na kojem se ozbiljno to raspravlja na "Život u dvoje" pa možda tamo uspiješ naći odgovor. Pročitaj sve što pišu, a ako te i dalje muči, postavi pitanje.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 23:52   #11
Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
Evo otvorih novu temu...
sto vi mislite kakvi su vjerni decki i obrnuto?
dosadni
ako je vjeran jer ga nijedna druga nece...pa malo je bed biti s nekim koga nitko drugi ne zeli
ako je vjeran jer si ti za njega savrsenstvo bez mane i nijedna druga nije dostojna njegovih prljavih misli, onda je lazljivac i taki ti ne treba
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 00:46   #12
Moja iskustva su takva da su nevjerni većinom oni koji pretjerano iskazuju svoju ljubav curi, previše se trude bit slatkorječivi, neće se nikad okrenut za zgodnom curom kad im je cura kraj njih, a čim su sa dečkima, totalno druga priča. Tip koji nema ništa za skrivati, bez problema će prokomentirati zgodnu curu i ponašat se normalno. Znam puno dečki koji pred svojom surom čak pljuju po lijepim ženama kako bi ju uvjerili da je ona najljepša na svijetu, i da nikada nebi ni poželjeli drugu,a upravo za takvima sline čim se ona okrene. Vidjeh i čuh puno puta. Naravno, nije pravilo, nemojte se naljutit vi koji ste takvi i vjerni.
Magnificat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 00:56   #13
[QUOTE=Magnificat;30556943neće se nikad okrenut za zgodnom curom kad im je cura kraj njih, a čim su sa dečkima, totalno druga priča. Tip koji nema ništa za skrivati, bez problema će prokomentirati zgodnu curu i ponašat se normalno. Znam puno dečki koji pred svojom surom čak pljuju po lijepim ženama kako bi ju uvjerili da je ona najljepša na svijetu, i da nikada nebi ni poželjeli drugu,a upravo za takvima sline čim se ona okrene. Vidjeh i čuh puno puta. Naravno, nije pravilo, nemojte se naljutit vi koji ste takvi i vjerni. [/QUOTE]

Hehe, poznato mi. A kad im cura ukaže na neku prekrasnu ženu koju je i sama spazila i nije se mogla suzdržati da se ne zablene u nju, on će se praviti da je uopće nije vidio i onda kad je pogleda reći "fuuuj!"
A poslije će toj istoj diskretno uvaliti broj telefona kad bude išao na WC..
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 01:07   #14
GPS
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 01:26   #15
ako sumnjaš u vjernost, vjerojatno imaš razlog za to.
Stinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 01:36   #16
Quote:
Stinkerbell kaže: Pogledaj post
ako sumnjaš u vjernost, vjerojatno imaš razlog za to.
To uopće ne mora biti povezano. Nekad jest, ali često i nije. Postoje ljudi koji su više ili manje ljubomorni. Mene su dva tipa od početka veze sumnjičila za nevjeru, skroz neopravdano. Za svaku kavu, susjeda, kolegu,... To je znalo stvarno biti neugodno, i na kraju mi je već i dop...
A neki drugi su znali biti skroz iskulirani, i ne radit frku kad s muškim frendom iziđem van i vratim se ujutro, jer su znali gdje idem, i znali su da se njima tamo ne ide pa zašto se opterećivati?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 01:53   #17
ja vjerujem za sebe da imam dobru intuiciju i da bi skuzila ako me osoba do koje mi je stalo vara,ali sam takva osoba da ako steknem povjerenje u nekog,onda vise ne testiram tu osobu i vjerujem joj potpuno,jednostavno se opustim i to je to..u slucaju prevare bi prekrizila tu osobu i nema tog izgovora koji bi me razuvjerio..mozda jednog dana kad budem imala obitelj budem to drugacije gledala ali trenutno prevara je za mene nesto najgore i nadam se da mi se nece nikad dogodit.
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 01:57   #18
A da ozbiljno sa njim porazgovaraš i da ga piat: Varaš li me?
Josip321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 12:11   #19
Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post
VJEROJATNO: Vjerni dečki se ponašaju da je njihova cura božansvo (metaforički rečeno). Iako se to ne odnosi na sve vjerne dečke, svi se nevjerni dečki ponašaju kao da su sve njihove djevojke kao od krvi i mesa (iako to i jesu).
Ne, obratno je.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:37   #20


vrlo jednostavno

ne postoji covjek na ovoj planeti koji ima energije i volje ugadjati i meni i drugoj zeni uz me.. tak se zna da je sve v redu
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.