Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2009., 23:17   #201
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
Pohvaljujem kremu,odlična je,ostavlja kožu neopisivo mekom..sadrži i jojobino i maslinovo ulje..regenerira i obnavlja kožu..a to imam prilike vidjeti..sretna sam što sam ga uzela..
Potpis, odlicna je kremica. I dobila sam tester u kutijici. S parfemom nisam. Odlican je tiare, latice i cvijece, a iris mi je prejak. Cim sam dosla, doma dobro sam oprala ruku jer mi je bio prejak i nakon 2 pranja s obicnim tekucim sapunom se jos osjetio.
__________________
.
"Man is least himself when he speaks in it´s own person. Give him a mask, and he will tell the truth." - Oscar Wilde
Clockwork is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:18   #202
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
vjeruj mi to je najbolji pekmez koji postoji a mirise bozansveno, nije premastan i ne ostavlja tragove na odjeci ma sve pohvale
Svakako ga kupim!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:21   #203
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
durga, odakle ti to narucujes?
U svojoj lokalnoj apoteci Nisu baš nešto opskrbljeni, ali teta mi fino odmah naručila i stiglo u roku par dana
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:29   #204
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
U svojoj lokalnoj apoteci Nisu baš nešto opskrbljeni, ali teta mi fino odmah naručila i stiglo u roku par dana
to pricas za hr ili za gr? i mislis li da hoce sve narucit ili samo neke stvari?

moram se ja brzo ic sprijateljit u svoju lokalnu
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:33   #205
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
to pricas za hr ili za gr? i mislis li da hoce sve narucit ili samo neke stvari?

moram se ja brzo ic sprijateljit u svoju lokalnu
Gdje živiš? U Zg će ti bez problema naručiti u svakoj ljekarni koja sadrži njihov asortiman, a tako je pretpostavljam i u drugim gradovima... lijepo im kažeš šta želiš, ako hoćeš ostaviš broj da te kontaktiraju kad stigne, al u principu stigne ti već idući dan.
bubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:35   #206
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
to pricas za hr ili za gr? i mislis li da hoce sve narucit ili samo neke stvari?

moram se ja brzo ic sprijateljit u svoju lokalnu
Hrvatska. Evo bubbly kaže, bitno je samo da drže nešto od njih (većina privatnika drži barem one proizvode za sunce), ali nađi neku koja ima nešto više (jako sam smislena ) i traži da ti naruče, mislim da im to ne bi trebao biti nikakav problem
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:36   #207
Quote:
micamaca1 kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas Tiare-bogatu kremu za tijelo i kosu i Tiare-parfem...oduševljena sam....

Da li je itko koristio tonificirajuću kremu za lice...zanima me kakva je i dali masti kožu....
meni je ta krema super, ali moram priznat da malo masti kožu, meni je općenito koža masna tak da mi svaka krema masti kožu... preko zime mi je super, preko ljeta za navečer...
bubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:39   #208
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Hrvatska. Evo bubbly kaže, bitno je samo da drže nešto od njih (većina privatnika drži barem one proizvode za sunce), ali nađi neku koja ima nešto više (jako sam smislena ) i traži da ti naruče, mislim da im to ne bi trebao biti nikakav problem
hvala i tebi i bubbly. sigurna sam da ce u mojoj (privatnoj!) apoteci htjet narucit, samo me zanimalo narucuju li i izvan "asortimana za hr". al naravno, to cu pitat tamo.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 00:13   #209
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
hvala i tebi i bubbly. sigurna sam da ce u mojoj (privatnoj!) apoteci htjet narucit, samo me zanimalo narucuju li i izvan "asortimana za hr". al naravno, to cu pitat tamo.
Aha, što se tiče asortimana iz Italije kojeg nema kod nas, to mislim da nećeš moći naručiti, tj. 100% sam sigurna, jer apoteke to naručuju od zastupnika za Hrvatsku...
bubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 08:14   #210
Quote:
bubbly kaže: Pogledaj post
Aha, što se tiče asortimana iz Italije kojeg nema kod nas, to mislim da nećeš moći naručiti, tj. 100% sam sigurna, jer apoteke to naručuju od zastupnika za Hrvatsku...
tak sam i mislila

nis, idem ganjat dragog da moramo hitno ic u italiju jer mi treba ... ne znam ... nekaj za posao il za kuhinju
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:30   #211
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
tak sam i mislila

nis, idem ganjat dragog da moramo hitno ic u italiju jer mi treba ... ne znam ... nekaj za posao il za kuhinju
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:50   #212
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Kad sam prije par godina kupila taj pekmez po prvi puta onda sam malo "googlala" i našla da se može normalno korisititi i u solariju i na suncu ali samo mala napomena da se ne zaboravi - taj pekmez nema SPF!
Znači ako ideš još i na "pravo" sunce moraš staviti i kremu za sunčanje preko da ne izgoriš!
ja si oično kupim neku ili njihovu (pa da bude u kompletu ) ili pak neku od Vichy-a ili Copertona..
Ej draga i kakav je efekt s tim pekmezićem i solarijem u kombinaciji? Mislila sam prije mora otić nekoliko puta,namazana s pekmezom,jer sam strahovito bijela..ma šta bijela,plavičasta već....pa da se na plaži prešetavam s nekom podlogicom
__________________
Love and rockets
poison_eLf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:53   #213
Quote:
poison_eLf kaže: Pogledaj post
Ej draga i kakav je efekt s tim pekmezićem i solarijem u kombinaciji? Mislila sam prije mora otić nekoliko puta,namazana s pekmezom,jer sam strahovito bijela..ma šta bijela,plavičasta već....pa da se na plaži prešetavam s nekom podlogicom
I ja sam "sirela Bjelovar" pa znam o čemu pričaš...
Meni je to predobra kombinacija!
Odem tri-četiri puta u solarij namackana time i potamnim više nego da sam mjesec dana na moru - ozbiljno...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:00   #214
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
A kaj si kupila ak se smije znati?
Pitam zato što u većini parfemčića ne dobiješ tester ali u svemu ostalome da..
kremu za tijelo i toaletnu vodu Iris...testera 0 kom..
__________________
And the she'd say it's OK I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry
jesenja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:20   #215
U kremi za tijelo si trebala dobiti tester..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:42   #216
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
U kremi za tijelo si trebala dobiti tester..
ma nema veze...ionako se navučem na svaku pozitivnu recenziju na forumu...tako da još i testere dobivam ne znam gdje bi mi bila granica u potrošnji... ...a i u ljekarni je zgodnički dečko, tak da i ne zamjeram
__________________
And the she'd say it's OK I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry
jesenja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:38   #217
Ej cure imam pitanje za taj pekmez o kome svi pričaju:

-Znači kad idem na sunce i namažem se njime koliko trebam pričekati otprilike da se namažem s nekom kremom koja ima fakor?

Ili se mogu još doma namazati pekmezom već kad ne ostavlja tregove pa na plaži s faktorom?
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:13   #218
Pa kad se upije pekmez onda namažeš kremu za sunčanje..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 14:53   #219
Ja sam lijena mackati jedno pa drugo i zato sam kupila Zaštitnu kremu za ubrzano tamnjenje sa SPF 15. Bila sam dva puta s cuckićem vani po suncu i mislim da sam već tamnija...
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:29   #220
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Pa kad se upije pekmez onda namažeš kremu za sunčanje..
Aha, a trebam i pekmez nanositi više puta dnevno ili ??
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.