Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2004., 17:11   #21
Quote:
shree_kali kaže:
nakon koje ćeš na glavu moći staviti i Moći svetog Stjepana, a da ama baš nikad ne dobiješ onu boju koju si htjela

trust me..been there, done that..like a million times..nema gore muke (a jasno, dosadi ti odma..)
Ja tako radim već 10 godina

I taman sam nakon 3 šišanja pustila prirodnu da mogu s njom manevrirat i ono - crvena mahagoni! Pa za pop**** Tako da mislim da mi je crna suđena.
Crow Jane is offline  
Old 26.05.2004., 17:50   #22
Lorealova Noir Fatal - Deepest Plum

crna sa preljevima boje patlidzana na suncu - smuckam sve u bocici i onda prvo bojim izrast - nacijedim iz bocice pa razmazem kistom

to ostavim 20 minuta i onda se nanese ostatak i drzi jos 10 (da osvjezi boju svuda)

ispire se kao i svaka druga ali ponavljam postupak svako 4 tjedna i nije frka

a da mi to isto rade u salonu na moju duzinu bi mi naplatili min. $80.00

a toliko ne dam
margarita is offline  
Old 26.05.2004., 17:56   #23
Ja kosu bojam isključivo kod frizera, mislim da koristi Kadus boju (ili je Keune ?), kod kuće nikada nisam uspjela dobiti dobru boju, a u salonu me pofarbaju stvarno super, izgleda totalno prirodno. Toliko prirodno da sam si bila umislila da je moja prava kosa takve boje, a kad sam sad - jer se radi trudnoće nisam htjela farbati - pustila malo veći izrast vidjela sam kakva je moja prava boja U STVARI (mišjesiva )
verica is offline  
Old 26.05.2004., 18:24   #24
Quote:
verica kaže:
Ja kosu bojam isključivo kod frizera, mislim da koristi Kadus boju (ili je Keune ?), kod kuće nikada nisam uspjela dobiti dobru boju, a u salonu me pofarbaju stvarno super, izgleda totalno prirodno. Toliko prirodno da sam si bila umislila da je moja prava kosa takve boje, a kad sam sad - jer se radi trudnoće nisam htjela farbati - pustila malo veći izrast vidjela sam kakva je moja prava boja U STVARI (mišjesiva )
a i ja sam misje siva

bas mi je to neka bljak boja

da sam bar smedja pa hajd al ovako - grozno
margarita is offline  
Old 27.05.2004., 00:43   #25
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja tako radim već 10 godina

I taman sam nakon 3 šišanja pustila prirodnu da mogu s njom manevrirat i ono - crvena mahagoni! Pa za pop**** Tako da mislim da mi je crna suđena.
Ma to je super,barem ces moci pogresno kupljenim maskarama da farbas izrast(kada si u frci s vremenom)
SaraTroroga is offline  
Old 27.05.2004., 09:34   #26
Quote:
SaraTroroga kaže:
Ma to je super,barem ces moci pogresno kupljenim maskarama da farbas izrast(kada si u frci s vremenom)
A kosa je i meni mišje siva
Crow Jane is offline  
Old 27.05.2004., 13:54   #27
Quote:
fairy kaže:
sve za ljepotu, kak ne kužiš!!!
hehe..koja je malkice upitna kad iz frizeraja izađeš sa stylingom hijene..i tako jedno mjesec dana jer moraš 3 put ići dok ne skineš taj cirkus s glave
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 27.05.2004., 13:55   #28
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja tako radim već 10 godina

I taman sam nakon 3 šišanja pustila prirodnu da mogu s njom manevrirat i ono - crvena mahagoni! Pa za pop**** Tako da mislim da mi je crna suđena.
hahaha - znam točno o čemu pričaš
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 27.05.2004., 15:16   #29
Quote:
shree_kali kaže:
hehe..koja je malkice upitna kad iz frizeraja izađeš sa stylingom hijene..i tako jedno mjesec dana jer moraš 3 put ići dok ne skineš taj cirkus s glave


pa kaj ti se desilo???
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 27.05.2004., 15:44   #30
Quote:
fairy kaže:
pa kaj ti se desilo???
ma nije niš posebno..samo kaj neke boje (npr. crna i crvena), osim što na kosu zajašu ko belzebubi, drukčije prianjaju na razne dijelove vlasi..tako da korijen izbijeliš lakše, negdje u sredini se zakvači ko luda i ne ide dole ni sa čim, vrhovi kako kad itd..

e, a kak još nije zabilježeno da ti u samo jednom blajhanju skine svu crnu/crvenu boju i pretvori ju u plavu, tak jedno mjesec dana hodaš s bijelim korijenima, pol sredine narančasto, pol smeđe, vrhovi sivi..ajme majko
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 27.05.2004., 16:01   #31
Quote:
shree_kali kaže:
ma nije niš posebno..samo kaj neke boje (npr. crna i crvena), osim što na kosu zajašu ko belzebubi, drukčije prianjaju na razne dijelove vlasi..tako da korijen izbijeliš lakše, negdje u sredini se zakvači ko luda i ne ide dole ni sa čim, vrhovi kako kad itd..

e, a kak još nije zabilježeno da ti u samo jednom blajhanju skine svu crnu/crvenu boju i pretvori ju u plavu, tak jedno mjesec dana hodaš s bijelim korijenima, pol sredine narančasto, pol smeđe, vrhovi sivi..ajme majko


Joj to je istina, stvarno sam znala vidjeti cure koje tak izgledaju i nije baš najbolje za vidjeti. Ja se farbam već godinama u crno i glupo i je što nemogu ništa promjeniti na kosi jer je crna jebeno nepromjenjiva. Jednom sam isto čekala da mi naraste moja kosa i bila je tako ružna boja da sam napravila što drugo nego opet u crno! Hebi ga, navika je navika!!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 28.05.2004., 00:52   #32
Quote:
fairy kaže:
Joj to je istina, stvarno sam znala vidjeti cure koje tak izgledaju i nije baš najbolje za vidjeti. Ja se farbam već godinama u crno i glupo i je što nemogu ništa promjeniti na kosi jer je crna jebeno nepromjenjiva. Jednom sam isto čekala da mi naraste moja kosa i bila je tako ružna boja da sam napravila što drugo nego opet u crno! Hebi ga, navika je navika!!!

a bemu misa...a ja bash misla svoju prirodnu pustit jer mi je kosa sargopirasta.od boja sam imala smedju, crvenu, kestenjastu, pa sam u par navrata kanu stavila, pa sam imala mahagonij, pa neku skoro crnu, pa...pa...pa...inace, moja prirodna boja je onak neka pepeljasta jel. a sad mi kosa ovak zgleda (od korjena) pepeljasta, preljeva se u neku crvenkasto.-smedju i zavrsava u nekoj tamno smedjoj na vrhovima .mama sili da pustim prirodnu nek raste al ovo je baaaaaa!
mrkvich is offline  
Old 28.05.2004., 10:20   #33
Quote:
Crow Jane kaže:


Kupim fakin Feriu - čokoladno smeđu, sa prirodnim posvjetljivačem tamne kose! Da bi ispala - žuta, tj. kuruzna
Eh, tu sam ja uzele, ne znam da li je cokoladna - zapravo i nije, bez je smedja tako pise na kutiji ali sam uzela iz nje samo onu tubicu sa bojom i stavila je u drugu Feria i taman je ispala tako nekako cokoladna. Ne izgleda lose, dopada mi se ali nisam sigurna da li ce potrajati na mojoj kosi
Sigurna sam da sam koristila posvjetljivac da bi bila katastrofa, tanka dlaka se jos lakse posvijetli, a moja kosa je takva.
Sandalica is offline  
Old 28.05.2004., 10:32   #34
Joj, ja sam isto kupila tu Feriu, na slici mi izgleda prekrasno!

Ne znam da li da je onda uopce stavim na kosu, jer kako ce mi ispast??!!

Jel unisti kosu? Moja je inace sklona unistavanju iako je ne bojim bas cesto, mislim tipa stavim pramenove ili preljev jednom godisnje mozda )
DeeDee is offline  
Old 28.05.2004., 10:53   #35
Quote:
DeeDee kaže:

Moja je inace sklona unistavanju iako je ne bojim bas cesto, mislim tipa stavim pramenove ili preljev jednom godisnje mozda )


e, a gdje kupiš preljeve ili koja firma ih proizvodi? Dali možda znaš???
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 28.05.2004., 11:02   #36
Quote:
fairy kaže:
e, a gdje kupiš preljeve ili koja firma ih proizvodi? Dali možda znaš???
Kupim u DM-u one boje za kosu sa oznacene brojem 2. To nisu trajne boje nego samo preljevi. Ne mozes s njima posvetljivat kosu.

Ima npr. Casting neke meni ok nijanse, uglavnom pogledaj one s oznakom 2. Ti su meni obri. A i traju dosta, puno vise nego sto pise na kutiji.
DeeDee is offline  
Old 28.05.2004., 11:50   #37
Quote:
DeeDee kaže:
Kupim u DM-u one boje za kosu sa oznacene brojem 2. To nisu trajne boje nego samo preljevi. Ne mozes s njima posvetljivat kosu.

Ima npr. Casting neke meni ok nijanse, uglavnom pogledaj one s oznakom 2. Ti su meni obri. A i traju dosta, puno vise nego sto pise na kutiji.

Ne kužim!
koja firma ih proizvodi? Jučer sam gledala neke od Ilirije, male crne flašice označene samo brojevima, ali nije pisalo koja je boja, a onaj karton sa uzorcima kose nisam mogla naći pa nisam znala što je to i dali je preljev.
Meni bi trebao neki tamno smeđi preljev, ali nebi kupila one male vrečice od DM-a koje su kao za popravljanje boje već baš preljev!
HELP!!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 28.05.2004., 11:56   #38
Quote:
fairy kaže:
Ne kužim!
koja firma ih proizvodi? Jučer sam gledala neke od Ilirije, male crne flašice označene samo brojevima, ali nije pisalo koja je boja, a onaj karton sa uzorcima kose nisam mogla naći pa nisam znala što je to i dali je preljev.
Meni bi trebao neki tamno smeđi preljev, ali nebi kupila one male vrečice od DM-a koje su kao za popravljanje boje već baš preljev!
HELP!!!
Ne nisu to male vrecice. Bas je u kutiji ko prava boja za kosu tipa loreal i te. Marka je Casting i meni je super, ali skupo. No to je kako za koga... Dodje 50 kn.

A imas i jeftinije, isto su u kutiji, mislim da je swartzkopf. Te su mislim oko 30kn, al nisam sigurna.

Uglavnom, moj savjet ti je: odi u DM, ispod kutija sa bojama za kosu, na policama su oznake brojevima 1, 2, 3 pa pogledaj sve sto je sa oznakama 2 i to je to.

Ima u DM-u, a mislim i u svim parfumerijama.
DeeDee is offline  
Old 28.05.2004., 12:37   #39
imate u dm-u (valjda je jos ima)onu knjizicu od loreala "vodic za bojenje kose".ima sve o njihovim bojama, savjeti za bojanje itd...
mrkvich is offline  
Old 28.05.2004., 12:43   #40
Quote:
DeeDee kaže:
Ne nisu to male vrecice. Bas je u kutiji ko prava boja za kosu tipa loreal i te. Marka je Casting i meni je super, ali skupo. No to je kako za koga... Dodje 50 kn.

A imas i jeftinije, isto su u kutiji, mislim da je swartzkopf. Te su mislim oko 30kn, al nisam sigurna.

Uglavnom, moj savjet ti je: odi u DM, ispod kutija sa bojama za kosu, na policama su oznake brojevima 1, 2, 3 pa pogledaj sve sto je sa oznakama 2 i to je to.

Ima u DM-u, a mislim i u svim parfumerijama.

Hvala ti muchos!
PUSA!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.