Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2009., 15:08   #201
ovo je prava tema za mene..Čitav život sam mršava i susrećem se sa raznim komentarima od poznatih i nepoznatih ljudi.Razne tete i mame mi govore da ja kod njih dođem na mjesec dana da bi dobila 20 kg.Al ne ide.Čak sam pila i b-complex,nevezano s debljinom i antibaby pilule..al kile nikako gore.
Meni je super što mogu jesti što god želim, kad god želim.Dok moje frendice ne mogu.heheh..baš sam zločesta.:P

Nekidan sam imala jedno vrlo neugodno iskustvo kod okulistice koja se je našla meni soliti pamet o mojoj mršavosti.ja njoj da normalno jedem ..blabla..a ona meni da kaj ja izmišljam ..da ak jedem da bi se trebala zdebljat..

i još najveći biser..da imam tanke očne ovojnice zato jer sam mršava..i da ak me neš udari u glavu da mogu oslijepiti..
stvarno nas ima svakakvih..ehehhe


Inače visoka sam 172 i imam 50 kg i imam 20 godina.i imam genetske predispozicije za to..Svi su mi doma mršavi.Jednostavno sam takva..Hranim se dosta zdravo,ali se i hranim u menzi, jedem čokoalde,čipseve..pijem pivu..
a čim dođu ispitni rokovi ili neko stresno razdoblje kilogrami..dole..
i nemam nikakavih zdravstvenij poteškoća.vadila sam svu silu hormona..i sve je uredu..a po metabolizmu mi se mogu namještati satovi..hehe

Jako mi smeta kriva percepcija debljine i mršavosti koja se propagira u medjima.Jer nije svaka mršavost nezdrava.Nama mršavima bez imalo problema govore :ti si mršava, daj se zdebljaj ,jel tebe doma hrane itd.A nisam nikad čula da su nekom debljem i punijem sa toliko lakoće i bez imalo susprezanja govorili daj smršavi.ili se govori na jako fini način..ugodno popunjen..
kovrcava_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 15:38   #202
Quote:
kovrcava_mala kaže: Pogledaj post
Jako mi smeta kriva percepcija debljine i mršavosti koja se propagira u medjima.Jer nije svaka mršavost nezdrava.Nama mršavima bez imalo problema govore :ti si mršava, daj se zdebljaj ,jel tebe doma hrane itd.A nisam nikad čula da su nekom debljem i punijem sa toliko lakoće i bez imalo susprezanja govorili daj smršavi.ili se govori na jako fini način..ugodno popunjen..
Da imaš pravo... Samo nama mršavim muškarcima (da, znam da je ovo ženski kutak ) je još gore... Probaj si zamisliti muškarca sa 58 kila, na 170 cm visine...
fandango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 18:31   #203
Evo ovako je to kod mene: visina174 cm

težina 54-56kg, kako kad

Boli me k...., kad mi kažu,:"što se ne udebljaš, pa vidi kakva si?! Ne treba ti ključ da otključaš vrata, pa ti se možeš provući i ispod!! Mala, jedeš li ti što?" itd,itd.....

Normalno da me se vrijeđa, pred što više ljudi, ako je ikako moguće, da i to najčešće neke debele me vrijeđaju!!!! Ma odite u tri p... materine, ljubomorne krave debele!!

Tako, da te u potpunosti kužim ,kovrčava mala, btw. i ja sam kovrčava

Interesantno, da me muškarci ne doživljavaju premršavom

U svakom slučaju, bolje biti mršaviji, nego deblji, to ne mislim zbog izgleda, već zbog zdravlja!!!
numa-ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 19:07   #204
..ej ljudi...evo i mene...24 godine, metar sedamdeset pet i 52kg....cijeli život mi samo se... kako sam premršava i to odreda svi oni koji su debeli kao prasci...ma više mi ih je pun kufer i ne da mi se to slušat...pa zar je jedina stvar koju ljudi primjete na meni moja mršavost...dojadilo mi se opravdavati da ja jedem-neživim od zraka, da mi je u obitelji to genetski, da nisam bolesna i da nemam anoreksiju....fino sam svakom sljedećem pacijentu koji bude komentirao moju težinu odlućila odgovoriti tipa: i vi ste debeli pa šta???ili neka sam mršava, da i ???imate još nešto pametno za reći????
ma mislim zašto da se ja nerviram i nabijam si komplekse????zar ne??
__________________
......danas je ono sutra kojeg smo se bojali.....
sarahkey24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:00   #205
evo i mene, 34 godine, 174 cm 54kg...a što je najragičnije 2 poroda iza mne, od kojih zadnjih prije 8 mjeseci, ana ovu težinu sam pala gotovo odmah nakon poroda...

cijeli život mršava, iako sam imala 2 deblje faze, kad mi je bilo valjda jako cool u životu....bez živciranaj i ičega....

inače u tim mojim debljim fazama, kad sam prešla 60 kile su se počele lijepiti na mene, čak sam morala paziti što jedem, ali prvim manjim stresom-upis na fax-sve je nestalo u nepovrat. u trudnoćama sam dobila do 9 kg.

ne briga me što kažu drugi, ali ja bi voljela biti deblja, bar jedno 5 kg, bilo bi mi taman, ali ne ide. jedem , jedem, i zapravo mi se to i gadi pa ima i dana kad i ne jedem toliko puno. kad vidim slike di mi iskaču rebra hvata me muka...
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 18:43   #206
Thumbs up

evo i mene... 180 cm i 55 kg
i kaj sad? nije kraj svijeta! tolike salaste kokoši me komentiraju i isčuđavaju se kad me vide, ono, alo, kaj si ti živa uopće??? A meni je baš fajn! Nije da se nebi htjela udebljat, dapače, ali ne zbog komentara nego zbog čizma i traperica

i da btw: kupila sam si majicu na kojoj piše: DO I MAKE YOU LOOK FAT? i baš mi je fajn kad me ubijaju pogledom gdje god da dodjem )
crna.plavuša. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 18:56   #207
Kad smo bili na ekskurziji u Španiji, svratila sam sa drugaricama u jednu radnju i prilazi meni neki pakistanac i uhvati me i poče da mi govori na engleskom: Kad dođeš kući moraš da jedeš, puno da jedeš, ti si mršava.
Al me naživciro mislim čovječe prvi put me vidiš u životu i ako meni ne smeta šta se ti buniš.
__________________
Rekoh: "Neka bude svjetlost!", pritisnu prekidač i bi svjetlost... i šta da ja sad mislim o sebi...
Peyton Marie S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 19:58   #208
uvijek sam bila presretna sto sam mršava, ali htjela sam nabaciti par kilica
imam 18 god. 156 cm i 47 kg.
cijelu srednju sam imala 45 kg i na moju visinu to mi je ok.
a u zadnjih par mjeseci sam nabacila 3 kile.

moj problem je što se ne krećem dovoljno. faks-stan-faks a uz to jedem brdo nezdrave hrane pa sa sam se i udebljala zbog toga.
minni girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 22:26   #209
Quote:
crna.plavuša. kaže: Pogledaj post
evo i mene... 180 cm i 55 kg
i kaj sad? nije kraj svijeta! tolike salaste kokoši me komentiraju i isčuđavaju se kad me vide, ono, alo, kaj si ti živa uopće??? A meni je baš fajn! Nije da se nebi htjela udebljat, dapače, ali ne zbog komentara nego zbog čizma i traperica

i da btw: kupila sam si majicu na kojoj piše: DO I MAKE YOU LOOK FAT? i baš mi je fajn kad me ubijaju pogledom gdje god da dodjem )
DO I MAKE YOU LOOK FAT?
aaaajme ja bi tu majicu, dis to nabavila?
predobro!

Quote:
minni girl kaže: Pogledaj post
uvijek sam bila presretna sto sam mršava, ali htjela sam nabaciti par kilica
imam 18 god. 156 cm i 47 kg.
cijelu srednju sam imala 45 kg i na moju visinu to mi je ok.
a u zadnjih par mjeseci sam nabacila 3 kile.

moj problem je što se ne krećem dovoljno. faks-stan-faks a uz to jedem brdo nezdrave hrane pa sa sam se i udebljala zbog toga.
pa ti i nisi mršava.
meni ni boldano ne pomaže, skužila sam da sam trunčić deblja kad imam više mišićne mase, znači vježbam a ne kad se izležavam.
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 23:36   #210
stavite neke slike da ja vidim tu mrsavost... bogami cu ja stavit svoje tanke ruke da vidite sta znaci bit mrsav... probala sam sa nekom manjom vjezbom za misice.. 0 bodova... iman 173/5 nisan sigurna tocno i od 55-60kg, varira o ispitu, blagdanima i tako... robu je nemoguce nac... nosim hlace i suknje 40 jer se debljam na najgorem mjestu - drob... a ostalo je netaknuto, ko pauk izgledam. srica pa mi sad vise i ne govore da sam extra mrsava kako su govorili dok sam bila u srednjoj i da jel mene sram, da kad cu nesto jest i tako... hrana ne pomaze uvijek... od silne hrane mi vise bude i muka, a jos mi je zeludac malo u qurcu pa moran i pazit sta jeden
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 00:29   #211
Quote:
kovrcava_mala kaže: Pogledaj post
ovo je prava tema za mene..Čitav život sam mršava i susrećem se sa raznim komentarima od poznatih i nepoznatih ljudi.Razne tete i mame mi govore da ja kod njih dođem na mjesec dana da bi dobila 20 kg.Al ne ide.Čak sam pila i b-complex,nevezano s debljinom i antibaby pilule..al kile nikako gore.
Meni je super što mogu jesti što god želim, kad god želim.Dok moje frendice ne mogu.heheh..baš sam zločesta.:P

Inače visoka sam 172 i imam 50 kg i imam 20 godina.i imam genetske predispozicije za to..Svi su mi doma mršavi.Jednostavno sam takva..Hranim se dosta zdravo,ali se i hranim u menzi, jedem čokoalde,čipseve..pijem pivu..
a čim dođu ispitni rokovi ili neko stresno razdoblje kilogrami..dole..
i nemam nikakavih zdravstvenij poteškoća.vadila sam svu silu hormona..i sve je uredu..a po metabolizmu mi se mogu namještati satovi..hehe

Jako mi smeta kriva percepcija debljine i mršavosti koja se propagira u medjima.Jer nije svaka mršavost nezdrava.Nama mršavima bez imalo problema govore :ti si mršava, daj se zdebljaj ,jel tebe doma hrane itd.A nisam nikad čula da su nekom debljem i punijem sa toliko lakoće i bez imalo susprezanja govorili daj smršavi.ili se govori na jako fini način..ugodno popunjen..
isto sve isprobala, sam na 173 imam 45-47 kg i nece preko a o nazivima nit necu pricat jer sve isto cujemo. najveci probelm mi je struk... sad ga vise nemogu obgrlit rukama al prije sam mogla, i nije stvar da ne jedem, jedem stalno, al isto brz metabolizam, a i geni.

Teeja, vjeruj ruka mi je ko u djece od 4-5 godina, imam 20 god a daju mi 14-15. do sad ni jedan decko mi nis nije prigovorio.

sad sam procitala stranicu prije da je neko pio nes na S, gdje to ima kupit? idem jos i to probat. inace dizem ruke.
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 00:57   #212
ovo znaci bit mrsav

Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 03:20   #213
papaj puno u mek donaldsu.
a pomfri i majoneza će ti isto pomoći. i sve prženo naravno...
sretno
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 04:12   #214
hahaha ko da je to ono lako... pojedem i onda mi muka iduća dva dana... nesmin jest puno prženog, šta manje to bolje, mcdonalds isključivo tokom dana da se probavi lako i da mogu mirno spavat
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:37   #215
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
pa ti i nisi mršava.
meni ni boldano ne pomaže, skužila sam da sam trunčić deblja kad imam više mišićne mase, znači vježbam a ne kad se izležavam.


inače, nekoliko puta tjedno mi ljudi kažu više jedem jer izgledam kao da nisam vidjela hranu

istina je ovo za mišićnu masu, dok sam išla u teretanu primjetila sam da sam teža ali, problem je što sam lijena za vježbanje
minni girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:17   #216
Quote:
martha kaže: Pogledaj post
cijeli život mršava, iako sam imala 2 deblje faze, kad mi je bilo valjda jako cool u životu....bez živciranaj i ičega....

inače u tim mojim debljim fazama, kad sam prešla 60 kile su se počele lijepiti na mene, čak sam morala paziti što jedem, ali prvim manjim stresom-upis na fax-sve je nestalo u nepovrat. u trudnoćama sam dobila do 9 kg.

ne briga me što kažu drugi, ali ja bi voljela biti deblja, bar jedno 5 kg, bilo bi mi taman, ali ne ide. jedem , jedem, i zapravo mi se to i gadi pa ima i dana kad i ne jedem toliko puno. kad vidim slike di mi iskaču rebra hvata me muka...
ista situacija i kod mene..i ja bi tila bit deblja,al jednostavno ne mogu!
nije me briga zbog ruganja (iako mi se rijetko kad ko ruga)...
živcira me kad neko kaže:ajme ti ćeš anoreksična postat,blabla...toga mi je dosta priko glave..doktorica mi govori ajme kako si ti mršava,jesi li što jela....blabla...a ona skoro mršavija od mene..
Emitat-ZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:20   #217
a čula sam (i iskušala) da kad ideš na neki sport,imaš veću potrebu za hranom i tako se udebljaš..
kad sam se prekinula bavit sportom,ode i debljina...
Emitat-ZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 19:48   #218
[QUOTE=mishamu;18348299]DO I MAKE YOU LOOK FAT?
aaaajme ja bi tu majicu, dis to nabavila?
predobro!


majica ti je iz wgw-a...
i savršena je
crna.plavuša. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 21:46   #219
pozz

Quote:
-perica- kaže: Pogledaj post
Imam isti problem. Dajte heeeelp......
najbolje ti je krenuti nesto vjezbati, preporucujem ti sklekove... tako ces nabiti misicnu masu... sa nezdravom hranom mozes samo nastetiti svome tjelu i organizmu...
crny23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 15:46   #220
Quote:
kovrcava_mala kaže: Pogledaj post
ovo je prava tema za mene..Čitav život sam mršava i susrećem se sa raznim komentarima od poznatih i nepoznatih ljudi.Razne tete i mame mi govore da ja kod njih dođem na mjesec dana da bi dobila 20 kg.Al ne ide.Čak sam pila i b-complex,nevezano s debljinom i antibaby pilule..al kile nikako gore.
Meni je super što mogu jesti što god želim, kad god želim.Dok moje frendice ne mogu.heheh..baš sam zločesta.:P

Nekidan sam imala jedno vrlo neugodno iskustvo kod okulistice koja se je našla meni soliti pamet o mojoj mršavosti.ja njoj da normalno jedem ..blabla..a ona meni da kaj ja izmišljam ..da ak jedem da bi se trebala zdebljat..

i još najveći biser..da imam tanke očne ovojnice zato jer sam mršava..i da ak me neš udari u glavu da mogu oslijepiti..
stvarno nas ima svakakvih..ehehhe


Inače visoka sam 172 i imam 50 kg i imam 20 godina.i imam genetske predispozicije za to..Svi su mi doma mršavi.Jednostavno sam takva..Hranim se dosta zdravo,ali se i hranim u menzi, jedem čokoalde,čipseve..pijem pivu..
a čim dođu ispitni rokovi ili neko stresno razdoblje kilogrami..dole..
i nemam nikakavih zdravstvenij poteškoća.vadila sam svu silu hormona..i sve je uredu..a po metabolizmu mi se mogu namještati satovi..hehe

Jako mi smeta kriva percepcija debljine i mršavosti koja se propagira u medjima.Jer nije svaka mršavost nezdrava.Nama mršavima bez imalo problema govore :ti si mršava, daj se zdebljaj ,jel tebe doma hrane itd.A nisam nikad čula da su nekom debljem i punijem sa toliko lakoće i bez imalo susprezanja govorili daj smršavi.ili se govori na jako fini način..ugodno popunjen..

heheh...ovo.ko.da.sam.ja.napisala...od.rijeci.do.r ijeci..
zeljac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.