Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 15:41   #1981
Može li preporuka za ginekologa prek HZZO-a u zagrebu? U principu može bilo gdje osim zapadni dio grada (jarun, malešnica, trešnjevka) i dubrava. Živim na savici i nije problem provozat se malo s tramvajem... Preporuku sam dobila za dr. žigmund...al tam se danima nitko ne javlja na telefon a naručuju za 4 mjeseca a za sestru pričaju da je aždaja Inaće sam kod dr. marčete u dugavama...al bih htjela otić od njega, jer u trudnoči mi je doslovno ispio krv na slamku...morala sam izvlačit riječi iz njega, svaka druga mu je bila "ne znam"... poslao me na 3 testa na glukozu...ovi na vuk vrhovcu su poludili...kao jel on normalan, da jel on zna kakvo je to opterečenje za trudnicu...a sve zato jer mi je šečer bio normalan Nakon poroda dugo me sve dolje bolilo pa nisam ni bila još na pregledu
__________________
...ne želim da mi se skidaju zvijezde s neba...nek ostanu gdje jesu...da im mogu gledat sjaj...
roric is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:10   #1982
Može broj i smjena dr Pularić? Hvala
Lijeha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:20   #1983
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Koliko dugo se čeka na pregled?
Mislim prilikom naručivanja
nemam ti pojma kak je redovno, ja sam trudnica pa se svaki put naručujem za 4 tj unaprijed. ali ak ti je hitno, uvijek ima lufta da uletiš. u ordinaciji nikad nisam čekala dulje od pol sata od dogovorenog termina. tj. toliko sam čekala samo jednom, ostalo sam uvijek bila na redu onak kak me zapisala ili 10ak min kasnije.
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 19:53   #1984
Quote:
roric kaže: Pogledaj post
Može li preporuka za ginekologa prek HZZO-a u zagrebu? U principu može bilo gdje osim zapadni dio grada (jarun, malešnica, trešnjevka) i dubrava. Živim na savici i nije problem provozat se malo s tramvajem... Preporuku sam dobila za dr. žigmund...al tam se danima nitko ne javlja na telefon a naručuju za 4 mjeseca a za sestru pričaju da je aždaja Inaće sam kod dr. marčete u dugavama...al bih htjela otić od njega, jer u trudnoči mi je doslovno ispio krv na slamku...morala sam izvlačit riječi iz njega, svaka druga mu je bila "ne znam"... poslao me na 3 testa na glukozu...ovi na vuk vrhovcu su poludili...kao jel on normalan, da jel on zna kakvo je to opterečenje za trudnicu...a sve zato jer mi je šečer bio normalan Nakon poroda dugo me sve dolje bolilo pa nisam ni bila još na pregledu
Ovdje je popis ginekologa, HZZO-ov, za Hrv.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.

Zadnje uređivanje Teta2U : 09.01.2013. at 20:01.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 22:59   #1985
Zovem zadnjih par dana dr.Žigmund da pitam za nalaze testa, ali se nitko ne javlja...a nije mi baš usput orići do tamo.
Pa jel zna neka kak ono piše na vratima da se za rez. nalaza zove u koje sate? Hvala
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 23:35   #1986
Quote:
Lijeha kaže: Pogledaj post
Može broj i smjena dr Pularić? Hvala
01/2300852
Pon/sri popodne, uto/čet/pet ujutro
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 01:23   #1987
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Ovdje je popis ginekologa, HZZO-ov, za Hrv.
i sama sam izguglala taj popis...hvala na trudu...al meni treba, kao što sam napisala preporuka za dobrog ginića
__________________
...ne želim da mi se skidaju zvijezde s neba...nek ostanu gdje jesu...da im mogu gledat sjaj...
roric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 10:41   #1988
Komentar za ordinaciju dr. Zrinka Komadina Estatiev.

Prebacila sam negdje u travnju kod nje, i sad tražim drugog ginekologa. Inicijalno sam se prebacila jer sam trebala na operaciju, zbog uputnica, bolovanja i sl., inače sam privatno obavljala preglede, nisam niti znala di mi je socijalni ginekolog.
Jedini put kada sam bila na dogovorenom pregledu, termin sam čekala 2 mjeseca, a sam pregled cca 2 sata. Par puta prije toga kada sam trebala uputnice sam čekala između 1 i 3 sata.
Sestra uopće nema neki red prozivanja, nego svako toliko gurne glavu van i pita ko je naručen, ko je trudan, pa onda one žene koje su malo borbenije se uspiju izborit, one druge čekaju i čekaju.
Neko vrijeme nakon operacije sam imala jake bolove, telefonski sam čak uspjela dobiti sestru i zamolila je da mi se otvori bolovanje. Nisam uspjela do kraja izgovoriti rečenicu jer je sestra povišenim tonom rekla da se bolovanje ne može otvoriti preko telefona, da moram osobno doći. A ja se ne mogu pomaknut od bolova...Na kraju mi je moja dr. opće prakse bez problema otvorila bolovanje, izdala recept za analgetike...

Pokušavam se telefonski naručit za pregled od ponedjeljka. Upravo sam provjerila na mobitelu, 72 upućena poziva. Linija ili zauzeta ili se nitko ne javlja.

Sama dr. je ok, malo zbunjena, ali draga. Nije mi toliko super i nezamjenjiva da bi se isplatilo uzimat slobodan dan na poslu za svaki posjet.
gata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 20:20   #1989
dr. Mario Zadro DZ Sesvete

Molim one koje znaju da mi objasne gdje je točno njegova ordinacija. Neki dan sam obilazila i plazila i nisam mogla naći Ninsku 22 ...
Mlo neki dom zdravlja sim pa malo tam pa mi je već bilo premračno i uglavnom nisam našla...

Pomoć !!!

Hvala
patkica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 20:34   #1990
Quote:
patkica77 kaže: Pogledaj post
Molim one koje znaju da mi objasne gdje je točno njegova ordinacija. Neki dan sam obilazila i plazila i nisam mogla naći Ninsku 22 ...
Mlo neki dom zdravlja sim pa malo tam pa mi je već bilo premračno i uglavnom nisam našla...

Pomoć !!!

Hvala
Npr. nazoveš na telefon ( http://www.sesvete.hr/adresar-gradsk.../ginekologija/ ) i zamoliš upute kako ih naći...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 20:57   #1991
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Npr. nazoveš na telefon ( http://www.sesvete.hr/adresar-gradsk.../ginekologija/ ) i zamoliš upute kako ih naći...
Stvarno, nije mi to dosad palo na pamet

Skinula me sestra sa telefona....
patkica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:53   #1992
Je li bila neka u zadnje vrijeme u DZ BOrovje? Jel rade oni? zovem već tjedan dana i nitko se ne javlja nikad (a zovem i ujutro i popodne i kad god se sjetima)... nije mi baš usput za otići
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 03:18   #1993
moze li mi netko reci jel dr. zigmundovac klaic jos u laginjinoj? cula sam da je otisla u privatnike a na ovom popisu od hzzo-a je jos uvijek navedena pod laginjinu.

tnx unaprijed
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 08:52   #1994
Jel zna netko da li dr. Žigmund na Borovju prima nove pacijente?
sanjuška67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 14:24   #1995
dr. žigmund je prošli tjedan bila na godišnjem. nisam sigurna jel od danas radi ili tek od sutra. zna netko možda točnije?
i zna li možda netko od koliko do koliko točno sati traju smjene?
__________________
stanari u slonu
shedai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:10   #1996
Quote:
sanjuška67 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko da li dr. Žigmund na Borovju prima nove pacijente?
Prima. Smjene su od 13:30 do 19 ili 20 i od 7:30 do 14 ako sam dobro zapamtila.
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:12   #1997
Quote:
Minnie11 kaže: Pogledaj post
Je li bila neka u zadnje vrijeme u DZ BOrovje? Jel rade oni? zovem već tjedan dana i nitko se ne javlja nikad (a zovem i ujutro i popodne i kad god se sjetima)... nije mi baš usput za otići
E da piše na vratima da se zove od 13 do 14 h i od 19 do 20h.
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 11:04   #1998
Na stranici dr. Beljo piše da primaju pacijente preko HZZO, ali tko zna koliko je stara ta informacija. Čekam jučer 13h da počnu raditi i zovem, javlja se automatska poruka da se za sve upite zove od 16h, zovem opet i nije moguće uopće ostvariti vezu, danas rade od 7h, zovem opet, opet snimljena poruka da za sve upite zovem od 11h, evo čekam 11h i ako opet ne uspijem ni s kim razgovarati, moram pičiti po ovom snijegu u Dugo Selo
ms_4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 15:33   #1999
Dr. Beljo prima i dalje
Uspjela sam se prebaciti k njoj

U DZ Sesvete umjesto dr. Belužić-Šarac i dr. Srbanić sad je dr. Zlata Srebreniković
ms_4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 17:24   #2000
Bok,

trebala bi mi info ako mi netko može preporučiti ginekologa preko HZZO-a na području Vrbana/Prečkog/Jaruna/Srednjaka/Knežija?
naravno po mogućnosti da su ok ginekolozi!!!
thx!
patatina1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.