Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2011., 13:06   #61
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Bolje da nisam spomenula da ga ne volim, jer sad nitko neće davati savjete i svi su oko toga zapeli zašto ga ja ne volim kao dečka.

Sex je sex. Nema to veze s ljubavi. Il si talentiran ili ne. Sad je pitanje kako mu reći? Molim vas da ne pišete više o našoj vezi i ne analizirate je, može? Ja mislim na njegov nedostatak samopouzdanja, kako to riješiti?
Pa, draga moja, ne možeš ti riješiti njegovo SAMOpouzdanje, sama riječ kaže. Ako on misli da je sve s njegovim samopouzdanjem u redu, što bi ti tu popravljala?
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:06   #62
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Bolje da nisam spomenula da ga ne volim, jer sad nitko neće davati savjete i svi su oko toga zapeli zašto ga ja ne volim kao dečka.

Sex je sex. Nema to veze s ljubavi. Il si talentiran ili ne. Sad je pitanje kako mu reći? Molim vas da ne pišete više o našoj vezi i ne analizirate je, može? Ja mislim na njegov nedostatak samopouzdanja, kako to riješiti?
A glede ovoga....moje je mišljenje da ti zračiš tako da ne podižeš samopouzdanje u ljudi.


Znaš...to je jednostavno tako.... ili si talentiran ili ne...

p.s. ostavi ga
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:06   #63
[QUOTE=Crna dalija;37399350]
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post



Znam ja što znači pravi muškarac.


Taj tip je SAVRŠENSTVO. QUOTE]


Kad znaš, nađi onda pravoga ili se vrati ovom savršenom.

Mislim da je svaki drugi komentar na ovoj temi suvišan.

Dobro ti je netko rekao: ne voliš ga, a ni seks ti s njim nije dobar. Zašto ostaješ u tom odnosu?

Dakle, nije problem u njemu nego u tebi.
Zato jer je jako dobar prema meni i u svemu mi ugađa, ovaj koji je savršenstvo u krevetu nije takav
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:07   #64
Quote:
Biological kaže: Pogledaj post
Pa, draga moja, ne možeš ti riješiti njegovo SAMOpouzdanje, sama riječ kaže. Ako on misli da je sve s njegovim samopouzdanjem u redu, što bi ti tu popravljala?
Pa ne misli, al ga je sram o svemu pričat pa tako i o tome. Jednom mi je rekao da ga je sram ući u kafić dok je puno ljudi npr. i vidim u svakodnevnim situacija gdje god smo da se odmah promijeni nekako.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:08   #65
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Pa ok, zato sam i došla ovdje da pitam ljude na koji način mu reć da ga ne povrijedim (vidiš kako sam obzirna). Koji dio nije jasan?
sjedni s njim i reci mu: muci me to i to, mogao bis malo promijenit ovako i ovako, ja bi tad bila zadovoljnija. nije u redu da ja tebe izludim, a ja budem izostavljena na neki način.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:08   #66
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
A glede ovoga....moje je mišljenje da ti zračiš tako da ne podižeš samopouzdanje u ljudi.


Znaš...to je jednostavno tako.... ili si talentiran ili ne...

p.s. ostavi ga
Nije istina, to tako misliš, inače ja baš volim ljude komplimentirati i dizat ih u nebesa
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:10   #67
Quote:
LittleDreamer kaže: Pogledaj post
sjedni s njim i reci mu: muci me to i to, mogao bis malo promijenit ovako i ovako, ja bi tad bila zadovoljnija. nije u redu da ja tebe izludim, a ja budem izostavljena na neki način.
Imam bolji plan, prestat ću se seksat s njim (kao jučer tokom seksa, on ponižen leži, ima i zašto) pa će onda sam pitat što nije u redu. A ne da se ja tu zamaram.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:12   #68
http://www.index.hr/rouge/clanak/pet...tu/590942.aspx Evo baš današnji članak, kao za mene stvoren jel
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:13   #69
Po svemu sudeći tebi je svaki ku..c isti, razlikuju se jedino po taktici..onda učini uslugu tom frajeru
koji ionako djeluje iskompleksiran i ostavi ga, umjesto da ga još više baciš u depresiju svojim pristupom.

Bez komunikacije nema ničega - inat i durenje nikome ne pomaže
MaRina.23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:13   #70
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Imam bolji plan, prestat ću se seksat s njim (kao jučer tokom seksa, on ponižen leži, ima i zašto) pa će onda sam pitat što nije u redu. A ne da se ja tu zamaram.
mislim da ces ga tako vise povrijedit kad shvati da si sutila u vezi toga
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:14   #71
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
To jako teško jer je uvijek miran i podložan curama, te dvije koje znam....po prirodi je takav ne samo s curama, svi ga mogu zajebavati jer ne pokaže nikad zube. Kako da mu to pokažem?
A opet paše mi to što je takav
Znam ja da tebi to paše al više bi ti pasalo da nije takav,to sebi priznaj
A pričaj snjim i budi mu podložna,u sexu zalipi mi plesku i raci mu karaj me jako idiote da se zabijem u zid! heheh
50 cent nigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:14   #72
A lol.
Autorice, došla si po savjet, kontradiktorna si, odbijaš svaki suvisli komentar i savjet bivajuć još više kontradiktorna i uvodeći još čudnije detalje u priču. Konstantno se nabacuješ idejom da ćeš ga ipak ostavit ali kad ti to netko predloži, smišljaš razloge zbog kojih je to tobože neizvedivo. Svašta.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:16   #73
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
A lol.
Autorice, došla si po savjet, kontradiktorna si, odbijaš svaki suvisli komentar i savjet bivajuć još više kontradiktorna i uvodeći još čudnije detalje u priču. Konstantno se nabacuješ idejom da ćeš ga ipak ostavit ali kad ti to netko predloži, smišljaš razloge zbog kojih je to tobože neizvedivo. Svašta.
potpis
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:19   #74
ne voliš ga, s njim si samo radi seksa koji ti nije dobar. curo božja, ostavi jadnog dečka dok ga još nisi potpuno sjebala, jer izgleda da on tebe voli.
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:21   #75
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
A lol.
Autorice, došla si po savjet, kontradiktorna si, odbijaš svaki suvisli komentar i savjet bivajuć još više kontradiktorna i uvodeći još čudnije detalje u priču. Konstantno se nabacuješ idejom da ćeš ga ipak ostavit ali kad ti to netko predloži, smišljaš razloge zbog kojih je to tobože neizvedivo. Svašta.
Tako je a plus toga je frustrirana, neotesana i ne ponasa se kao zena! pravo je cudo da decko uopce ima erekciju
nestoslatko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:21   #76
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Nije istina, to tako misliš, inače ja baš volim ljude komplimentirati i dizat ih u nebesa
Što znači komplimentirati ljude i dizati ih u nebesa?

Meni je dovoljno pročitati, pa neka je i izvađeno iz konteksta, da on tijekom seksa leži ponižen pa da shvatim kako si ti daleko od toga da u njemu gradiš samopouzdanje.

Shvati da ljude ne možemo mijenjati, možemo ih jedino prihvatiti takvima kakvi oni jesu.
On će možda nekoj drugoj curi biti savršen sa svim manama koje si ti navela da ima.

On nije savršen tebi, a to je dovoljan razlog da ga ostaviš.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:24   #77
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Što znači komplimentirati ljude i dizati ih u nebesa?

Meni je dovoljno pročitati, pa neka je i izvađeno iz konteksta, da on tijekom seksa leži ponižen pa da shvatim kako si ti daleko od toga da u njemu gradiš samopouzdanje.

Shvati da ljude ne možemo mijenjati, možemo ih jedino prihvatiti takvima kakvi oni jesu.
On će možda nekoj drugoj curi biti savršen sa svim manama koje si ti navela da ima.

On nije savršen tebi, a to je dovoljan razlog da ga ostaviš.
potpuno se slazem s ovim.
ali ona to nece shvatit jer ocito misli da se svijet vrti samo oko nje.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:26   #78
Quote:
50 cent nigga kaže: Pogledaj post
Znam ja da tebi to paše al više bi ti pasalo da nije takav,to sebi priznaj
A pričaj snjim i budi mu podložna,u sexu zalipi mi plesku i raci mu karaj me jako idiote da se zabijem u zid! heheh
Inače sam takva i vičem, al vjeruješ da mi je njemu bed reći to jednom sam ga zamolila da mi kaže reci da me voliš karat a on meni volim te :/ sva želja mi je splasnula, koma
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:26   #79
Quote:
nestoslatko81 kaže: Pogledaj post
Tako je a plus toga je frustrirana, neotesana i ne ponasa se kao zena! pravo je cudo da decko uopce ima erekciju
Čim ga taknem stoji mu ko kosi toranj u Pizi.

Čudo, tebi se sigurno nebi digao jer se ja ne ponašam kao žena

Zadnje uređivanje chimpa29 : 29.12.2011. at 13:39.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:27   #80
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
A lol.
Autorice, došla si po savjet, kontradiktorna si, odbijaš svaki suvisli komentar i savjet bivajuć još više kontradiktorna i uvodeći još čudnije detalje u priču. Konstantno se nabacuješ idejom da ćeš ga ipak ostavit ali kad ti to netko predloži, smišljaš razloge zbog kojih je to tobože neizvedivo. Svašta.
A da netko da koji realan savjet i dobar, a ne takav poput tvoga (da sad ne vrijeđam jel), možda i ne bih bila kontradiktorna
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger