Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2009., 10:17   #2361
minimum da treba da se skrati!
ja uvijek obrijem.. ne izgleda dobro i meni je vazno telesna higijenija.
__________________
I'm serious.
siguran is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 12:39   #2362
Da ne otvaram novu temu..

zanima me da li netko sa foruma ima kakvih iskustava sa Cruzerom4 tj. ako bi bio ljubazan da podijeli svoje dojmove..za i protiv
__________________
You'll Never Walk Alone
Sponzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 15:21   #2363
Kad smo kod brijanja...danas mi je došlo muka u trgovini...neki tip koji puni police sa žvakama...širi oko sebe kumuluse smrada od znoja...a k tome je u nekoj dolčeviti 100%umjetnoj....ali da stvar bude gora...sjećam ga se po smradu od ljeta...a dolazi samo povremeno....rekla sam teti na blagajni...kaže da je uvijek takav...il se ne pere....il se ne maže....il se ne pere...
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 02:52   #2364
Muškarac bez dlaka ispod pazuha nije muškarac.
On je žena.
__________________
Nacrtati mi krila , to samo ti znas ..
Miss.Heftner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 15:13   #2365
Quote:
Miss.Heftner kaže: Pogledaj post
Muškarac bez dlaka ispod pazuha nije muškarac.
On je žena.
jel mislis? kako izgleda jedan muskarac s grmom ispod pazuha na plazi? . dok sam aktivno se bavio s sportom uvijek sam skratio samo malo....
__________________
I'm serious.
siguran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 15:19   #2366
Quote:
Sponzor kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu..

zanima me da li netko sa foruma ima kakvih iskustava sa Cruzerom4 tj. ako bi bio ljubazan da podijeli svoje dojmove..za i protiv
Koji je cruzer4 ?? najnoviji ?
__________________
I'm serious.
siguran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 15:51   #2367
Nikad u svom mladom životu se nisam brijal ispod pazuha.
Osim ako ne izgubim okladu ili me buduća cura/žena ne natjera niti ne namjeravam.
Drugo,nikad nisam nit imal većih problema s (ne)mirisom i pretjeranim znojenjem.Fa kamenje i ax sprejevi su to uvijek sasjekli u korijenu.

Da,mislim da je gay brijanje ispod pazuha,ako nije u neke više svrhe kao što je plivanje i sl.
Ostali koji još držite do svoje muškosti,ne dajte da vas preuzme ovaj novi val ljudske gluposti.

Netko je dobro rekao,žene se sve više okreću ženama jer je muškaraca sve manje ..
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 19:13   #2368
Quote:
siguran kaže: Pogledaj post
jel mislis? kako izgleda jedan muskarac s grmom ispod pazuha na plazi? . dok sam aktivno se bavio s sportom uvijek sam skratio samo malo....
Ako samo malo skratis (sto je okej.) Ne vidim zasto se osjecas prozvanim
__________________
Nacrtati mi krila , to samo ti znas ..
Miss.Heftner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 04:30   #2369
Quote:
siguran kaže: Pogledaj post
Koji je cruzer4 ?? najnoviji ?
Ustvari cruzer3..kasnije sam skužio da je cruzer4 ista stvar samo što se sa njim dobije i stalak za punjenje. Jučer kupio cruzer3
__________________
You'll Never Walk Alone
Sponzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 10:18   #2370
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Nikad u svom mladom životu se nisam brijal ispod pazuha.
Osim ako ne izgubim okladu ili me buduća cura/žena ne natjera niti ne namjeravam.
Drugo,nikad nisam nit imal većih problema s (ne)mirisom i pretjeranim znojenjem.Fa kamenje i ax sprejevi su to uvijek sasjekli u korijenu.

Da,mislim da je gay brijanje ispod pazuha,ako nije u neke više svrhe kao što je plivanje i sl.
Ostali koji još držite do svoje muškosti,ne dajte da vas preuzme ovaj novi val ljudske gluposti.

Netko je dobro rekao,žene se sve više okreću ženama jer je muškaraca sve manje ..

Pa vrjemena se mjenjaju...mislim da je brijanje pazuha vec osobna stvar higijene..kod zena je svakako normalnije da briju pazuho.Kad vidim neku neobrijanu na plazi smuci mi se cijeli dan..

Zadnje uređivanje cicamaca07 : 11.12.2009. at 11:39.
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 10:21   #2371
Quote:
Sponzor kaže: Pogledaj post
Ustvari cruzer3..kasnije sam skužio da je cruzer4 ista stvar samo što se sa njim dobije i stalak za punjenje. Jučer kupio cruzer3
Ja nemam neka iskustva,ali prijatelj jedan isto koristi Cruzer3 i kaze da je jako dobar,pouzdan jer je multifunkcionalan i moze za vise stvari da ga koristi (3in1)
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 12:12   #2372
Quote:
Sponzor kaže: Pogledaj post
Ustvari cruzer3..kasnije sam skužio da je cruzer4 ista stvar samo što se sa njim dobije i stalak za punjenje. Jučer kupio cruzer3
Kako ti funkcionira? Jel ima funkciju za oblikovanje?
Mozda i ja kupicu jedan. Samo skupljam vasa iskustva
__________________
I'm serious.
siguran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 12:26   #2373
Bio u HG-spotu braun cruzer z40 washable kad je bila rasprodaja ubo za pola cijene 320 kn dao.
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 13:49   #2374
Quote:
cicamaca07 kaže: Pogledaj post
Pa vrjemena se mjenjaju...mislim da je brijanje pazuha vec osobna stvar higijene..kod zena je svakako normalnije da briju pazuho.Kad vidim neku neobrijanu na plazi smuci mi se cijeli dan..
je, živimo u Sahari pa nemamo vode i higijenski je opravdano.
na osnovu tvog upisa ne znam gdje živiš, ali tu kod mene voda i sapun su uobičajene stvari.
nemam niš protiv ako želite da vam D&G određuju kako muškarci i žene trebaju izgledati, ali bar to nazovite pravim imenom - slijeđenje modnih trendova.
usput, to što ti se smuči pri pogledu na prirodni izgled neke osobe definitivno ne znači da s tom osobom nekaj ne štima, prst sudbine je u nekom drugom nosu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 13:51   #2375
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
Bio u HG-spotu braun cruzer z40 washable kad je bila rasprodaja ubo za pola cijene 320 kn dao.
Joooj,pa kako ja nisam znao za to...pravi sam baksuz,uvijek kasno saznam za ono sto mi treba..
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 15:48   #2376
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
je, živimo u Sahari pa nemamo vode i higijenski je opravdano.
I zar imas tamo internet konekciju??kako si to uspio??
A sto se posta tice,razliciti okusi za svakog,i to uglavnom vrijeme odredjuje ko kakav stav ce imat prema necemu..
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:05   #2377
Quote:
cicamaca07 kaže: Pogledaj post
I zar imas tamo internet konekciju??kako si to uspio??
idešššš, pokušaj duhovitosti
šteta što je neuspješan...
Quote:
A sto se posta tice,razliciti okusi za svakog,i to uglavnom vrijeme odredjuje ko kakav stav ce imat prema necemu..
slijeđenje modnih trendova, kao što sam i rekao. a sad malo razmisli tko vam ih određuje.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:07   #2378
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
slijeđenje modnih trendova, kao što sam i rekao. a sad malo razmisli tko vam ih određuje.
Dijelom i ti, kako se čini po postovima.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:08   #2379
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Dijelom i ti, kako se čini po postovima.
vidi se tko se brije
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:12   #2380
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
vidi se tko se brije
Ne brijem, ali ne pokušavam onima koji to rade reći da griješe ili da nisu normalni ili da su pederi.
Ko želi nek brije, ja baš i nisam dlakav.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger