Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2004., 19:36   #61
Quote:
H3MAT0M kaže:
Onda skroz skini autocad sa kompa, restartaj i onda ponovno instaliraj. Stvarno ne znam u čemu je problem, meni taj acad 2004 radi super od prvog dana.
To sam napravila prosli put (doduse, tada su bili instalirani, ali nije mi primao ni shortcute), nakon ponovne instalacije sve je bilo u redu - do danas?! (hm, moram priznat da ga nisam nesto previse ni palila u medjuvremenu) Zato ti i kazem da mi se ne da svaki put kad ne mogu nac Express tools ponovo instalirat Autocad jer ce to ocito zavrsit tako da cu ga morat ponovo instalirat svaki put kad ga budem htjela upaliti... sta stvarno ne postoji neki nacin da im naredim da se pojave?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:41   #62
Žao mi je, ne znam.
Da li možda imaš kakvih problema sa windowsima, virusima, spywareom i sl. sranjima? Iako možda to nema veze jedno s drugim...
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:48   #63
Smrc. Ne, sve drugo je u redu.. nijedan program me ne muci... na kompu su mi sve moguce zastite, redovito se apdejtaju, cistim ga (domestosom ) i tako.

Ah, nista, nac cu listu shortcuta i nastavit radit. Hvala na pomoci
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:49   #64
ako ne možeš preko
VIEW-TOOLBARS-toolbars podesiti po želji ili ti tamo opče nije dodan EXPRES onda ti je nekaj čudnog ..s kompom !?
inače baš sam malo pogledal i meni je sve tamo ...ima i previše tih dodatnih izgleda tool-a , ali svi mi rade kako ih podesim
ako ne možeš to podesiti ili ti se Expres neče instalirati ...zezni ga s Mechanical desktopom ..pa neka si misli..
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:54   #65
ili desni klik na bilo koji slobodni prostor gdje su ti komandni blokovi (ne na njih ) i onda ti se pokaže što od tih dodatnih desktopa imaš za postaviti, ali prvo idi normalno
ne kužim u čemu bi bio problem ..to mora raditi...ili možda nisi "upoznata" kako ?
usput ...nauči raditi u ozbiljnim programima
VX, CATIA, Solidworks, BobCAD_CAM, MasterCAM, Enovia, Dalmia, Microstation , IGES, i naravno odlični PRO-E...i još nekih 1000 drugih
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:58   #66
View -> Toolbars = tamo mi ga uopce ne pokazuje kao opciju... ne daje mi ga ni kad desnim klikom zelim postaviti shortcut ikonice na toolbar.

Ali Express je instaliran, i cd mi to javlja i nudi mi samo opciju uninstall... i znas po cemu jos znam? Kad zadam neku naredbu iz Express toolsa (npr tframes, extrim ili superhatch) on je uredno izvrsava sto ne bi bilo moguce da mi nije instaliran (i to znam iz iskustva jer sam jednom zaboravila instalirat express tools pa acad nije htio izvrsit nijednu od tih naredbi)

A sto je Mechanical desktop?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:02   #67
Quote:
TIGMAN kaže:
ili desni klik na bilo koji slobodni prostor gdje su ti komandni blokovi (ne na njih ) i onda ti se pokaže što od tih dodatnih desktopa imaš za postaviti, ali prvo idi normalno
ne kužim u čemu bi bio problem ..to mora raditi...ili možda nisi "upoznata" kako ?
Ma uopce mi ga ne nudi kao opciju, nigdje (to sam ti taman napisala u onom postu iznad).

Quote:
usput ...nauči raditi u ozbiljnim programima
VX, CATIA, Solidworks, BobCAD_CAM, MasterCAM, Enovia, Dalmia, Microstation , IGES, i naravno odlični PRO-E...i još nekih 1000 drugih
Pomalo... jos sam student.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:03   #68
Daj probaj ovo: upiši pod command appload i onda potraži acettest.fas i odaberi. Onda klikneš load.
Nakon toga upiši pod command expressmenu.
Ovako se inače moglo importati express toolse iz acada 2000 u acad 2002 koji ih nisu imali.
Ne znam, možda proradi. acettest.fas ti se nalazi u c:\program files\autocad 2004\express
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:06   #69
ma pusti MD...ovo je interesantno...kako nema pod VIEW opcija na dnu toolbars pa onda imaš customize toolbars i ispod su ti one koje možeš metnuti !!!!! mora biti na 2004 , a bogami i svim od R10 koliko se sječam ?
ne kužim kako ih nema...mora biti !
ako ideš na podešavanje toolbarsa imaš za izabrati što ti se pojavljuje ...mora biti...mora biti...pogotovo ako je instaliran
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:10   #70
Quote:
H3MAT0M kaže:
Daj probaj ovo: upiši pod command appload i onda potraži acettest.fas i odaberi. Onda klikneš load.
Nakon toga upiši pod command expressmenu.
Ovako se inače moglo importati express toolse iz acada 2000 u acad 2002 koji ih nisu imali.
Ne znam, možda proradi. acettest.fas ti se nalazi u c:\program files\autocad 2004\express
RADI!!!

Hvala ti, hvala!
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:14   #71
Super, baš mi je drago. Ovo si sačuvaj ako će ti trebat još koji puta (iako se nadam da neće).
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:19   #72
Hocu, hvala (srecom postoji pretrazivanje Foruma)

p.s. Eto Tigman, nije ga bilo u view options... al hvala i tebi na pomoci
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 12:23   #73
Question razletile se kote :mad:

Hello.
Imam jedno pitanje.

zašto se kote razlete kada ih kopiram i pejstam u novi file?

kako mogu to spriječiti. jer ne razlete se sve, a nikako ne mogu razabrati zašto neke podivljaju, a neke ne :'(

Marija
BenSumatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 11:49   #74
Pomocu programa ACAD crta se projektna dokumentacija koja se nekada rucno crtala na
kulmanima.Dokumentacija je dosta preciznija jer se ovdje dimenzije zadaju i program ih is-
crtava.Takodje je i cisca jer se ne prlja.Sto se brzine tice mislim da onaj ko je dobro ovla-
dao ACAD-om(ne mislim bas na eksperte) moze da uradi neki slozeni projekat za(20do30)%
brze nego rucno.Neke druge prednosti ne vidim.

Pozz
Hamza_Mujanovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.