Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2010., 20:20   #21
Quote:
krkimir kaže: Pogledaj post
a možda je to malo komplicirano za curu koja nije iz Zagreba.
Svejedno, Luna ako ćeš ići od željezničkog kolodvora na Trg možeš tramvajem broj 6 ili 13. Karta za tramvaj željeznički kolodvor-Trg se ne plaća, samo da znaš.

Hvala. Vidim da me razumijes. Odlicno za tramvaj. Dobro ce mi doci. Kad bi dosla na Trg, kud onda? Gdje bi ti prvo sjeo i nesto popio i pojeo? A da nije restoran ... nesto normalno, obicno?
Luneta is offline  
Old 10.04.2010., 20:25   #22
pivnica Tomislav
Idem tamo već više od 12 godina na pivo, nekada i nešto pojedem.
Krkimir is offline  
Old 10.04.2010., 20:25   #23
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Hvala puno.

Zao mi je ako sam poremetila temu. Jednostavno nisam znala gdje da postavim pitanje. Istina, ne bi u pothodnik. Bit cu u drustvu nekoga tko ne pozna grad, a ne znam ga ni ja. Malo nezgodno, plus imamo malo vremena.

Sto bi vi napravili?

Gdje bi sjeli i porazgovarali i nesto pojeli a da nije pothodnik i da se ne sramotim pitajuci prolaznike za tu pizzeriju. Zar nema nigdje blize neko mjesto... za sjesti i pojesti nesto?
Ima.
Kad od kolodvora kreneš prema trgu ima nekoliko mjesta,ali za sjesti i na miru porazgovarati preporučam Lenucci.
S lijeve strane prema Trgu na oko 500m-Zrinski trg 15
Također imaš i kavanu hotela Palace - uočljiva zgrada također s desne strane - Strossmayerov trg 10

Nemoj očekivati neke velebne trgove,ustvari oba lokala su na pločniku uz prometnicu.
Dlapek is offline  
Old 10.04.2010., 20:28   #24
Hvala dlap.

Sad vec imam izbor. Vjerujem da cu se negdje smjestiti.
Luneta is offline  
Old 10.04.2010., 20:34   #25
Lenuci je lounge- ast, pa prema tome (vezano uz hranu, a i piće) moguće i skuplji od prosjeka.

Oba dlapičina izbora su lijepa za sjesti, ugodan ambijent. I tek 100 metara bliže od mog prijedloga.


No ovo što sam ti preporučio (Nocturno) je jako blizu (imaš kartu) Trgu, a svi znaju za njega. A uz malo truda, uz kartu s linka koji sam ti dao možeš i bez pitanja naći Skalinsku.
Cijene su vrlo povoljne, a hrana vrlo ukusna.

Zadnje uređivanje Deedy : 10.04.2010. at 20:40.
Deedy is offline  
Old 10.04.2010., 20:40   #26
Hvala Deddy.

Osim te pizzerije ima li neka u Ilici? U Jurisicevoj. Sve, samo da ne gubim vrijeme na trazenje.
Luneta is offline  
Old 10.04.2010., 20:44   #27
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Hvala Deddy.

Osim te pizzerije ima li neka u Ilici? U Jurisicevoj. Sve, samo da ne gubim vrijeme na trazenje.
Luna, odi tamo. Od sata na Trgu to je najbliže ikad! i od svih ostalih u gradu.
Zajebi Ilicu i Jurišićevu. Nema i ako ima, ne valja.

Od sata na Trgu to (Skalinska) je 50tak metara udaljeno.

I stavljam ti se na raspolaganje (no zaboga, nije li dosta ova karta)
ova karta da bez pitanja nađeš?


Ako ne, kao što rekoh, stavljam ti se na raspolaganje da me nazoveš na mob. kad dođeš do Trga, u pola minute ti objasnim u koju ulicu da uđeš i to je to.
Kvragu. Pa ne može biti jednostavnije.
Deedy is offline  
Old 10.04.2010., 21:06   #28
Deddy ti si jako ljubazan.
Luneta is offline  
Old 10.04.2010., 21:21   #29
A koliko vremena imaš, i što bi htjela jesti?
Krkimir is offline  
Old 10.04.2010., 21:22   #30
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Deddy ti si jako ljubazan.
Ma daj, to je sitnica.


Quote:
krkimir kaže: Pogledaj post
A koliko vremena imaš, i što bi htjela jesti?
Uostalom, Luna, pazi sad- ima nas i ljubaznijih.
Deedy is offline  
Old 10.04.2010., 21:27   #31
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post


Uostalom, Luna, pazi sad- ima nas i ljubaznijih.
Ne zezaj sad.

Krkimir, sat dva. Nije stvar u jelu vec u blizini kolodvora, Trga i jednostavnom ambijentu i lakom pronalasku.

Mislim da je pizza univerzalna za sve prilike.
Luneta is offline  
Old 10.04.2010., 21:31   #32
Za jedan sat jako teško možeš doći od kolodvora do trga, naći Skalinsku, naručiti + čekati da se napravi + pojesti, i vratiti se na kolodvor.
Za dva sata možeš sigurno.
Samo da znaš.
Krkimir is offline  
Old 10.04.2010., 21:35   #33
Je, trebat će ti sat i pol za sve to, bez žurbe. U pravu je.
Deedy is offline  
Old 11.04.2010., 01:19   #34
Buduci da je za geliranje pektina nuzan secer, pokusala bih napraviti marmeladu s agarom umjesto pektina (i tekucim umjetnim, ako ikakvim, zasladjivacem). Je li to moguce napraviti u pekacu kruha? Koliko kisela smije biti smjesa? Sok narance, recimo, nisam uspjela zgelirati agarom.
patientia is offline  
Old 11.04.2010., 02:18   #35
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
(nisu li tu pizzeriu, btw... nedavno rasformirali i sad je tu nešto potpuno drugo?).
Jesu, sad je tamo neka ljekarna . Fali mi miris pizze kad prolazim onuda .

Inace Luna u pothodniku imas Daily Fresh ako ti to nesto znaci. Iako i ja glasam za Skalinsku.. lijepo vrijeme, sjest malo vani, ma gust
Doria is online now  
Old 11.04.2010., 02:25   #36
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Buduci da je za geliranje pektina nuzan secer, pokusala bih napraviti marmeladu s agarom umjesto pektina (i tekucim umjetnim, ako ikakvim, zasladjivacem). Je li to moguce napraviti u pekacu kruha? Koliko kisela smije biti smjesa? Sok narance, recimo, nisam uspjela zgelirati agarom.
Borovnicu sam bez problema izgelirao s kombinacijom stevie i ekstrakta iz kore dunje. Prirodni pektini ne reagiraju sa svježom smokvom, papajom i još nekim voćem, te ne podnose kuhanje dulje od 7 min. Za brusnicu sam morao dodati nešto meda jer je samo sa steviom ostala gusto tekuće konzistencije, a kombinacija trešnja-naranča izvanredno reagira s malim količinama tapioke. Ne koristim gotove-kupovne proizvode. Steviu i ekstrakt dunjine kore radim sam.

Zadnje uređivanje Pellaprat : 11.04.2010. at 02:28. Reason: nadopuna
Pellaprat is offline  
Old 11.04.2010., 03:24   #37
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Buduci da je za geliranje pektina nuzan secer, pokusala bih napraviti marmeladu s agarom umjesto pektina (i tekucim umjetnim, ako ikakvim, zasladjivacem). Je li to moguce napraviti u pekacu kruha? Koliko kisela smije biti smjesa? Sok narance, recimo, nisam uspjela zgelirati agarom.
Da probaš s gustinom? Kad se voćni sok skuha s pudingom, nastane žele, a to je isto škrob... Samo ga dodaj manje
coco zoe is offline  
Old 11.04.2010., 10:59   #38
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Borovnicu sam bez problema izgelirao s kombinacijom stevie i ekstrakta iz kore dunje. Prirodni pektini ne reagiraju sa svježom smokvom, papajom i još nekim voćem, te ne podnose kuhanje dulje od 7 min. Za brusnicu sam morao dodati nešto meda jer je samo sa steviom ostala gusto tekuće konzistencije, a kombinacija trešnja-naranča izvanredno reagira s malim količinama tapioke. Ne koristim gotove-kupovne proizvode. Steviu i ekstrakt dunjine kore radim sam.
Kako radis ekstrakt kore dunje? Gdje uopce nabaviti dunje, kad im je sezona?
patientia is offline  
Old 11.04.2010., 11:00   #39
Quote:
coco zoe kaže: Pogledaj post
Da probaš s gustinom? Kad se voćni sok skuha s pudingom, nastane žele, a to je isto škrob... Samo ga dodaj manje
To je jedna od mogucnosti, samo mi se bas ne svidja konzistencija za marmeladu (recimo, onog sloja od pudinga od visanja u Schwarzwald torti).
patientia is offline  
Old 11.04.2010., 15:05   #40
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Kako radis ekstrakt kore dunje? Gdje uopce nabaviti dunje, kad im je sezona?
Sezona im je od početka 10. do sredine 11 mjeseca. Imaš dvije sorte; potpuno glatku i nešto svjetlije kore (prema limun žutoj), i malo dlakavu, tamnije kore (prema rumeno žutoj). Slijedeća važna razlika je da od lista prve, uvarak ne mijenja boju ili postane blijedo zelenkast, a od druge uvarak postaje karmin crvene boje čim lišće dodirne vrelu vodu, ima intenzivan, vrlo ugodan miris, a u narodnoj medicini je poznat kao lijek protiv proljeva.
Ekstrakt kore radim isključivo od ove druge, tako da ju grubo ogulim s pola cm pulpe, narežem na manje komade koje odmah stavljam u vrlo jako razrjeđenje limuna (pola soka,pola vode) jer u protivnom izuzetno brzo oksidira. Potom ju usitnim u blenderu, zajedno sa sokom limuna i uvarkom od lišća. Na 1 kg tako usitnjene kore stavim 1 dcl uvarka i sav sok limuna u kojem se namakala (cca1,5dcl). Ovakav, vrlo gusti pire punim u staklenke koje odmah zatvorim, stavim u vodenu kupelj 15-20 min. na 65 C, te pojačam i držim još 4-5 min na 90 C. Kod ovakve termičke obrade, sadržaj je steriliziran, a pektin ne propadne. Kroz neko vrijeme, na hladnom ova smjesa postaje tvrda (duplo tvrđa od npr kitenkessa), ali se kada ju zatrebaš reže nožem i brzo opušta na toplom. Zavisno od toga za što će mi trebati, dio ostavljam ovako, a dio odmah radim sa steviom.
Pellaprat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.