Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2003., 10:59   #1
McLaren Mercedes MP4/18

"Nobody except McLaren team personnel has seen the MP4-18. It should be ready to race only in the Spanish Grand Prix, at the soonest. According to German publication Bild, the MP4-18 will be powered by a brand new Mercedes engine capable of 930 hp, which is far ahead of current F1 levels." - www.f1-live.com

Cini se da nas ocekuje jedna jako zanimljiva sezona... Slicna onoj iz 1998. godine...
__________________
World Champion 2007
Raikkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 11:30   #2
Re: McLaren Mercedes MP4/18

Quote:
Raikkonen kaže:
"Nobody except McLaren team personnel has seen the MP4-18. It should be ready to race only in the Spanish Grand Prix, at the soonest. According to German publication Bild, the MP4-18 will be powered by a brand new Mercedes engine capable of 930 hp, which is far ahead of current F1 levels." - www.f1-live.com

Cini se da nas ocekuje jedna jako zanimljiva sezona... Slicna onoj iz 1998. godine...
super, konacno ce williams imati konkurenta :-))))
BMW se isto tak nekak vrti, mozda malo slabije, ali nije sve u snazi...
no posto ce mclaren vjerojatno imati bolji aero paket od williamsa williams ce opet biti drugi na kraju sezone...

osim naravno ako motor ne slijedi primjer iz BMW-a iz 2001
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 11:45   #3
McLaren Mercedes MP4/18 - 930 ks
Bmw Williams FW25 - 920 ks
Ferrari 2003-GA - 900 ks

Kao sto sam rekao - biti ce zanimljiva sezona, u smislu da ce se McLaren(citaj Kimi) boriti s Ferrarijem za naslov prvaka. Williams je vec vozio s novim bolidom i odmah bio sporiji od ostale dvojice, tako da ove sezone nema sto traziti. U biti ima, siguran je za trece mjesto.
__________________
World Champion 2007
Raikkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 13:08   #4
Quote:
Raikkonen kaže:
McLaren Mercedes MP4/18 - 930 ks
Bmw Williams FW25 - 920 ks
Ferrari 2003-GA - 900 ks

Kao sto sam rekao - biti ce zanimljiva sezona, u smislu da ce se McLaren(citaj Kimi) boriti s Ferrarijem za naslov prvaka. Williams je vec vozio s novim bolidom i odmah bio sporiji od ostale dvojice, tako da ove sezone nema sto traziti. U biti ima, siguran je za trece mjesto.
Williams ima Montoyu za volanom tako da ima itekako što tražiti ove sezone...
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 13:27   #5
Quote:
Raikkonen kaže:
McLaren Mercedes MP4/18 - 930 ks
Bmw Williams FW25 - 920 ks
Ferrari 2003-GA - 900 ks

Kao sto sam rekao - biti ce zanimljiva sezona, u smislu da ce se McLaren(citaj Kimi) boriti s Ferrarijem za naslov prvaka. Williams je vec vozio s novim bolidom i odmah bio sporiji od ostale dvojice, tako da ove sezone nema sto traziti. U biti ima, siguran je za trece mjesto.
1. ove snage nisu tocne, sigurno postoji odstupanje do 10%...kod mclarena sigurno na manje, kod williamsa isto tak, a ferrari je mozda malko vise od 900, ali opet manje od ostale dvojice
2. dok dodju novi bolidi ferrarija i mclarena, williams ce srediti neke probleme (ako ne i sve) i opet ce biti jako gusto
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 19:00   #6
Quote:
Blackbird kaže:
Williams ima Montoyu za volanom tako da ima itekako što tražiti ove sezone...
uz montoyu imaju oni i ralfa tako da ne samo da itekako imaju sto traziti nego imaju sto ocajnicki traziti...- vozaca!!!
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 21:08   #7
Bravo, Kimi će biti prvi!!!!!!!!1.
 
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 21:28   #8
Kako je zatvorena moja tema(zato jer ne veliča Ferrari) i usmjeren sam ovdje, pa evo malo statistike Mclarenovih vozača jer je nakon Aust. došlo do promjene istaknuo sam sve promjene:
Evo malo statistike (znam da je FIA obožava):
Australian GP
Circuit length: 5.303 km / 3.295 miles
Race distance: 307.57 km / 191.11 miles
Laps: 58
Inaugural race: 1985

McLaren statistics
Race starts: 544
Race wins: 136
Pole positions: 112
Points: 2484.5
Podiums: 351
Fastest laps: 111

David
Race starts: 142
Race wins: 13
Pole positions: 12
Points: 410
Podiums: 58
Fastest laps: 18

Kimi
Race starts: 35
Race wins: -
Pole positions: -
Points: 39
Podiums: 5
Fastest laps: 2

 
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 21:29   #9
Quote:
Q-master kaže:
Kako je zatvorena moja tema(zato jer ne veliča Ferrari)
:2up:
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2003., 21:38   #10
Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
:2up:
Lijepi smajlić si mi poslala!
 
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 00:49   #11
Quote:
mr X kaže:
uz montoyu imaju oni i ralfa tako da ne samo da itekako imaju sto traziti nego imaju sto ocajnicki traziti...- vozaca!!!
Bilo bi bolje da Ferrari potraži vozača, jer ako ne budu imali puno bolji bolid od McLarena i Williamsa, pjevat će i dalje Mihajlo borbene sa četvrtim mjestom(od brata je valjda bolji...)
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 01:02   #12
Quote:
Blackbird kaže:
Bilo bi bolje da Ferrari potraži vozača, jer ako ne budu imali puno bolji bolid od McLarena i Williamsa, pjevat će i dalje Mihajlo borbene sa četvrtim mjestom(od brata je valjda bolji...)
a bash kada pomislim da si dosegnuo vrhunac...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2003., 17:19   #13
Quote:
Raikkonen kaže:
McLaren Mercedes MP4/18 - 930 ks
Bmw Williams FW25 - 920 ks
Ferrari 2003-GA - 900 ks

Kao sto sam rekao - biti ce zanimljiva sezona, u smislu da ce se McLaren(citaj Kimi) boriti s Ferrarijem za naslov prvaka. Williams je vec vozio s novim bolidom i odmah bio sporiji od ostale dvojice, tako da ove sezone nema sto traziti. U biti ima, siguran je za trece mjesto.
ha,ha,ha,ha,,, dobar si ti...

ne znam zasto... ili sam ja tako raspolozen ili.... ali nakon ove Australije nevjerojatno me nasmijavaju provale Willijamsovih i McLarenovih navijaca...

samo tako.... dajte meni i ostalim Ferraristima razloga za smijeh...
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2003., 08:47   #14
Elem,

obzirom da bi se Mercedesova pila trebala vrtiti na nekih 19200 rpm, mislim da bi pouzdanost na toj razini bila itekako upitna. No nadam se da će sve biti ok
I ako tako i bude, mislim da prerano otpisujete Cuoultharda ... Kimi je nedvojbeno strašan talent, ali ...
Početak ove sezone je to zorno pokazao, Monaco prošle godine, Interlagos 2001 ...
Pričajte što hoćete, no ako je tko u McLarenu zreo za tron, mislim da je David korak ispred Kimija ...
No svejedno,

FORZA MERCEDES !!!

el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2003., 22:10   #15
Quote:
FORZA MERCEDES !!!
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 01:48   #16
a i ako slucajno David ove godine ne osvoji prvenstvo.... kako on to SVAKE godine kaze "there's always next year"
...nikad mu nije uspjelo pa nece ni sad...
jedini kandidat za šampiona u McLarenu je Kimmi
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 22:51   #17
Quote:
Tommy kaže:
a i ako slucajno David ove godine ne osvoji prvenstvo.... kako on to SVAKE godine kaze "there's always next year"
...nikad mu nije uspjelo pa nece ni sad...
jedini kandidat za šampiona u McLarenu je Kimmi
DAAAAA a ovo je Davidova godina a iduća je Kimijeva!
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 22:52   #18
Quote:
Tommy kaže:
ha,ha,ha,ha,,, dobar si ti...

ne znam zasto... ili sam ja tako raspolozen ili.... ali nakon ove Australije nevjerojatno me nasmijavaju provale Willijamsovih i McLarenovih navijaca...

samo tako.... dajte meni i ostalim Ferraristima razloga za smijeh...
Pa, glavno da vam dajemo razloga za smijeh kad vam već naši piloti ne daju bodove!
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 23:05   #19
Talking

Quote:
Q-master kaže:
Pa, glavno da vam dajemo razloga za smijeh kad vam već naši piloti ne daju bodove!

__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.