Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2006., 13:57   #1
Liga Mufova

Dečki si napravili web stranicu na kojoj bilježe svoje pothvate, pod nazivom Liga mufova.

***********************************

„Liga mufova igra je u kojoj pobjeđuje onaj koji najviše toga zbari i poševi, no bit same igre je u zajedničkom druženju i zajebanciji.“

PRAVILA:
* "Što se bodovanja tiče, osnovno je pravilo da svaki zbar donosi 3 boda, bez obzira kako cura izgleda, koliko ima godina, da li je drolja ili nije. Kod nas nema diskriminacije, iako je svakom u interesu da zbari što zgodniju curu.
* Bonus bod dobit će i onaj tko skupi najviše uleta u jednoj večeri. Ovo pravilo promovira agresivnu i napadačku igru, te daje ''malim'' klubovima priliku da skupe pokoji bod.
* Bonus bod dobit će i onaj tko skupi 3 broja mobitela. Ne mora ih skupiti u jednoj večeri.
* Tko nađe curu unutar Lige mufova, drugim riječima, zbari ju i skrasi se s njom, dobiva svakih mjesec dana veze po 3 boda pod uvjetom da je neće varati.
* Seks sa prostitutkom nije nešto što se u ovoj Ligi smatra posebno velikim ostvarenjem, ali ako je netko dovoljno lud da to napravi (a svi znamo tko jedini je), ipak će biti nagrađen s 3 boda za originalnost i nekonvencionalnost.
* Svatko tko bude namjerno smetao drugim igračima dok pokušavaju osvojit curu dobiva žuti karton. Ako nastavi s tim, dobiva crveni karton i mora otići doma"

„Liga mufova osnovana je u ožujku 2003. godine. Legenda kaže da su je osnovala trojica mladića nakon prekida sa svojim curama i gubitka motivacije za daljnjim izlascima van. Pravila su bila još nedovoljno definirana i previše moralno opterećena. Za drolje se dobivalo manje bodova, kao i za ružne cure. Prostitutke su bile zabranjene. Nije bilo ni nikakvih bonus bodova.“

„Onaj tko kaže da je ova igra odvratna i vrijeđa žene, u krivu je. Ljudi subotom navečer i tako bare iz manje-više statističkih razloga, da bi se mogli poslije hvaliti koliko su toga poševili. Što se tiče ozbiljnih veza koje nastaju iz toga svega, Liga mufova podržava igrače kojima je želja skrasiti se.“

„Ovaj Inzaghijev ulet spada definitivno među najlegendarnije. Što je najsmješnije, još je i upalio. Naime, Inzaghi je u Purgeraju uletio jednoj djevojci, i primjetio je da se pali na njega. Onda ju je, ničim izazvan, pitao: ''Jesam li ja majmun?'' Ona mu je odgovorila da nije, da joj je ok. Ali on ne odustaje: ''Priznaj da sam majmun!'' Ona mu je odgovarila da nije, da joj je sladak. Nakon toga Inzaghi nema izbora i bari se s njom,a nakon nekog vremena provedenog u brijanju, još ju za kraj pita: ''Jel ovo bilo majmunstvo?'' Nema sumnje, ovakav ulet nikad mu više neće upaliti.“

******************************


Vrijeđa li vas to? Mislite li da su svi muškarci takvi? Mogu li se takvi muškarci promijeniti? Bojite li se da ne naletite na muškarca koji tako razmišlja? Ili ovo smatrate dječačkom šalom (boys will be boys) i mislite da je to sve normalno, odnosno da su takvi muškarci sposobni za funkcionalnu vezu s nekim poput vas?

Za kraj, informacija: "Liga mufova počinje 26.11.2005. a završava početkom srpnja slijedeće godine."
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:00   #2
Kasniš, srećo. link
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:00   #3
bas sam se tebe sjetila kad sam vidjela taj clanak
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:01   #4
Mene?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:02   #5
da, tebe, cats ako cemo se zajebavat

pa nemas ti muf, nego blue
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:06   #6
Quote:
Cats kaže:
Kasniš, srećo. link
Ne kasnim, nego želim ozbiljne odgovore punoljetnih ljudi. Prvenstveno žena. Jer koliko god da je sve smiješno i zajebancija, da se fino isposvađat oko nekih teza koje bi mogle iskočit.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:08   #7
Quote:
Natch kaže:
bas sam se tebe sjetila kad sam vidjela taj clanak
I, Nać? Tvoji odgovori?
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:13   #8
Quote:
Blue kaže:
Vrijeđa li vas to? Mislite li da su svi muškarci takvi? Mogu li se takvi muškarci promijeniti? Bojite li se da ne naletite na muškarca koji tako razmišlja? Ili ovo smatrate dječačkom šalom (boys will be boys) i mislite da je to sve normalno, odnosno da su takvi muškarci sposobni za funkcionalnu vezu s nekim poput vas?
1. ne vrijedja.
2. ne mislim
3. mogu
4. bojim
5. ne smatram
6. ne mislim
7. ne, sa mnom tesko
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:16   #9
A gdje je nestao onaj ženski impuls da baš TI promijeniš tipa koji ti se sviđa? Ono, "mogao je bit svakakav prije, ali sada, sa mnom i zbog mene se promijenio..." i "bio je takav jer nije upoznao mene"

p.s.

Zašto se bojiš da ne naletiš na takvog tipa? Mislim, što ga ne bi trebala skužit na kilometar ako je to tako nenormalno i nezrelo?
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:18   #10
Quote:
Blue kaže:
A gdje je nestao onaj ženski impuls da baš TI promijeniš tipa koji ti se sviđa? Ono, "mogao je bit svakakav prije, ali sada, sa mnom i zbog mene se promijenio..." i "bio je takav jer nije upoznao mene"
zelis reci da postoji realna mogucnost da takvi frajeri postoje?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:19   #11
Iako su meni ljudi koji se bave skupljenjem trofeja uvijek bili u kurcu, mislim da je pozitivno demistificirat barenje. Ti klinci ne rezoniraju zapravo bitno drugačije od većine ljudi oba spola, a što prije nekog prođe faza moram-pojebat-10-kolegica-ovaj semestar, to bolje.
Inače se nađeš u situaciji da imaš 45 godina a i dalje faćkaš studentice. Što je za većinu - otužno
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:20   #12
Quote:
Blue kaže:

Zašto se bojiš da ne naletiš na takvog tipa? Mislim, što ga ne bi trebala skužit na kilometar ako je to tako nenormalno i nezrelo?
mozda me takvi podsvjesno privlace? mozda ih zelim promijeniti?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:21   #13
Quote:
Silajn kaže:
Iako su meni ljudi koji se bave skupljenjem trofeja uvijek bili u kurcu, mislim da je pozitivno demistificirat barenje. Ti klinci ne rezoniraju zapravo bitno drugačije od većine ljudi oba spola, a što prije nekog prođe faza moram-pojebat-10-kolegica-ovaj semestar, to bolje.
Inače se nađeš u situaciji da imaš 45 godina a i dalje faćkaš studentice. Što je za većinu - otužno
o silajn. kad ces diplomirati?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:21   #14
Quote:
Blue kaže:
Mislim, što ga ne bi trebala skužit na kilometar ako je to tako nenormalno i nezrelo?
Pa, nenormalni i nezreli ljudi nisu nužno idioti Ima ih i izrazito talentiranih za prepoznavanje slabih točaka 'žrtve'. Igre bez granica
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:23   #15
Quote:
Blue kaže:
Ne kasnim, nego želim ozbiljne odgovore punoljetnih ljudi. Prvenstveno žena. Jer koliko god da je sve smiješno i zajebancija, da se fino isposvađat oko nekih teza koje bi mogle iskočit.
Moje mišljenje o ovome prvenstveno ovisi o detalju jel oni kažu tim curama da su dio projekta ili bodove bilježe njima iza leđa.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:23   #16
Quote:
Natch kaže:
o silajn. kad ces diplomirat?
Nemam pojma, možda nikad
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:25   #17
Quote:
Cats kaže:
Moje mišljenje o ovome prvenstveno ovisi o detalju jel oni kažu tim curama da su dio projekta ili bodove bilježe njima iza leđa.
sad se i ti pravis blesava. ko da se nikad nisi s prijateljicama kladila koja ce ih vise zavesti i koji ce frajer prije pasti
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:57   #18
Quote:
Blue kaže:
Dečki si napravili web stranicu na kojoj bilježe svoje pothvate, pod nazivom Liga mufova.
Vrlo zabavna stranica.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 15:12   #19
Meni je super shema kako su se podijelili u momčadi i sve. Ja bih im dao više medijske pažnje.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 16:56   #20
Uzeo sam si malo vremena i još malo pročitao Ligu mufova, sad za ozbiljno, posebno stvari na linku "Pregled kola". Šema je super, originalna i duhovita. Osim toga, dečki se puno zajebavaju i na svoj račun.

Mislim da kontra ovog mogu bit samo frustrirane babetine
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.