Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 12:07   #201
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
ok tatek

gle imam frenda tam i veli da može bit puno gore kaj se tiče jebanja psihe a i fizički al prenošenja znanja instruktora je na maksimumu tak da nebuju niš manje od tebe naučili

gle ko se trudi njemu bu bilo jebeno a ko ne (a ima ih) nebu
AHA svako bu za sebe rekao da mu je najteže , možda se dečko prestrašio i sada radi frku od toga! a to je sto posto tako! i meni su svašta govorili dok ja nisam došao do toga i vidio da to nije tako velika stvar! svatko na drugačiji način to doživi! ja mislim da je najača stega bila odmah poslije rata , tada su svi bili grunuti u glavu , sada su isto grunuti u glavu ali sa dozom tolerancije!
ONYX222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 12:35   #202
Quote:
Grga-os kaže: Pogledaj post
Sinko, mislim da si se malo previš uživo. Ajde napiši ti meni koji si rod, pa onda ti možda povjerujem makar dio, ali i previše dobro poznam sustavda bi padao na ovakve priče. Možda si radio više nego drugi ročnici, ali malo smanji doživljaj.
Gdje će ovi novi klinci naučiti više od tebe u tri mjeseca? Prvo nije samo tri mjeseca, već nakon odsluženog roka idu na dodatnu obuku u trajanju od cca 2 mjeseca. Drugo spusti se malo na zemlju i nemoj si umišljati a si u 6 mjeseci uspio popiti svu pamet svijeta.
Ako stvarno toliko želiš u vojsku i dalje ti teče prijem onih koji su odslužili vojni rok prije. Koliko sam vidio bacivši pogled malo unazada pokušao si i problem u psiho testu. Tu ti nemogu pomoći. Neznam kakva je procedura u slučaju pada na lječničkom (žalba, ponovni test i sl.), ali nisam ja pisao tvoj test. Jednom prilikom doživio sam da su mnoge, u to vrijeme, relativno visoke face padale na psiho testovima (u sklopu kojih su bili i testovi inteligencije (domine i sl.)), tako da si ne umišljaš da netko ima nešto protiv tebe. Nažalos još uvijek je u našem sustavu dobro imati i nekoga ko ćete pogurati, ali ako zadovoljavaš sve kriterije upadaš prije ili kasnije.
Joj stari , nebum ti rekao koji sam rod bio! to ti mogu reći u privatnoj poruci ako želim! ali sumnjam! Ja ti mogu samo reći da smo bili zajebana generacija i da su nas jebali na veliko , dok generaciju iza nas su milovali jer ih je bilo manje! ništa ti je ne uveličavam ili smanjujem! jebali su nas iz dana u dan svako malo bi kasnili na ručak po sat vremena , i svaki dan bi radili redarstva ujutro , popodne i navečer redovito , to su banalne stvari a gdje je sve ostalo! obečaju ti vikend da ideš doma i onda kada trebaš ići doma te sjebu! obuke i motorike koliko hočeš! gradiva na tone , dok smo pričali sa starijom generacijom oni takvih problema nisu imali nikada hahah i pol toga nisu uspijeli doći sa gradivom kao mi! neznam ja zakaj su nas forsali , vjerojatno se satnik za obuku malo preračunao ili ga nešto stisnulo da se pokaže brigadiru , odakle da ja znam , tu ima tisuču mogučih kombinacija! samo znam da smo bili sjebana kombinacija i ništa drugo! znam da su profesionalci govorili "pusti decu i nemoj ih toliko maltretirati" pa nisam ja superman da bih odmah trebao biti pravi vojnik , a oni su to tražili od nas! oni velike vojničine koji nemogu pretrčati 3200 m! jebat ga!

Meni su rekli da sam loše napisao psiho test , a koji test sam krivo napisao nema šanse da mi kažu! nakon dva tjedna iz ureda za obranu zovu da trebam potpisati papir , na kojem piše RAZLOG I OBJAŠNJENJE ZBOG KOJEG JE KANDIDAT ODBIJEN ne postoji! hahah pa kak ne postoji sada odjednom????
A na liječničkom mi reklli bez obzira šta sam sve pretrage prošao sa odličnim rušit če me na psiho - testu!! ja sam mislio da se zbroje sve to ocijene i na kraju daju oni odlučujuču! ali valjda nije tako!! puno rulje se žalilo za taj liječnički pregled , zvali su ih da im daju neke informacije ali ništa od toga , nitko ti ništa ne želi reći! meni je sve to smiješno!
Znam ja da tečaj traje dok se mjesta ne upotpune! kada sam ja došao u ured za obranu potpisati taj papir i pokupiti svoju dokumentaciju koju sam predao , rekao sam im da ču im to ostaviti ponovno i da me opet pozovu na taj liječnički pregled , ali mi je rekao čovjek koji tamo radi da to mogu predati ponovno za godinu dana , a on je isto neki čmrljo jebem mu mater , kada sam išao za ročničku vojsku sve mi je lijepo objasnio a sada kada ga pitam za DVO frajer ništa nezna i pravi se glup , ma oni sve znaju samo ništa ne žele reći i prave se svi mutavi!
može biti da sam ja sjebo taj psiho test, sve 5 , ali kako se igra smiješno odvijala ja ništa više ne vjerujem i sve mi je to čudno! smradovi!

i fala ti kaj gledao zadnje postove , znaš u čemu je problem!
ONYX222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 12:35   #203
Quote:
Grga-os kaže: Pogledaj post
1800 ih se javilo na natječaj što neznači da svi zadovoljavaju sve kriterije. Dio će otpasti i prije početka obuke, dio neće ostati raditi u OS nakon završetka služenja roka, dio bi ih želio dobiti časnički čin odmah na početku služenja ...
kužim , sve 5!
ONYX222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 01:21   #204
@ONYX222 & šršlo88: Podijelio sam kartone i izbrisao postove, pa vi samo nastavite s vrijeđanjem

Zadnje uređivanje Blue : 08.01.2009. at 02:06.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:17   #205
čujem uskoro će biti novi natječaj....stoga tko je za neka ide...BTW: mene zanima gdje se vrši lječnički pregled (Zg)? Na ćemu naj više ruše ljude?
Kako izgleda samo fizičko testiranje?
Hvala =)
__________________
Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
sefika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 20:21   #206
Wink

Quote:
sefika kaže: Pogledaj post
čujem uskoro će biti novi natječaj....stoga tko je za neka ide...BTW: mene zanima gdje se vrši lječnički pregled (Zg)? Na ćemu naj više ruše ljude?
Kako izgleda samo fizičko testiranje?
Hvala =)
Odi na stranice MORH-a imaš link za urede za obranu, odi u ured za obranu predaj papire(domovnica, rodni list, svjedodžbe 4 razreda srednje + završna matura, potvrda o ne kažnjavanju) i ispunit ćeš upitnik, kroz par mjeseci (čit.max. 3 mj.) nazvat će te jedna vrlo uljudna žena ili muškarac iz personalne službe MORH-a i pitati da li si i dalje zainteresiran/-a za služenje.
Kada odgovoriš "Da!" onda će ti lijepo reći gdje se vrši zdravstveni pregled (Dom Željezničara pop.) i kada a kada dođeš tamo i odvojiš par sati svoga vremena sve će ti biti jasno!

Sretno sa prijavom u vojsku makar sumnjam da ćeš ikada to napraviti jer ipak oni koje to zanima prvo se prijave pa onda tek mastrubiraju po forumu sa pitanjima na koje su već dobili odgovore par stranica ranije da su se udostojili pročitati sve od početka.
faber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 20:40   #207
podržavan svakog mladog čovjeka koji se odluči za profesionalnu vojsku
kad neke perspektive ni nema, a ovi sa očalama i aparatima koji su završili fakultete najlakše in je vama sad popovat da odete na fakultet i završite to, a u istočnoj ili južnoj hrvatskoj i kad ga završite nećete tako lako nać dobar posao

zato naprid u vojsku, bar ćete osim nezaposlenosti i ispijanja kava, ili rada za brokve, postati netko i nešto...
luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 21:08   #208
ljudi evo dobrih vijesti za sve koji polaniraju u vojsku a ponajviše za mene.

raspisan je natječaj za 2. naraštaj dragovoljnih ročnika evo i link.
http://www.morh.hr/natjecaji/index.asp


jako me veseli to kaj će 3 naraštaj ići u 9 mjesecu jer se nadam da ću ja upasti u taj naraštaj, i dobro je da ima i ovaj jer će sad neki otići tak da će za rujan biti manja konkurencija, iako mislim da mogu biti bolji od večine...

evo i oglas

Ministarstvo obrane Republike Hrvatske danas, 14. siječnja 2009. godine objavljuje oglas za prijavu drugog naraštaja za služenje dragovoljnog vojnog roka u Oružanim snagama Republike Hrvatske. Na oglas se mogu prijaviti punoljetni muškarci i žene, ne stariji od 30 godina i koji zadovoljavaju propisane uvjete.

Zainteresirani kandidati i kandidatkinje za dragovoljno služenje vojnog roka bit će putem Ureda za obranu upućeni 30. ožujka 2009. godine na temeljnu obuku u vojarnu "Požega", te na specijalističku obuku u Đakovo. Dragovoljno služenje vojnog roka traje 14 tjedana, a u ovoj generaciji na dragovoljno služenje vojnog roka uputit će se ukupno 250 kandidata i kandidatkinja.

Tijekom dragovoljnog služenja vojnog roka predviđena je mjesečna novčana naknada (od 2.660,00 kuna), naknada putnih troškova za dolazak i odlazak na služenje, osnovno i dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od ozljede na radu i profesionalne bolesti, te smještaj i prehrana.

Po uspješnom završetku programa obuke u skladu s postignutim rezultatima, odabranim ročnicima će se ponuditi mogućnost prijama u djelatnu vojnu službu. Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objave oglasa u tisku, a detaljnije informacije mogu se dobiti u uredima za obranu ili na Internet stranici www.morh.hr/natjecaji.

Prvi naraštaj od 250 dragovoljnih ročnika započeo je vojni rok 3. studenoga 2008. godine i završava u veljači ove godine. U 2009. godini uz drugi naraštaj koji će biti upućen na obuku 30. ožujka, očekuje se i treći naraštaj od 400 dragovoljnih ročnika koji bi sa dragovoljnim služenjem vojnog roka trebao početi u rujnu 2009.
lepotan1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 14:09   #209
Evo samo da informiram sve,dobio sam poziv,i ovaj tjedan u srijedu imam ljecnicki pregled u 7:15 u Bolnici Dubrava
FoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 21:37   #210
Quote:
FoX- kaže: Pogledaj post
Evo samo da informiram sve,dobio sam poziv,i ovaj tjedan u srijedu imam ljecnicki pregled u 7:15 u Bolnici Dubrava

e ovako pozdrav svima
u vezi ovih pregleda...stvarno su gadni pogotovo na psiho testovima
bio sam prije 2god u ročnoj vojsci i te godine sam se prijavio na natječaj
i naravno čega sam se bojao najviše psiho-testa...isti dan su mi rekli da sam pao
ali nisam odustao....prošlo ljeto predao sam ponovo papire i u 10 mjesecu bio na pregledima... ali ovaj puta sam bio u radnom odnosu kao strojar
i sve sam prošao bez problema...čak me psiholog ispitivao šta mi se desilo u
posljednijh godinu dana...čekam poziv koji treba doć svakoga dana
bit je kod psihotesta da budete odmorni i da budete opušteni...ne napeti
budite slobodni...nema ustručavanja
nadam se da će mnogima to pomoći
pa ako ste bili ročnici i prošli psihotest za straže...nema razloga da sada ne prođete....osim ak nije nekakv veći problem....
uglavnom može se proć
soldier1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 22:27   #211
Decki ja sam jedan iz prve generacije sada sto je zavrsila...vidim nasrali ste se svega...ovako...obuka nama sto je bila...bila je vrlo dobra,ispunjena svime i svacim (tko je od rocnika prije imao gadjanja iz pistolja? )...provedena je i nije dobro..na papiru je bilo odlicno,ali jednostavno samim time sto smo bili prvi,dosta toga se nije znalo kako izvesti...i bila je uzasno pretrpana sa stvarima koje je nemoguce izvesti u tom roku.ali zapovijednici su se maksimalno trudili prenijeti nam sto je vise znanja i vjestina,i svaka im cast na tome..i onaj tko je slusao,ucio,i zelio nesto i nauciti,mogao je vrlo lako...u pozegi su bile osnovne stvari,kretanja,prva gađanja,osnove kretanja,formacija,maskiranja,ovog i onog...u đakovu se lijepo radilo,islo se na gasince,tamo odrađivali koliko se dalo,jer dok zavrsi postrojavanje,dok nas busevi odvedu,tamo se bude sat-dva,i bjez natrag na rucak...najteza stvar nama je bila zima,radilo se na minus 18,deckima je pucala koza na rukama od hladnoce...i dosta je toga ovisilo tko je kakvog zapovijednika imao,neki su se ubijali u poslu,neki hladili jaja...tako da ce netko imat potpuno drugi pogled na sve to od recimo mene..sto se tice rocne vojske prije,svaki zapovijednik je rekao da je to bilo golo govno od obuke,tih 6 mjeseci sto se islo se razlikovalo u masi stvari od nase obuke,mi smo radili puno toga sto rocnici od prije blage veze nemaju...i stega je bila veca,jer ti si dragovoljno tu,i placas 20 i vise milja kuna ako odustanes il te izbace.zapovijednici su imalo stalne nadzore i provjere kako se obuka provodi,i kakvi su oni prema nama..i svi su tu,bar vecina,bila sa svrhom da ostane u vojsci i dobije posao...kog je prije od rocnika bolio kurac za sve to..naravno,i tada je bilo generacija koje su odsluzile postenih 6 mj,ali drugacije je za 360% sada i tada...al objektivno gledajuci,isplati se prijaviti..svi trebaju to proci...iskustvo je neprocijenjivo,nauci se puno stvari,prođe dobro i lose,steknu prijateljstva,naucis stegi,vidis svasta...cak i ako nemate namjeru ostati u vojsci...tko zeli,svi dobivaju ugovore,to su puni ugovori,ova obuka od 2 mjeseca sto ce sad biti je u sklopu posla,mi smo vec svi sad u DVS-u,imamo brigade svoje (bojne po novom)...3 godine ugovor,6 mjeseci probnog rada naravno,u sklopu kojeg je ta obuka 2 mj...za topnistvo,oklopnistvo,PZO,pjesadija,ovisi sta se dobilo...neki su popusili mjesta daleko od kuce,neki nisu dobili bas sto su htjeli,ali generalno gledajuci,znam iz prve ruke,vecina je zadovoljna,velika vecina,uvijek ima ljudi koji ce se zaliti i reci da nevalja...mnoge stvari i nevaljaju....ali da i ne duljim vise...moje misljenje je da se isplati,i dajem preporuku...uvijek mozete otici ako nista....

btw...za drugu sad generaciju se prijavilo preko 11.000 ljudi...tako da sretno svima koji upadnu,vucite sve veze koje znate,uz malo srece,volje,truda,i ak se vec mora,pokoju vezu,na kraju ce sve bit ok.

btw2...cure su nenormalno dobro prosle,nitko ih na nist nije tjerao,radile su nista,sve sto je bilo imalo teze nisu morale,ma pizdarije...i njih 4 su mozda postene bile,ostale su seljanke i kurve teske,da ne ulazim sad u stvari sto su se desavale po vojarni...

Zadnje uređivanje vale123 : 10.02.2009. at 22:53.
vale123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 03:58   #212
Quote:
vale123 kaže: Pogledaj post
(tko je od rocnika prije imao gadjanja iz pistolja? )
Ja. VP
Kolembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 07:12   #213
Quote:
vale123 kaže: Pogledaj post
Decki ja sam jedan iz prve generacije sada sto je zavrsila...vidim nasrali ste se svega...ovako...obuka nama sto je bila...bila je vrlo dobra,ispunjena svime i svacim (tko je od rocnika prije imao gadjanja iz pistolja? )...provedena je i nije dobro..na papiru je bilo odlicno,ali jednostavno samim time sto smo bili prvi,dosta toga se nije znalo kako izvesti...i bila je uzasno pretrpana sa stvarima koje je nemoguce izvesti u tom roku.ali zapovijednici su se maksimalno trudili prenijeti nam sto je vise znanja i vjestina,i svaka im cast na tome..i onaj tko je slusao,ucio,i zelio nesto i nauciti,mogao je vrlo lako...u pozegi su bile osnovne stvari,kretanja,prva gađanja,osnove kretanja,formacija,maskiranja,ovog i onog...u đakovu se lijepo radilo,islo se na gasince,tamo odrađivali koliko se dalo,jer dok zavrsi postrojavanje,dok nas busevi odvedu,tamo se bude sat-dva,i bjez natrag na rucak...najteza stvar nama je bila zima,radilo se na minus 18,deckima je pucala koza na rukama od hladnoce...i dosta je toga ovisilo tko je kakvog zapovijednika imao,neki su se ubijali u poslu,neki hladili jaja...tako da ce netko imat potpuno drugi pogled na sve to od recimo mene..sto se tice rocne vojske prije,svaki zapovijednik je rekao da je to bilo golo govno od obuke,tih 6 mjeseci sto se islo se razlikovalo u masi stvari od nase obuke,mi smo radili puno toga sto rocnici od prije blage veze nemaju...i stega je bila veca,jer ti si dragovoljno tu,i placas 20 i vise milja kuna ako odustanes il te izbace.
Pojasni ovo boldano....i reci mi u postotku starije osobe od 25 god. u odnosu na mlađe od 25 god. i dal je bilo u opciji za ugovor ZMIN-zračno motrenje i navođenje?
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:02   #214
Quote:
Kolembo kaže: Pogledaj post
Ja. VP
kazem od rocnika prijasnje generacije,nisu sigurno
vale123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:05   #215
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Pojasni ovo boldano....i reci mi u postotku starije osobe od 25 god. u odnosu na mlađe od 25 god. i dal je bilo u opciji za ugovor ZMIN-zračno motrenje i navođenje?
za svaki mjesec koji provedes,drzava na tebe spizdi oko 9 milja,ako odustanes u 1 mjesecu,placas toliko,drugom oko 20,trecem...racunaj...osoba starijih od 25 je nekih 10% bilo,stim da su vecina imala faksove...ako imas 25,nemas faks,nije ti bas pametno ici u vojsku..negdje 22-23 je granica...zbog napredovanja i svega...mislim,mozes,ako se pokazes ok,pa napredovat brzo...ima kombinacija...je,dobilo je ZMIN njih par,ali mali broj
vale123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:36   #216
Quote:
vale123 kaže: Pogledaj post
za svaki mjesec koji provedes,drzava na tebe spizdi oko 9 milja,ako odustanes u 1 mjesecu,placas toliko,drugom oko 20,trecem...racunaj...
Rel to regulirano preko nekog ugovora?I reci mi koje opcije uopće dobivaju žene sa sss?mislim sigurno nisu u pješadiji,pretpostavljam?
I kad ste išli uopće na testiranje za prijam ,da li se onda testirala kondicija,u biti mislim na trčanje ili u toku obuke?
I reci mi informativno za psihotest,da li je to bio mmpi 1 sa onim famoznim pitanjima tipa:Jel tvoja mama bila dobra žena????
I kakva je šema sa neispravljivim neplivačima?
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 16:02   #217
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Rel to regulirano preko nekog ugovora?I reci mi koje opcije uopće dobivaju žene sa sss?mislim sigurno nisu u pješadiji,pretpostavljam?
I kad ste išli uopće na testiranje za prijam ,da li se onda testirala kondicija,u biti mislim na trčanje ili u toku obuke?
I reci mi informativno za psihotest,da li je to bio mmpi 1 sa onim famoznim pitanjima tipa:Jel tvoja mama bila dobra žena????
I kakva je šema sa neispravljivim neplivačima?
ajme koliko pitanja...

u ugovoru koji potpises cim dodjes u zgradu kao dragovoljni rocnik,pise da nadoknadjujes sva sredstva drzavi koja su spizdil na tebe..sad nepise koliko..znam decka koji je odustao nakon 2 mjeseca,i daje 22 milje...jedan je izbacen pred sam kraj,daje skoro 30. ali mozes odustat prije prisege,koja je nekih 3 tjedna od dolaska na obuku,i neplacas nista..zene su dobile pjesadiju vecina sada,ali struka strijelac,dakle nece imat daljnu obuku dobar dio...neke ce imat..sto se toga tica,zene nisu posteđene pjesadije,nit dobivaju logistiku i slicne poslove..testiranje ide standard,prijavis se,ides na lijecnicki,tamo nema nikakvog testa kondicije,vec standard,krv,pluca,oci,usi,srce,ak nest treba extra obavis i to,jedan veliki fizikalni pregled uglavnom...motorika ide tijekom obuke,ulazna,prijelazna,i izlazna provjera...izlaznu moras proci,uglavnom norma za zene je sprdnja i prolazis kao od sale sigurno ak mozes dici nest teze od zlice...a i da nemos,tijekom obuke dodjes u kondiciju,ja sam inace lijen ko som,i nisam 10 sklekova napravio na ulaznoj kad sam dosao,dok sad ide bez problema..imas psiho test na lijecnickom da,i imas takva pitanja,nekih 50 komada,i nesjecam se sad,te gluposti jel volis tlacit zivotinje,smatras li se dobrom osobom,jel se osjecas usamljen i tako...fora kod tih pitanja je da su sva na istu shemu,na jednu temu imas 10 pitanja,i na sve odgovaras podjednako,nemos na jednom odgovorit da si drustven,a na drugom da ti smetaju ljudi...tu se pada...i imas razgovor sa psihologom,koji te ubije u pojam nekim blesavim pitanjima,al samo budes stalozena i odgovaras sto god te pita hladnokrvano i istinu...i imas test ''inteligencije'' slaganje domina nekih,brojeva,oblika,blabla...to mozes na netu vjezbat i trazit,sve je na istu foru...uglavnom na svim tim testovima masa je ljudi padala,kad sam ja bio,nekih 40% nije zadovoljilo..caka je uglavnom ne se uzjebat i mislit ''jebote necu moc''...neplivaci...u pozegi dok si jos,ide se negdje na pocetku na provjeru plivanja u osijek na bazene,tamo vide znas il neznas...i onda u đakovu se svake subote vrsi obuka neplivaca do rucka,odu na bazene u osijek,i tam se uce plivat... eto,to je to
vale123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 20:45   #218
Quote:
vale123 kaže: Pogledaj post
ajme koliko pitanja...

u ugovoru koji potpises cim dodjes u zgradu kao dragovoljni rocnik,pise da nadoknadjujes sva sredstva drzavi koja su spizdil na tebe..sad nepise koliko..znam decka koji je odustao nakon 2 mjeseca,i daje 22 milje...jedan je izbacen pred sam kraj,daje skoro 30. ali mozes odustat prije prisege,koja je nekih 3 tjedna od dolaska na obuku,i neplacas nista..zene su dobile pjesadiju vecina sada,ali struka strijelac,dakle nece imat daljnu obuku dobar dio...neke ce imat..sto se toga tica,zene nisu posteđene pjesadije,nit dobivaju logistiku i slicne poslove..testiranje ide standard,prijavis se,ides na lijecnicki,tamo nema nikakvog testa kondicije,vec standard,krv,pluca,oci,usi,srce,ak nest treba extra obavis i to,jedan veliki fizikalni pregled uglavnom...motorika ide tijekom obuke,ulazna,prijelazna,i izlazna provjera...izlaznu moras proci,uglavnom norma za zene je sprdnja i prolazis kao od sale sigurno ak mozes dici nest teze od zlice...a i da nemos,tijekom obuke dodjes u kondiciju,ja sam inace lijen ko som,i nisam 10 sklekova napravio na ulaznoj kad sam dosao,dok sad ide bez problema..imas psiho test na lijecnickom da,i imas takva pitanja,nekih 50 komada,i nesjecam se sad,te gluposti jel volis tlacit zivotinje,smatras li se dobrom osobom,jel se osjecas usamljen i tako...fora kod tih pitanja je da su sva na istu shemu,na jednu temu imas 10 pitanja,i na sve odgovaras podjednako,nemos na jednom odgovorit da si drustven,a na drugom da ti smetaju ljudi...tu se pada...i imas razgovor sa psihologom,koji te ubije u pojam nekim blesavim pitanjima,al samo budes stalozena i odgovaras sto god te pita hladnokrvano i istinu...i imas test ''inteligencije'' slaganje domina nekih,brojeva,oblika,blabla...to mozes na netu vjezbat i trazit,sve je na istu foru...uglavnom na svim tim testovima masa je ljudi padala,kad sam ja bio,nekih 40% nije zadovoljilo..caka je uglavnom ne se uzjebat i mislit ''jebote necu moc''...neplivaci...u pozegi dok si jos,ide se negdje na pocetku na provjeru plivanja u osijek na bazene,tamo vide znas il neznas...i onda u đakovu se svake subote vrsi obuka neplivaca do rucka,odu na bazene u osijek,i tam se uce plivat... eto,to je to


gle buraz cjenim sve kaj pišeš i vidim želiš pomoć al kakvih 22 milje kuna...naš ti kaj je 22 milje (brojevima 22 000 000,00 kn, slovima 22 milijona kuna)???
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 21:07   #219
Dobro,ja kazem za tisucu milja.... 22.000 kn
vale123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:42   #220
Quote:
vale123 kaže: Pogledaj post
Dobro,ja kazem za tisucu milja.... 22.000 kn
aha...

i mislio sam to i reko zabunio si se il neš al kad si to uzastopce par puta napiso reko na kojim si to drogama

pozz
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.