Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 13:35   #201
Quote:
banky kaže: Pogledaj post
A to znas kako? Sastavljas pitanja ili si ponavljala prijemni x puta?
ne,nijedno od toga...ali imam sve primjerke testova od tak negdje 2002/03,vecinom sve grupe pa sam isla malo usporedivati..imam i starije tkd..ali iz njih rijetko kad se ponovi nesto od opce kulture...vecinom se traze novije informacije
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:59   #202
Help!

Bok svima!
Trazim savjete...
Upisana sam na politoloskom faksu u Trstu. Slabo govorim hrvatski jezik jer sam sve skole zavrsila u taljanskoj skoli u Istri. Zanima me sto mislite na to koliko je vazno savrseno pricati hrvatski jezik pri objavljivanje posla vezana sa politikom i opcenito sa tim faksom. Stalno sam u panici jer mislim da necu uopce nac posla u istri... sta vi mislite?
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 23:11   #203
ma mislim da si bez brige.. danas ti je prednost znat strane jezike, a pogotovo ako to nisu engleski i njemacki ufurat ces se ti natrag u hrvatski bez problema.. bit ce ti kao da imas 2 materinja tako da ces s poslom lako. i to pogotovo u istri. (gore umag i slicno.. ) .. pa mozes raditi s talijanskom nacionalnom manjinom i slicno. bit ce posla za tebe!!
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 21:28   #204
Pitanje!
Jel politička psihologija fakat tak teška?
Zbog Blanuše pitam.
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 21:32   #205
nisam si ju uzela. al blanusa je kreten, zahtjevan, nadboudan..
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 22:44   #206
a Šiber ne drži seminare?
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 22:56   #207
iskreno ne znam, al mislim da ne- blanusa je zaduzen za gotovo sve. ali polozilo je dosta ljudi tu psihologiju, doduse hrpa dvojki, al ipak se da proci..
mislim da ti jedini problem sta moras kroz semestar stalno nesto radit - blanusa inzistira na tome.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:37   #208
thx
Mislim da ću je uzeti ak mi prodekanica dopusti upisivanje 1 izbornog extra!
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 18:27   #209
Hej pozdrav! evo čitam na web stranici da je prijemni 10.7. ove godine, za politologiju. Samo bi me zanimalo koliko ljudi se upisuje-kolike su kvote i bilo što vezano za prijemni. Hvala . .
tajcika5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 19:18   #210
Quote:
tajcika5 kaže: Pogledaj post
Hej pozdrav! evo čitam na web stranici da je prijemni 10.7. ove godine, za politologiju. Samo bi me zanimalo koliko ljudi se upisuje-kolike su kvote i bilo što vezano za prijemni. Hvala . .
imas tamo sve
upisuje ti oko 50 bez placanja i oko 150 s placanjem u oba smjera...ak se ne varam
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 02:43   #211
I postoji drugi rok na kojem primaju još 50-ak ljudi!!! Puno nas je...
leagnr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:13   #212
Jedno pitanje za studente politologije? Ljudi moji, kakve su vam namjere kad završite fax, što se tiče posla? Odnosno, jeste li već aktivni u nekoj stranci, civilnoj udruzi, Gongu, pišete, ... ??
asherah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:33   #213
gong!
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:42   #214
ne planiram se uclanjivati u stranke, pa ni u gong (jer gong sam po sebi odrazava odredenu stranacku pripadnost...90% gongovaca su ljevicari). planiram se posvetiti vise znanstveno radu ili diplomaciji, i vidjeti koje mi se mogucnosti pruzaju u kombinaciji s jos jednim drugim faxom koji namjeravam zavrsiti...
nadam se da cu zavrsiti u nekoj privatnoj tvrtci kao konzultant, a ne u drzavnoj upravi
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 20:42   #215

ja bih najradije ostao na faxu!
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 21:54   #216
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post

ja bih najradije ostao na faxu!
je, da. sretno ti u imanju prosjeka 4,9 i vise --> te pisanja magistarskog i doktorskog rada.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 22:10   #217
KOLIKI PROSJEK!?!?
Klaun is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.05.2007., 22:14   #218
samo najbolji ostaju raditi na faxu. ovi koji rade kao asisteni rasturaju ( i uvjerena sam da neki imaju i 5.0 prosjek )...sad, ako mozes takvima konkurirati - samo daj
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 22:29   #219
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
Pitanje!
Jel politička psihologija fakat tak teška?
Zbog Blanuše pitam.
hihihihihi pa tko širi glasine da je ovo teško? učila ja 10 dana i falilo mi pol boda za 5... pitanja ti se stalno ponavljaju već godinama, malo se raspitaj, postoje i skripte... jedan od lakše položenih ispita - koliko naučiš toliko dobiješ
a blanuša nije tak loš, nadobudan je al puno pomaže studentima tak da.
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 22:55   #220
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
hihihihihi pa tko širi glasine da je ovo teško? učila ja 10 dana i falilo mi pol boda za 5... pitanja ti se stalno ponavljaju već godinama, malo se raspitaj, postoje i skripte... jedan od lakše položenih ispita - koliko naučiš toliko dobiješ
a blanuša nije tak loš, nadobudan je al puno pomaže studentima tak da.
cuj 10 dana ucit za ispit na politickima bo bolonji (osim ako nisu u pitanju kursar, kardumica, padjen). ja sam znala ucit za ispite tjedan dana i manje pa opet dobit 4.. i to ne zato jer mi se posrecilo.
a i mi s obzirom na plan rada niti nemamo na raspologanju 10 dana za svaki ispit nego puno puno manje..nazalost.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.