Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 02.03.2012., 01:05   #1
Imam problem sama sa sobom!

Moj problem sam sama ja! Imam predivnog dečka, dobar,ljubazan,lijep,uredan,pošten,i sve što ide u paketu sa time! Međutim imam problem sama sa sobom.
Preko neke stranice gdje se gleda sa drugim ljudima iz cijelog svijeta i chata (naravno,to sam radila iz fore,saznala prek sestre, i u početku smo se glupirale gledajući svakakve ljude..),uglavnom,preko te str. upoznala sam njega.. Dečko je god dana mlađi od mene, crni,zgodan,pjevač i plesač,zabavljač. Predivan dečko,stvarno PREZGODAN! Pričamo na eng i ja učim a i on tako engleski jezik, međutim,imam krivnju na sebe jer mi se dečko počeo užasno sviđati. On ima prelijepi glas,osmijeh,odlično zabavlja preko kamere,nemogu da mu se ne smijem. Svaki dan jedva čekam da ga vidim (oko 4-5dana sad traje). Stalno mi piše "I love you", te da mu falim, da želi curu popud mene. (U tunisu su muslimani i žene imaju one marame na ustima i glavi i nesmije ih dečko vidjet bez toga,a ni njihovo tijelo), on to ne voli. Želi curu normalnu,kakvi smo mi.. Rekao mi je da je prijateljima pričao o meni i da često razmišlja i misli na mene..
Sve je to divno i krasno..no zaribala sam što sam mu dozvolila previše..naime khm..gledali smo se dok smo..znate već što..khm..
znam da nije dobro i ja sam sama na sebe ljuta! Iskreno ne znam što osjećam, nekako ipak mislim da nisam prevarila dečka s time. Jer ja tu osobu nikad nisam vidjela uživo,samo sam je vidjela preko kamere. Jest da je on zgodan i sve, al nikad ga neću vidjet u životu (na moju sreću ili nesreću,kako se uzme).
Moj pravi dečko je inaće predivna osoba, jest da mi u zadnje vrijeme fali sex,jer se nemamo gdje..i žao mi je radi ovog, al s druge strane to je bilo jače od mene,priznajem. Moja slaba točka. Crni dečko, prelijepog glasa, lijepe odjeće, stranac...neznam kako bi vam to opisala. Ni on ni ja ne znamo baš dobro eng,pa se znamo sporazumijevati "tijelom" preko kamere glumiti pamtomimu. Nešto preslatko. I oba dva naravno koristimo google translate i tako učimo. Neznam dal sam napravila veliku pogrešku,nisam čak ni svijesna sama.
Ja stvarno volim svog pravog dečka,preko 3godine smo skupa a 4god ga znam.
Izbjegavam cam sa ovim dečkom iz Tunisa,al jednostavno je jače od mene, ne znam zašto.
Ne znam što da radim! Svijesna sam da s njim neću nikad biti i sve. Al ne mogu da ga ne vidim kad mi stalno šalje da uključim cam kad sam online.
Neznam stvarno neznam što mi je činiti. Nema mi smisla obrisati ga jer je dečko pametan i dobar za razgovor,nesretan je u životu. Napisao mi je da umire tamo, da je nesretan tamo. Da je sretan jedino preko cam kad se dop i gleda sa curama.
Svjesna sam da nisam jedina i da ih ima još 3204i304349320493 veliki brdo (točno tako je napisao te brojke,samo još više ih) kad sam pitala dal ima još cura s kojima se gleda,svjesna sam toga... Malo mi je to odbojno iskreno,jer on je meni preko cam do sad bio jedini.
Zapravo to mi na neki naćin govori i da ne radim to više. 2 puta smo se tako gledali(online sex),danas je takodjer htio al sam otišla spavati nakon što sam 10 puta napisala da idem spavati,a na njemu se vidlo da ne želi.
Moj dečko je danas bio bolji nekako prema meni,izrazio je veliku želju za sex i želi da spavamo jedan kod drugog,iako ja baš nisam za to nekako,željela bi još imat tu nekakvu "slobodu" da sama spavam
Baš mi je totalna zbrka u glavi

Zadnje uređivanje mala15 : 02.03.2012. at 01:14.
mala15 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger