Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2012., 15:22   #1181
Kako grozno, prvo čekamo mjesec dana da nam odobre subvenciju, a nakon toga još ćemo čekati tri tjedna da vrate ugovor u banku. Baš se veselim

Baš su obzirni prema nama
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:33   #1182
Ljudi, NOVA tablica!!ali , povećao se samo broj zaprimljenih zahtjeva, i možda jedan novi odobreni, al to je onaj pomak od jednog mjesta ako neko odustane..da neće oni čekat da se zaprimi svih 800?pa tek onda pustit srEDstva i obustavit oglas.AJME
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:42   #1183
Question

Ekipo da li itko zna koliko je prosle godine trebalo da se odobre dodatna sredstva
holandezz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 19:40   #1184
Ekipa, večeras Linić gostuje u Otvorenom. Ja sam već poslao mail u HRT sa molbom da se Liniću postavi pitanje dodatnih sredstava (e-mail:[email protected]). Bilo bi dobro da im dođe još koji mail sa istom molbom, možda nas i poslušaju pa dobijemo barem nekakvu informaciju.

Navali narode, još malo pa nestalo

Ispravak: Gore navedena mail adresa ne valja, poslao ponovo na [email protected]
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 19:43   #1185
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Kako grozno, prvo čekamo mjesec dana da nam odobre subvenciju, a nakon toga još ćemo čekati tri tjedna da vrate ugovor u banku. Baš se veselim

Baš su obzirni prema nama
čekaj još da ti banka napravi krive ugovore pa sve moraš vraćat...a novi ugovori opet idu na potpis u apn
__________________
...stotka...ljudi iz kompjutera...moralna vertikala društva...znam ja tko :P
tabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 19:49   #1186
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Ekipa, večeras Linić gostuje u Otvorenom. Ja sam već poslao mail u HRT sa molbom da se Liniću postavi pitanje dodatnih sredstava (e-mail:[email protected]). Bilo bi dobro da im dođe još koji mail sa istom molbom, možda nas i poslušaju pa dobijemo barem nekakvu informaciju.

Navali narode, još malo pa nestalo

Ispravak: Gore navedena mail adresa ne valja, poslao ponovo na [email protected]
Ne funkcionira niti ta adresa, niti [email protected] koja bi im trebala biti glavna Konstantno vraća error
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:05   #1187
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Ekipa, večeras Linić gostuje u Otvorenom. Ja sam već poslao mail u HRT sa molbom da se Liniću postavi pitanje dodatnih sredstava (e-mail:[email protected]). Bilo bi dobro da im dođe još koji mail sa istom molbom, možda nas i poslušaju pa dobijemo barem nekakvu informaciju.

Navali narode, još malo pa nestalo

Ispravak: Gore navedena mail adresa ne valja, poslao ponovo na [email protected]

AJDE, AJDE, MORAMO IH ZATRPAT MAILOVIMA, JA SAM JUČER POSLALA STANKOVIĆU S OBZIROM DA SE VRDOLJAK KOD NJEGA ŠEPURIO PARAMA

AJMO AJMO, ŠALJITE
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:12   #1188
Jesi li dobio kakav odgovor? Ja sam poslao stvarno hrpu mailova, što po ministarstvu, što po APN-u, što po novinama i HRT-u, ali malo je odgovora. A većina odgovora je bilo šturo i preko neke stvari dane poluinformacije. Koma.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:13   #1189
ja sam danas poslala e-mail i Kabinetu ministra i direktno njemu.Poslat ću i na otvoreno večeras...malo tenzija dobro dođe, valjda ćemo nešto saznat
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:18   #1190
Quote:
lutia kaže: Pogledaj post
ja sam danas poslala e-mail i Kabinetu ministra i direktno njemu.Poslat ću i na otvoreno večeras...malo tenzija dobro dođe, valjda ćemo nešto saznat
Na kabinet i minisra sam poslao po tri maila što prošli što ovaj tjedan, nikakva odgovora do danas
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:21   #1191
Ovi u APN-u su u početku bili strpljivi i detaljni pri objašnjavanju, a sad im je već puna kapa svega, danas mi je jedna rekla :gospođoooo, pa ne odlučujemo mi , nego vlada RH..A jelii?!a ja mislila ti imaš 5 milijuna pa ih dijeliš.
Sve su im tanji živci, što je i za razumiti, al nemam sad dovoljno suosjećanja da ih žalim što ih svi zovu.
nevjerojatno da u nijednoj instituciji u RH ne možeš dobiti odgovor na ovo pitanje.
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:23   #1192
na jedan meil je ministar ažurno odgovorio nakon što smo mu slali pitanja poslije gostovanja u emisiji Hrvatska uživo (nevezano za ovu temu),pa sam se ponadala da će i sad, iako, to je bilo u veljači, valjda mu je odonda full inbox ;(
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:25   #1193
Quote:
lutia kaže: Pogledaj post
Ovi u APN-u su u početku bili strpljivi i detaljni pri objašnjavanju, a sad im je već puna kapa svega, danas mi je jedna rekla :gospođoooo, pa ne odlučujemo mi , nego vlada RH..A jelii?!a ja mislila ti imaš 5 milijuna pa ih dijeliš.
Sve su im tanji živci, što je i za razumiti, al nemam sad dovoljno suosjećanja da ih žalim što ih svi zovu.
nevjerojatno da u nijednoj instituciji u RH ne možeš dobiti odgovor na ovo pitanje.


Kako si samo to lijepo sročila, svaka čast.

Ovo sada već počinje ličiti na dječji vrtić, a ne na državne ustanove.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:31   #1194
ekipa, poslala sam mail na Informativni program, mail dostavljen

zatrpajte ih do emisije
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:35   #1195
Nadam se da će uroditi plodom.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 20:52   #1196
poslano pitanje na [email protected].
Nadajmo se osvrtanju na nas u ovom sveopćem bespuću financijskih problema u državi
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 21:01   #1197
evo ja sam i na antenu poslala i pitanje su pročitali u eteru

pa valjda ćemo dobiti neku informaciju
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 21:19   #1198
ma ljudi moji đabe nam sva pitanja, kad puste pustit će.
gdlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 08:08   #1199
ministarstvu je 5 milijuna ko nama 5 kuna, zato im je to i trivijalno pitanje.ništa.čekamo i dalje
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 08:58   #1200
Da, na žalost čekamo i dalje.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.