Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2014., 17:16   #961
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
jel bio neto u cirkusu?
west gate
valja li stogod?

i kak se koriste ovi popusti?
"Svi posjetitelji mogu od ponedjeljka do subote iskoristiti 50% popusta na sve ulaznice."
(al ne pise kako kada gdje)
Ja sam bila ljetos u Splitu sa curama u istom ovom cirkusu. Meni je bilo dobro, a i curama. Karte su preko tjedna 70 kn, a vikendom duplo skuplje.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 22:30   #962
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
Ja sam bila ljetos u Splitu sa curama u istom ovom cirkusu. Meni je bilo dobro, a i curama. Karte su preko tjedna 70 kn, a vikendom duplo skuplje.
aha, dakle ovo pon-subota je 70kn, nedjelja 140

ak je tak, super
nadam se da nije da moras kupiti karte na blagajni od 10-12, za predstavu u 16:30
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 09:58   #963
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
aha, dakle ovo pon-subota je 70kn, nedjelja 140

ak je tak, super
nadam se da nije da moras kupiti karte na blagajni od 10-12, za predstavu u 16:30
Koliko se ja sjećam, karte su se mogle kupiti i prije same predstave.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:21   #964
Bili smo jučer ja i moja 5-godišnjakinja na predstavi Petar Pan u ZKM-u. Predstava je dobra, zanimljiva je i dinamična, mojoj se curi svidjela, jedino se malo bojala gusara Predstava nije za mlađu djecu.
Ulaznice su 40 kn.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 17:33   #965
Evo jedna dobra inicijativa, prilika za povesti dijete u muzej

"Muzeji zajedno"
u Primorsko-goranskoj županiji
Kupnjom jedne ulaznice možete posjetiti sedam muzeja
od toga 4 u Rijeci, te po jedan u Crikvenici, Opatiji i Ronjgima.

Cijena ulaznica:
50 kn za cijelu obitelj
30kn za pojedince
10 kn za maloljetnike, studente i umirovljenike
spuzva bob is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 13:04   #966
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
aha, dakle ovo pon-subota je 70kn, nedjelja 140

ak je tak, super
nadam se da nije da moras kupiti karte na blagajni od 10-12, za predstavu u 16:30
Mi smo bili neki dan i kupili karte 15min prije predstave 60kn djeca i 70 kn odrasli.
Nije bila gužva, popunjeno 40% šatora.
Ovaj put smo ostali razočarani predstavom, bili smo prošle godine i bilo je puno bolje i za velike i male.
kiki2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 18:56   #967
likovne radionice za predškolce i male školarce :-)

Sve info su na fb eventu https://www.facebook.com/events/347188902140518/,

no kopipejstam ih i ovdje:

Z'BOJAJ!

Ciklus radionica obuhvaćaju područja koja djeci kroz praktičan rad pomaže usvojiti određeno znanje i vještine te ih upoznati ih s osnovnim elementima vizualne komunikacija kao što je boja, linija i ploha.

Istražiti ćemo proces i tehnike koje nam omogućavaju konceptualno promišljanje, kreativno razmišljanje i razvijanje spospobnosti opažanja i izražavanja.

Kroz radionice djeca će imati priliku eksperimentirati s bojama te kroz jednostavne zadatke istražiti ulogu vizualnih elemenata koji ih okružuju.

Voditeljica radionice: Maja Subotić

Dobna skupina:
Predškolci
Niži razredi osnovne škole

Datum i vrijeme održavanja:
18.01.'14. u 17 sati
25.01.'14. u 17 sati

Vrijeme trajanja:
120 min

Cijena:
Cijena pojedine radionice iznosi 130 kn. Cijena paketa radionica iznosi 210 kn.

*materijali za rad uključeni su u cijenu radionice

Sve informacije i prijave na radionice na [email protected], u subject emaila napišite Z'BOJAJ.
Atanasovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:33   #968
Dan otvorenih vrata Udruge za terapijsko penjanje Osmijeh

Udruga za terapijsko penjanje Osmijeh ponovno otvara svoja vrata i započinje s radom na adresi Škorpikova 11, Jankomir u penjačkoj dvorani Fothia. Sve zainteresirane za terapijsko penjanje i rad Udruge pozivaju na Dan otvorenih vrata u ponedjeljak 12. siječnja s početkom u 17 sati.



Sami počeci terapijskog penjanja usko su vezani uz tretman djece oboljele od skolioze, kifoze i cerebralne paralize. Penjački pokreti vrlo su dinamički, zanimljivi i razigrani što ovu aktivnost djeci čine vrlo zabavnom, a urođena potreba za penjanjem i vidljivo postizanje ciljeva izuzetno utječu na volju za radom. Kompleksnost same terapije objedinjuje rad cijelog tijela i uma te tako potiče poboljšanje motoričkih i kognitivnih sposobnosti. Izrazito dobre rezultate terapijsko penjanje je pokazalo u tretmanu djece s poremećajima u ponašanju (problemi s učenjem, ADHD, problemi percepcije, depresije itd.) i u tretmanu djece sa autizmom, a djeca s Downovim sindromom pokazala su izrazit interes za ovakav način kretanja te nakon nekog vremena počinju i samostalno penjati.

https://www.facebook.com/pages/Udrug...92086904192750
__________________
X
Mimi Bonjour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 01:02   #969
30.01.2015 noć muzeja
http://nocmuzeja.hr/
lippi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 09:39   #970
Ovo je i za djecu i za roditelje

Besplatni pregled dječjih autosjedalica - nedjelja 08.02.2015. - Zagreb
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 13:01   #971
pozdrav,

eto, sestra sa malisanima dosla iz njemacke, ostaje 2 tjedna pa eto da vas pitam sto bi im mogao pokazati? sta se nudi u zgu trenutno?

u planu mi je onaj veliki vrtic kod bocarskog doma, grad, uspinjaca, samobor, rijeka... al eto, ne znam dalje... sta ima jos u zgu? neke radionice, predstave il slicno?! mislim malo ce biti teze predstave neke jer klinci ne znaju hrvatski...
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 13:11   #972
Zooloski svakako, koliko god da su stari.
drugo, zavisi od godina tehnicki muzej je super stvar, park na bundeku...
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 13:21   #973
4 i 8 god
a tehnicki muzej, pa jel ima zanimljivosti tamo za mlade?

da, bundek i mogao bi park maksimir, zooloski budem vidio jer mojoj sestri se nije svidio kada je bila prije par godina...
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 13:28   #974
moj u dobi od 5g nije volio tehnički (prestrašio se u teslinom labu.) pa mu nije bio nešto, al zato uspinjaca pa prirodoslovni, tu bi mogli svaki dan
kiki2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 13:48   #975
zooloski se ne svidja ni meni ali jbg, klinci ga vole dok ne postanu svjesni nekih stvari. u tehnickom ima svasta, cak i za ovog od 4 a kamoli od 8
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 08:42   #976
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
pozdrav,

eto, sestra sa malisanima dosla iz njemacke, ostaje 2 tjedna pa eto da vas pitam sto bi im mogao pokazati? sta se nudi u zgu trenutno?

u planu mi je onaj veliki vrtic kod bocarskog doma, grad, uspinjaca, samobor, rijeka... al eto, ne znam dalje... sta ima jos u zgu? neke radionice, predstave il slicno?! mislim malo ce biti teze predstave neke jer klinci ne znaju hrvatski...
U samom Zagrebu djeci bi mogao biti zanimljiv i etnološki, dio sa starim igračkama, Sljeme svakako, malo ih po Šestinama provozaš, šetnja po Gornjem gradu stubama, Tuškanac, Ribnjak za igru, jezera, recimo i ona na Savici.

U okolici ima sve, seoskih gospodarstava, Stubica, Veliki Taboir, Trakošćan, može se i do Varaždina jedan dan, što bi se išlo samo u Samobor, imaju terme dvoje ili troje, Čigoč i Lonjsko polje nije daleko, rastoke, malo skrenite kad idete iz Rijeke.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 10:54   #977
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
zooloski se ne svidja ni meni ali jbg, klinci ga vole dok ne postanu svjesni nekih stvari. u tehnickom ima svasta, cak i za ovog od 4 a kamoli od 8
možda su ova djeca naviknuta na 10 puta veći i humaniji zoo od ovog zagrebačkog pa će im ovaj djelovati depresivno.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 10:58   #978
pa i Tehnički i Prirodoslovni će im biti bezveze ako su ikad bili u kojem srednje velikom njemačkom (a kamoli pravo velikom)

meni se čini logičnije voditi ih po Zagorju, po domaćinstvima i malim zamcima, a od muzeja eventualno u Krapinu.



inače za vas ostale, u Tehničkom je nedavno otvorena interaktivna (to je nova kul riječ u kulturi ) izložba o novcu, reklamiraju je kao "za djecu".
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 11:02   #979
pa bas, sve ce im biti bzvz ako su vidjeli bolje
mislim, i nasi dvorcu su nista naspram bavarskih krapina je dobra ideja sigurno!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 11:19   #980
pa dobro, al "malo i slatko" je ok za vidjet, to je naša prednost

a vidjet postav kakav su oni imali pred 20g i to u mini izdanju nije baš kul
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.