Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2012., 11:40   #21
Quote:
rozzza kaže: Pogledaj post

i vidjeste li kako nam je Omer ljubomoran?
ne zna ni on što mu se dešava...Ali kako su okrenuli priču sada se neiskusna Neriman "igra" s njim....navlači ga.
Onaj Omerov brat se previše petlja s onom Fehime, on je glup a ona lukava žena.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 12:41   #22
rekoh ja, krije svoje misli od sebe hahaha
Šta mi se sviđa kod ove serije: ne razvlače petsto epizoda da se nešto počne dešavati (jer već je počelo, samo on nije skontao još ), a druga stvar je vezana za ukućane. Obično kad dođe neka nova "snaha", još nepoželjna ili neželjena ili je došla silom prilika kao Neriman, svi ukućani po defaultu je protjeruju, ismijavaju, itd itd. A ovdje su ipak svi ljubazni, fini, pa i pokušavaju da se uklope svi zajedno, da budu porodica. Osim Melihe naravno, al ona je takva prema svima. A čini mi se da je Šahzije i prije ove promjene pokušavala da ih....da tako kažem spoji, da se nešto malo više razvije. Možda nije mislila baš na ljubav, ali na neki recimo normalan suživot supružnika (joj kako grozno zvuči ). Iako moja mama tvrdi da je to zbog love! ja ipak kažem da nije, i da žena nije toliko loša.
I ja bih rekla da će onaj Murat da se zezne opasno, Fehime je opasna, lukava, a još ima i advokata koji joj otkriva njihove slabe tačke.
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:28   #23
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
I ja bih rekla da će onaj Murat da se zezne opasno, Fehime je opasna, lukava, a još ima i advokata koji joj otkriva njihove slabe tačke.
Misliš Munir? Ma, šala, ko bi sva imena zapamtio?

Da, svekrva joj je zaista fina žena... za sad, jer nikad se ne zna.
A Fehime, Munir i advokat su negativci... za sad...

I mala zaista izvrsno glumi, samo se pitam što se uvijek djeci nešto laže?
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:59   #24
Hahahaha jeste Munir! A vidim ja kad sam napisala nešto mi čudno, ne zvuči kako treba, ma rekoh jest' tako garant Najvažnija imena znam
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:22   #25
Večeras je bilo samo 10 min nove epizode ništa nije bilo....

Kad smo kod imena, ne znam ni ja svima imena, ali inače to je slučaj sa svakom serijom kada je prvi put gledam. Večeras sam tek naučila da se onaj mladi advokat što je zaljubljen u Neriman zove Bulent ...
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:12   #26
Večeras su stvarno pretjerali. Em su vratili starog 10 minuta, em jedva nešto novo pokazaše. U pola sata stalo sve, uključujući reklame!
A meni opet taj Bulent ide na živce. Nisam gledala od samog početka seriju, kaže mi mama da je stari (Feridun) prvo njemu nudio da oženi Neriman, ali nije htio, uz riječi: "hoćeš ludom da me oženiš!"! A sad nešto ljubomoran, krivo mu, ovo ono...još diže nos u firmi, ma daaaaj.
Da se nadovežem na postove za malu: fakat super glumi. Samo facu da vidimo jasno bi sve bilo A večeras mi je posebno slatka bila: što si je naljutio?
Ako neko ima link sa epizodama koje imaju prevod bar na engleski nek bude ljubazan i podijeli s nama. Ja sam našla na YT, kanal je Yesacan, ako treba link staviću. Ali to je na turskom, mogu samo blejati u ekran i igrati se pogađanja Prvih 8-9 epizoda (možda i manje) nisam vidjela, pa bih da nadoknadim. A unaprijed neću da gledam, neće mi biti interesantno. Valjda izdržim
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:38   #27
I'm so happy!!! Našla sam mjesto na kojem možemo gledati sve epizode, sa podnaslovima! Ima nekoliko jezika dostupnih, samo idite gore, u desnom ćošku na subtitle settings i namjestite Mada kako vidim nemaju sve epizode prevod, ali ove prve imaju. Staviću link ispod, bujrum ko želi da gleda unazad/unaprijed nek izvoli. Samo jedna maaaala molbica. Iako smo na podforumu Neprikazano, ipak nemojte spojlati, ili bar upozorite na vrijeme, pa da taj post preskočimo Have fuuun

http://en.viki.com/channels/3440/videos/36624/1
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:23   #28
Uh, baš su sinoć skratili.

Ja ponekad pogledam 1 epizidu unaprijed, ali bez prevoda, možda baš zato što toliko malo puštaju!? Temu sam bila stavila gore na sapunice, ali su je premjestili ovdje, ali ne brinite neću spojlati, ni ja to ne volim.

I juče se u Lišću pojavio naš Omer, (ko gleda na Novoj TV) baš je sladak.
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 21:24   #29
opet su prekinuli seriju glupo u pola rečenice, ja sve neću gledati spojlere ali će me ovaj Pink natjerati

konačno treća sreća s učiteljem, i konačno da nije penzić

@ladyF hvala za link na Viki je prevedeno na engleski do 17 poslije nije, ali i to je dobro.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 22:30   #30
Fakat peglaju, kako blesavo prekidoše, da ne kažem glupavo!
Ja kontam - sad će on da je uči. Ma neće, rekoh, ne nadaj se, al drago mi je što sam prvi put pogodila Pa smiješno, hajde ako neće da je muškarac uči, ali mogao je naći profesoricu bar upola mlađu, nego ona nana. Al dobro, ova verzija profe mi se mnogo više dopada
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 10:20   #31
Tako se uništava sopstvena gledanost.

No, vikend je pa ćemo odmoriti i zaboraviti šta rade od serija...
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 00:20   #32
E da nadoknadim upravo taj nedostatak vikendom, sad sam fino odgledala prvu epizodu. Moram reći da sam se ogriješila o Bulenta, nije mu nuđen brak sa Neriman. Al svejedno, ne sviđa mi se lik nikako
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 14:46   #33
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
E da nadoknadim upravo taj nedostatak vikendom, sad sam fino odgledala prvu epizodu. Moram reći da sam se ogriješila o Bulenta, nije mu nuđen brak sa Neriman. Al svejedno, ne sviđa mi se lik nikako
A meni je simpatičan, onako sladak mi glumac i njemu se Neriman sviđa od početka i kad je bila sva "zelena" u faci od lijekova, dok Omer je nije ni primjećivao dok se nije sredila, i pitam se kako bi reagovo da je ona došla na zabavu sva čupava...ovako se obradovao jer je došla sređena, a mislim da bi mu smetalo da je došla nesređena.....
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 16:03   #34
Da, evo nadoknađujem propušteno pa vidim to što si rekla, tačno da mu se od samog početka sviđala. A tačno je i to za Omera. Al šta da radim, sad je kasno A i više mi se sviđa Neriman&Omer kombinacija. Taaaako su mi slatki zajedno
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 12:57   #35
Curke, gdje ste Nadoknadila sam propuštene epizode istina, s malim preskakanjima, al najvažnije sam vidjela. I pogledala sam kraj desete epizode, jer su nam onako blesavo prekinuli u petak. I moram reći (nije spojlanje, bez brige ) da ono nije bio sami kraj desete epizode, da ima još možda i više od 10 minuta epizode. Što znači da će tako da iscjepkaju cijelu seriju i da je razvuku preko većine (ako ne i cijelog) ljeta! A što dolaze odmori, što će neki da idu, neki da dolaze, i možda nećemo moći gledati - to nikom ništa. Ništa, moraćemo izgleda kolektivno na kurs turskog! Pod hitno
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 15:13   #36
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
Curke, gdje ste Nadoknadila sam propuštene epizode istina, s malim preskakanjima, al najvažnije sam vidjela. I pogledala sam kraj desete epizode, jer su nam onako blesavo prekinuli u petak. I moram reći (nije spojlanje, bez brige ) da ono nije bio sami kraj desete epizode, da ima još možda i više od 10 minuta epizode. Što znači da će tako da iscjepkaju cijelu seriju i da je razvuku preko većine (ako ne i cijelog) ljeta! A što dolaze odmori, što će neki da idu, neki da dolaze, i možda nećemo moći gledati - to nikom ništa. Ništa, moraćemo izgleda kolektivno na kurs turskog! Pod hitno
Ne bi me čudilo kada bi Pink odjednom premjestio seriju nekad u ponoć....I ja sam malo spojlala, tj. gledala sam slike na dizifilm forumu epizoda koje dolaze...

Serija je bila na nekom slabijem kanalu i glumci su nepoznati da bi postojao na neki jezik prijevod serije, tako da možemo gledati bez prijevoda, ne bi mi bilo prvi put...
A Neriman zna matematiku i fiziku a ne zna historiju i geografiju
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 16:07   #37
Da, kao što su uradili sa Tajnom ljubavi, prekinuli bez objašnjenja, pustili je kad smo skoro sve zaboravili i to u 11h. Ko će gledati seriju u 11h?!
A ovo dvoje su tako zarazni, odavno mi se neka serija nije toliko dopala kao ova.

Kako sam se nasmijala kad su je tek doveli, vjenčali, pa Omer sjedi napolju a ona izašla i zovnula ga. A on onako zamišljen skoči ko da su ga vrelom vodom polili! Nisam vidjela da se muškarac onoliko prepadne
Samo, njoj je pamet pokušavala "izaći" i dok je bila nakljukana tabletama. I kad joj je dadilja rekla da ih više ne pije (prije nego je pobjegla) nijei ih pila, i kad je Feridun prvi put je vidio, pa rekao onoj zlici da nije pričala ništa, a ona se smije .
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 10:08   #38
Vikend pa 1. maj... skroz sam se udaljila od serija, a onu sinošnju sam već odgledala na netu, pa nije bilo interesantno... zato više neću gledati unaprijed...

Inače Omer se budi, stalo mu je, pa se i trudi, a Neriman napokon izgleda normalno i sretno, ali prošlost će im izgleda da pomrsi konce... ovo nagađam...

Da, i nije mi jasno ko je ukrao onaj broš?

Zadnje uređivanje rozzza : 01.05.2012. at 10:36. Reason: x
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 23:24   #39
Heh, meni je vikend protekao u znaku serije Nisam ni ja gledala večeras, al čula sam da su ponovili većinu, još od one nastavnice! Ovi stvarno ne znaju šta rade! Budi se Omer, budi. A ne znam šta će da im mrsi konce (moraju 40 epizoda ispuniti), pogotovo pošto sam još na početku vidjela zadnjih 5-6 minuta serije, i vjerujte da sam se samo gore zbunila! Iako prilično dobro mogu pretpostaviti šta će se dešavati u bilo kojoj seriji (posebno španskim, što ni najmanje nije teško ), ono što sam vidjela samo me zbunilo, i ništa mi nije jasno . Moja mama tvrdi da Omer još uvijek voli svoju ženu. Ja ne vjerujem (moje mišljenje). Ako ga je ostavila s dijetom od 2 godine...ne vjerujem da se može takva osoba više voljeti. Istina, ne znamo šta je bilo s njene strane, a treba čuti obje strane. Samo se nadam da neće napraviti kako je otišla jer je bila bolesna, pa da ih poštedi bola, bla bla bla. To bi mi upropastilo seriju. Kao što su napravili u seriji "Suze Bosfora", koja je išla ovdje, meni je to bilo maksimalno glupo. Valjda to neće napraviti ovdje. A broš, koliko sam skontala to je uradila ona Gulaj. Jer ruka koja je ubacila broš u džep je bila ženska, i imala je mali prstenčić na ruci. A kad je Gulaj podigla broš s poda, izgledalo mi je kao da je to ista ruka.
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 23:36   #40
Ni ja nisam ni sinoć gledala, a ni večeras, mislim večeras sam gledala ali sam bila toliko umorna da ništa nisam skontala, ali vjerujem da će nam Pink pustiti sutra pola ove epizode

ja mislim da je broš ukrala služavka da se osvati.

@ladyF i mene zbunjuje razlog odlaska bivše žene, naročito nakon razgovora sestre s njem, kao da je na silu odvedena, jer zašto ona odjednom ima pravo da bude s malom? možda je u kakvom zatvoru
Da li je Omer voli još uvijek, mislim da je voli, ma koliko ga povrijedila,

Sad si me zainteresirala za kraj
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.