Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 14:29   #201
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
istina ..u ovim krugovima u kojima se ja krećem, definitivno nije volim! XD XD

jucer sam stala u pekaru
i lik ispred mene..
crna majca... jeans..i crne vansice..

i koga se sjetim


tebe

i okrene se covjek..a kad ono +40 godina
i bas mu pa paše stajling
mari_2011 is offline  
Old 03.10.2012., 14:42   #202
A kako vam se sviđaju ovi šeširići kaj se nose, i šalovi, i majice na V izrez koje izgledaju kao ženske dekoltirane....
__________________
on red dirth
Čačo is offline  
Old 03.10.2012., 14:44   #203
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post

a nekad naprosto i sam hod..onako klosarski... a lijep


gard
kakav je to hod?
kod nas je to nesto u stilu kada poskakuje kada hoda ili jednu nogu vuce za drugom...lol

nesto kao u ovome spotu

http://www.youtube.com/watch?v=xR9VeUdTzRM
Grazia is offline  
Old 03.10.2012., 14:47   #204
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post

a nekad naprosto i sam hod..onako klosarski... a lijep


gard
kakav je to hod?
kod nas je to nesto u stilu kada poskakuje kada hoda ili jednu nogu vuce za drugom...lol

nesto kao u ovome spotu
Grazia is offline  
Old 03.10.2012., 14:51   #205
Quote:
Čačo kaže: Pogledaj post
A kako vam se sviđaju ovi šeširići kaj se nose, i šalovi, i majice na V izrez koje izgledaju kao ženske dekoltirane....
uzas.. jos akd vidim da ima obrijana prsa... dodje mi da to pile prigrlim kao siroce


Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
kakav je to hod?
kod nas je to nesto u stilu kada poskakuje kada hoda ili jednu nogu vuce za drugom...lol

nesto kao u ovome spotu

http://www.youtube.com/watch?v=xR9VeUdTzRM
ovaj djir
http://www.youtube.com/watch?v=0UALKHmVc2g
mari_2011 is offline  
Old 03.10.2012., 15:54   #206
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Vas bi trebalo zaposliti u kladionici i onda samo čekate da vas netko dođe opljačkati.
Vidiš vidiš
sadness1987 is offline  
Old 03.10.2012., 17:26   #207
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
uniforma sobarice na mužjaku je naprosto...
Wat


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 03.10.2012., 21:58   #208
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Wat


-Stipe
James?

ma šalim se

mužjaku uvijek bolje stoji uniforma medicinske sestre
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 04.10.2012., 00:24   #209
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
Kid Cudi, ajme. Kako je dobar. I ova njegova oblekica iz spota, s G'nR majicom. Predobro izgleda.
Maiya is offline  
Old 04.10.2012., 00:24   #210
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Kolko ti imaš godina?: )

20
ali bez obzira na to, ljudi koji imaju od 30, pa nadalje nose starke/vansice itd
pa moj tata koji ima 49 godina nosi vansice


Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
jucer sam stala u pekaru
i lik ispred mene..
crna majca... jeans..i crne vansice..

i koga se sjetim


tebe

i okrene se covjek..a kad ono +40 godina
i bas mu pa paše stajling : cerek:
hahahah ..eto, nije nemoguće
velim, moj tata ih nosi .. i mama .. i brat

volim taj skejterski stil ..ne mogu si pomoći
Depeche E. is offline  
Old 04.10.2012., 14:38   #211
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post

20
ali bez obzira na to, ljudi koji imaju od 30, pa nadalje nose starke/vansice itd
pa moj tata koji ima 49 godina nosi vansice
20? Mlada ko rosa
Ne znam, više sam pobornik toga da se ljudi obuku u skladu s godinama. Vjerojatno zbog toga što i previše puta nailazim na likove koji kao da svom silom žele ostati mladi i onda furaju stil koji nije, ajmo reć, prikladan

Ali s obzirom da si mlada, stigneš još promjeniti mišljenje...i to preko nekoliko puta
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 04.10.2012., 14:56   #212
kada sam rekla na krugove u kojima se ja krećem, mislila sam na svoje uže društvo, je l'
taj stil preferiram, mada to ne znači da mi se nešto drugo ne sviđa, i da mi nije sexy
ja sam ponekad čista suprotnost takvom stilu zato što volim eksperimnetirati s različitim stvarima.
ali takva odjeća kod dečkiju mi je najdraža upravo zbog tog jer je najsličnija mom stilu i osobnosti.

a kaj se tiče ovoga za oblačenje u skladu sa godina, donekle se slažem, ali kroz odjeću i obuću se može izraziti osobnost osobe, pa ako netko sa 50 godina nosi starke ili bilo što ..neka nosi ako voli.

Depeche E. is offline  
Old 04.10.2012., 19:26   #213
crvene majice

Quote:
la-roux-fatal kaže: Pogledaj post
Potkošulja!
da!!!
i crne i bijele, ne znam koje su mi draže
BlackLotus is offline  
Old 04.10.2012., 19:37   #214
Košulja, ne pre uska, ali ni pre široka, traperice, tamnije, također ne uske/široke, crne starke ...
Alice-in-chains is offline  
Old 05.10.2012., 22:03   #215
Quote:
la-roux-fatal kaže: Pogledaj post
Potkošulja! Ali ne da vidim da hoda gradom u njoj, nego po kući, po vrtu, terasi i sl.
dakle najbolje je kad se vidi potkošulja ispod košulje?
Snobinaa is offline  
Old 05.10.2012., 22:23   #216
Ne mogu reći generalno da me uzbuđuje određeni tip odjeće, jer ne stoji sve na svakome jednako dobro/loše.

Sad mi je baš palo na pamet nešto što sam vidjela danas: ispred mene je ulicom hodao tip u ranim 20-im godinama, super građen, a na sebi je imao obične, sive, pamučne kratke hlačice (duge do malo iznad koljena) i najobičniju pamučnu sivu majicu s kratkim rukavima, malo uži model....
Ja sam hodala iza njega i buljila sam koncentrirano... razmišljala sam kako bi bilo lijepo uštipnuti ga za guzu, koja je u tim hlačicama djelovala supersexy
Trešnyica is offline  
Old 05.10.2012., 23:08   #217
Quote:
Trešnyica kaže: Pogledaj post
Ne mogu reći generalno da me uzbuđuje određeni tip odjeće, jer ne stoji sve na svakome jednako dobro/loše.

Sad mi je baš palo na pamet nešto što sam vidjela danas: ispred mene je ulicom hodao tip u ranim 20-im godinama, super građen, a na sebi je imao obične, sive, pamučne kratke hlačice (duge do malo iznad koljena) i najobičniju pamučnu sivu majicu s kratkim rukavima, malo uži model....
Ja sam hodala iza njega i buljila sam koncentrirano... razmišljala sam kako bi bilo lijepo uštipnuti ga za guzu, koja je u tim hlačicama djelovala supersexy
Sve OK, ali ja nisam u ranim dvadesetima.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 06.10.2012., 00:11   #218
Quote:
Trešnyica kaže: Pogledaj post
Ne mogu reći generalno da me uzbuđuje određeni tip odjeće, jer ne stoji sve na svakome jednako dobro/loše.

Sad mi je baš palo na pamet nešto što sam vidjela danas: ispred mene je ulicom hodao tip u ranim 20-im godinama, super građen, a na sebi je imao obične, sive, pamučne kratke hlačice (duge do malo iznad koljena) i najobičniju pamučnu sivu majicu s kratkim rukavima, malo uži model....
Ja sam hodala iza njega i buljila sam koncentrirano... razmišljala sam kako bi bilo lijepo uštipnuti ga za guzu, koja je u tim hlačicama djelovala supersexy
mozda smo vidile istog tipa...jedino san njega vidila da jos nosi kratke gace i rukave, isto sivo sve...a majica ne da je uzi model, nego mi se cini bar dva broja pre mala i naglasava mu misicave ruke i torzo...meni je takvo oblacenje odbojno recimo
zašto i kako is offline  
Old 06.10.2012., 00:19   #219
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
mozda smo vidile istog tipa...jedino san njega vidila da jos nosi kratke gace i rukave, isto sivo sve...a majica ne da je uzi model, nego mi se cini bar dva broja pre mala i naglasava mu misicave ruke i torzo...meni je takvo oblacenje odbojno recimo
Nije to isti..... ovaj "moj" je imao užu majicu, ali u njegovoj veličini takav uži model majice.

Uglavnom, tip je izgledao fenomenalno.
Trešnyica is offline  
Old 11.10.2012., 16:20   #220
Danas ugledala dva dečka u crnim trapericama i spitkama. Savršeni!

Inače strukirane košulje, dobre traperice, spitke, kožne jakne... uvijek pale! Volim onaj "opasan" look.
Shiraz88 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger