Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 12:38   #3941
Dakle Meho je u Samsunu.
Ne cudi me izbor grada niti najmanje.
Rodno mjesto njegove majke.I sam Mehmet je vise puta naglasavao da obozava ljude sa KaraDeniza, njihov nacin zivota i opustenost.
Samsun kao grad je spoj tradicije i modernog.
Samsun je bio jedno od uporista tj, glavno uporiste Ataturkove borbe za nezavisnot.Centar iste je postao 19.5.1919 godine (taj datum se od 1936 godien slavio kao dan komemoracije i mladosti i u Samsunu tada bude festivalsko raspolozenje).U Samsunu se nalazi i statua Ataturka (Cumhuriyete ulica) te replika ataturkove kuce (Kutulukten).
Pravi grad za MAA.


Pa se tako Meho slikao ispred Grand Atakum Hotel, koji se nalazi na Ataturkovom bulevaru.Jedan od zasigurno najluksuznijih hotela u ovom gradu (4*) Odsjedanje se krece od cirka 150 lira pa preko toga.

Što se tiče obleke na drugo slici od jednog manekena to ne bih ocekivala
Ali, buduci da je slika nastala u ovakvom ambijentu (moguce lokacije su Ladik, Akdag), vjerovatno se obukao sukladno sa tim, a mozd asu krenuli i na kampovanje (Kabaceviz) ko ce ga znati
Uglavnom mene najvise iritiraju ove patike treba mu pokloniti jedan ovakav model ili pak ovakav.

A propo vremena sto se Samsuna tice u ovo vrijeme godine je temperatura odprilike 10-11 °C. Suncanih dana po satu ima negdje oko 4.6, a kisnih dana (po satu) negdje oko 14.
Inace je Samsun poznat po ribljim spacijalitetima, a Meho rece u jendom intervju da on i abla (vjerovatno Nulgun) vole ribu
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher

Zadnje uređivanje Xavi-8 : 04.04.2013. at 13:40.
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 12:38   #3942
maskirnu


Joj, eto još jedan dokaz užasne odjeće. Meni se čini da je on znatno smršavio u odnosu na onu Adanali fazu, i zato prevelike hlače i košulje plešu oko njega. Prije je jako pazio na odjeću i malo me čudi da je sad toliko nonšalantan. Nemam ništa protiv ležernosti, dapače, ali na takvom Space Shuttlu kao što je naš Meho, najobičnije traperice i bijela majca stajale bi savršeno, samo da nisu pet brojeva veći. A s ovim maskirnim detaljima izgleda ko naši seljaci po poljima koji još nisu bacili odjecu od kevlara iz rata...
merien1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 12:47   #3943
jos samo fali da ovdje sprovedemo natjecaj za stilista za Mehu
predvidjam broj kandidata: nekih par tisuca (sudeci po citanosti teme)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 12:58   #3944
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
jos samo fali da ovdje sprovedemo natjecaj za stilista za Mehu
predvidjam broj kandidata: nekih par tisuca (sudeci po citanosti teme)
sve se bojim kako bi taj natječaj završio
ima on i dovoljno pameti i ukusa, ali u zadnje vrijeme kao da ga nije briga.
na kraju svega, nisam pala na njegovu odjeću (jer odjeća u Sili mu je , bar na početku) nego na njega - okice, ručice, pogled ovakav i onakav...
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:09   #3945
A možda je čovjek "zdavljen" tolikim obožavanjem kzlars iz Hrvatske, Bosne, Srbije, Makedonije... pa naprosto pokušava ostaviti dojam da je bljaksi, no stylish, no normalish, pa da ga manje zamaramo

Jadan, nije ni svjestan da bi ga mi voljele pa makar bio sav
Lu Salome is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:15   #3946
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Uglavnom mene najvise iritiraju ove patike treba mu pokloniti jedan ovakav model ili pak ovakav.
E pa to, takve tenisice apsolutno dolaze u obzir
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:25   #3947
Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post
A možda je čovjek "zdavljen" tolikim obožavanjem kzlars iz Hrvatske, Bosne, Srbije, Makedonije... pa naprosto pokušava ostaviti dojam da je bljaksi, no stylish, no normalish, pa da ga manje zamaramo

Jadan, nije ni svjestan da bi ga mi voljele pa makar bio sav
bit će da je to....
Nije da ga branim (patike su ružne u kombinaciji sa ostalim), ali taj model patika je najkomotnij na svijetu, i ja ih često nosim i koristim, ali za vansportske aktivnosti, komoditeta radi obujem crne. (manje strše, mogo bi i on)

Xavi-8 = zakon si, hvala na uvijek opširnim i iscrpnim objašnjenjima i razjašnjenjima. Nije te bilo dugo, drago mi te opet vidit

Brada mu je stvarno lom, počinje mi biti smješna
__________________
Nesto ko ljubav, vrlo slicno
Laleli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:53   #3948
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Pa se tako Meho slikao ispred Grand Atakum Hotel, koji se nalazi na Ataturkovom bulevaru.Jedan od zasigurno najluksuznijih hotela u ovom gradu (4*) Odsjedanje se krece od cirka 150 lira pa preko toga. :cerek :

Inace je Samsun poznat po ribljim spacijalitetima, a Meho rece u jendom intervju da on i abla (vjerovatno Nulgun) vole ribu
Xavka, hvala ti puno na informacijama! Od tebe stvarno puno naučih.

Hotel sam razgledala još jučer, i da, stvarno izgleda luksuzno.

A čini mi se da je i više od jednom spominjao da voli ribu.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
jos samo fali da ovdje sprovedemo natjecaj za stilista za Mehu

Kako će nas prebaciti na modu ili off.

Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
na kraju svega, nisam pala na njegovu odjeću nego na njega - okice, ručice, pogled ovakav i onakav...
Tako je!


Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post
Jadan, nije ni svjestan da bi ga mi voljele pa makar bio sav http://www.pic4ever.com/images/155fs505059.gif
Da!
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:16   #3949
Quote:
Rollergirl kaže: Pogledaj post
sve se bojim kako bi taj natječaj završio
ima on i dovoljno pameti i ukusa, ali u zadnje vrijeme kao da ga nije briga.
na kraju svega, nisam pala na njegovu odjeću (jer odjeća u Sili mu je , bar na početku) nego na njega - okice, ručice, pogled ovakav i onakav...
Draga, hvala, moram se pridržavati nema mi druge, ali kako

a sad....istina je, meni su ruke ono wow, ma nema sav je da poludiš....istina, a za oblačenje vala meni je na ovoj slici sa maskirnim pantolama iskreno užasan, ništa ni sa čim, ali važna je majca MMA
a brada, da ga vidim u mraku umrla bih od straha...
dokad li će je puštati? pa nisu sultani sad imali brade do poda hahaha može je fino srediti
nego, izgleda da se pravo odmara, da se opustio, valjda će se poslije odmora dovesti u red

Xavi, hvala na informacijama
fatma abla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:22   #3950
fatma abla, majica je ovaj put nba (americka kosarkaska profi liga) a ne mma
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:30   #3951
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
fatma abla, majica je ovaj put nba (americka kosarkaska profi liga) a ne mma
u pravu si, nisam toliko ni obraćala pažnju s obzirom da i MMA ima isti znak plavo-bijelo-crveno, naravno samo drugi položaj lika
fatma abla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 15:13   #3952
Pozz cure...nove slike pa i ovdje oživilo

Znači on na odmoru, uživa...vjerojatno se tako i oblači, udobnosti radi.
Stvarno izgleda puno mršaviji, ne virujem da je kupio tako velike hlače
Meni je ok da je tako opušten i ne zamara se previše garderobom.

Nadam se da će uskoro biti novih informacija!
S-Mirelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 16:25   #3953
Da ne zaboravite:

http://hot.net.hr/tv/show/foto-izabe...turskog-glumca

i

http://beauty-around.com/en/turkish-...mehmet_alacurt

Na prvoj je anketi očekivano prvo mjesto, a na ovoj beauty bla bla, treće. S obzirom da su dva mjesta prije njega glumci koji su trenutno aktivni na televizijskim ekranima u Turskoj, mogu misliti koliko će Mehmet biti ispred svih kad krene Fatih
Lu Salome is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 16:54   #3954
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post


Uglavnom mene najvise iritiraju ove patike treba mu pokloniti jedan ovakav model ili pak ovakav.
Patike i mene iritiraju, rekla sam da bi ih otela... ali i zapalila, pa posmatrala kako gore. ()

Ali stvarno, on ima toliko zgodno tijelo i lijepo lice, da nema potrebe da skrece paznju s toga nekim vojnickim printovima ili slicno.

Tvoj izbor mi se svidja, i ja to zelim vidjeti na njemu
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 22:31   #3955
http://www.fatihdiziizle.com/index.p...or-baslayacak/
ok ja curke sad bas ne kontam ovaj tekst malo mi je g-transl.... ne jasan pa ako neko zna malo bolji prevod bila bi zahvalna
ajseee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:27   #3956
ova maskirna mi je
a ja mislim da on uopce nije svjestan koliko mi njega pratimo i da bi se morao sad potruditi. ne puno, malo!
jel ima neko da mu moze pisati , da ipak nam ostane u lijepom sjecanju.
i te sestre, cemu one sluze???
zatelebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 09:56   #3957
Jutro,zatelebana zna on koliko mi njega pratimo svjestan je on ali ponasa se prirodno vec je rekao da ga ne zanima vanjstina da mu je vise stalo do divljenja njegovu karakteru a ne izgledu tako da se vjerojatno i oblaci kako mu dodje tako da mu svaka cast i na hrabrosti da mi je onaj styling na nekom drugom gah ali posto je to on jos mi je vise simpa tako neopterecen
__________________
MAA THE BEST
A.B.Simic:Covjece,pazi da ne ides malen ispod zvijezda
Nari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 12:45   #3958
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
Patike i mene iritiraju, rekla sam da bi ih otela... ali i zapalila, pa posmatrala kako gore.
Ali stvarno, on ima toliko zgodno tijelo i lijepo lice, da nema potrebe da skrece paznju s toga nekim vojnickim printovima ili slicno.

Tvoj izbor mi se svidja, i ja to zelim vidjeti na njemu
Također.Mrzim te faking patike iritantne su kao akne.

Cio staljing je bezveze, u fazonu: vidi mene, ja nauvikao par krpetina za oko kuce

Zar je toliko tesko bilo obuci neku jaknu, neke čizme, tole i to je to.


Quote:
zatelebana kaže: Pogledaj post
i te sestre, cemu one sluze???
Pa i Nilgun je stalno u tim nekim tonovima (maslinasto zelenim)

Quote:
fatma abla kaže: Pogledaj post
dokad li će je puštati? pa nisu sultani sad imali brade do poda hahaha može je fino srediti
Prema nekim infosima on ce tu bradu furati preko dvije godine.

Edit: Zamolila bih osobu koja je moj post prenijela na nekakvu grupu (ciji ja clan nisam, niti imam namjeru biti )-"pohod na Boran agu" da ubuduce kada uzme post napise barem da je preuzet sa forum.hr.
Naravno da je forum javan, kao i nasi postovi, ali svaki post i osobu koja ga pise bi trebalo ispostovati, bas kao i forum sa kojeg je preuzet..Unaprijed zahvalna, forumasica @ Xavka!
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 15:18   #3959
Link je proradio, ne zaboravite obaviti svoju građansku dužnost
http://beauty-around.com/en/turkish-...mehmet_alacurt
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 19:16   #3960
ej jos malo i kraj serije sile i naseg age jel vam zao ?????


da se razumjemo meni je jako zao sto se kraj serije .... a dok mi docekao novu njegivu seiju da li ce se toi stavrno poceti emitovati hmmm... haj valjda ce ...

Zadnje uređivanje Bhea : 09.04.2013. at 17:13. Reason: merg.
ajseee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.