Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2007., 10:39   #1
gdje piše kako je reguliran odnos nastavnik-studentica?

treba mi neki link ili nešto. šta se smije a šta ne u odnosu nastavnik-studentica?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 10:59   #2
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
treba mi neki link ili nešto. šta se smije a šta ne u odnosu nastavnik-studentica?
Seksualni odnosi ako je ona ispod 18 su nish-nish.To je u kaznenom zakonu AFAIK
A ostalo ovisi o nekim statutima i pravilnicima skola/fakulteta.
Sad mi nije jasno buduci da pitas nastavnik-studentica jel mislis na faks ili si se zabunio pa mislis na školu ? U praksi kao sto si i sam mogao primjetiti hvatanje studentica od strane profesora je jedan od omiljenijih sportova.
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 11:16   #3
evo da se korigiram: asistent-studentica dakle faks je u pitanju

po tebi onda jedino u statutu sveučilišta ili fakulteta?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 11:23   #4
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
evo da se korigiram: asistent-studentica dakle faks je u pitanju

po tebi onda jedino u statutu sveučilišta ili fakulteta?
A statut svakog fakulteta ima klauzulu o nedoličnom ponašanju kojim se steti ugledu fakulteta,bla bla bla. To vrijedi i za osoblje,i za studente.Isto tako imas navedene prava i obveze studenata i osoblja.
Kod nas je toga bilo (na mom faksu),a i nikome se nista nije desilo. No svejedno,po nekakvoj zdravoj logici zna se da ne usmije uvjetovati prolazak studentice bilo kakvim "protuslugama". I kazi prijatelju asistentu da barem priceka dok cura ne polozi njegov ispit,da mu ne bi nitko mogao nista reci
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 11:32   #5
he he, baza je da je ta cura na njegovim vježbama i ovaj ali i idući semestar tako da sumnjam da će se strpit. a ništa, reći ću mu di da pogleda pa šta bude.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 14:33   #6
mislim da to kod nas bas i nije sankcionirano kao u americkim filmovima, tako da nema brige.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 14:36   #7
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
mislim da to kod nas bas i nije sankcionirano kao u americkim filmovima, tako da nema brige.
sa ovim se slazem u potpunosti, iako treba uzeti u obzir statut odredjenog fakulteta u kojem bi se mogao naci clanak koji bi, takoreci uredjivao ovaj oblik drustvenog ponasanja unutar fakulteta kao organizacije, odnostno obrazovne ustanove... toliko o teoriji... sto se prakse tice... a, ko ti sto moze...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 14:49   #8
Ma sve to jest,al je isto malo gadljivo da profesor/asistent/profesorica/asistentica drži nastavu dotičnoj/dotičnom i spava sa njom.
Barem meni
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:05   #9
evo me tek sad s pira. uff bilo je dobro

a glede teme,

morski: naravno da je gadljivo kad promatras sa strane, al njima je to slatko i super. jebiga
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:26   #10
Quote:
morski2 kaže: Pogledaj post
Ma sve to jest,al je isto malo gadljivo da profesor/asistent/profesorica/asistentica drži nastavu dotičnoj/dotičnom i spava sa njom.
Barem meni
Zašto ne? Ja uvijek držim predavanja svojoj ženi. I ocjenjujem postignuća. I zovem je s "magistrice".
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:27   #11
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Zašto ne? Ja uvijek držim predavanja svojoj ženi. I ocjenjujem postignuća. I zovem je s "magistrice".

Ajde Vojky,nemoj sad i ti zajebavati
Što ti misliš o ovome ?
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:37   #12
Quote:
morski2 kaže: Pogledaj post
Ajde Vojky,nemoj sad i ti zajebavati
Što ti misliš o ovome ?
Ako su punoljetni - njihova stvar. Ali, on bi trebao zatražiti da ispit ne polaže kod njega.

Imao sam i ja sexy profesorica, nije to loše, naučiš i fusnote.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:44   #13
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Ako su punoljetni - njihova stvar. Ali, on bi trebao zatražiti da ispit ne polaže kod njega.

Imao sam i ja sexy profesorica, nije to loše, naučiš i fusnote.
Smo mi studirali na istom faksu ?
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 22:49   #14
Quote:
morski2 kaže: Pogledaj post
Smo mi studirali na istom faksu ?
Jesmo, ali ja sam prije 10-15 godina.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 03:43   #15
šta se petljate u tuđa posla ! nek se mrdaju.. ako drugačije nemože dobit 2, kak će ak ne tak ?? ko zna,zna..ko nezna 2 !!
ADY-A3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 19:45   #16
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Zašto ne? Ja uvijek držim predavanja svojoj ženi. I ocjenjujem postignuća. I zovem je s "magistrice".
svaka ti dala
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.