Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2011., 18:17   #201
stvarno ih oblače super , ali da li oni mogu na faks u minici i šorcevima i u majicama na špaline , bez obzira što je to moderno./kod nas nije bilo dozvoljeno, nositi minicu ,u moje vrime, a mislim ni sada bez obzira što smo demokratičnlji haha/

kada je Halil u puitanju nije ni čudo da je ovakav uz onakvu mater.

Hande je ugrozila živote svima /Fer drogom , sebi i Emiru u autu kad mu je rekla za paparazza, na kraju Koraju u kolibi kada mu je bio rođenndan a on pijan /i svaki put se pravi blesava kao nisam ja ništa kriva, nevjerovatna je
spuki5 is offline  
Old 22.08.2011., 22:19   #202
Quote:
spuki5 kaže: Pogledaj post
stvarno ih oblače super , ali da li oni mogu na faks u minici i šorcevima i u majicama na špaline , bez obzira što je to moderno./kod nas nije bilo dozvoljeno, nositi minicu ,u moje vrime, a mislim ni sada bez obzira što smo demokratičnlji haha/

kada je Halil u puitanju nije ni čudo da je ovakav uz onakvu mater.

Hande je ugrozila živote svima /Fer drogom , sebi i Emiru u autu kad mu je rekla za paparazza, na kraju Koraju u kolibi kada mu je bio rođenndan a on pijan /i svaki put se pravi blesava kao nisam ja ništa kriva, nevjerovatna je
Jedini u Halilovoj obitelji je njegova tata normalan, uvijek govori Serife da se smiri da ne panicari ima covijek razumjevanja.

Hande je bolesno ljubomorna, al opet na neki nacin kuzim ju malo. Ipak su ona Koraj i Emir od djetinjstva najbolji prijatelji uvijek su sve skupa radili i sad je u njihov zivot dosla Fer koja je recimo Emira odvojila i tu je kuzim ali to opet ne opravdava njezino ponasanje ali moram priznati da joj uloga super pristaje
Ali ipak Feriha je the best!!
__________________
Poslje kiše dolazi najlijepše sunce :)
Patriša123 is offline  
Old 22.08.2011., 22:29   #203
Quote:
Patriša123 kaže: Pogledaj post
Jedini u Halilovoj obitelji je njegova tata normalan, uvijek govori Serife da se smiri da ne panicari ima covijek razumjevanja.

Hande je bolesno ljubomorna, al opet na neki nacin kuzim ju malo. Ipak su ona Koraj i Emir od djetinjstva najbolji prijatelji uvijek su sve skupa radili i sad je u njihov zivot dosla Fer koja je recimo Emira odvojila i tu je kuzim ali to opet ne opravdava njezino ponasanje ali moram priznati da joj uloga super pristaje
Ali ipak Feriha je the best!!
Hande je prava mala opasnica. Dobro joj je Koray jednom rekao da joj treba staviti rogove , bio je covjek u pravu skroz. Sve ona zamuti a kad se sazna da je ona glavni krivac, onda suzice rjesavaju sve. Samo sto to kod Emira ne pali, nazalost po nju. Da je ona iskrena prijateljica, bilo bi joj drago sto je Emir nasao pravu ljubav, a ne bi to na sve moguce nacine narusavala. Cak i da ga voli kako tvrdi, ne bi to sve radila. Njoj je u sustini Emir samo hir, jer je ona oduvijek podsvjesno znala da ga nikad nece imati, dok je u Koraya oduvijek zaljubljena, samo sto ni samoj sebi nije htjela da prizna. Razmazena mala bogatasica. Navikla je ona da joj sve udovoljavaju. Mada ste u pravu kad kazete da joj je lik ekstra sjeo.
Nego htjela sam nesto da vas zamolim, pogledajte 13 epizodu 6 dio. Obratite paznju na dio od 13:15 do 13:18 min. Halil je u pitanju. Ja seriju gledam na viki.com pa pogledajte tamo.
seca2204 is offline  
Old 22.08.2011., 22:32   #204
evo i mene ljudi. pročitala sam na jednom forumu dosta zanimljvih stvari. navodno će Hande ostati trudna s Korayem (ipak su spavali zajedno u zadnjoj epi.) a čujte sad ovo (ne znam koliko je istina) Feriha ostaje trudna s Emirom! poznavajući Ferihu ona se drži one "ništa prije braka", živi u jednoj tradicionalnoj obitelji, al možda nas sve iznenadi! da nastavim: Feriha se odluči za samoubojstvo no Emir ju spašava u zadnji tren. vjerujem da bi se ona to usudila učiniti. zamislite samo njenu obitelj, mislim da bi ju oni...uhh. pa znate ih. vrlo zanimljivo, vidit ćemo koliko je istina. naime, Ceyda(Hande) je na svom Twitter profilu objavila da snimaju nove epizode, a triler 25.ep će biti obavljen na youtubu 28.kolovoza. pusa
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 22.08.2011., 22:33   #205
Jos nesto, Halila, Serife, Cansu i Hande bih udarala a ne bih im dala da placu, koliko su mi mrski! Nadam se da ne pretjerujem
seca2204 is offline  
Old 22.08.2011., 22:47   #206
[QUOTE=Studentica_20;35375809]evo i mene ljudi. pročitala sam na jednom forumu dosta zanimljvih stvari. navodno će Hande ostati trudna s Korayem (ipak su spavali zajedno u zadnjoj epi.) a čujte sad ovo (ne znam koliko je istina) Feriha ostaje trudna s Emirom! poznavajući Ferihu ona se drži one "ništa prije braka", živi u jednoj tradicionalnoj obitelji, al možda nas sve iznenadi! da nastavim: Feriha se odluči za samoubojstvo no Emir ju spašava u zadnji tren. vjerujem da bi se ona to usudila učiniti. zamislite samo njenu obitelj, mislim da bi ju oni...uhh. pa znate ih. vrlo zanimljivo, vidit ćemo koliko je istina. naime, Ceyda(Hande) je na svom Twitter profilu objavila da snimaju nove epizode, a triler 25.ep će biti obavljen na youtubu 28.kolovoza. pusa [/QU

Studentice hvala ti za obavijest. Zeljno ocekujem triler. Ja mislim da je u ovoj seriji sve moguce. Kad je dosad izrecena ovolika kolicina lazi a da skoro nista nije otkriveno ni ta me trudnoca ne bi iznenadila. Cak sam nesto i razmisljala o toj mogucnosti. Mozda ce Feriha odluciti da spava s Emirom prije nego ga definitivno odluci ostaviti, tj ako on ne procita njeno pismo. A mozda ce je neko od njenih ili mozda Cansu naljutiti pa se odluci na taj korak, ko zna. Jel je onda Cansu naljutila pa je zavrsila u klubu, kad joj je Hande dala drogu. Ipak je ona ponekad impulsivna. U svakom slucaju ona ce se nekako izvuci. FERIHA JE TO!!!
seca2204 is offline  
Old 22.08.2011., 22:52   #207
seca2204: slažem se. moglo bi tu biti svašta. možda će Feriha ipak još "naći" vremena i spavati s njime. al neka, ja volim kad u serije ubace bebače!
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 22.08.2011., 22:53   #208
Quote:
seca2204 kaže: Pogledaj post
Hande je prava mala opasnica. Dobro joj je Koray jednom rekao da joj treba staviti rogove , bio je covjek u pravu skroz. Sve ona zamuti a kad se sazna da je ona glavni krivac, onda suzice rjesavaju sve. Samo sto to kod Emira ne pali, nazalost po nju. Da je ona iskrena prijateljica, bilo bi joj drago sto je Emir nasao pravu ljubav, a ne bi to na sve moguce nacine narusavala. Cak i da ga voli kako tvrdi, ne bi to sve radila. Njoj je u sustini Emir samo hir, jer je ona oduvijek podsvjesno znala da ga nikad nece imati, dok je u Koraya oduvijek zaljubljena, samo sto ni samoj sebi nije htjela da prizna. Razmazena mala bogatasica. Navikla je ona da joj sve udovoljavaju. Mada ste u pravu kad kazete da joj je lik ekstra sjeo.
Nego htjela sam nesto da vas zamolim, pogledajte 13 epizodu 6 dio. Obratite paznju na dio od 13:15 do 13:18 min. Halil je u pitanju. Ja seriju gledam na viki.com pa pogledajte tamo.
hahaha ja da sam na njihovom mjestu izbacila bi ga iz kuce
Najbolji mi kad je stalno Zehru zvao mama hahaha a ona ga onak cudno gleda.

Jaooo ova slika mi je pree najbolji mi je s tim tuznim pogledom
__________________
Poslje kiše dolazi najlijepše sunce :)
Patriša123 is offline  
Old 22.08.2011., 22:56   #209
Patriša123: bio on tužan, sretan, razočaran, ljut, obožavam tu njegovu facu. presladak je u bilo kojoj situaciji.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 22.08.2011., 22:56   #210
Uuuu super jedva cekam da vidim trailer bas me zanima..
Znaci pismo sigurno nije od Fer??
Meni su Hande i Koray predobar par.

Studentica_20- ja isto obozavam bebace a od Emira i Ferihe ce tek biti preslatki
Mozes mi molim te reci stranicu gdje si to procitala ako nije problem
__________________
Poslje kiše dolazi najlijepše sunce :)
Patriša123 is offline  
Old 22.08.2011., 22:58   #211
Patriša123: mogu mogu naravno. "Natabanu" strana i onaj njihov forum. tamo je to. samo pronađi
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 22.08.2011., 22:59   #212
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
Patriša123: mogu mogu naravno. "Natabanu" strana i onaj njihov forum. tamo je to. samo pronađi
Hvala ti puno bacam se na posao
Ko nade nesto zanimljivo nek stavi odmah na forum
__________________
Poslje kiše dolazi najlijepše sunce :)
Patriša123 is offline  
Old 22.08.2011., 23:28   #213
Quote:
Patriša123 kaže: Pogledaj post
hahaha ja da sam na njihovom mjestu izbacila bi ga iz kuce
Najbolji mi kad je stalno Zehru zvao mama hahaha a ona ga onak cudno gleda.

Jaooo ova slika mi je pree najbolji mi je s tim tuznim pogledom
Patrisa, znaci pogledala si onaj momenat sto sam napisla? Ja sam se kidala od smijeha. Stav mu je kao da je napunio gace, a o glasu da ne pricam. Ne da su ga trebali izbaciti, nego katapultirati s vrata. Sto dalje to bolje. A da je Zehru i dalje nastavio zvati mama, mislim da bi dobio dobru pljusku.

A sto se slike tice...
seca2204 is offline  
Old 22.08.2011., 23:31   #214
[QUOTE=Studentica_20;35376279]Patriša123: bio on tužan, sretan, razočaran, ljut, obožavam tu njegovu facu. presladak je u bilo kojoj situaciji. [/QUO

Definitivno si u pravu. Ja po drugi put gledam seriju, a o ponavljanju pojedinih dijelova da ne pricam, i opet ga se ne mogu nagledati. Zamilsite ga dok bude malo stariji, jaooooooooooo
seca2204 is offline  
Old 23.08.2011., 11:14   #215
evo još zanimljivih stvari. kopirala sam od jedne cure, nije mi se dalo prepisivat.
"sto se samoubistva tice.... oni ce biti kao na nekoj litici i ona ce da dodje do ruba i krenuce da pada, medjutim Emir ce je uhvatiti i tu joj valjda sve oprostiti.... uglavnom tako... A Hande ostaje trudna s Korayem a Emira ce da "optuzi" da je otac......i da, ovaj mentol Halil se ubije kad upuca Zehru....i pismo je od Aysun....."
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 23.08.2011., 11:23   #216
evo da Vam ubacim nekoliko stvarčica, koje izrađuju vrijedne ruke obožavatelja AFK-a...










__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 23.08.2011., 13:45   #217
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
evo još zanimljivih stvari. kopirala sam od jedne cure, nije mi se dalo prepisivat.
"sto se samoubistva tice.... oni ce biti kao na nekoj litici i ona ce da dodje do ruba i krenuce da pada, medjutim Emir ce je uhvatiti i tu joj valjda sve oprostiti.... uglavnom tako... A Hande ostaje trudna s Korayem a Emira ce da "optuzi" da je otac......i da, ovaj mentol Halil se ubije kad upuca Zehru....i pismo je od Aysun....."
Ajme ako je to sve istina druga sezona ce biti prezanimljiva.
A za Hande je logicno da ce napravit neko sranje u vezi bebe i nakraju ce 100% pobaciti.
A kako ce Emir saznati uopce svu istinu?
Sad koliko je sve to tocno hmm
__________________
Poslje kiše dolazi najlijepše sunce :)
Patriša123 is offline  
Old 23.08.2011., 14:02   #218
Patriša123: daaa, prezanimljivo je! nemogu dočekati 9.09. uhhh. nego jesi ti uspjela pronaći onaj forum, ako nisi dat ću ti link
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 23.08.2011., 14:06   #219
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
Patriša123: daaa, prezanimljivo je! nemogu dočekati 9.09. uhhh. nego jesi ti uspjela pronaći onaj forum, ako nisi dat ću ti link
Jesam uspijela sam pronaci stvarno ima svasta zanimljivo ali sad koliko je to tocno ne znam, jer u par navrata je receno kako ni glumci neznaju sta ce se izdogadat a ljudi nagadaju
__________________
Poslje kiše dolazi najlijepše sunce :)
Patriša123 is offline  
Old 23.08.2011., 14:08   #220
Hajde da vidimo ko je ljepsi Feriha ili Hande

Feriha





Hande


__________________
Poslje kiše dolazi najlijepše sunce :)
Patriša123 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.