Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2011., 21:14   #81
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
hazal mi je ovdje jaako lijepa
Da...slatka je...samo mislim da ce kasnije njezina ljepota doci do izdrazaja... ona je jos mlada

Ali opet vec sam pisala da mi nije nest extra lijepa...ali zato ima prekrsasne oci...
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 04.08.2011., 23:49   #82
djeco moja draga, ja hvala dragom Bogu nemam problema s Emirom jer bi mi mogao biti sin, malo je stariji od mog mlađeg sina,

rođen je 23.9.1990. u Istanbulu i maneken je i glumac, studira ako sam dobro razumijela nešto kao pejzašnu arhitekturu ili tako nešto

http://www.sinematurk.com/kisi/110673/Cagatay-Ulusoy

e sad za njegove ljubavne jade ne znam, ali da je tražena roba sigurno je, e da li je zaljubive prirode kao emir ili ne? ja vjerujem da se neće tako brzo ženiti kao emir.

studentica, to sam i ja napisala da bi za njih bilo najbolje da se vjenčaju i da zbrišu na jedno vrijeme i od jedne i druge familije, jer kad saznaju i jedni i drugi će biti protiv te veze, jedino bi situacija sa mehmetovom ljubavi malo mogla olakšati stvari.

da sad kako moja snaha gleda, tako i ja pogledam neke dijelove kad me ona nešto pita ili kad nešto komentiramo onda ponovo pogledamo, sve u svemu jako dobro se zabavljamo
mrvica 1234 is offline  
Old 05.08.2011., 12:09   #83
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Da...slatka je...samo mislim da ce kasnije njezina ljepota doci do izdrazaja... ona je jos mlada

Ali opet vec sam pisala da mi nije nest extra lijepa...ali zato ima prekrsasne oci...
da još je ona mlada, kasnije će se proljepšat

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
djeco moja draga, ja hvala dragom Bogu nemam problema s Emirom jer bi mi mogao biti sin, malo je stariji od mog mlađeg sina,

rođen je 23.9.1990. u Istanbulu i maneken je i glumac, studira ako sam dobro razumijela nešto kao pejzašnu arhitekturu ili tako nešto

http://www.sinematurk.com/kisi/110673/Cagatay-Ulusoy

e sad za njegove ljubavne jade ne znam, ali da je tražena roba sigurno je, e da li je zaljubive prirode kao emir ili ne? ja vjerujem da se neće tako brzo ženiti kao emir.

studentica, to sam i ja napisala da bi za njih bilo najbolje da se vjenčaju i da zbrišu na jedno vrijeme i od jedne i druge familije, jer kad saznaju i jedni i drugi će biti protiv te veze, jedino bi situacija sa mehmetovom ljubavi malo mogla olakšati stvari.

da sad kako moja snaha gleda, tako i ja pogledam neke dijelove kad me ona nešto pita ili kad nešto komentiramo onda ponovo pogledamo, sve u svemu jako dobro se zabavljamo
hvala ti na ovim informacijama o emirovom privat. životu. rekla si da imaš sina, šta studira, ako smijem znati
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 05.08.2011. at 12:31.
Studentica_20 is offline  
Old 05.08.2011., 17:36   #84
sestra i ja smo baš komentirale Hande. oke, ide nam svima na živce, bezobrazna je, arogantna, ali opet kada pogledaš u tome je imala "prste" i njena obitelj. iako ja to baš ne bih nazvala obitelji. tata joj je umro kada je imala 3 godine. u prvu ruku, nedostaje joj otac, u drugu, nikakvog autoriteta u kući. da je imala oca vjerujem da bi bila drugačija, ljepše bi se ponašala. razumijem ja to da je bila zaljubljena u Emira, i da je sve spačke radila kako bi odvojila Ferihu od njega. nije mi jasno kako ne kuži; ljudi se vole, Emir postaje druga osoba kada je sa Ferihom. i budale bi to već skužile i odustale od tih igrica. kao drugo (razlog njenog "lijepog" ponašanja), njena majka. uopće ne brine o njoj. kada se ono posvađala sa Emirom i na par dana otišla u neki hotel bez mobitela, nije uopće skužila da je nema, tek nakon 2 dana, ako se ne varam.
iako nije zaslužila, nekad ju i žalim :/
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 05.08.2011., 18:50   #85
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
sestra i ja smo baš komentirale Hande. oke, ide nam svima na živce, bezobrazna je, arogantna, ali opet kada pogledaš u tome je imala "prste" i njena obitelj. iako ja to baš ne bih nazvala obitelji. tata joj je umro kada je imala 3 godine. u prvu ruku, nedostaje joj otac, u drugu, nikakvog autoriteta u kući. da je imala oca vjerujem da bi bila drugačija, ljepše bi se ponašala. razumijem ja to da je bila zaljubljena u Emira, i da je sve spačke radila kako bi odvojila Ferihu od njega. nije mi jasno kako ne kuži; ljudi se vole, Emir postaje druga osoba kada je sa Ferihom. i budale bi to već skužile i odustale od tih igrica. kao drugo (razlog njenog "lijepog" ponašanja), njena majka. uopće ne brine o njoj. kada se ono posvađala sa Emirom i na par dana otišla u neki hotel bez mobitela, nije uopće skužila da je nema, tek nakon 2 dana, ako se ne varam.
iako nije zaslužila, nekad ju i žalim :/
hande je dijete koje je svakako za žaliti, ona je u stvari željna ljubavi, njoj fali ljubav. ona je rano ostala bez oca, majka jako brine o sebi i svom izgledu i da joj na neki način nadomjesti oca, ona dobiva sve što zaželi. ona ima dva prijatelja od djetinstva od kojih je jedan zaljubljen u nju koray i jedan koji je doživljava kao prijateljicu emir. pitanje je koliko je u stvari ona zaljubljena u emira, nego ona ne može razumijeti da ona nešto želi i to ne može dobiti. na početku vidimo da emir izlazi s drugim curama, ali to nju previše ne muči jer ima emira pod kontrolom, ali kad dolazi feriha on se više ne ponaša kao nasljednik, već postaje emir i tu hande vidi opasnost i sve radi da makne ferihu od emira, jer ni ona ne poznaje emira, ona poznaje samo nasljednika.

koray cijelo vrijeme griješi, kao što i gunce griješi kad je u pitanju koray da oni sve opraštaju jer su zaljubljeni i zadovoljavaju se s mrvicama sa stola, a da se koray postavio prema hande da je ne doživljava, da ne trči za njom, ona bi bila drugačija prema njemu i on to pokuša, ali dovoljno je malo njenih suza i evo njega natrag.vidjet ćemo kuda će ići veza hande i koraya nakon ovog sexa, da li se i hande želi vjenčati i tu bi moglo doći do problema jer očito koray bez obzira na sve, ne želi brak, on se braka grozi.

normalno u zadnjoj epizodi scenaristi su sve ostavili otvoreno, tako da može biti svega u nastavku.
mrvica 1234 is offline  
Old 05.08.2011., 19:03   #86
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
hande je dijete koje je svakako za žaliti, ona je u stvari željna ljubavi, njoj fali ljubav. ona je rano ostala bez oca, majka jako brine o sebi i svom izgledu i da joj na neki način nadomjesti oca, ona dobiva sve što zaželi. ona ima dva prijatelja od djetinstva od kojih je jedan zaljubljen u nju koray i jedan koji je doživljava kao prijateljicu emir. pitanje je koliko je u stvari ona zaljubljena u emira, nego ona ne može razumijeti da ona nešto želi i to ne može dobiti. na početku vidimo da emir izlazi s drugim curama, ali to nju previše ne muči jer ima emira pod kontrolom, ali kad dolazi feriha on se više ne ponaša kao nasljednik, već postaje emir i tu hande vidi opasnost i sve radi da makne ferihu od emira, jer ni ona ne poznaje emira, ona poznaje samo nasljednika.

koray cijelo vrijeme griješi, kao što i gunce griješi kad je u pitanju koray da oni sve opraštaju jer su zaljubljeni i zadovoljavaju se s mrvicama sa stola, a da se koray postavio prema hande da je ne doživljava, da ne trči za njom, ona bi bila drugačija prema njemu i on to pokuša, ali dovoljno je malo njenih suza i evo njega natrag.vidjet ćemo kuda će ići veza hande i koraya nakon ovog sexa, da li se i hande želi vjenčati i tu bi moglo doći do problema jer očito koray bez obzira na sve, ne želi brak, on se braka grozi.

normalno u zadnjoj epizodi scenaristi su sve ostavili otvoreno, tako da može biti svega u nastavku.
da, njoj itekako nedostaje ljubavi. najprije majčinske, zatim tatine(kojeg nažalost nema). a tu je onda i Emir.
da i ja se slažem da Koray griješi. svaki put kad Hande zaplače, on joj se vrati. kao da zaboravi kakva je. a jbg, kad je zaljubljen u nju.
zbilja komplicirana situacija, cijela serija. al odlična, moram priznati!
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 05.08.2011., 19:03   #87
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
djeco moja draga, ja hvala dragom Bogu nemam problema s Emirom jer bi mi mogao biti sin, malo je stariji od mog mlađeg sina,

rođen je 23.9.1990. u Istanbulu i maneken je i glumac, studira ako sam dobro razumijela nešto kao pejzašnu arhitekturu ili tako nešto

http://www.sinematurk.com/kisi/110673/Cagatay-Ulusoy

e sad za njegove ljubavne jade ne znam, ali da je tražena roba sigurno je, e da li je zaljubive prirode kao emir ili ne? ja vjerujem da se neće tako brzo ženiti kao emir.

studentica, to sam i ja napisala da bi za njih bilo najbolje da se vjenčaju i da zbrišu na jedno vrijeme i od jedne i druge familije, jer kad saznaju i jedni i drugi će biti protiv te veze, jedino bi situacija sa mehmetovom ljubavi malo mogla olakšati stvari.

da sad kako moja snaha gleda, tako i ja pogledam neke dijelove kad me ona nešto pita ili kad nešto komentiramo onda ponovo pogledamo, sve u svemu jako dobro se zabavljamo

Piletina... taman za mene... ja sam 1984

Slazem se ovo u vezi Hande
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 06.08.2011., 11:01   #88
već sam par puta htjela napisati kako feriha rješava sve njihove svađe, ona ga samo zagrli onako mala, a on se neki put malo muči, ali srce neda i on je uvijek nakon toga zagrli i najčešće je poljubi u kosu.

emir mi je tako slatko zaljubljen. njemu isto kao i hende cijeli život fali ljubavi, fale mu roditelji. on izigrava velikog frajera, a u stvari vidimo koliko je ranjiv kad je s ferihom jer samo s ferihom on ne glumi, on nije nasljednik, on je emir.

par puta mi ga je bilo baš žao, a to je kada razgovara s ferihom nakon ispitivanja u policijskoj stanici i kad ga feriha pita kako je, a on joj odgovara što ti misliš kako mi je, jedina osoba do koje mi je stalo i s kojom sam želio biti nije bila sa mnom, meni je jedino važno da ti meni vjeruješ, za druge me baš briga

drugi put kad se svađaju u autu i kad ga ona pita da li bi ona bila njemu sve na svijetu i da li bi sjedila kraj njega da je domareva kćer? nakon toga joj on govori da si želi samo jedan dan u kojem će samo šetati, pričati i smijati se

koliko je emotivan i koliko mu u stvari fale roditelji, vidi se kad se upozna s "ferihinom majkom" kako je samo bio ponosan kad se upoznavao, njemu je tako bilo dragao da upoznaje njezinu majku i poslije kad to govori korayu, ja sam upoznao ferihinu mamu i kad vidi da feriha nikako nije dobro, on joj govori da je ona slična njemu, da on isto ne priča o svojim roditeljima i da će sada šutjeti s njom, ali da zna da ako ikad želi razgovarati on je tu i slušat će je.
tu je pokazao koliko je on ranjiv, ali i koliko voli i razumije ferihu

moram priznati da sam se iznenadila na reakciju emirove majke kad joj hande govori da je emir zaprosio ferihu, ali ona zna svog sina i ona zna da odmah iza prosidbe dolazi i vjenčanje, to ja tek kasnije saznajem, jer emir je zaljubljen, on to govori, ne skirva i zato mi je posebno drag, jer odlika muškaraca nije da u tim stvarima budu otvoreni, jer onda kao nisu pravi muškarci.
emir se prvi put zaljubio i ne želi više biti ni trenutak bez voljene žene.

emiru je feriha novost u životu, on je bio dečko za kojim su cure trčale, a sad se pojavljuje cura koja ga kao ne doživljava i on prvi put trći za curom i otkriva u sebi emira i on kojeg nije poznavao i zato se on sada može otvoriti pred ocem i reči mu sve što ga je mučilo, zato može i razgovarati s majkom jer je feriha ta koja mu je pokazala što znači voljeti, a ne tražiti zauzvat ništa materijalno. ona mu je pokazala da se može voljeti emir, a ne samo nasljednik.

levent daje ferihi film emira kusturice "dom za vješanje" film je iz 1988. godine i vi mlađe ga se ne sjećate, ali film govori o:Mladi Rom Perhan živi s obitelji, a poseban je po tome što ima telekinetičke sposobnosti. Život u trošnom romskom naselju u predgrađu Skopja nije ga mazio i konstantno ga prate brojne nevolje.
Osim brige za teško bolesnu sestru, muči ga nesretna ljubav. Voli svoju vršnjakinju Azru, no njena se majka protivi njihovom vjenčanju. Razočaranog odlukom Azrine majke, lako ga zavedu kriminalci i poslovi lake zarade.
S ciganskim barunom Ahmedom odlazi u Italiju, gdje ubrzo shvati da je prevaren. Nauči lekciju i zavjetuje se na osvetu, što će uništiti i njega i sve koje voli. U međuvremenu se u Skopju sprema Azrina svadba.

Perhan u jednom trenuku govori: od kad sam počeo lagati sam sebe, ne vjerujem više nikome
mrvica 1234 is offline  
Old 06.08.2011., 18:14   #89
@mrvica1234: jako si lijepo ovo napisala. volim način na koji razmišljaš! ti si majka, a s druge strane poput neke djevojke, koja voli gledati teen ljubavne serije, filmove. oduvijek sam se divila ženama koje imaju odraslu djecu, a s druge strane se znaju ponašati kao oni. naravno pristojno.
htjela sam te pitati, jel znaš još neku stranu gdje se možeš registrirati, ili neki portal, htjela bi još ljudi "navući" na ovu seriju. šteta da takva lijepa priča (serija) propadne. neka se malo proširi i po hrvatskoj. logirat ću se pa ću im malo objasnit radnju serije, glumce itd.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.08.2011., 18:50   #90
ma meni sva djeca oko mene ne daju da ostarim, a ovako se nekako vraćam u svoju mladost i ja sam imala prosidbu iza završene srednje škole, moj tadašnji dečko je bio stariji od emira, završio je faks i on se htio ženiti, a ja sam ga molila da pričeka da se ja ne osjećam spremna za brak ( i dalje mislim da je to premlado), ali on nije želio čekati i mi smo prekinuli. evo imaš dva tipa muškaraca, neke kao emir koji bi se jako brzo ženili i mislim da je tih u manjini jer imaju nas mamice koje ih doma tetošimo i druga vrsta kao koray koji su mrtvi kad im spomeneš brak.

stvarno nemam pojma gdje bi se još moglo pisati, ali ako pogledaš dosta ljudi čita što mi pišemo, ali ljudima se ne da pisati

inače svečano objavljujem da su sve epizode prevedene na naš jezik, jedino prva epizoda ima neprevedenih djelova, ali ti su na engleskom, sve ostalo je prevedeno, pa tko voli, može pogledati
mrvica 1234 is offline  
Old 06.08.2011., 19:29   #91
ohoo! znači da je tvoj ljubavni život bio sličan ovoj seriji. možda te i zbog toga privukla serija.
ja sam na forumu u teen portalu napisala nešto o seriji. jedna cura se zainteresirala pa mi se javila da joj javim gdje može pronaći seriju prevedenu na hrv. pa sam joj rekla na natabanu.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.08.2011., 19:41   #92
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
ohoo! znači da je tvoj ljubavni život bio sličan ovoj seriji. možda te i zbog toga privukla serija.
ja sam na forumu u teen portalu napisala nešto o seriji. jedna cura se zainteresirala pa mi se javila da joj javim gdje može pronaći seriju prevedenu na hrv. pa sam joj rekla na natabanu.
serija me privukla prije svega zbog zehre, ona mi je posebna i bit će mi jako žao ako je neće biti, ona mi je nešto posebno

cijela serija prevedena je i na www.viki.com
mrvica 1234 is offline  
Old 06.08.2011., 19:53   #93
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
serija me privukla prije svega zbog zehre, ona mi je posebna i bit će mi jako žao ako je neće biti, ona mi je nešto posebno

cijela serija prevedena je i na www.viki.com
da! Zehra je stvarno posebna. šteta ako umre. al ja imam neki osjećaj da neće umrijeti. šta ja znam, mislim da serija neće biti što je bila. mislim da su i scenaristi svjesni toga.
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 06.08.2011., 20:32   #94
@mrvica 1234 Odlicno si opisala Emira Meni je vjerovatno Emir najomiljeniji lik u seriji. Inace ova prva sezona mi je bila super, nadam se da ce biti i druga dobra. Bilo bi mi zao da Zehra umre ipak je jedan od najvaznjih likova u seriji. Ovaj kraj sa Halilom me je malo iznenadio, bio mi je on od pocetka malo cudan (od prve scene) ali nisam si mislila da je bas takav manijak.
__________________
Bitti mi hikayemiz? Bu ne biçim son böyle?
KitTatli is offline  
Old 07.08.2011., 06:27   #95
Evo i mene Obozavam citati Mirvicine postove...tako ih lijepo pise...

Sad sam pogledala zadnje dvije iako sam rekla da zadnju necu gledati... Jerino Koray i Hande su sretno zavrsili
Od Lare tata sa cistacicom,Rizauhvatio sinovu zarucnicu za koju ne zna da mu je zarucnica da se svalerise,Sanem zbrisala ljubavniku,Halil upucao Zehru,Emirova mama se onesvjestila,Emir procitao pismo...ok to mi je na neki nacin i drago...bilo je vrijeme da sazna istinu...jos nisam vidjela ni u jednoj seriji da svatko ima neki problem na kraju

Negdje sam procitala da nova sezona pocinje pred kraj 8 mjeseca... Taman kad se vratim sa odmora

Nego...
Mrvice,ne znam jesi li primjetila oni sto su prevodili na engleski kada su Levent i Ferha gledali film igore su napisali da ce se mozda i levent zalhubiti u 2. sezoni u Ferihu... Inace meni oni njegovi pogledi upuceni njoj od pocetka su bili sumljivi... ... jos kad ju je branio pred Sanem....
Nema veze...nije ni on za baciti ... ali i Dalje je Emir na prvom mjestu

Ok...sad ode spavati...decko me vec ceka u krevetu



__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 07.08.2011., 17:46   #96
@eysan: ovaa slika kak je dobar. iskreno ovo govorim, imam 20 godina i upoznala sam svakakve dečke; prijatelji, kolege s faksa,bivši, al nijedan (ozbiljno) nije bio zgodan kao Cagatay (ili ti Emir). šta majka rodiii
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 07.08.2011., 19:15   #97
eysan, vidjela sam komentar, ali oni daju komentare cijelo vrijeme, a ovo oni predpostavljaju iako je i meni nekako čudan prema ferihi, on nju zove dijete, e sad nisam sigurna da li se ona njemu sviđa kao žena??? vidjet ćemo....

inače naši prevodioci u gönulcelen imali su puno bolje komentare nego ovi....

ineče prenosim članak iz večernjeg lista, da vidimo da je i to turska:

prošle godine svijet je osto šokiran nagroznijim primjerom ubojstva iz časti: 16 godišnju turkinju Medinu živu su zakopali njezin otac i djed jer je razgovarala s dječacima. U njezinom želucu je otkrivena zemlja, što znači da je zakopana živa i da je bila svjesna.

to sam napisala da vidimo koliko još u nekim djelovima gledaju do časti. u seriji je jako dobro prikazan kontrast jedne i druge turske.

stalno zaboravim napisati, ali što su oni viskija popili u seriji, očito je dobar sponzor, pa nema serije da netko ne drži flašu viskija u rukama.
dok se u ferihinoj kući ne pije alkohol i emiru nije jasno zašto feriha ništa ne pije, pa je i optužio da nije pila jer se spremala za drogu.

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 07.08.2011. at 20:30.
mrvica 1234 is offline  
Old 07.08.2011., 21:29   #98
e ljudi dragi evo i mene ..malo pročitah da je ono teen serija to , al me ugodno iznenadih ( bar što vidjeh u ovoj prvoj ep , nekako me odmah privuče) tek sam na drugoj epki , odnosno upravo gledam, pa nemam još ništa pametno za reći ...osim , Emir mačić ... ( inače, koliko skontah svira gitaru i najljepša žena koju je vidjeo - Tuba , tako mi preveo gt)
imam osjećaj da ću se opet navući na turkiš serije ( rekoh poslije ezela i AvC neću da više gledam ništa, al predomislih se ) .....








__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.

Zadnje uređivanje whitelily : 07.08.2011. at 21:46.
whitelily is offline  
Old 07.08.2011., 22:29   #99
ljudii moji. moja sestra je počela "reklamirati" ovu seriju. registrirala se u teen385.com (portal za mlade) pod imenom "Tajana_17" zove se Tajana,jel. moram se pohvaliti da sam ju nagovorila, tako da je i ona počela gledati ovu seriju, drugu sestru (stariju) sam već odavno nagovorila, tak da ja i ona zajedno gledamo i komentiramo. tako ako naletite na "tajana_17" to je moja sestrica možda će se i ova starija logirat. zove se Anđela uživajte..
@whitelily: vidim ovdje si nova (kolko mi se čini) dobrodošla hvala na slikamaa
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 07.08.2011., 22:35   #100
@whitelily dobro na došla, evo sad su ti lijepo sve epizode prevedene i lijepo uživaj i javi se da čujemo mišljenje i ja kad sam čula teen serija, a kad sam vijela
komentar od ayse koja mi je prekrasno pisala na BG temi i da joj se serija svidjela kao BG od prve, krenula i ja gledati i serija mi je dobra

sad sam za jednu drugu seriju pročitala da počinje početkom 9 mjeseca, tako da je moguće da i ova serija tako nekako počne
mrvica 1234 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.