Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2007., 18:44   #21
kao dugogodisnji vozac nive po potrebi u vojsci (obicno kad se islo na terene)
mogu samo rec
da niva pokazuje svoje kvalitete tek kad se side sa asfalta a bogami i sa makadama
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 19:13   #22
Exclamation

Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
kao dugogodisnji vozac nive po potrebi u vojsci (obicno kad se islo na terene)
mogu samo rec
da niva pokazuje svoje kvalitete tek kad se side sa asfalta a bogami i sa makadama
Pa to su rusi napravili za sibir, a ne za umišljene tatine sinove..... To je auto za divljinu!

A zašto "ekspedicije" voze neka druga vozila? Zbog sponzora, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Land Rover, oni plaćaju da se koriste njihova vozila!

Jeli tko od vas gledao J. Chanov film "Tko sam ja?"(Who I am?)? Plava lada niva,(tj. mnoštvo njih) na rally-u kroz Afriku......


Tu je u igri samo novac, rusi neće nikom da plate.....
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 20:19   #23
Paaa , Niva ako gledamo ni nije napravljena za afriku ...
To je potpuno drugačji tip terena ...

A i za ekspedicije treba imat malo veći i opremljeniji đip ...
Lada je ipak malen đip i nemozes od nje ocekivat da ide okolo afrike.

za to služe defenderi ...

Al vidim da su reakcije odlicne
Svaka cast.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 22:39   #24
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Da su baš tako dobre, onda skupe ekspedicije po Africi koristile Nive a ne neke druge terence.
A dobro za te potrebe su ipak land roveri daleko ispred svih.

A niva...za te novce je po terenu odlična...zato ju uglavnom i koriste kao službene aute jer se firmama više isplati češće mjenjat nivu za nivu nego kupovati neke od japanskih konkurenata koji su i troduplo skuplji, a po terenu su tu negdje.

btw ova sa 5 vrata je baš fensi
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 12:47   #25
kažu za nivu da je to super auto za one koje imaju kamenac na bubregu. može li se kako modificirat, lupam bolje amortizere, pa da bude pristojna pila? e da, kakvu bi mogao kupiti za 3000€ ? svi me inače odgovaraju od nive, al kad može stanković, mogu i ja
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:23   #26
Ova s pet vrata se zove Lada Soviet.
Osobno, ljepša mi je ona s 3 vrata, a na onoj koju sam probal voziti, ovjes mi se činil jako mekanim, tak da ona priča o bubrezima ...
Ah da, i ta je imala servo volan, klimu i tvornički ugrađen plin
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:42   #27
Niva je odličan terenski auto. Na cesti je nepouzdana, neudobna, nesigurna, ali kad se siđe s ceste..... Mrak!
mauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 15:31   #28
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
pa skupe expedicije imaju para da plate skupa i modifikovana vozila, koja su naravno bolja od nive, al teško koji fabrički đip za "široke narodne mase" mož ono što i niva... a i niva je pravljena ko "potrošna roba", peri-deri i kad stane totalno, kupiš drugi i opet sve iz ponova, dok se "skuplji đipovi" šarafaju dok dušu ne puste i onda kukaj i zapomagaj jer ti valja pljunut 20-30 kila eura za novi... il više kila eura..


nebulozno je govoriti da je niva bolja od Cayenne-a kao "sklop", za grada i onako po prirodi vazda bi Cayenne-a uzeo, l za šume i vukojebine.. niva je ZAKON, ne samo zato što ide po flak, neg o zato što mi jei nije žao zaletiti u kakvo grmlje il kamenje dok bi Cayena čuvao ko oko u glavi da se nedaj božene ogrebe a da ne pričamo i kakvom kvaru il otpadanju točka il nečeg drugog...

i još jedna stvar... lada se evo proizvodi 35 godina u istom obliku i iste mehanike i opet nalazi kupce i boga pitaj dokad će se proizvoditi... što čisto sumljam da če Cayen biti tako dobar i proizvoditi se isto toliko dugo vremena..


niva je ko i bager, valjak, grtalica.. namjensko vozilo...


A da možda probaš ovu:

http://www.geocities.com/motorcity/s...6/vaz2123.html

Zašto da se zezaš sa starom kad možeš sa novom?!
Bilo je nedavno na VOX-u usporedba te nove NIVE 2123 i Cayena.
Cijena je jedino što hvale Nijemci sve drugo je na strani Cayena.

Kad smo kod stare Nive vidiš koliko su Rusi zaostali kad 35godina voze jedan te isti model.
Niva je tipičan RUS,gruba obrada motora+kardan(puno troši),
loša završna obrada,nije aerodinamična.......
Kad smo kod sudara mislim da je daleko jača(čvršća) od stojadina!
__________________
Bedaki noriju svaki dan,a pametni samo
na fašnik!!!
stjepan_th is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 15:44   #29
ja imam ta auto star 5mj tek cca 4000km



to je pravi terenac za razliku od tuarega, Q7, ML i sl koji su više za cajka fanove.




nedavno penjem se na uzbrdicu, a bila kiša ladu nateglio s rezervarom od 1000l na prilolici (gorivo za brod) sve je uzvukla uzbrdo uz reduktor bez šlajfanja na mokrom


tako se isus nebi uspeo gore bokte. imam je doma i pasata novog 2.0tdi tako da znam šta je dobro auto, ovo mi je više ovako za teglit prikolice i sl



nedavno sin od 13g uzeo ladu pa se igrao s njom po dvorištu i ide klinjo u rikverc i pogodi pasata u vrata , bokte e rasturio lin skrož nivi ništa zahvaljujuci onim cjevima okolo



a kad se voziš kroz sume nema stajanja, jedino ako pogodiš kakvo stablo onda uzmeš kamen ispraviš i nastaviš dalje
karmela_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:57   #30
Quote:
stjepan_th kaže: Pogledaj post
Zašto da se zezaš sa starom kad možeš sa novom?!
Bilo je nedavno na VOX-u usporedba te nove NIVE 2123 i Cayena.
Cijena je jedino što hvale Nijemci sve drugo je na strani Cayena.

Kad smo kod stare Nive vidiš koliko su Rusi zaostali kad 35godina voze jedan te isti model.
Niva je tipičan RUS,gruba obrada motora+kardan(puno troši),
loša završna obrada,nije aerodinamična.......
Kad smo kod sudara mislim da je daleko jača(čvršća) od stojadina!
Ovo može ići u glupost godine, pa tko još gleda kakvu aerodinamiku ima auto koji je napravljen da se vozi u sibirskim bespućima.
Koji terenac malo troši?
Nije to auto da ga vozaš po gradu ili parkiraš ispred kluba kad izađeš vani.
Sparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 19:47   #31
Za koji dan ću okrenuti 50k km na LJIVADI NJIVI.
Udobnija je od mnogih razvikanih, recimo Polo!
Na normalnoj cesti troši od 8-9l/100 po ljeti (toliko troši i Fundaj Zec)!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 21:28   #32
Quote:
ZOsvald kaže: Pogledaj post
Za koji dan ću okrenuti 50k km na LJIVADI NJIVI.
Udobnija je od mnogih razvikanih, recimo Polo!
Na normalnoj cesti troši od 8-9l/100 po ljeti (toliko troši i Fundaj Zec)!


je kurac nema ispod 12l
karmela_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 21:56   #33
Quote:
stjepan_th kaže: Pogledaj post
A da možda probaš ovu:

http://www.geocities.com/motorcity/s...6/vaz2123.html

Zašto da se zezaš sa starom kad možeš sa novom?!
Bilo je nedavno na VOX-u usporedba te nove NIVE 2123 i Cayena.
Cijena je jedino što hvale Nijemci sve drugo je na strani Cayena.

Kad smo kod stare Nive vidiš koliko su Rusi zaostali kad 35godina voze jedan te isti model.
Niva je tipičan RUS,gruba obrada motora+kardan(puno troši),
loša završna obrada,nije aerodinamična.......
Kad smo kod sudara mislim da je daleko jača(čvršća) od stojadina!
gledaj, slažem se da je cayen bolji auto od nive, al bolji terenac nije, to je bilo, jeste i biče, i tu se nema šta diskutovati... također, lada nije napravljena da ikad vidi asfalta nego da se vozi po gudurama i da nikad ne izlazi iz šume il blata, dok je kod poršea drugačije.

ladu nemojte gledati ko auto jet ona to nije, nije za vozikanje, nego je namjensko vozilo za posao, kao bager, valjak, viljuškat, traktor.... "auto" za nepristupačnih terena...

što se tiče proizvodnje, DA, lada pravi i nove modele, al OPET, nemogu porismrditi staroj ladi i stara lada se još proizvodi jer ima kupaca, a iskreno sumljam za 10 godina da če cayen imati kupaca i da če se praviti još plafon 5 godina, jer će doći bolji SUV-ovi... cayene će pasti u zaborav, a lade će se još vozati po raznim vukojebinama u svijetu


još nešto, što se tiće potrošnje,... koga bolan briga koliko lada troši, 7, 10, 15 il 20 litara... ko da bageristu brine jel mu bager troši 20-30 il 40 litara nafte ako bager radi i zaradi te pare..
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 08:59   #34
Quote:
karmela_ri kaže: Pogledaj post
je kurac nema ispod 12l
8,4 na otvorenoj, pun gepek, tri čovjeka u autu;
11-12 gradske bez stiskanja.
__________________
Nisam ti ja za te điđe-baje.
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 12:58   #35
Pa pogeldajte koliki rezrvar Niva ima,ondaćvam biti jasno za koje udaljenosti je ona predvidjena
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 17:23   #36
vlasnici njive koliko vi km napravite s jednim tankom?
karmela_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 18:40   #37
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
gledaj, slažem se da je cayen bolji auto od nive, al bolji terenac nije, to je bilo, jeste i biče, i tu se nema šta diskutovati... također, lada nije napravljena da ikad vidi asfalta nego da se vozi po gudurama i da nikad ne izlazi iz šume il blata, dok je kod poršea drugačije.

ladu nemojte gledati ko auto jet ona to nije, nije za vozikanje, nego je namjensko vozilo za posao, kao bager, valjak, viljuškat, traktor.... "auto" za nepristupačnih terena...

što se tiče proizvodnje, DA, lada pravi i nove modele, al OPET, nemogu porismrditi staroj ladi i stara lada se još proizvodi jer ima kupaca, a iskreno sumljam za 10 godina da če cayen imati kupaca i da če se praviti još plafon 5 godina, jer će doći bolji SUV-ovi... cayene će pasti u zaborav, a lade će se još vozati po raznim vukojebinama u svijetu


još nešto, što se tiće potrošnje,... koga bolan briga koliko lada troši, 7, 10, 15 il 20 litara... ko da bageristu brine jel mu bager troši 20-30 il 40 litara nafte ako bager radi i zaradi te pare..


Istina! Ko da je Rojs pazio na bageru potrošnju, kad je rušio kuću!?

Jedino vozilo ukategoriji s nivom je bio američki vojni Jeep, imao je 5 litarski motor (lada 1.7 i 1.8), koji se zadnjih 30 i više godina ne proizvodi...... Moj ujak je uspio nabaviti jednog takvog(unprofor ostavio u grabi) i prvo što je bio napravio, strpo je motor od nive u njega!
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 22:14   #38
Najbolji je terenac uz nivu je Mercedes G klase, legenda!
karmela_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 11:25   #39
Lada ima petora vrata ako ih sam napraviš
zdrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 12:59   #40
Neka se jave vlasnici Nive kojima je motor i mjenjac izdrzao,bez otvaranja 100.000 km.
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.