Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 22:41   #61
odakle skinuti taj insanity program za vjezbat kod kuce?
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 22:52   #62
Quote:
Inesy kaže: Pogledaj post
napiši vježbe
za pocetak ove:

Wide Front Pull-ups

Reverse Grip Chin-ups

Closed Grip Overhand Pull-ops


jos nemam sve na kompu pa neznam jel to sve...
bozhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:09   #63
e ovo moram probat
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:23   #64
jel ima neke veće razlike u p90x i insanity osim toga sto je insanity teži?
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:30   #65
Quote:
joka22 kaže: Pogledaj post
jel ima neke veće razlike u p90x i insanity osim toga sto je insanity teži?
insanity traje 60 dana ak se ne varam

EDIT:

i imam jedno pitanje o programu..posto je to vise program namijenjen za one koji zele izgraditi tijelo i imaju visak kilograma, a ja bih spadao u onu skupinu koja ima manjak mase hoce li imati kakav utjecaj taj program?

Zadnje uređivanje bozhan : 23.05.2010. at 23:45.
bozhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:45   #66
da traje 60 dana..
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:34   #67
Evo ja prije 2 tjedna zavrsio sa P90X...odradio 3 mjeseca...Pa ako koga sta zanima neka pita...
Zagi. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 14:59   #68
Quote:
Zagi. kaže: Pogledaj post
Evo ja prije 2 tjedna zavrsio sa P90X...odradio 3 mjeseca...Pa ako koga sta zanima neka pita...
kakvi su rezultati? jesi zadovoljan?
bozhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 21:31   #69
zavrsio sam ab rippera, s pravom nosi sto se mene tice taj naziv, I dont feel very well
na kakvoj podlozi vi to radite, meni se trtica nazuljala, postavio sam malo meksu dekicu na pod?
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 21:37   #70
Quote:
joka22 kaže: Pogledaj post
odakle skinuti taj insanity program za vjezbat kod kuce?
Ovo i mene zanima,nadam se da će netko odgovoriti.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 10:06   #71
nasao sam..insanity..sve videe i one kalendare itd..ak neko treba. nek javi u inbox
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 10:06   #72
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
zavrsio sam ab rippera, s pravom nosi sto se mene tice taj naziv, I dont feel very well
na kakvoj podlozi vi to radite, meni se trtica nazuljala, postavio sam malo meksu dekicu na pod?
pa imas one kao strunjace male...na koje sjednes. kao za plazu ono nznm kak da objasnim
__________________
Rođendani su vrlo korisni! Što ih više imaš, to duže živiš!
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 11:08   #73
Quote:
joka22 kaže: Pogledaj post
pa imas one kao strunjace male...na koje sjednes. kao za plazu ono nznm kak da objasnim
imas koju dobru za preporuciti, jer sam se sinoc stvarno ebacki nazuljao, prije slijedeceg puta bi si def nabavio jednu takvu, samo da me postedi muke
danas lagana upala nekih dijelova, najgore je cini se proslo
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:18   #74
Quote:
bozhan kaže: Pogledaj post
kakvi su rezultati? jesi zadovoljan?
I vise nego zadovoljan...s obzirom da ne gutam nikakve dodatke prehrani...mogu reci da nisam ocekivao takve rezultate...nisam radio kompletno sve jer to treba radit svaki dana za to nemam vremena...znaci izbacio sam jogu, istezanje, eksplozivnost...zadrzao sam pon, srijedu i petak...znaci to je bas ono sta ti treba za misice...nemojte mislit da su izmislili toplu vodu...da napravis 3 skleka i 3 zgiba i mrcina si...stvarno sam vjezbao ko konj ta 3 mjeseca al isplatilo se...evo sad sam krenuo ispocetka prije tjedan dana...odradit cu jos 3 mjeseca...ne vjerujem da ce netko odradit sve kako je na P90X jednostavno prilagodis to sebi...al puno je lakse radit kad pustis filmic i jednostavno radis sto i ono...naravno...na pocetku u puno manjem broju ponavljanja...al isplati se...
Zagi. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:28   #75
Quote:
bozhan kaže: Pogledaj post
za pocetak ove:

Wide Front Pull-ups

Reverse Grip Chin-ups

Closed Grip Overhand Pull-ops


jos nemam sve na kompu pa neznam jel to sve...
Ovo sta si nabrojao su vjezbe na vratilu...To moras imat i to moras nabavit ako nemas...nema zamjene za to...netko ce ti mozda rec da to mozes sa sklekovima al ne mozes...jednostavno nabavi neku sipku(drvenu, zeljeznu) i doma je negdje ugradi...tako imam ja...frend je kupio u ducanu za nekih 80kn sipku koja dode izmedu vratiju za u stan jer nema gdje drugdje i kaze da je odlicna stvar...
Zagi. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:31   #76
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
imas koju dobru za preporuciti, jer sam se sinoc stvarno ebacki nazuljao, prije slijedeceg puta bi si def nabavio jednu takvu, samo da me postedi muke
danas lagana upala nekih dijelova, najgore je cini se proslo
Imas u ducanima to je podloga za pilates...dode nekih 30-40kn...malo manje-malo vise...
Zagi. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:51   #77
P90X je po meni definitivno jedna od boljih kura vježbanja kod kuće, trenutno sam u 2. ciklusu tzv. P180X i rezultati su samo bolji i veći i jači...jedino što bi me zanimalo, ako netko možda zna, gdje nabaviti power cord za vježbanje, jer su mi bućice već postale tlaka...
__________________
A metal heart is hard to tear apart!
Metalmaniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:16   #78
Ja sam isto zapocela prije par dana sa legs and back onda dobila upalu pa pauzirala jedan dan i danas sam odradila core synergistics..odlican nacin za vjezbanje doma!! Ja trenutno radim sa bucicama od 2kg svaka..nadam se da cu uspijeti do kraja inace sam krenula s tim jer sam morala prestati ici u teretanu spremamo se za povratak doma i godisnji odmor, pa mi je to odlican izbor za vrijeme odmora
sandibel123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 17:01   #79
Quote:
Zagi. kaže: Pogledaj post
I vise nego zadovoljan...s obzirom da ne gutam nikakve dodatke prehrani...mogu reci da nisam ocekivao takve rezultate...nisam radio kompletno sve jer to treba radit svaki dana za to nemam vremena...znaci izbacio sam jogu, istezanje, eksplozivnost...zadrzao sam pon, srijedu i petak...znaci to je bas ono sta ti treba za misice...nemojte mislit da su izmislili toplu vodu...da napravis 3 skleka i 3 zgiba i mrcina si...stvarno sam vjezbao ko konj ta 3 mjeseca al isplatilo se...evo sad sam krenuo ispocetka prije tjedan dana...odradit cu jos 3 mjeseca...ne vjerujem da ce netko odradit sve kako je na P90X jednostavno prilagodis to sebi...al puno je lakse radit kad pustis filmic i jednostavno radis sto i ono...naravno...na pocetku u puno manjem broju ponavljanja...al isplati se...

fuck ja sve u 25 repeticija napravio, samo s pauzama izmedju.
medjutim, nema boga da mogu toliko ispruziti noge, nadam se da se s vremenom postizu bolji rezultati u tom podrucju?
neke vjezbe izvodim uspjesnije (pravilnije), neke manje ali se nadam da ce s vremenom i to postati bolje. tek je prvi dan iza mene
izvest cu program na cistac pa makar mi bilo zadnje u zivotu

bas sam uzeo jednu strunjacu, nadam se da je tu problemima kraj.
dan drugi danas...
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 10:22   #80
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
fuck ja sve u 25 repeticija napravio, samo s pauzama izmedju.
medjutim, nema boga da mogu toliko ispruziti noge, nadam se da se s vremenom postizu bolji rezultati u tom podrucju?
neke vjezbe izvodim uspjesnije (pravilnije), neke manje ali se nadam da ce s vremenom i to postati bolje. tek je prvi dan iza mene
izvest cu program na cistac pa makar mi bilo zadnje u zivotu

bas sam uzeo jednu strunjacu, nadam se da je tu problemima kraj.
dan drugi danas...
Odradi ova 3 mjeseca kako spada i vidjet ces da ti nece biti zao...e sad...jos da malo i na prehranu obratis paznju...i onda je to to...
Zagi. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.