Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 15:27   #641
Baš tako, ni mi ne bi znali da nam netko od izlagača na balu vjenčanja nije rekao da će biti i na sajmu za dva tjedna u Grabriku!
Atena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 16:05   #642
Imate li kakvih informacija o bendovima Novi štos i Kocka šećera? Novi štos je svirao na jednoj svadbi na kojoj sam bila prošle godine i bili su mi skroz ok jer su pratili goste. Nisu pilili po nekoj muzici ako su skužili da se ne pleše baš na to i slično.

Ako imate kakve dojmove, molim podijelite
Atena25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 14:40   #643
Mislim da se Novi štos raspao, a Kocka šećera je dobar bend.
Ja sam imala svadbu na Rogancu, sve je bilo vrhunski, od usluge nadalje....Rezervirali smo osam mjeseci unaprijed jer smo htjeli petak pa je bilo puno slobodnih termina....Sve se mozes tako lijepo dogovorit, hrana je jako fina, a sala je stvarno prekrasna....jos uz dekoraciju i malo boja ko iz bajke :-) jedino si pazi da ti ne nametne Reviu za dekoriranje..to sam čula da guraju jedna drugu....a i na sajmovima su stalno skupa, ako ste primjetile....ne volim takva udruzenja i guranja....tako da samo skrećem paznju na to...
LemonK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 14:48   #644
Čini mi se da vas je jos zanimao foto i video..... nikako ne bih preporučila Ring video iz Zg....Prezentiraju se vrhunski i ko pravi profesionalci..a zapravo predstavljaju nešto iza čega uopce ne stoje i ne pruzaju!!! Bit ćete zadovoljne jedino ako im dodatno platite jos jedan dan slikanja pa budete imali neki izbor fotografija...ovako ćete samo razbijati glavu za što smo dali novce!!! Prosječne slike koji vam svaki foto može napraviti i to još puno, puno jeftinije!!
LemonK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 10:36   #645
Quote:
LemonK kaže: Pogledaj post
jedino si pazi da ti ne nametne Reviu za dekoriranje..to sam čula da guraju jedna drugu....a i na sajmovima su stalno skupa, ako ste primjetile....ne volim takva udruzenja i guranja....tako da samo skrećem paznju na to...

Koliko sam uspjela vidjeti, Revia je po meni naj izbor za dekoraciju u KA, tak da nije problem ako jedna drugu guraju...jedino ako se nekome baš ne sviđa takav stil, al po meni to je daleko najbolja cvjećarka/dekoraterka u KA...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 11:14   #646
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Koliko sam uspjela vidjeti, Revia je po meni naj izbor za dekoraciju u KA, tak da nije problem ako jedna drugu guraju...jedino ako se nekome baš ne sviđa takav stil, al po meni to je daleko najbolja cvjećarka/dekoraterka u KA...
na stranu o tome koliko je dobra ili ne...znam za slučajeve gdje nisi mogao dobiti navlake za stolice (njene stavlja roganac) ako ne uzmes nju za dekoriranje....
LemonK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 17:49   #647
Ima netko da je bio na svadbi u Mrežničkoj kući ili radio ondje svadbu? Da isrpiča dojmove, kako je bilo i to...
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 11:25   #648
Zna netko restoran na rijeci koji bi radio svadbu za 100-120 ljudi i da ima terasu s pogledom na rijeku?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 16:50   #649
zaspale Karlovčanke, pomagajte
tražim fine kolače i torte u okolici Karlovca...
Jako mi se sviđaju kolači iz Slatkog centra, ali oni ne rade za vjenčanje koliko sam čula..na moju veliku žalost

Vidim pohvale za Pekaru Mus (budem ih posjetila), ali me zanima imate li novija iskustva s Monikom?
Choco bar mi se čini skup, a Absum i Mirže sam prekrižila u notesu,ne znam zašto,vjerojatno jer su isto skupi

Dakle, do 70 kn/kg i ne preko 14 kn/kom za tortu. Hvala vam unaprijed
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:02   #650
Najbolje ti je kontaktirat slasticarne za tocne cijene.

Ako se ne varam Mirze je 70 kn/kg, Monika ne znam, Absum je 65,00 kn/kg, a snita torte je 10 kn po osobi
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 23:08   #651
hjoj da, pa Absum sam probala i znam da mi se nisu svidjeli iako su povoljni...a Mirže je taj skupi...
što se tiče pekare Mus, to je na Ribniku?
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 06:55   #652
Da, na Ribniku, ali nama se nisu svidjeli njihovi kolaci
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 08:32   #653
Sve u svemu, kao i za sve, nema finih kolača za jeftine pare. Meni je u Ka najbolji Mirže, najfiniji kolači, al i to mi je onak, osrednje, na žalost, pa sam kolače i tortu odlučila naručiti iz Zg :/
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 10:25   #654
Ne bih se slozila s tim da kolaci ne valjaju jer su povoljni, recimo vincek ima skuoe kolace, meni su koma, lido mo je isto bezveze.
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 10:36   #655
Pa Vincek nema baš skupe kolače i da, loši su, čista industrija. Oni koji koriste kvalitetne sastojke ti kolači i koštaju, čisto zato jer kvalitetne namirnice koštaju, pogledaj samo razliku u cijeni između maslaca i margarina. Zato kad odeš pojesti komad torte u Torte i to ili Amelie ili Cukeraj ili sl, komad torte košta oko 18 kn...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:08   #656
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Sve u svemu, kao i za sve, nema finih kolača za jeftine pare. Meni je u Ka najbolji Mirže, najfiniji kolači, al i to mi je onak, osrednje, na žalost, pa sam kolače i tortu odlučila naručiti iz Zg :/
koje su ti opcije bile u Zgu i gdje si na kraju naručila?

svjesna sam svega što tipkate, al' ipak težim pronaći dobar omjer kvalitete i okusa...ovo malo što sam probala nije mi za tu cijenu, a imam dobar osjećaj da ću naći nešto fino, a opet povoljno

happy smile- što ti se nije svidjelo kod Musa?
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.

Zadnje uređivanje valyca : 19.02.2015. at 11:20.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:29   #657
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
koje su ti opcije bile u Zgu i gdje si na kraju naručila?

svjesna sam svega što tipkate, al' ipak težim pronaći dobar omjer kvalitete i okusa...ovo malo što sam probala nije mi za tu cijenu, a imam dobar osjećaj da ću naći nešto fino, a opet povoljno
Nisam još, al uzet ću od Cataringa Lido. Ja stvarno volim fine kolače i stalo mi je imati malo bolje kolače na svadbi pa mi nije žao platiti malo više.To je tak, svatko je spreman na nečemu uštedjeti, ja zato nemam kićenja auta, revera niti doma dočekivanja gostiju. Osim toga, uzimam kolače samo za restoran, neću ih dijeliti gostima...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:43   #658
A nista posebno, jednostavno mi njihovi kolaci nisu bili fini, tebi ce mozda biti odlicni. Evo isto tako mi ni od lida ne valjaju, i vecini mog drustva, a sanji su super..

Tu se jednostavno radi o ukusu, nemam protiv nikoga nista..
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:56   #659
aha onda ok

mah, neću ni ja dijeliti kolače, ali su mi također bitna stavka na svadbi. Ja sam davno prije jela kolačiće iz Lida i nisu mi se svidjeli. Baš su ukusi razni, što sad
Budem obišla Mus i Moniku, a u Zagrebu....još ne znam
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 08:05   #660
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
aha onda ok

mah, neću ni ja dijeliti kolače, ali su mi također bitna stavka na svadbi. Ja sam davno prije jela kolačiće iz Lida i nisu mi se svidjeli. Baš su ukusi razni, što sad
Budem obišla Mus i Moniku, a u Zagrebu....još ne znam
A Kristal?!
Ovaj vikend mi je Kristal pao na pamet! Pred 2 godine bila sam na svadbi u Aviumu gdje su bili njihovi kolači i bili su mi super! Baš sam im jučer poslala upit, čekam odgovor....
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.