Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2010., 20:04   #581
mislim da je danas jako tesko pricat o brojevima, ja sam od jedne marke 25 a od druge 29
ali sta nema na asosu size guide sa centimetrima?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 20:12   #582
ma ima size guide sa acentimetrima, ali ja ne znam sto znaci 26'' reg.. sto da mjerim? koji dio tijela ?

mislim da sam skuzila gledala sam malo po netu, odnosi se na struk ovo reg.. a pise na asosu da velicina 28 ima duljinu nogavice 33'' tako da znaci ovo se odnosi na struk..

Zadnje uređivanje Iva_na : 29.01.2010. at 20:20.
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 20:40   #583
brojka ti znaci sirinu a to reg znaci da su regular duzine (po meni)
imas na size guidu i koji dio da mjeris nacrtano
ali sad sam pogleda size guide i nije mi jasno za traperice tj hlace
probaj pitat cure na asos topicu, valjda je neko vec narucivao hlaca
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 12:55   #584
Ja imam trapke s Asosa, Iggy skinny indigo vintage što-već. Uzela sam broj 12, dakle moj uobičajeni Topshopovski broj i savršene su. Nisam puno razbijala glavu jer su koštale 18 funti, pa ko ga šiša. Savjet:ne zamaraj se brojkama i idi u TS probat. Onaj regular paše manje više svima osim ako nisi ekstremno dugonoga
(U tom slučaju probaj TS Tall)
__________________
About as subtle as an earthquake, I know
My mistakes were made for you
Palladone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 18:30   #585
Quote:
ariel_zgb kaže: Pogledaj post
ja imam jedan problemčić, naime sve traperice mi izdrže po mjesec, dva jer mi se poderu između nogu. zbog trenja... zanima me jel ima itko još ovakav problem, i kako ga je riješio/la, a i informacija o tome postoje li kakve traperice, dovoljno čvrste a ne preskupe, bi bila spas jer me ovo već izluđuje. od 9mj sam ih poderala 3 komada. jedne iz takko-a, dvoje iz s.olivera, i na ovim novim tom tailor mi se već polako nazire izderan materijal... ljudi dragi, heeelp!

hvala unaprijed
Koliko će dugo izdržati među nogama ovisi i o tome koliko ih često nosiš,koliko ti usko stoje i kakva je kvaliteta. Uz često nošenje Diesel mi traju i preko godine dana. U svakom slučaju kvalitetniji i skuplji jeans dulje traje. Ako ti već traju po 2 mjeseca onda ćeš opet jeftinije proć kupnjom 300 ojra+ jeansa, a da i ne govorim da se već za 200 ojra može nać snižen Prps ili D2 pa će trajat godinama.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:12   #586
Moje najdraže Replayke su se razderale Sagnula sam se, a kako sam nakupila par kg preko praznika-puc iznad koljena
Kako ih sada isfurat, da li da nastavim rezat?
Ako netko ima savjet

Btw. 3 godine ih nosim, imaju emotivnu vrijednost kmee
marker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 14:00   #587
Quote:
marker kaže: Pogledaj post
Moje najdraže Replayke su se razderale Sagnula sam se, a kako sam nakupila par kg preko praznika-puc iznad koljena
Kako ih sada isfurat, da li da nastavim rezat?
Ako netko ima savjet

Btw. 3 godine ih nosim, imaju emotivnu vrijednost kmee
poderi i drugu nogavicu? ili poderi na jos koje mjesto, pa sasij malo koncem? Ionako sad svi kupuju iskidane trapke.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 15:20   #588
jel zna netko di u ZG-u mogu nac (muske) traperice, normalan (classic) kroj. , a da nisu skuplje od 300 kn?
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 13:04   #589
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
poderi i drugu nogavicu? ili poderi na jos koje mjesto, pa sasij malo koncem? Ionako sad svi kupuju iskidane trapke.
Pokušat ću, strah me da nešto ne ukakim
Hvala na savjetu
marker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 13:07   #590
ili nemoj poderat i drugu nogavicu nego tamo di ti se poderalo nasij malo trapera od nekih drugih trapki ispod a preko neka ostane rascufano
ili odnesi silici neka ti to napravi
meni su jedno davno bile pukle jedne najdraze na dupetu malo i na koljenu i onda mi je silica umetnula ispod neki crveni materijal (sareno crveni) na oba mjesta i jos je nasila na jedan dzep kao taj materijal da izgleda koda to tako treba bit, tad su mi bile super, danas bi radje stavila traper ipak (vidila takve u h&m btw)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 16:14   #591
Drage dame, molim vas za jedan savjet.
Naime, jako jako mi je teško naći traperice koje mi pašu jer imam dosta uzak struk i jako veliku (ne široku) riticu. Htjela bih neke trapke koje ne bi imale nizak a niti niži struk i da je kolko tolko klasičan kroj, da ne zijevaju u struku i da me ne stežu za guzicu. Ako netko zna gdje bi se mogle nabaviti takve trapke razumne cijene neka lijepo napiše.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 22:36   #592
Zna li netko dali u Zagrebu jos uvijek postoji koja Witboy trgovina?
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 01:37   #593
bila je njihova trgovina u ilici, blizu women's secreta, između britanca i frankopaske...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 04:41   #594
Znam i ja da je bio.
Mene zanima da li je jos uvijek?!
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:20   #595
Nema toga već godinama.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 17:50   #596
Salsa-Wonderjeans

Quote:
legallly blond kaže: Pogledaj post
To su ti salsa hlače, ali se model sa push up-om zove wonder. Iza imaju kožnu etiketu koja se skida i ima s sa cirikonima.
Evo ovako izgledaju, dolaze u par boja (prve):
http://www.salsajeans.com/#/en/starmodels
Da li mozda netko zna cijenu Salsa push-up modela,i da li su sad mozda na snizenju?
P.S.Jel veci izbor u Salsi u CC ili Westgateu?
Hvala...
Aspen64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 19:14   #597
gdje u zg ima kupiti traperice visokog struka i uskih nogavica a da je svijetliji jeans????
marijabr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 19:16   #598
Quote:
Aspen64 kaže: Pogledaj post
Da li mozda netko zna cijenu Salsa push-up modela,i da li su sad mozda na snizenju?
P.S.Jel veci izbor u Salsi u CC ili Westgateu?
Hvala...
u west gate-u se zatvorila salsa
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 22:51   #599
Quote:
Aspen64 kaže: Pogledaj post
Da li mozda netko zna cijenu Salsa push-up modela,i da li su sad mozda na snizenju?
P.S.Jel veci izbor u Salsi u CC ili Westgateu?
Hvala...
ne znam za push up, ja sam svoje obične salsa kupila prošli tjedan u cityu, platila 400 kn.....

probaj u CC1 i GM....WG je zatvoren.....

btw. sniženje je do 28.2....nakon toga svu robu iz jesen/zima kolekcije vraćaju u portugal....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 17:03   #600
moje su bile 850kn u 11mj, bez sniženja. sad ne znam koja je cijena
legallly blond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.