Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2007., 17:32   #21
kao sto je vec netko napisao,imate na modi veeeliki topic o tome
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 15.03.2010., 13:01   #22
*Ja idem jednom mjesecno na lasersko uklanjanje dlacica,bila sam dosada na dva tretmana,sada mi je sljedeci tjedan treci tretman.Trebat ce mi nekih 5 tretmana.
Skidam dlacice sa brade iznad usana.
zasada sam prezadovoljna.. Tretman traje jako kratko.
Stvarno dlacica je puno manje..i jako sporo mi sada rastu..
Ide se jednom mjesecno .
Brinettaa is offline  
Old 27.10.2010., 11:39   #23
Quote:
LFT kaže: Pogledaj post
ako s ene varam da bi mogla ic na tu lasersku depilaciju dlambe moraju biti tamne. ne pali aktivnost sa svijetlima. al to se jos raspitaj
ja sam bila na trajno uklanjanju dlaćica u jednom salonu ta Trgu bana Jelačića, Bambina se zove i imam svijetle dlake, SVE JE NESTALO!!!
to ti je ta nova tehnologija, ne boli i zauvjek odlaze sve dlake!!!
melita100 is offline  
Old 27.10.2010., 11:44   #24
Thumbs up

Quote:
flečka kaže: Pogledaj post
moja frendica je bila na uklanjanju.to traje brijem nekoliko tretmana. na prvom joj je tijekom uklanjanja doktor uključio nekakvo hlađenje i poslje toga je 3 mjeseca bila na terapijama s injekcijama jer je dobila upalu neku.rekla je kak je glupa bila da jebeš dlake i nikad više!
Znaš kaj, to zavisi kam odeš...ja sam pre zadovoljna, sve je nestalo, nije bolilo, a imam svijetle dlake!!! to zavisi di odeš...ja sam bila na Trgu...bambina...
to ti je sada ta nova tehnologija, odlična stvar!
melita100 is offline  
Old 12.12.2011., 13:57   #25
Nakon neuspješnog lasera odlučila sam se za foto terapiju dlačica,prema preporuci u salonu Patronus Medical u Splitu.Troduplo jeftinije i prezadovoljna sam.Cura je jako educirana i stručna.Sve pohvale!!
ancixx is offline  
Old 15.01.2012., 22:28   #26
Quote:
ancixx kaže: Pogledaj post
Nakon neuspješnog lasera odlučila sam se za foto terapiju dlačica,prema preporuci u salonu Patronus Medical u Splitu.Troduplo jeftinije i prezadovoljna sam.Cura je jako educirana i stručna.Sve pohvale!!
jel me moš malo uputit gdje, šta, kako? tražim po netu al ne mogu nać taj salon... fala!
jujina is offline  
Old 16.01.2012., 21:53   #27
Poštovane, u svezi navedenog već postoji na forumu puno veća i posjećenija tema koja se nalazi ovdje pa mislim da ćete tamo prije dobiti odgovore koje trebate.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.